PDA

View Full Version : Идея за романтично преживяване



AzAzAz
10-29-2007, 20:36
Не знам дали ми е много точно заглавието, но все пак ще се радвам да ми помогнете. Трябват ми идеи за нещо като романтичен подарък или нещо подобно (например като пращането на цветя по куриер или това да сготвиш нещо и да поканиш момичето) .. дано сте ме разбрали :)

sweet_baby_f
10-29-2007, 20:38
Mi moje da q pokani6 sled kato ili si sgotvil ili si vzel lubimoto i qstie i da ukrasi6 staqta sas sve6ti,cvetq, hubava muzika :wink:

AzAzAz
10-29-2007, 20:39
момче съм ;)

П.С. аа сори правилно си го написала .. не го прочетох както трябва

sweet_baby_f
10-29-2007, 20:43
nqma problem ina4e i ideqta za ispra6taneto na cvetq ne e lo6a kato s cvetqta moje6 da prati6 i nqkfa plu6ena igra4ka moje surce ili tam kfoto re6i6

AzAzAz
10-29-2007, 20:44
мисълта ми беше идея различна от тези двете, но мерси все пак ;-)

sweet_baby_f
10-29-2007, 20:48
zna4i ne sum te razbrala sry mi za dr neznam li4no na men gadeto mi bee pravilo edna iznenada to ne be6e tolkova romanti4no no...za men be6e mn milo be6e mi kupil edno ogromno me4e koeto durji v racete si sarce zadno s buket cvetq i karti4ka be6e gi ostavil pred vhodnata ni vrata zvunna i sled tova se be6e skril i li4no na men mi stana mn priqtno kogato otvorih vratata i vidqh podaraka :-) :wink:

AzAzAz
10-29-2007, 20:51
zna4i ne sum te razbrala sry mi za dr neznam li4no na men gadeto mi bee pravilo edna iznenada to ne be6e tolkova romanti4no no...za men be6e mn milo be6e mi kupil edno ogromno me4e koeto durji v racete si sarce zadno s buket cvetq i karti4ka be6e gi ostavil pred vhodnata ni vrata zvunna i sled tova se be6e skril i li4no na men mi stana mn priqtno kogato otvorih vratata i vidqh podaraka :-) :wink:

за такива конструктивни идеи говорех =D>

ще се радвам и на още ;)

sweet_baby_f
10-29-2007, 20:56
ti mejdo dr na kolko si

AzAzAz
10-29-2007, 20:57
ti mejdo dr na kolko si

17

sweet_baby_f
10-29-2007, 21:05
axa mi moje da i kupi6 nqkoe sexy belio i da i go podari6 kogato ste samo dvamata ili da otidete nqkade sami i da i podari6 ne6to kakvoto i da e da i kaje6 kolko q obi4a6 ... ](*,)

sweet_baby_f
10-29-2007, 21:12
:D zn li tova nz dali 6ti haresa ama moje da kupi6 baloni sarca s helii i da gi pusne6 pred prozoreca na staqta i da sloji6 nqkakfa karti4ka ili ne6ty dr :oops:

AzAzAz
10-29-2007, 21:15
:D zn li tova nz dali 6ti haresa ama moje da kupi6 baloni sarca s helii i da gi pusne6 pred prozoreca na staqta i da sloji6 nqkakfa karti4ka ili ne6ty dr :oops:

напипваш добре ..... още 1-2 идеи и ще те черпя всеки ден оттук нататък =;

sweet_baby_f
10-29-2007, 21:23
e 4estno nz :( moje da i organizira6 parti za rdto ili prosto da napravi6 parti v neina 4est s nqkoi blizki fr ili da otidete na kino ve4erta i sled kato svur6i filma i ygasnat svetlinite da i podari6 ne6to ili kusno ve4erta da otide6 pred prozoreca i i da i se obqsni6 v lubf...sry dr nemoga da izmislq ](*,)

AzAzAz
10-29-2007, 21:25
e 4estno nz :( moje da i organizira6 parti za rdto ili prosto da napravi6 parti v neina 4est s nqkoi blizki fr ili da otidete na kino ve4erta i sled kato svur6i filma i ygasnat svetlinite da i podari6 ne6to ili kusno ve4erta da otide6 pred prozoreca i i da i se obqsni6 v lubf...sry dr nemoga da izmislq ](*,)

аз "съм се обяснил" само че искам да я изненадам по някакъв такъв начин, а идеите ми се изчерпиха в 1вия пост

sweet_baby_f
10-29-2007, 21:25
tfa ne e tolko romanti4no am moje ako otidete na diskoteka nqkade da kaje6 da pusnat lubimata i pesen zaedno s edno pozdrav4e kolko mn q obi4a6 :o

sweet_baby_f
10-29-2007, 21:35
:D zn kupi i ne6ty moje nqkakfa grivna ili prusten i otidete nqkade na kafe ili da hapnete ne6ty i dai podaraka na servitiora i kogato vi donese poru4kata 6te go dade... :D mn filmi gledam a moje i prosto da i podari6 edna roza i vutre ili otgore da sloji6 prusten :(

AFT
10-30-2007, 08:01
Аре ве, те няма да се женят, все пак е на 17! Кви пръстени, кви 5 лв?! Авторе, момичето ти даде достатъчно идеи, стига си я мъчил, че взе да говори глупости. :D

lLady_MooN_RaiN
10-30-2007, 10:30
Пръстенът е бижу преди всичко...А момичетата харесват бижутата.

Иначе моят идея е следната: Купи й подарък и го скрий в стаята си, ама много хубаво го скрий. Кажи й, че ще го получи само ако сама си го намери. Когато тя започне да търси във всяко чекмедже, което отвори, във всяко рафтче, във всеки шкаф, нека има красива картичка с мили думи за нея, или разни мили дребни неща, които ти напомнят за нея. Или просто хартийки, като на всяка има по 1 причина зщо я обичаш. Ще се трогне от самия жест, че си се трудил толкова много, и накрая като намери подаръка ще е много щастлива.

Ivalinka
10-30-2007, 17:37
sgotvi!sgotvi! :grin: tova e neveroqtno,osobeno ako e i dobre :smt006

katttia
10-30-2007, 17:55
1. Опаковай голям кашон и се пъхни в него, когато го отвори. Се покажи и и подари друга кутия(която е била в теб докато си бил в кашона), в нея да има плюшена играчка, която държи 3та кутийка, в тази кутийка да има бележка, в която да пише, къде е истинския и подарък... Нещо, което много иска или както предложиха "по-горе" някое хубаво бижу...
2. Напиши и стихотворение купи и касичка прасенце и го скрий вътре. Когато се разделете и прати смс да провери какво "богатство" си оставил в касичката и.
3. Покани я увас, скрий се някъде, остави по пода(шкафовете) бележки с "упътване" къде си и към всяка белешка по една роза, накрая когато стигне до теб и подари букет от 17(или любимото и число) рози(или любимите и цветя)
4. Покания у вас заведи я в кухнята, която да е украсена с много свещи и рози, а на масата да има кутия с много секси бельо. Помоли я да го облече другата стая. И когато се върне извади ягоди и сметана. И тъкмо когато е готова са една дива нощ... И кажи, че ще правите.... ягодова торта. :razz:
5. Попитай я, дали някога е мечтала за нещо... и ако можеш сбедни мечтата и.

Това от мен... дано да съм помогнала :wink:

FunkyFresh
10-30-2007, 20:12
1. Опаковай голям кашон и се пъхни в него, когато го отвори. Се покажи и и подари друга кутия(която е била в теб докато си бил в кашона), в нея да има плюшена играчка, която държи 3та кутийка, в тази кутийка да има бележка, в която да пише, къде е истинския и подарък... Нещо, което много иска или както предложиха "по-горе" някое хубаво бижу...
2. Напиши и стихотворение купи и касичка прасенце и го скрий вътре. Когато се разделете и прати смс да провери какво "богатство" си оставил в касичката и.
3. Покани я увас, скрий се някъде, остави по пода(шкафовете) бележки с "упътване" къде си и към всяка белешка по една роза, накрая когато стигне до теб и подари букет от 17(или любимото и число) рози(или любимите и цветя)
4. Покания у вас заведи я в кухнята, която да е украсена с много свещи и рози, а на масата да има кутия с много секси бельо. Помоли я да го облече другата стая. И когато се върне извади ягоди и сметана. И тъкмо когато е готова са една дива нощ... И кажи, че ще правите.... ягодова торта. :razz:
5. Попитай я, дали някога е мечтала за нещо... и ако можеш сбедни мечтата и.

Това от мен... дано да съм помогнала :wink:
РЕСПЕКТ \:D/ :grin: мн са добри идейките особено тфа със тортата :razz: :lol:

GregoryHouse
10-30-2007, 20:17
Ъъъъ...учудвам се колко е затъпяла българската нация...докъде я докарахме...да не можем да измислим нищо романтично...ей ти една идея..иароматни свещи...розови листа и някоя хубава музика според зависи от предпочитанията и и какво може друго освен цуни-гуни...клиширано...ама ще и хареса...може...би...вероятно. ..

anelia_888
10-30-2007, 22:56
Една обща снимка..в прекрасна рамка..поднесена на притъмнено и тихо място..

EvilBrunette
10-31-2007, 08:30
Амии лично аз бих се изкефила и на сготвеното. Само дано можеш да готвиш иначе накарай някои д ати помогне... :-D
Но ми се струва по-романтично да отидете на някое красиво място (предполагам има спокойни места там, където живееш) и да посрещнете изгрева или залеза заедно, прегърнати. Или някоя нощ, когато не очаква да отмъкнеш от вкъщи, за среднощна разходка. Ако не иска да рискува заради родителите си, може просто да я посетиш. Нали знаеш - камъчета по прозореца и т.н. (гледай да не го счупиш) :-D хах :oops: ...
Просто най-романтично за мен е нещо нестандартно. Вечеря на свещи е толкова банално...
За още идеи гледай някои романтичен филм (предполагам тийн). :wink:

emviii
10-31-2007, 15:29
:P туй с плушената играчка е много добро е и изтаркано, но винаги има ефект :smt007 Другото,което ми допадна като идейка е това с лишчетата ,който са с различните причини защо я обичаш :mrgreen:

:arrow: Аде успех с мацето :smt006