PDA

View Full Version : Има ли момичета, които се интересуват от нещо по-сложно от..



Now*I'm*Strong*Enough
10-30-2007, 11:17
Има ли момичета,които се интересуват от нещо по-сложно от чат и теглене/гледане на филми? (малко html дори) :smt102

Otka4eniq
10-30-2007, 11:37
Ми има ама са рядкост ама има :-D

Hell0_Kitty
10-30-2007, 12:17
Мии зависи :P Какво точно имаш предвид? аз например играя CS със брат ми :D ,правя миксове,клип4ета и куп други неща :-P :-({|=

SuN_LiGhT
10-30-2007, 12:28
Ами зависи за какво по-точно питаш,но от това,което разбирам от въпроса ти мисля,че аз съм от "изключенията".Е,не съм спец,но се интересувам не само от гореспоменатите действия.Но да не забравяме,че има и някои,които не могат и това да правят... :wink:

Now*I'm*Strong*Enough
10-30-2007, 14:32
Мии зависи :P Какво точно имаш предвид? аз например играя CS със брат ми :D ,правя миксове,клип4ета и куп други неща :-P :-({|=
:mrgreen:

Браво и на SuN_LiGhT. Дано някой ден срещна подобно момиче =]
Попитах,за да видя дали има смисъл да търся \:D/

krem4et0
10-30-2007, 14:33
4 курс специалност информатика съм.........студентка. 4 години съм учила профил машинна обработка на информацията в гимназията..........мисля, че разбирам от тези нещица!

Reed
10-31-2007, 14:37
Аз лично-не.

puppy
10-31-2007, 17:04
Аз се интересувам от други неща. Най-много от Photoshop и вече се чувствам в свои води, когато работя с него:) Харесва ми да играя Need For Speed, да видим обаче как ще ми върви Про Стрийт, комп'търа ми е малко слаб :neutral: И от други неща се интересувам, но с тези май се занимавам най-често:) О, разбирам и от коли (вече) :-D Покрай приятеля ми знам доста неща:) Ами не знам дали трябваше да изброявам всичко това, доста подробно отговорих, приказлива съм си :?

metaxa
11-01-2007, 00:08
Хммм миличка баща ми се занимава с компютри и аз от малка съм винаги на компютъра и смея да кажа че знам много работи които дори някои момчета незнаят :-P

ReBeL
11-01-2007, 15:18
аз се интересувам от НТМL както като цяло от компютри

AnTiBuLLsHiTs
11-01-2007, 15:35
Като цяло момичетата не се интересуват чак толкова,но за тези които са зарибени евалата... :D

g_antonov
11-01-2007, 19:18
az ne sum sre6tal takiva momi4eta

MajeStic
11-01-2007, 21:09
Айде поне момичетата да си останат момичета... има достатъчно побъркани и заблудени момчета по цял ден да си стоят пред компютъра и да си губят живота... :-#

AnTiBuLLsHiTs
11-02-2007, 05:36
#-o Ако половината от тия дето киснат вънка по цял ден без да знаят защо са живи тръгнат да работят нещо ще настане Техническа Революция. #-o

EternalSilence
11-02-2007, 06:47
#-o Ако половината от тия дето киснат вънка по цял ден без да знаят защо са живи тръгнат да работят нещо ще настане Техническа Революция. #-o

:D :D :D

абе те се намират момичета дето се занимават с тия работи, вижте примерно мацката дето води разработката на Assassin's Creed :D
обаче са си малко, нормално е, те са скарани с математиката по природа, а тя е в основата на комповете (нищо лично, просто констатация, извинявам се на тези, които се обидят) :D

AnTiBuLLsHiTs
11-02-2007, 08:08
[quote=AnTiBuLLsHiTs]#-o ....те са скарани с математиката по природа, а тя е в основата на комповете.....

Не позна комповете нямат нищо общо с математика това ако са ти го казали даскалите по математика и информатика кажи им да се гръмнат :x

А по темата и аз си търся такова момиче :oops:
Ако не разбираш от математика,няма програмиране..може да правиш некви дизайнчета и други които не я изискват.
Нооо "Do40_ribata" Ако беше по-умен може да не беше написал тая тъпотия по-горе..Защо в ТУ и СУ за КСТ,КНТ,Информатика,СИ и други специалности изпита е по математика?!

rainboOW
11-02-2007, 12:54
Аве според зависи, момчета... не можеш да тръгнеш да се занимаваш с езици за програмиране например, ако не разбираш грам от математика! Но при работа с вече готови програмки, където само трябва да импровизираш (пр. photoshop) МОЖЕ и да минеш без разни изчисления... А за университетите-там е за специалисти вече :D
Сега друг е проблема с момичета , на които не им се отдава не само математиката.Обаче аз няма да се зачислявам към тях :-P
Не се отчайвате! Търсете... не сме малко тези , които сме по-навътре 8)

jotitu
11-02-2007, 15:49
Ами почти всичко :) в свободното време обикновенно играя ЦС, стратегии или покерче. Междувременно съм решила да стана про във вибокса и правя клипове и преводи (клипа може да е със снимки или като сваля 2-3 видоета и да съединя моменти). Уча за фотошоп и съм доста добра вече. Миксирам по малко, когато имам настроение, защото просто не мога без музика, а какво по-хубаво да си я направиш такава каквато искаш :D Ровя се в интернет, спамя по форуми 8-) Правя сайтове (2 пъти съм правила). Междувременно имах 1 неуспешен опит да преинстаирам уиндолса и един успешен, но с помощ на фр. :oops: Понякога играя и онлаин игри, но рядко се случва (не се задържам много). Ами май г/д повечето ги изброих, ако има още нещо ще добавям :) А с математиката не съм зле, защо си мислите, че моми4етата задължително са зле с математика.. След 12 клас ше кандидатствам Рекламен Дизаин точно затова работя толкова много с Adobe Photoshop , Corel Picture, Corel Photo Paint u CorelDRAW въпреки, че последните 3 са ми малко стари версии :smt003

БТВ на 16 съм

AnTiBuLLsHiTs
11-02-2007, 16:29
Информатика,СИ и други специалности изпита е по математика?!

Виж сега да не се караме искам да кажа че за да се оправяш в живота с компютрите (софтуер и хардуер) не ти трябва кой знай колко математика аз например от 5 клас нататък въобще не съм разбирал кво сме учили и пак се оправям с компютрите перфектно и досега не ми се е наложило да ползвам знанията си по математика след 4 клас. Айде със здраве :)
Инсталиране на програми и телглене на музика някой го правят и от втори клас. :D

#linux.h
11-02-2007, 19:07
Виж сега да не се караме искам да кажа че за да се оправяш в живота с компютрите (софтуер и хардуер) не ти трябва кой знай колко математика аз например от 5 клас нататък въобще не съм разбирал кво сме учили и пак се оправям с компютрите перфектно и досега не ми се е наложило да ползвам знанията си по математика след 4 клас. Айде със здраве :)

Ако искаш да си останеш обикновен потребител наистина не ти е необходима математика, но решиш ли да се занимаваш с програмиране и то сериозно, не говоря за някакъв си HTML (който не спада към програмните езици) или подобни скриптови "езици", ще се изненадаш от практическото приложение на математиката.
Как например мислиш се криптират данните? или обясни ми как се представя 3D графика в двумерно пространство?
Ако си достатъчно сериозен ще го разбереш.
поздрави

AnTiBuLLsHiTs
11-02-2007, 19:50
Виж сега да не се караме искам да кажа че за да се оправяш в живота с компютрите (софтуер и хардуер) не ти трябва кой знай колко математика аз например от 5 клас нататък въобще не съм разбирал кво сме учили и пак се оправям с компютрите перфектно и досега не ми се е наложило да ползвам знанията си по математика след 4 клас. Айде със здраве :)

Ако искаш да си останеш обикновен потребител наистина не ти е необходима математика, но решиш ли да се занимаваш с програмиране и то сериозно, не говоря за някакъв си HTML (който не спада към програмните езици) или подобни скриптови "езици", ще се изненадаш от практическото приложение на математиката.
Как например мислиш се криптират данните? или обясни ми как се представя 3D графика в двумерно пространство?
Ако си достатъчно сериозен ще го разбереш.
поздрави
Тоя няма ъкъл да сметне 142x124 със елка. [-o< Ти му обясняваш за криптиране. [-(

Anf3tamin4o
11-03-2007, 07:34
Миленче от тебе може да стане хакерка , :grin:
Ама се научи и да пращаш троянци и да му управляваш компа от твоя и да разбиваш пощи
За разбиването на пощи бих твърдял че е най лесното има много из нета статий

Brave_Heart
11-03-2007, 12:51
Има едно даскало в Правец, за тези който не са го чували се води ПГ по КТС ( Професионална гимназия по компютърни технологий и системи) или както всички го знаят УКТЦ-то. Та там се влиза с изпит по Математика след 7 клас който се провежда в ТУто, самото даскало си е като профил на ТУто и учителите по специалните предмети са ни доценти от там. Като цяло в УКТЦто има около 600 ученици от който момичетата сме най-много 100 (в клас по 4 момичета на 25 момчета). Учим както хардуер така и софтуер. Голяма част от момичета не си правят и труда да научат нещо и те незнаят за какво са в това училище. Аз съм там защото искам да се занимавам с това и да постигна нещо, а не да завърша, да получа диплома и да незнам какво е дори Алгоритъм!!! Та искам да кажа че си има момичета с амбиций който също ги бива в Програмирането. Тази година сме на Delphi и мога да се похваля, че се справям мн по-бързо с програмите отколкото някой момчета!!! :grin:
Според мен математиката има значение, не случайно учим по тази за 2ро равнище, пък и първата и най-елементарна програма която направих е за изчисление на лицето на трапец :)