PDA

View Full Version : Малко проблем4е...



SuNsEt
10-29-2007, 18:04
...Здрасти хора...Имам лек проблем...ами зна4и,в момента сме в ремонт и в нас е голям хаос.Освен това,баща ми се разболя от много лоша болест и ве4е не може да работи както преди...болестта е психи4еска :cry: ...И сега в нас е като бойно поле,вси4ки се карат и семейството ми се разпокъса...мама каза,4е ако стане по-лошо(дано не става де),ще се разведат :cry: ...Другото,което е,4е аз съм по средата на вси4ко...сега съм 7 клас и ми предостой да кандидатствам...годината е много важна за мен,но просто много неща се промениха.Ходя на уроци по математика и може да се каже,4е съм що годе добре... :D ...Сега не сме на у4илище заради ста4ката...Запознах се с 1 много добро мом4е,което мисля,4е ме харесва,но и аз него...въпросът е,4е не сме се виждали и аз много искам да го видя,но графика ми е много натоварен заради ремонта...Неудобно ми е да питам мама дали мога да изляза на НДК с приятели,защото ме е страх,4е ще ми откаже...(знам,4е е глупаво)...Тази година ми се преобърна живота изцяло :cry: ...Сега знам,4е трябва да помагам на мама и да у4а,за да вляза в елитно у4илище,но много искам да се видя с това мом4е...3 пъти се уговаряме и все нещо ще се провали :cry: :-x :roll: ...Просто не знам за какво да мисля и какво да правя...от една страна у4илището,от друга състоянието на баща ми,следващата да помагам на мама...и другата е мом4ето,което харесвам...Той е много мил,до сега ме разбира когато му отказвам да се видим,но ве4е ми става неудобно,защото и аз искам да се видим...в Събота имаме среща,но...ох дано да стане :D ...Всъщност проблема никак не е малък,но...аз се държа така,сякаш няка никакъв проблем и вси4ко е идеално,винаги съм весела...Това е хубаво,но кагато напрежението надделее положението ми става много лошо... :cry: По някога имам 4увството,4е мразя баща си...знам,4е е лошо... #-o ...Но какво да правя? :neutral: ...Не знам,просто не знам...трябва ми насока,но... #-o ...Сега то4но не ми трябва дори и гадже...но нали знаете,4е любовта идва то4но,когато не я о4аквате...аз не вярвям в нея [-( ...Опитвам се да наблегна над у4ението,но...то не е само една беля(както се казва)...Е? ...ако имате все още съвети,няма да е лошо да ми ги кажете...знам,4е не съм само аз със проблеми,но...кво да права? :-s

otka4ena
10-29-2007, 18:19
Според мен точно в този момент трябва да направиш всичко за да се видиш с това момче.Щом си допадате не виждам нищо лошо в това да сте заедно,особено сега когато може би само той може да те измъкне от проблемите ти вкъщи,които никак не са малко,а и да те подкрепи и да ти даде сили.Това да имаш гадже не означава да оставиш ученето и да му се посветиш изцяло,а и тия изпити след 7ми клас....преувеличават като казват колко са трудни и т.н.Аз лично не съм се подготвяла кой знае колко,а влязох в най-елитното училище в града. 8) Положението ти определено не е розово,така че дай шанс на момчето.А и винаги можеш,ако не си допаднете,да скъсаш и т.н.Помисли най-напред да себе си,после за другите! :-|

Violenza
10-29-2007, 18:23
Ако се организираш, спокойно ще намираш време и да помагаш на майка си, да учиш и да се виждаш с момчето. :wink:

KaL4y
10-29-2007, 18:27
Деа аз ако имам толкова неща да правя ще се сбия с някой :) А иначе по твоя въпрос - помагай за ремонта и ще свършите по-бързо, а така ще имаш после повече време :)

?love_haTe!
10-29-2007, 18:31
Ако се организираш, спокойно ще намираш време и да помагаш на майка си, да учиш и да се виждаш с момчето. :wink:
Точно казано!
:)
Тъй..значи гледай да се организираш добре и
ще видиш,че всичко ще е ок.Ти си в такова положение
и ся сигурно си мислиш,че всичко е ужасно,но като се замислиш
ще разбереш,че не е така.Просто помагай за ремонта,за
да се оправи тази кочина максимално бързо,не изоставяй уроците
и намери време за момъка :wink:

die_die_my_darling_
10-29-2007, 21:50
Еми поговори с майка си :)
Кажи й ги тия неща дето си ги написала тука.
Се пак родителите са за тва.
Татко поне мене ме изслушваше.

lLady_MooN_RaiN
10-30-2007, 05:38
Ами...след някой урок по математика иди да се видиш с това момче. Лично аз моята майка не я тормозя с въпроси или разговори, когато има сериозни проблеми. Опитвам се някак си да вляза в положение и просто й помагам, без да я натоварвам. При мен върши работа.
Или просто й кажи, че излизаш с приятел. Какво толкова. Тя би трябвало да вижда колко усилия полагаш, за да те приемат и да й помагаш...Рискувай и я помоли.

chocoleptic
10-30-2007, 05:57
Момчето също е важно,но не забравяй училището защото то е за 5 години а момчето за 3 месеца.. 8) но трябва да се срещаш с някой за да те разнообрази и да забравяш за проглемите вкъщи..

SuNsEt
11-01-2007, 06:12
Хах...благодаря за отговорите,но всъщност да си организирам графика е много трудно,защото аз го правя,но все изниква нещо и вси4ко се разпада :cry: ...На пример с мом4ето,с което се харесваме искахме да се видим днес(4етвъртак),аз бях сигурна,4е вси4ко ще е наред и,4е ще се дивим.За съжаление ПАК нещо се обърка #-o ...Дъщерята на шефовете на майка ми има днес рожден ден и аз трябдало да отида непременно :neutral: Попитах мама дали не може сутринта да отида на НДК и тя ми се ядоса много...затвори ми телефона.После като се прибра,аз бях по4истила целия апартамент и се надявах да и хареса...а тя запо4на да недоволства,как не съм си била подредила естети4ески гардерога :-x .Е добре де,нали си е мой,нея кво я бърка?! :neutral: ...Запо4на да ми се кара,4е нищо не съм правила...А аз от 8.00 сутринта до 17.30 съм 4истила...после бях толкова изморена...Не бях закусвала,нито обядвала и тя накрая да ми каже,4е не и харесва?! ](*,) Ве4е не знам,дали мога да си правя планове,защото ме е страх да не се объркат.Не мога да говоря с мама,защото съм сигурна,4е тя няма да ме разбере...ве4е пробвах-НЕ стана :cry: Помилих я да не ходя,но тя ми се накара,4е била купила подарък за 60лв. и как можело да не отида....Моето мнение не се за4ита :cry: ...В4ера преди да се прибере от работа се скъсах от рев...дори сега,докато го пиша тва пак пла4а,защото не знам какво да птавя...Мом4ето е наистина влюбено в мен и ми каза,4е ако не ме види,няма смисъл да живее.Толкова ми стана гадно... :cry: ...Пиша тази тема,защото мисля,4е поне вие можете да дадете съвети...няма кой друг... 8-[

Ju§† Шm@tKa
11-01-2007, 06:24
Аз ти казах по скайп,но заради рождения ден да тая "госпожичка" :x :-x ...Като чета поста ти :cry: се натъжавам много адски много :cry: Личи си че яко е хлътнал по теб.. :? Освен когато имаш поне малко свободно време кажи на майка ти че отиваш на кафе с някоя приятелка и излезни :-k :cry:

П.П.:Знам че съм малка и не мога с нищо да помогна сори много :-k :cry: :cry: :-k :cry: :cry: :cry: :-k