PDA

View Full Version : при дерматолог или козметик



pepelq6kaaa
10-29-2007, 17:03
zdraveite poneje dnes bqh pri moita kozmeti4ka i tq mi kaza 4e nqma polza ot dermatolog koito mi izpisva lekarstva ...i nai razli4ni skapi kremove i losioni za nad20lv ediniq koito sa za lice ili po to4no za akne ta seriozno se zamislih dali da ne otida pri kozmeti4ka na proceduri da mi gi mahne no mn se pritesnqvam da ne mi ostanat belezi ili dupki kato gi iztiska :( vie kak mislite
nqkoi hodil li e :?:

biskvitche
10-29-2007, 17:26
Какво значи няма полза от дерматолог? Дерматологът е лекар, при него се ходи когато имаш проблем с кожата, заболяване някакво. Акнето, особено тежките му форми, също е заболяване и според мен е нужно да се лекува от специалист.
А колкотоп до козметичката-няма да ти останат белези, спокойно, може само да ти се зачерви леко кожата на места за час-два. И после всичко е ок :)

SunSet_GirL
10-29-2007, 17:55
Незнам дали си пробвала но има на Oriflame един лосион с екстракт от чаено дърво.Струва към 9 лв , не съм го пробвала , ама съм чувала само хубави работи за него.Едно момиче с него си изчисти лицето.Апък зависи и от козметичката.На една приятелка и остави белези и цяла седмица ходеше червена.

Alex_f
10-30-2007, 07:18
Аз съм за дерматолога!Ходила съм на козметик и стана още по-лошо.Моят съвет е,да се отиде на дерматолог,защото е лекар и ще се отнесе по-адекватно към проблема.

А пък това,което ти е го е казала козметичката най-вероятно е за да те привлече към нея и да и даваш пари!