PDA

View Full Version : СТАЧКАТА НА УЧИТЕЛИТЕ . . .



Ifan4o
10-29-2007, 15:00
ТОВА НЕМОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА. . . ПРАВИДЕЛСТВОТО БЕЗДЕЙСТВА-УЧИТЕЛИТЕ СА ИЗВЪН КОНТРОЛ НЕСТАА ТАКА. ВРЕМЕ Е УЧЕНИЦИТЕ ДА ПОЧВАТ ДА СТАЧКУВАТ НЕМИСЛИТЕ ЛИ ? ? ? :evil: :evil: :evil: ВРЕМЕ Е ДА СПРЪТ ЗА ТЯХНОТО ПОВИШАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ СЪМ НО НЕ И ПО ТОЧИ НАЧИН. . . ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!?!?!?!?! :evil: :?

Anf3tamin4o
10-29-2007, 15:06
Има достатачно теми за тази стачка

H8_mE
10-29-2007, 15:17
ТОВА НЕМОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА. . . ПРАВИДЕЛСТВОТО БЕЗДЕЙСТВА-УЧИТЕЛИТЕ СА ИЗВЪН КОНТРОЛ НЕСТАА ТАКА. ВРЕМЕ Е УЧЕНИЦИТЕ ДА ПОЧВАТ ДА СТАЧКУВАТ НЕМИСЛИТЕ ЛИ ? ? ? :evil: :evil: :evil: ВРЕМЕ Е ДА СПРЪТ ЗА ТЯХНОТО ПОВИШАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ СЪМ НО НЕ И ПО ТОЧИ НАЧИН. . . ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!?!?!?!?! :evil: :?

Ti da mul4i6! :smt066

zloto
10-29-2007, 15:21
ТОВА НЕМОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА. . . ПРАВИДЕЛСТВОТО БЕЗДЕЙСТВА-УЧИТЕЛИТЕ СА ИЗВЪН КОНТРОЛ НЕСТАА ТАКА. ВРЕМЕ Е УЧЕНИЦИТЕ ДА ПОЧВАТ ДА СТАЧКУВАТ НЕМИСЛИТЕ ЛИ ? ? ? :evil: :evil: :evil: ВРЕМЕ Е ДА СПРЪТ ЗА ТЯХНОТО ПОВИШАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ СЪМ НО НЕ И ПО ТОЧИ НАЧИН. . . ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!?!?!?!?! :evil: :?
Като ти гледам правописа започвам да си мисля че май наистина трябва отново да почнем училище...

Blab
10-29-2007, 15:22
http://forum.91neg.com/style_emoticons/default/icon_whosthere.gifМоля се по-бързо да се върнеш в училище, още не всичко е загубено.Поне се надявам...

find_m3
10-29-2007, 16:07
ТОВА НЕМОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА. . . ПРАВИДЕЛСТВОТО БЕЗДЕЙСТВА-УЧИТЕЛИТЕ СА ИЗВЪН КОНТРОЛ НЕСТАА ТАКА. ВРЕМЕ Е УЧЕНИЦИТЕ ДА ПОЧВАТ ДА СТАЧКУВАТ НЕМИСЛИТЕ ЛИ ? ? ? :evil: :evil: :evil: ВРЕМЕ Е ДА СПРЪТ ЗА ТЯХНОТО ПОВИШАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ СЪМ НО НЕ И ПО ТОЧИ НАЧИН. . . ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!?!?!?!?! :evil: :?
Като ти гледам правописа започвам да си мисля че май наистина трябва отново да почнем училище...

\:D/

GameMaster
10-29-2007, 16:07
SM1RT ZA U4ITELITE .............. :lol: abe ........trqbva da spirat ve4e mn prekaliha egoisti gadni :smt066 :smt067 :smt062

NightSky
10-29-2007, 16:17
Е хайде де, учителите заслужават по-високи заплати.

malone
10-29-2007, 16:22
Е хайде де, учителите заслужават по-високи заплати.Заслужават и щяха да ги получат ако бяха приели общата оферта на правителството и на синдикатите......

GossipGirl89
10-29-2007, 17:10
Е хайде де, учителите заслужават по-високи заплати.

Те заслужават високи заплати, а ние какво заслужаваме-да ни намалят ваканциите ли? И на мен не ми се ходи особено на даскало ама предпочитам ваканциите да са ми нормални...Не знам,но както е тръгнало вече се чудя дали и ако целите ваканции ни вземат ще им стигне времето да наваксат :-o

Плякам Майки
10-29-2007, 17:45
ТОВА НЕМОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА. . . ПРАВИДЕЛСТВОТО БЕЗДЕЙСТВА-УЧИТЕЛИТЕ СА ИЗВЪН КОНТРОЛ НЕСТАА ТАКА. ВРЕМЕ Е УЧЕНИЦИТЕ ДА ПОЧВАТ ДА СТАЧКУВАТ НЕМИСЛИТЕ ЛИ ? ? ? :evil: :evil: :evil: ВРЕМЕ Е ДА СПРЪТ ЗА ТЯХНОТО ПОВИШАВАНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ СЪМ НО НЕ И ПО ТОЧИ НАЧИН. . . ТОВА Е БОЗОБРАЗИЕ!?!?!?!?! :evil: :?

гледай си работата, за никъв уй не ставаш, чак името си не можеш да напишеш

Sashakiss
10-29-2007, 17:52
Възползвайте се от пачката им.Кефете се, докато те пачкуват.
Аз тъй правя

kakadu
10-29-2007, 17:57
Възползвайте се от пачката им.Кефете се, докато те пачкуват.
Аз тъй правя
Хихи, само така! \:D/

mid_get
10-29-2007, 18:19
Е хайде де, учителите заслужават по-високи заплати.

Те заслужават високи заплати, а ние какво заслужаваме-да ни намалят ваканциите ли? И на мен не ми се ходи особено на даскало ама предпочитам ваканциите да са ми нормални...Не знам,но както е тръгнало вече се чудя дали и ако целите ваканции ни вземат ще им стигне времето да наваксат :-o
Съгласна съм. Все някак ще успеят да компенсират изгубеното време и материал, дано само цената, която ще трябва да платим, да не е прекалено висока (без друго всичко, случило се досега, ни излиза доста солено :?)

ProstoAz
10-30-2007, 06:45
Има много такива теми, ползвай търсачката. :wink: