PDA

View Full Version : Направих една беля...



БiJyY
10-29-2007, 14:49
Здравейте :-$
Преди няколко месеца направих една глупост.Тъй като ние държим всиччки хапчета в една торбичка и майка ми хвърлила кутийките от хапчетата защото "много място заемали в торбичката" ](*,) ... когато ме заболя глава аз тръгнах да си взимам хапче но аз си ги държа извън торбичката и без да погледна съм взела някакви други хапчете против забременяване :( Чак на другия ден разбрах за станалото.Не казах на наще защото щяха да ми се карат, че негледам к'во зимам и т.н.
Аз все още нямам цикъл и съм на 13, това може ли да забави цикълът ми? :(

foreverr
10-29-2007, 15:02
ами ния не сме лекари и не можем да ти кажам какво ще стане!По добре кажи на майка си, че по погрешка без да искаш си взела тези хапчета-тя няма да се усъмни, че си бремменна-все пак ти нямаш цикъл!И от там майка ти ще прецени на лекар ли да те води или кво да прави! :wink:

foreverr
10-29-2007, 15:04
ами ния не сме лекари и не можем да ти кажам какво ще стане!По добре кажи на майка си, че по погрешка без да искаш си взела тези хапчета-тя няма да се усъмни, че си бремменна-все пак ти нямаш цикъл!И от там майка ти ще прецени на лекар ли да те води или кво да прави! :wink:

sexa_na_kompleksa
10-29-2007, 15:18
Е,едно хапче не смятам,че е навредило.Но друг път бъди по-внимателна. :wink:

black_heart
10-29-2007, 15:19
Не се притеснявай толкова още не ти е дошло тъй че според мен не би оказало голямо влияние Пък и е било едно хапче а не цял блистер

Sweet__baby
10-29-2007, 15:19
ами ния не сме лекари и не можем да ти кажам какво ще стане!По добре кажи на майка си, че по погрешка без да искаш си взела тези хапчета-тя няма да се усъмни, че си бремменна-все пак ти нямаш цикъл!И от там майка ти ще прецени на лекар ли да те води или кво да прави! :wink:
ниЕ
Осъмни

БiJyY
10-29-2007, 15:36
Пф благодаря ви...успоихте ме :)

foreverr
10-29-2007, 16:11
ами ния не сме лекари и не можем да ти кажам какво ще стане!По добре кажи на майка си, че по погрешка без да искаш си взела тези хапчета-тя няма да се усъмни, че си бремменна-все пак ти нямаш цикъл!И от там майка ти ще прецени на лекар ли да те води или кво да прави! :wink:
ниЕ
Осъмниние осъмни???? :neutral: кво?нещо не те разбрах!!!!!!!!!!

Cherlotte
10-29-2007, 16:32
ами ния не сме лекари и не можем да ти кажам какво ще стане!По добре кажи на майка си, че по погрешка без да искаш си взела тези хапчета-тя няма да се усъмни, че си бремменна-все пак ти нямаш цикъл!И от там майка ти ще прецени на лекар ли да те води или кво да прави! :wink:
ниЕ
Осъмниние осъмни???? :neutral: кво?нещо не те разбрах!!!!!!!!!!
Поправи те, но усъмни се пише с "у", а не с "о", както тя ти е написала. :)
По темата - няма нищо страшно - от едно хапче нищо няма да ти стане, спокойно. :wink: