PDA

View Full Version : Имам проблем с нета



omerta
10-29-2007, 20:06
Абе хора имам адски странен проблем начи интернет Explorer си работи и мога да тегла обаче не мога да се свържа към нищо - skype,icq,torent,internet games и т.н. Някой може ли да ми помогне кво да направа да се оправи.Пробвах да махна кабела за интернета рестарт на pc-то и за вируси проверих (няма)..

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

danI_boY
10-29-2007, 20:17
Ами пробва ли да спреш тегленето и пак да пробваш да се конектнеш някъде ???

omerta
10-29-2007, 20:34
Еми не става пробвах...

omerta
10-29-2007, 22:48
моля помогнете 8-[

shadow4e
10-29-2007, 23:21
Тоест не можеш да влизаш в чужди сайтове? Пробва ли да влезнеш в някой чуждестранен сайт, ако не става просто ти е слаб нета в момента към чуждите и не мисля, че нещо можеш да направиш, но определено не съм запозната с тези неща. :) /то си ми и личи, де/

ProstoAz
10-30-2007, 07:47
Не знам какво и от къде теглиш и какъв ти е интернета, ама май са ти доста ограничени сесиите... :neutral:

AnTiBuLLsHiTs
10-30-2007, 08:04
Хм.Аз го имам тоя проблем доста често.
Кръстил съм го "Без външен нет.".. т.е мога да влеза в browser-a,но към нищо друго немога.Т'ва е от доставчика..почакай ги малко да си оправят бъркотията. ;-)

Ruthless
10-30-2007, 08:25
AnTiBuLLsHiTs е напълно прав в случая. Ако продължи повече от ден, обади се на доставчика ти да прати хора да погледнат.

AnTiBuLLsHiTs
10-30-2007, 09:43
Аз избягвам да им звъня да идват,защото при всяко идване ми зимат 10лв.
Мръсни копеленца са си.Последния път безмалко да ми вземат 30лв,защото ми беше изгоряла лан картата и те да ми я сменят + лан карта =30лв. Добре,че мама се сети да ми се обади и да ме пита дали да я сменят,че щяха да я отарашат с 30лв. за нищо. [-o<

omerta
10-30-2007, 11:12
не мисля че е от интернета щотото мога да тегла и да отварям браузера обаче ми дава проблем към всичко което иска да се свърже и като се обадих на доставчика каза че си имам интернет....

omerta
10-30-2007, 12:49
както винаги мойте проблеми се оправят само с прейнстал..всичко е ок вече мерси за отг.

AnTiBuLLsHiTs
10-30-2007, 16:48
както винаги мойте проблеми се оправят само с прейнстал..всичко е ок вече мерси за отг.
Preinstall-a е най-лесното нещо.Да се помъчиш в-у проблема е доста по-продуктивно.

Forslor
10-30-2007, 17:24
не мисля че е от интернета щотото мога да тегла и да отварям браузера обаче ми дава проблем към всичко което иска да се свърже и като се обадих на доставчика каза че си имам интернет....
1- Не вярваи безпрецедентно на доставчика ти ... просто не му се пращат хора за да проверят какво става и поставеното лице е готово на всичко ..дори да ти каже що не си преинсталирате ос или пък лан картата ви дава дефекти ... пък и да ти каже въри се обеси с кабела на нета ...надявам се няма да го послушаш.
2- Възможно е да имаш някаква защитна стена, изключвам вградената която да спира или ограничава трафика.
3- Сканираи за вируси троянци и т.н
4- Преинсталирането на ОС го приеми като най-крайната на крайните мерки.