PDA

View Full Version : Салвия и гъбки......



Special K
10-29-2007, 20:21
Интересува ме тук какво ви е мнението за салвията и гъбките ?
Има ли това явление почва у нас или е все още теоретична материя ?
:D

Mariel
10-29-2007, 20:39
мхм...за губки нз не съм пробвал(но бих искал,но няма от каде да намеря) А за салвия съм пробвал няколко пъти , и да се надяваме че има почва

Mariel
10-29-2007, 22:47
Whisskas не не не ... кефиш ме страшно много ааа :grin:

die_die_my_darling_
10-29-2007, 22:58
Интересува ме тук какво ви е мнението за салвията и гъбките ?
Има ли това явление почва у нас или е все още теоретична материя ?
:D
Ах..тез гъбки....много ги обичкам :smt007 най-яките ми преживявания на морето са свързани с тях :razz:
А пък салвията....ако ефектът траеше толкова за колкото си мечтае Whisskas щях да съм най-щастливата на света :---) :---) :---)
Ама не е :cry:

Special K
10-30-2007, 00:05
Трябва ви екстракт от салвия.......Ихихии да кажем 25X........ :D
Това е достатъчно да ти се върне доверието във салвията......Или пък чист Salvinorin-A......но това вече е грубо....... :shock: :D
Whisskas на теб пък ти препоръчвам Пейот(наи-хубавият трип в живота ми беше именно със мескалин....държа ме малко повече от 8 часа и е вълшебно :smt007 ) или пък 2C-B или 2C-I като синтетична алтернатива хахах

И последен вариант които ще ти върне доверието във гъбките а може би и да ти промени мнението коренно за тях(да се превърнат във твоето отдавна търсено нещо):
Вземи гъбките със MAO инхибитор......хммм и в това има два варианта.....
Единият е натурален - почваш да подскачаш насам натам и да подпитваш хихихи :D х_x :-# :D за една билка наречена зърнеш или гробищник.....По скоро ти трябват семенцата от нея.........
После взимаш 3 грама от тези семенца стриваш ги и ги комбинираш със три-четири грама(по предпочитание :D) култивирани(а не брани!) гъбки......И си ги хапваш сладко сладко........
Другият вариант е пак синтетичен...... :lol:
Има едно нещтичко което (се продава в аптечките :D ).....наречено Aurorix.......и се явява синтетичен MAO инхибитор(хапченца) и върши същата работа като нашата толкова полезна билчица.......което пак комбинирано с порцията гъбки ги прави толкова незабравими и преживяването толкова продължително...ах !... :wink:

Не съм взимала картон........а захарно кубче с капка........ :P

Special K
10-30-2007, 00:13
Псссст !
:D :D :D
Едно уточнение за салвията.......при нея има една маааааалка особеност.... :D Така нареченият обратен толеранс.......
С прости думички:
Колкото повече пъти пушите салвия толкова повече става ефекта по силен...... :D
За да стане от един път състоянието което наричаме пробив.....тоест пълното разделяне със земният ти Аз :D Любимо състояние което наричам Нирвана Началото и Краят където има само чувства и го няма това неудобно хахах гнусно нещо наречено Его.......
Там където вече няма "аз" защото ти нямаш спомен и представа за това какво или кой си сега или си бил.......ахххх....и няма минало и бъдеще.......и където всичките думи на света не стигат да се опише......

ех......

Тааааа......
Пушете повечко салвия.......
А за да стигнете отведнъж и набързо там.......и намерете екстрактче........ :D
Всеки човек заслужава пробив със Салвия......

marakuq_baby
10-30-2007, 11:25
честно казано за пръв път чувам за Салвията :wink: търсих в google но не намерих нищо интересно-всмисъл никъде не се споменава,че е растение психотропен ефект.Какво е действието?Нещо подобно на чадела или........ще се радвам някой да ми обясни :---)

Special K
10-30-2007, 14:03
Подсказка: Tърси за Salvia Divinorum......... :D

Special K
10-30-2007, 18:34
Бих казала че всичко зависи от дозата.......Особено при халюциногените има един праг след които нататък дори малките увеличения в дозата водят до осезаемо по силни ефекти........
Колкото до мескалина - да на мнение съм че е по силен като съвкупност от ефекти от розата.........Като разбира се пак всичко зависи от дозата.....
Мескалина е по отпуснат трип докато розата е по електрическа ако разбираш какво искам да кажа...... :D

Special K
10-30-2007, 19:34
Дай шанс и на гъбките.....Комбинирай ги с MAO инхибитор както предписах във предните постове.....Резултата ще те изненада....почти тройно се усилва ефекта...... :D
Псссст....... :grin: :D
Може да комбинираш всички индолно базирани халюциногени със MAO инхибитор за удължаване на силата и дълготраиността на ефекта, а това ще рече че и розичката може да я вземеш така в комбинация....но не ти препоръчвам че после трипа става -> :-# Ихиихихих......
По добре пробвай гъбките с инхибитори......поне 10 часа вълшебство..... :D

Special K
10-30-2007, 20:15
Подсказка: Tърси за Salvia Divinorum......... :D
Тука кво пише ? Или не можем да четем ? :D :D :D
Салвията те прелъстява.......На мен ми бяха нужни сигурно 10 пъти докато ми разкрие тайните си.....после разбрах че с нея се танцува докрай и се спира когато тя реши........