PDA

View Full Version : АТАКА - цигански номера



StAkE
10-30-2007, 00:11
та много ми се ще да изясним нещо за атака....

в крайна сметка 1-во блеснаха с лозунга "циганите на сапун и турците под ножа".... (не че имам против)
но после на примиерските избори волен сам обикаляше циганските махали да обещава интеграция и по-добро бъдеще.....

2-ро... първоначално се обяви срещу ЕС и това да ни ограбват европейци (напълнио съгласен)
после на същите тея избори почна да говори иза евроинтеграция и за светлото бъдеще на атака в европа и вече има колко там евродепотата.....

3-то да не говорим за тъпите изцепки с чернев че ми се повдига....

4-то тоя нешастник подкрепя абсолютно всичко което е срещу правителството независимо прави или не - пример: барикадата на суходол

и дори и НС-тата ми е много интересно как може да подкрепяте тоя циганин.... да сте за НС-айде простено е ама АТАКА.... тфа е смешно..... [-X

NSDAP
10-30-2007, 00:15
Че какво ме боли за Атака......Там управлява кака ви Капка,не Волен :-o
Пък и повечето от симпатизантите на Атака са истински български патриоти :x

StAkE
10-30-2007, 00:17
патриоти които просто са толкова надрусани и пяни че не могат да си намерят каде да се издрйфат....

този патриотизам ще минем и без него....

StAkE
10-30-2007, 00:28
маи ако си прочел 1-то мнение.....
или си надрусамн или пиан или просто не си със всичкия си......

NSDAP
10-30-2007, 10:22
Болен Сидеров :razz:
Курвичке,до тука не си казала нещо смислено :smt008

NSDAP
10-30-2007, 10:29
Болен Сидеров :razz:
к****чке,до тука не си казала нещо смислено :smt008
това се отнася за теб.
:-P
Деба твойта семка тъпа д е б а

NSDAP
10-30-2007, 10:32
Болен Сидеров :razz:
к****чке,до тука не си казала нещо смислено :smt008
това се отнася за теб.
:-P
Д**а твойта семка тъпа д е б а
аааа????
Грозна си,махай се.....

NSDAP
10-30-2007, 11:00
Болен Сидеров :razz:А ти за кого си? ДПС? :x
не...аз не гласувам :?

Щото си непълнолетна или щото си НА КАФЕВО? :-$
На Кафево :-o

Lynx
10-30-2007, 11:04
Болен Сидеров :razz:А ти за кого си? ДПС? :x

От кога в България има само Атака и ДПС, че като не си от едните трябва да си от другите?
Волен Сидеров = Болен Лидеров :-D Направо ме е страм, че този човек е българин!

NSDAP
10-30-2007, 11:05
Болен Сидеров :razz:А ти за кого си? ДПС? :x

От кога в България има само Атака и ДПС, че като не си от едните трябва да си от другите?
Волен Сидеров = Болен Лидеров :-D
Яж ми газЪ....

Lynx
10-30-2007, 11:08
Болен Сидеров :razz:А ти за кого си? ДПС? :x

От кога в България има само Атака и ДПС, че като не си от едните трябва да си от другите?
Волен Сидеров = Болен Лидеров :-D
Яж ми газЪ....

Ти само това ли знаеш. Всяко второ менмие ти е "Яж ми ..."
Много ти е беден речника.

NSDAP
10-30-2007, 11:09
Болен Сидеров :razz:А ти за кого си? ДПС? :x

От кога в България има само Атака и ДПС, че като не си от едните трябва да си от другите?
Волен Сидеров = Болен Лидеров :-D
Яж ми газЪ....

Ти само това ли знаеш. Всяко второ менмие ти е "Яж ми ..."
Много ти е беден речника.
Дрисленца,айде кажете нещо конкретно бе....

Lynx
10-30-2007, 11:12
Например?
Нищо което кажа за теб няма да е по показателно от твоите изказвания... Не си мисли, че ще сляза до твоето ниво и ще почна да те псувам и наричам с обидни думи.

NSDAP
10-30-2007, 11:15
Шалом ис Ислаилля!

GregoryHouse
10-30-2007, 15:52
Волен е пионка бе хора...зад него стоят достатъчно влиятелни хора който имат интерес от съвсем други неща от благополучието на тази страна...въпреки че не харесвам циганите и турците отчасти определено Волен Сидеров или както някой го определят Болен Хитлеров(което е пълен смях Хитлер поне не е бил позьор) е пълен смях само повежат хората нанякъде без посока важното е да се вика скандира да се дига шум за глупости и даже си има предаване да си бръщолеви тъпотийте...пак казвам Зад Сидеров стоят хора и организаций който изобщо не им дреме за Българията с Сидеров е пионка...

NSDAP
10-30-2007, 15:53
Димитър Стоянов е еквивалента на Рудолф Хес :-o :lol: 8-) :D

Вилхелм Лист
10-30-2007, 16:29
Димитър Стоянов е еквивалента на Рудолф Хес :-o :lol: 8-) :D
Да :D
А пък:
Антон Сираков = Йозеф Гьобелс
Павел Чернев = Херман Гьоринг
Капка Сидерова = Ева Браун
и т.н. :-D

Kristallnacht
10-30-2007, 18:04
СРАМ!Такива хора не заслужават да бъдат сравнявани с величия като Хес и Гьобелс!Сред обикновените хора има истински патриоти и хора верни на националсоциалистическите идеи, но в псевдо националистическите партии като ВМРО и АТАКА няма свестни хора!Това са хора от бившите служби и продажници служещи на същите хора които оплюват.За Волен има дори цяла книга.Не вярвайте на тези хора!Те са готови и майка си да продадат за пари!

OtherDimension
10-30-2007, 23:50
та много ми се ще да изясним нещо за атака....

в крайна сметка 1-во блеснаха с лозунга "циганите на сапун и турците под ножа"

ххахаахахахахахахааа
престани да гледаш "шоуто на слави" :lol:

никога не са имали такива намерения, камо ли лозунги - най-крайната им мярка беше искането да се махнат новините на турси

с една дума : пълни глупости говориш ;)

bruteca
10-31-2007, 00:40
Ехх ф тая ПОЛИТИКА само защитавате политическите си мнения и спорите за пълни глупости, а дори не осъзнавате, че политиката вече е мит, нещо забравено, направо една легенда...

RAWRRR
10-31-2007, 00:49
а дори не осъзнавате, че политиката вече е мит, нещо забравено, направо една легенда...
душко,и аз не съм спала от 4 дни,ама съм по-добре с главата от теб?
:shock: :shock: :shock:

Нямало политика?Философски погледнато,дори липсата на политика,си е политика.Това,че вие сте недоволни от българската политика,не значи че няма..в по-цивилизованите държави,а и в България.

$@$|-|0
10-31-2007, 14:58
А ти за кого си? ДПС? :x
не...аз не гласувам :?

Щото си непълнолетна или щото си НА КАФЕВО? :-$
Щото й е през семката дали ще ни управляват турци, цигани, комунисти или каквито други боклуци се сетиш.

Владимир Илич Ленин
11-05-2007, 13:58
Волен и неговата партия само говорят, нито са направили цигани на сапун, нито са заклали турци.
Докато не почне да действа ще си е най-обикновен пуяк.
Гаранция, че ще действа няма, по-скоро има, че няма да действа.Срамота.