PDA

View Full Version : две години



No_Limit
10-30-2007, 09:39
Две години загубих от живота си ,защото мислех че е идеалния - красив,умен и много добричък . Всичко между нас вървеше идеално ...до вчера . Той беше мълчалив , леко омърлушен и когато го попитах какво има той ми каза че иска да скъсаме , ей така без никаква причина ме остави сама . Когато после поговорихме и попитах от колко време обмисля раздялата ни той каза "ОТ 10 МИНУТИ !" . Не мога да разбера едно как една две годишна връзка се разсипа .

H8_mE
10-30-2007, 09:50
Moje bi mu e pisnalo ot ednooobraznieto! :cry: no spored men,sled kato ne se vijdate nqkoi i drug period ot vreme,6te razbere ,4e mu lipsva6 i 6te iska da se suberete,za6toto spored men vruzkata vi trqbva da ne ozna4ava ni6to za nego,za da q zagurbi tolkova lesno! Spokoino moje bi 6te promeni mnenieto si!Slu4vat se i takiva raboti ,kogato ne si siguren dali naistina obi4a6,haresva6,no opredeleno spadovete v edna vruzka sa posledvani s vuzvi6eniq,taka,4e pogovorete i moje da predloji6 da se razdelite samo za izvestno vreme,a ne okon4atelno!Ako toi ti izbroi osnovatelni za nego pri4ini,moje i osnovatelno!Vse pak,toi ako ve4e se e promenil ,po-dobre da sprete do tuk!Uspeh mila!Spokoini4ko! :wink: I samo da znae6 ,prosto da spodelq [-o< moq nai-golqm strah e to4no tova - vsi4ko da svur6i prosto taka... :cry: :cry:

mii4eto
10-30-2007, 09:52
За жалост не познавам човека за да ти кажа защо е постъпил толкова глупаво с теб. Но не мисля, че го е обислял само 10 минути. Такова решение не ми се вярва да се взима толкова лесно. Или пък е голям глупак и наистина го е решил за 10 минути. Просто се опитай да продължиш напред, не губи още две години в мисли защо е постъпил така :) :) :)

MoHuTo
10-30-2007, 10:03
Не ми се вярва да го е решил за 10 мин.. :? но ако наистина го е направил ей така..това в моите очи значи, че изобщо не му е пукало и не се е замислил... [-X

No_Limit
10-30-2007, 10:04
Вече няма и към кого да се обърна , най-добрата ми приятелка е в Испания , майка ми е заета жена и като се прибере е ядосана . Никого си нямам вече , единствено той беше човека с когото можех да споделя всичко , а вече го няма :cry:

sLaDkA_GrEsHkA
10-30-2007, 10:06
gadno naistina.... horata sme ujasni sushtestva...

HePeAJIeH
10-30-2007, 10:16
Откаде да знаем каква е причината да скъсате толкова бързо? Да не съм врачка?!?!?!?

DevilWish
10-30-2007, 10:17
Не ми се вярва да го е решил за 10 мин.. :? но ако наистина го е направил ей така..това в моите очи значи, че изобщо не му е пукало и не се е замислил... [-X
+1 ,oba4e toi 6te strada mnogo kazvam ti go ;) Za6toto toi ve4e e sviknal s teb i 6te mu e tejko...a sq prosto si misli ,4e si mu "omryznala" ,no ti 6te go zabravi6 ,a toi teb edva li ;)

scazy
10-30-2007, 10:50
mn glupavo e postupil s teb.spored men za 2 godini se e privurzal kum teb i sled nqkolko dni 6te iska da se suberete pak,za6toto vse pak 6te mu lipsva6! :-) uspeh

sasha_90
10-30-2007, 11:59
Странно.След 2 годишна връзка е невъзможно да се стигне до мисъл за раздяла само за 10 минути.

GregoryHouse
10-30-2007, 12:11
Лайф сък...той е лъжец...трябва да има и друго...то не стаа ей така всичко и т е ок изнася и ти и казваш "абе заеби"...толкова тъпи не сме станали човеците...още...бе де да знам говори с него най малко за да разбереш каква е точно причината...

prettyIdeath
10-30-2007, 12:16
Определено според мене има някфа причина или другия вариант е отдавна да иска да го направи и сега да ти излиза с тоя номер...

yuyuto
10-30-2007, 12:21
Ами то любовта както си идва внезапно, така може и да си отиде внезапно. Случват се такива неща, сори... Знаеш, че няма нищо вечно на тоя свят. :-|

No_Limit
10-30-2007, 12:33
Не мога да разбера едно ! Час преди да скъсаме ми казваше че ме обича и иска винаги да е с мен , а после ... Не мога да опиша колко ми е гадно .Големите момичета не плачат , но аз явно не съм пораснала достатъчно . Още и още търся вината в себе си , но не мога да я открия . Две години пропилях на вятъра , боже каква наивница съм била

BWald0rf
10-30-2007, 12:40
Еми или е много лекомислен или не го е решил за 10 минути тфа .. Ноо както и да е ти трябва да се примириш.Не си струва да го молиш да се съберете пак .. след като дори не ти е обяснил поради какви причини къса с теб не си заслужава .. Не вярвам да нямаш приятели с които да споделиш и които да ти помогнат да го забравиш ;)

krem4et0
10-30-2007, 12:42
Не мога да разбера едно ! Час преди да скъсаме ми казваше че ме обича и иска винаги да е с мен , а после ... Не мога да опиша колко ми е гадно .Големите момичета не плачат , но аз явно не съм пораснала достатъчно . Още и още търся вината в себе си , но не мога да я открия . Две години пропилях на вятъра , боже каква наивница съм била
Не си пропиляла нищо. не съжалявай, че ти се е случило. През тези 2 години си била щастлива, нали? А поведението му показва само това, че не трябва да вярване на милите думи и на мъжкото обичам те. От моя мъж това обичам те го чаках 2 години и 3 месеца, за да стане готов да ми го каже. Но аз никога през това време не се съмнявах в това..........Думите са дим, както се пее в 1 песен. Едва ли е взел решението така моментално, но знаеш ли. Има всякакви хора и съм виждала двойки, които и за по-малко късат. но към днешна дата са си заедно, така че................не унивай. След 4-5 дни си погворете пак. Това е просто наложително!

Svetlana_Pei4eva
10-30-2007, 13:25
Две години загубих от живота си ,защото мислех че е идеалния - красив,умен и много добричък . Всичко между нас вървеше идеално ...до вчера . Той беше мълчалив , леко омърлушен и когато го попитах какво има той ми каза че иска да скъсаме , ей така без никаква причина ме остави сама . Когато после поговорихме и попитах от колко време обмисля раздялата ни той каза "ОТ 10 МИНУТИ !" . Не мога да разбера едно как една две годишна връзка се разсипа .
амммм разсипва се,тва е положението.гледай напред и това е!била съм в същото положение....2-3год голяма любов голямо чудо,бременност хубави моменти разбирателство абе всичко беше ток и в 1момент на пича му прещрака нещо хвана си чукалата,без да има ясна при4ина.при4ината е 4е вси4ки мъже са утрепки!и аз бях като тебе много страдах ама вси4ко отминава с времето!гледаи смело напред!!!

_BoSSy_
10-30-2007, 14:25
уау..е на тва му се вика бързо решение..
И все пак,живота продължава.Явно има причина която не иска да ти каже,попитаи го,защо...
Невъзможно е за 10 минути да решиш че не искаш да си с момиче с което си бил 2 години.... :neutral:

gavro64eto
10-30-2007, 14:45
Spored men tova sastoqnie e momentno.Toi 6te razmisli,no se opitai da razbere6 pri4inata i da se popravi6.ako te e obi4al istinski nemoje da te zareje bez pri4ina prosto s obmislqne 10 min.Uspeh!!!

EternalSilence
10-30-2007, 15:00
виж, недей да съжаляваш за него, очевидно е нямало какво да направиш, причината е само и единствено в него! и не казвай, че си загубила тези 2 години, все пак през тях си била щастлива с него и това е най-важното, горе главата! дори и той да не те потърси отново(в което наистина много се съмнявам) ще се отърсиш от всичко това достатъчно скоро, уверявам те :)
иии още едно нещо, казваш, че нямаш с кого да споделиш... ако си толкова убедена в това или просто не искаш да се доверяваш на никой от приятелския си кръг - винаги можеш да разкажеш на непознат, в частност мен, например, с радост бих те изслушал (наистина много ме бива да слушам) :)
и пак повтарям, горе главата, живота продължава! :)

neusan88
10-30-2007, 15:39
мила не се притеснявай!ще ти падне на колене и със сълзи на очи ще те моли!
аз също имам подобна връзка, но тъй като с мойто гадже много се карахме накрая си събрах багажа(живеехме заедно) и си тръгнах!
първо идваше и ме чакаше с часове пред дома ми на пейката при положение че аз бях няколко седмици на селото си!звънеше ми постоянно!
накрая тъпия ми комп се развали и ми се наложи да го потърся за да ми донесе диска за преисталиране и като дойде и му отворих на колене се влачи от входната врата със сълзи на очи с думите че предпочита да умре отколкото да ме загуби и че ще ми бъде вярното куче!
така че те съветвам да му кажеш няколко "мили думи" от сорта че е глупак и че не струва пукната пара!
а и ако наистина е взел това решение за 10мин просто му забий шамар!но все пак и аз мисля че трябва да си поговорите!

iRiNka
10-30-2007, 16:35
super gadno e...ama goree glvata... zabravi za toq

BaD_GiRl_mL2
10-30-2007, 16:41
Не е възможно просто така да свърши..Но знаеш ли какво, тои ще съжелява..Ще се осазнае колко много е свикнал с теб и каква част от живота му си.. Извиняваи че ти го казвам но в много от случаите се далжи на друга връзка.. Засега не прави нищо,не го търси дори..изчакаи да се осазнае какво става..Така ще разбереш и дали си е заслужавало 2те години..Успех мила :-)

koalka
10-30-2007, 18:19
Не става ей така за 10 минути...според мен и преди това го е мислил, не е задължително да е отдавна. :wink: Явно чувствата му не са същите, иска да е сам, не знам, питай него.

GregoryHouse
10-30-2007, 20:01
Може да е като мен да оби8ча да е нещастен :grin:

FunkyFresh
10-30-2007, 20:03
За мене ти не си пропиляла и секунда от тези 2 години,защото за да сте заедно толкова време значи нещо ви е крепяло а и не се съмнявам че връзката ви е била изпълнена с мигове който на дали ще забравиш :wink: а пък и както се казва "вси4ко идва за да си отиде" явно просто той не е "твоето" момче и едва ли е обмислял раздялата ви 10 минути,а ако е така то просто е страшно повърхностен и прозрачен човек [-(

katttia
10-30-2007, 20:50
Не пропилявай време мислейки, как си загубила 2 години... Докажи му колко много е загубил , губейки теб... Защото ти си силно момиче, което може да се справи със всичко, а човек който е готов да те загуби просто, защото е решил така... не си заслужава... (радвай се, че са били само 2 години, а не си пропиляла целия си живот за някой, който не струва)

anelia_888
10-30-2007, 22:50
Олл..Много кофти...Не знам какво да ти кажа..Аз като приключи мойта връзка,която беше много по-кратка ми беше ужасно тъпо та ако ставаше въпрос за 2 години. :cry: Времето лекува! ;-)