PDA

View Full Version : Корем...?



monityY
10-29-2007, 18:04
Втори ден ме реже мн гадно корема.. Да знам трябва да ида на лекар и ще изчакам още ден и ако не спре да боли отивам,но ме боли хипер странно.. Такава остра болка и вчера беше по-често се появяваше,днеска по нарядко ама като се появи едва се търпи,мисля че горе дето е стомаха ме боли,по нагоре не е долу... Много е странно не ми се драйфа не ми е тежко,имам апетит,но незнам какво е... Да не е язва? :-# Какво мислите.. Преди да отида на лекар искам да видя вашите мнение плс...

Sweet__baby
10-29-2007, 18:05
Иди на лекар, миличка....От всичко може да е... [/i]

sexa_na_kompleksa
10-29-2007, 18:09
О,да,ние тук сме лекари и можеме да ти кажеме ! Пък ако някой има не благоразумието да не е лекар,то той непременно е врачка и ще хвърли за теб един боб ! ](*,)

monityY
10-29-2007, 18:17
О,да,ние тук сме лекари и можеме да ти кажеме ! Пък ако някой има не благоразумието да не е лекар,то той непременно е врачка и ще хвърли за теб един боб ! ](*,)Като не можеш да дадеш съвет защо изобщо пишеш?И без тфа ми е гадно,иска ми се някой да ме оспокои,а ти ме нервираш още повече.... Само питах за мнение какво толкова?На лекар казах че ще отида утре ако още съм зле...

sexa_na_kompleksa
10-29-2007, 18:39
О,да,ние тук сме лекари и можеме да ти кажеме ! Пък ако някой има не благоразумието да не е лекар,то той непременно е врачка и ще хвърли за теб един боб ! ](*,)Като не можеш да дадеш съвет защо изобщо пишеш?И без тфа ми е гадно,иска ми се някой да ме оспокои,а ти ме нервираш още повече.... Само питах за мнение какво толкова?На лекар казах че ще отида утре ако още съм зле...

Искаш некой да те успокои ли - добре си,нищо ти няма ! Те ! Готово !

ivelin9021
10-29-2007, 18:54
mmm mili4ka nqma si na ideq ot kfo moje da e spokoino moje da ne eni6to seriozno...utre kato otiehs na lekar shte razberehs kfo e... spokoino si4ko sh se opravi.. :)

monityY
10-29-2007, 19:21
E vie preklihte ve4e 8) kakvi sa simptomite za qzva nqkoi da znae?!

ProstoAz
10-30-2007, 07:03
Не вярвам да е язва, но е напълно възможно да е гастрит. Сестра ми започна така. Най-добре, както и сама си знаеш, отиди на лекар, за да ти каже какво е със сигурност. :wink:

monityY
10-30-2007, 09:51
ok a simptomite za gastrit kakvi sa i kakvo tochno predstavlqvashe gastrita? :?

ProstoAz
10-30-2007, 13:24
Виж какво намерих :arrow: http://www.pharmacy-bg.com/article.php?cmd=list&id=169 :wink:

iams
11-01-2007, 16:58
Значи и аз не знам какво може да е, но може и да помогна. Сега, не ми се смейте, но и аз имам подобна болка и с няколко лъжици кисело мляко се оправя горе-долу. На мен това ми се получи от гладуване.