PDA

View Full Version : има ли изход ???



fars
10-29-2007, 19:43
Здравеите, регистрирах се току що само за да ви питам нещо :
та моята история е следната...

Напоследък направо откачам, гадно ми е да я карам самотен, а ми се налага. Живея в голям град, познавам бая момичета... Но нищо сериозно досега, почти на 18 съм. Имал съм бая заигравки. Но нищо повече. Имал съм чувства само към 2-3 момичета и съм когато съм им казвал в очите отговорът е бил сходен: "еми аз харесвам един друго момче... Ако искаш може да сме приятели... Сигурна съм че ше си намериш приятелка, която мн ше те обича". ](*,) ПФУ! . Да бе да. Просто се убедих че такъв филм няма. Просто тряя да играя ролята на НАКАЗАНИЯ и от около година и нещо вече даже и да харесвам някоя не и го казвам. Мн се нервя вече винаги попадам на неподходящи и сичката злоба от това че не съм щастлив си избивам с блъскане във фитнеса. ](*,) Но дори и да си здрав, каде е смисълът ?дори да завържа разговор или нещо такова просто трябва да си принизя речника, мисля си че нещата за които им говоря просто не ги схващат, не че се мисля за мн умен де. Не обичам да се лигавя просто някак не ми идва отвътре, по скоро или се дуржа като мн сериозен или като турбо лигаве, рядко по средата. Опитвал съм мн пъти но никога нищо не излиза... ](*,) И просто на следващя ден. Свит в себе си, озлобен и кървящ отвътре си просто продължавам да си съществувам... Но за какво ? има ли изход от тоя омагиосан кръг???

takethispill
10-29-2007, 19:49
nqma smisyl da se pravish na takyf kakyfto ne si.Bydi sebe si i daje i da tyrsish priqtelka nqma da q namerish tez neshta stavat ot samo sebe si , prestani da mislish za tozi kryg i toi sam shte iz4ezne

kael
10-29-2007, 19:51
идиот

slun4evo
10-29-2007, 19:58
Аве, миличък, аз съм в същото положение.Винаги получаваш един и също отговор койте не те задоволява.Ммм да не е лесно да си самотен и да си наранявам.Чувстваш се като чели си сам самичък на свта.Не мога да ти дам друг съвет освен вдигни глава и да не ти пука за нищо. :)

ubuntu
10-29-2007, 19:59
Винаги има изход яж SNIKERS и избягай от скуката !
Абе тва си е ташак пробвай по дискотеките ала бала насам натам купони кадето музиката е силна и се разбирате предимно с езика на тялото ....
И все пак след тренировка сникърс или корни :grin:
Споко за всеки влак си има пътници

-=[Mi$hone]=-
10-29-2007, 20:02
Винаги има изход яж SNIKERS и избягай от скуката !
:razz: +1

sLaDkA_GrEsHkA
10-29-2007, 20:11
nqkoi beshe napisal na profila si... : Хубавите неща искат време,а прекрасните стават веднага... taka 4e uspehche ot men 8)

tuzaro
10-29-2007, 20:15
идиот =D> =D> =D> :smt001

NightSky
10-29-2007, 20:30
Споко за всеки влак си има пътници

sladка_ягодка
10-29-2007, 20:37
of i az sum taka kato tebe ponqkoga imam 4uvstvoto 4e nikoga nqma da si namerq fr izpadam v depresiq no na drugiq den sum ok taka 4e 6te se opravim kakto se kazva za vseki vlak si ima putnici ot mene yspeh4eta \:D/

yuyuto
10-29-2007, 20:37
Винаги има изход яж SNIKERS и избягай от скуката !
Абе тва си е ташак пробвай по дискотеките ала бала насам натам купони кадето музиката е силна и се разбирате предимно с езика на тялото ....
И все пак след тренировка сникърс или корни :grin:
Споко за всеки влак си има пътници
:-D Или да се превърнеш в неустоим за жените :razz: демек да станеш вафла Мура :D

GameMaster
10-29-2007, 20:57
Ami ...........i az s1m taka ..........nikoga ne mi e v1rvqlo :( I ve4no s1m si samotna #-o I az se 4udq za6to .....no ne znam ..... ;) 6te se opravi vs nadqvam se =; Porblema edva li e v tebe ........prosto ne si sre6nal podhodq6toto momi4e

wasntme_
10-30-2007, 00:39
Споко за всеки влак си има пътници

+1

white_chik
10-30-2007, 04:47
Според мен ще я срещнеш,когато най-малко очакваш.Все пак помисли си дали критериите ти не са прекалнено високи и затова да не си намираш достойна.Иначе все пак гаджето не е най-важното нещо на света.НАли?

gothic_angel
10-30-2007, 05:35
Аве, миличък, аз съм в същото положение.Винаги получаваш един и също отговор койте не те задоволява.Ммм да не е лесно да си самотен и да си наранявам.Чувстваш се като чели си сам самичък на свта.Не мога да ти дам друг съвет освен вдигни глава и да не ти пука за нищо. :)

koalka
10-30-2007, 07:08
Гледай си живота и не мисли много-много за това.Според мен ще я срещнеш рано или късно, в един момент късвета ще ти се усмихне.Пък и казваш, че града ти е голям, има много момичета. :wink:

sasha_90
10-30-2007, 07:09
И аз съм така,не се притеснявай."За всеки влак си има пътници".

N0_feAR
10-30-2007, 07:16
Винаги има изход яж SNIKERS и избягай от скуката !
Абе тва си е ташак пробвай по дискотеките ала бала насам натам купони кадето музиката е силна и се разбирате предимно с езика на тялото ....
И все пак след тренировка сникърс или корни :grin:
Споко за всеки влак си има пътници
:-D Или да се превърнеш в неустоим за жените :razz: демек да станеш вафла Мура :D
:lol:

Philosopher
10-30-2007, 07:27
Всичко е до време, ще я срещнеш някой ден ;) Впрочем самотата е едно от най-хубавите неща, човек се научава на самостоятелност, изгражда се твърд характер, по-скоро мъжки. За всичко си има време и щом не ти е дошло времето на теб... няма защо да бързаш!

fars
10-30-2007, 12:09
Hезнам вече... Общо взето и да ти пука и да не ти пука все тая... NO EXIT :neutral:

hatercrew
10-30-2007, 16:02
Споко за всеки влак си има пътници

+1

-3

Някои влакове са товарни. :-# :-k

:lol: hah ae hora vie naprao mu vdyhnata nadejda na 4oveka :lol:
kakto i da e :!: :?: :!: e sq ko da ti kaja 4esno kazano do edna stepen e do psihi4eska naglasa ako si misli6 4e do kraq n jivota si 6te si byde6 sam
nai veroqtno taka i 6te stane :-k :-k :-k taka 4e prosto trqbva da vqrva6 4e 6te q otkrie6 i 6te ste 6tastlivi zaedno :smt007 :smt007 :smt007 malko optimizym nema ti navredi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

katttia
10-30-2007, 16:12
Не съм много опитна, но мога да ти кажа, че ако чакаш да получиш някакъв компетентен и 100% достоверен отговор... може би форума не е мястото, където да го търсиш.
Неможеш да казваш немога! Неможеш да казваш, че животът ти е един кръг и ти неможеш да излезеш от него! Винаги има изход, защото винаги имаш право на избор!
При теб изборите са 3: Или се промени(научи се да не бъдеш толкова умен), срещай момичета (не търси идеалната... длъжен си да опиташ и с малко по-неидеални), забавлявай се! Или остани такъв, какъвто си и продължавай да търсиш, защото със сигурност има някоя, която в същия момент търси тебе! Или продължавай да се оплакваш и да чакаш в този форум, някой да ти каже какво да правиш с живота си!
Успех !