PDA

View Full Version : Какво да направя?



mii4eto
10-30-2007, 09:48
Може да звучи страшно банално и съм сигурна, че сте изчели стотици такива въпроси и теми досега. Падам си по едно момче, но явно дотолкова съм хлътнала, че само за него говоря :-D Въпроса е че не знам какво да направя за да се получат нещата. Понякога се държи страшно арогантно и направо не издържам, но в същото време ми иде да го нацелувам яко, ако ме разбирате. :-D На няколко пъти ми предлага да излезем аз, той и една моя фр. Обаче и двете все не можем, а не искам да отида сама на някоя угожорка с него. Да не си помисли нещо :oops: В същото време се чудя какво да направя за да ми обърне малко повече внимание. Защото изглежда той повече комуникира(ако може заяждането да се нарече комуникиране) с моята фр. Ако може някой да ми даде съвет какво да направя? Не искам да му се предлагам нещо, ама ми се ще с него да излязат нещата. 8-[

Presley
10-30-2007, 10:02
Хем искаш да ти абърне внимание и да станат нещата,хем не искаш да иэлеэеш само с него,`эа да не си помисли нещо` :shock:.Ако искаш да стане нещо и да видиш дали имаш шансове,иэлеэте само двамата.

H8_mE
10-30-2007, 10:07
:shock: Toi kani i dvete ,ne samo teb?Tova moje da te kara da se sumnqva6,koq ot dvete haresva,6tom i s dvete govori po tozi "agresiven" na4in.... moje da haresva neq... :( i da iska da izleze s neq na "samotna" sre6ta !Q razu4i ne6tata po-dobre,za da ne strada6 posle ,a da se predpazi6 o6te ot sega!I edinstveniq na4in da razbere6 pove4e za tova koq haresva e da se suglasite da izlezete s nego nai-posle!

HePeAJIeH
10-30-2007, 10:14
Тая търсачка за нищо я нямате :-x

insomnia79
10-30-2007, 11:11
az pa 6ti kaa zaebi go toqq prolqk :-P :P :smt075 :smt117 8-)

sapphirr
10-30-2007, 11:23
комуникира пове4е с приятелката ти?ми тогава от къде си сигурна,4е той не иска нея?ако е така смяташ ли ,4е въобще ще успееш да му привле4еш вниманието

sasha_90
10-30-2007, 11:55
Е,обясни ми как става тази работа:искаш да се получи между вас,но не искаш да излизате само двамата?Ако искаш да се получи нещо,като за начало излезте сами.

BWald0rf
10-30-2007, 12:01
Ами,за да тръгнат нещата трябва да излезете и то само двамата.За какво ти е приятелката ти?Колкото и да те е срам ще трябва да го преодолееш иначе току виж някоя друга ти го е отмъкнала под носа ;)

prettyIdeath
10-30-2007, 12:06
:shock: Toi kani i dvete ,ne samo teb?Tova moje da te kara da se sumnqva6,koq ot dvete haresva,6tom i s dvete govori po tozi "agresiven" na4in.... moje da haresva neq... :( i da iska da izleze s neq na "samotna" sre6ta !Q razu4i ne6tata po-dobre,za da ne strada6 posle ,a da se predpazi6 o6te ot sega!I edinstveniq na4in da razbere6 pove4e za tova koq haresva e da se suglasite da izlezete s nego nai-posle!

И аз си мисля нещо подобно..Може и да харесва нея.. А може и да иска 3-ка :smt003

GregoryHouse
10-30-2007, 12:13
Може да звучи страшно банално и съм сигурна, че сте изчели стотици такива въпроси и теми досега. Падам си по едно момче, но явно дотолкова съм хлътнала, че само за него говоря :-D Въпроса е че не знам какво да направя за да се получат нещата. Понякога се държи страшно арогантно и направо не издържам, но в същото време ми иде да го нацелувам яко, ако ме разбирате. :-D На няколко пъти ми предлага да излезем аз, той и една моя фр. Обаче и двете все не можем, а не искам да отида сама на някоя угожорка с него. Да не си помисли нещо :oops: В същото време се чудя какво да направя за да ми обърне малко повече внимание. Защото изглежда той повече комуникира(ако може заяждането да се нарече комуникиране) с моята фр. Ако може някой да ми даде съвет какво да направя? Не искам да му се предлагам нещо, ама ми се ще с него да излязат нещата. 8-[

Ъъъ да не случайно да сте от Ловеч? Щото ако да ще падна от смях...между другото тоя както го описа прилича на мен :grin: Иди сама кфо ще те сбърка ;)

yuyuto
10-30-2007, 13:01
не искам да отида сама на някоя угожорка с него. Да не си помисли нещо :oops:
Е защо пък да не излезнете сами? Какво толкоз? И не разбирам защо те е срам... Да си помисли, че си падаш по него... Е не е ли така? Нека си помисли де, така със сигурност ще имаш по-големи шансове. И особено след като той общува повече с приятелката ти, хич даже не я карай и тя да присъства... Да не се получи някой любовен триъгълник, че те вече не са на мода... :-D
П.П. На колко годинки си, мойто момиче? :-| Нищо лично, детинско е да криеш чувствата си към някой...

sexy_momi4e
10-30-2007, 13:45
комуникира пове4е с приятелката ти?ми тогава от къде си сигурна,4е той не иска нея?ако е така смяташ ли ,4е въобще ще успееш да му привле4еш вниманието ;-)

black_rose12
10-31-2007, 10:17
ami ako ti e hvurlil oko i komunikira s neq pove4e za da revnuva6? de da znam i az sum v podobna situacia i ne znam ko da praq ... :cry:

Vladokaaa
10-31-2007, 10:22
:shock: Toi kani i dvete ,ne samo teb?Tova moje da te kara da se sumnqva6,koq ot dvete haresva,6tom i s dvete govori po tozi "agresiven" na4in.... moje da haresva neq... :( i da iska da izleze s neq na "samotna" sre6ta !Q razu4i ne6tata po-dobre,za da ne strada6 posle ,a da se predpazi6 o6te ot sega!I edinstveniq na4in da razbere6 pove4e za tova koq haresva e da se suglasite da izlezete s nego nai-posle!

;-)

kit_ten
10-31-2007, 16:21
Аз изпадам в същата ситуация.Според мен ще бъде по-добре да сте сам,ако някой път излезете.Може да отидете с една компания на диско или на купон,но по някое време пак да останете сравнително на саме.Според мен ако разчиташ на мн хора няма да стане нищо.
Или просто бъди откровена с него.,или намери начин да го нацелуваш.....
Ти решаваш.Но щом имаш чувства към този човек не си губи времето,за да не съжаляваш.УСПЕХ!!! \:D/

insomnia79
11-02-2007, 17:38
4uKAI GO I BEGAI 8-)