PDA

View Full Version : как да остана "гладичка" за по-дълго време?



scanadal
10-30-2007, 12:49
Здравейте!Наскоро ми подариха епилаторче,едно такова симпатично,наPHILIPS.Използва го вече няколко пъти,ама все немога да си направя кожата достатачно гладка :x И на допир на места се усеща едно гадно грапаво такова,много дразнещооо!И все ми остават недоотскубнати косъмчетааа,тея късичките.Ужас!!И вече съм го захвърлила де,и си ходя на козметичка за кола-маска.Тааа,да ви попитам мацки,как успявате да се поддържате гладички и на допир и на външно с тези епилаториии.Имам чувството че аз не го правя както трябва. :? Аиде помагайте!!!!!

hatercrew
10-30-2007, 12:54
be da ti kaja i na men mi se e slu4valo tova :oops: :oops: :oops: oba4e men li4no s epilator mnogo me boli s kola maska mi e po dobre :D :D :D

monityY
10-30-2007, 12:55
Не вярвам да има епилатор,който да ти махне абсолютно всички косъмчета... Естествено че най-дребничките не могат да се хванат,а даже и някой от по големите.... Ходиш на козметичка,тя изчиства ли кожата ти максимално?И оставаш гладка навсякъде?Ако да,просто си ходи и не задавай такива въпроси... Няма епилатор който да захване всичките ти косъмчета,и на мене епилатора не ми ги маха всичките,това не ме притеснява обаче,ако искам екстри ще ходя на козметик,обаче аз неискам,така си ми е добре. :)

PerfectByNature
10-30-2007, 13:03
i az imam toq problem :( i sum samo sus epilator i kak da e maxam si vsi4ki kosum4eta no sled tova kojata mi ostava edna grapava i dori se pritesnqvam priqtelq mi kato me dokosva po krakata 6toto vse mi zadava vuprosa za6to ne sum se epilirala a to4no su6tiq den sum go svur6ila tova ne6to i dori s krem pak si e grapavko :( ako znaete nqkoi trik kazvaite :-k

p1xi3
10-30-2007, 13:26
kola maska e nai-dobrija variant

F`ilm4`e
10-30-2007, 13:33
Е тва рекламата е голямо нещо, може да те накара и л***а да ядеш с извинение :oops: , най-добре си ходи на кола-маска а колкото до крака покрити с гладка и еластична кожа...миии има си различни кремове и душ-гелове някои от тях са пълни боклуци ама други стават , просто трябва да оцелиш продукта :wink:

LuCiFersAngeL
10-30-2007, 14:30
Ами аз на кола маска не съм ходила до сега. Ползвам си епилатора на Филипс и съм много доволна. Първо като се къпя добре си ексфолирам кожата, след това ако имам подкожни ги изкарвам като ги закача леко с върха на една игла и след това с епилатора. Накрая се намазвам с кремче и всичко е 6!

teenage_drama_queen
10-30-2007, 15:26
не знам какво правите но аз успявам да махна и най-малките косъмчета.. ползвам един розов Филипс .. :-|

пп: едно съветче,като обърнете епилатора обратно (не посоката на движение а самата машинка*с копчето от страната на крака примерно* тои маха и най най малките мъхчета :wink: )

FunkyFresh
10-30-2007, 17:05
Ми моя е такъф браун и съм супер доволна а и + тфа аз като свърша с епилирането си ги намазвам с тфа veet крем и като го измия и стават перф а и без да ги намазвам с него пак са ми перф сиг не ги епилираш добре или де да знам :(

SlaVen4eEto`
10-30-2007, 19:11
Ми моя е такъф браун и съм супер доволна а и + тфа аз като свърша с епилирането си ги намазвам с тфа veet крем и като го измия и стават перф а и без да ги намазвам с него пак са ми перф сиг не ги епилираш добре или де да знам :(

и аз имам един на браун и не съм много доволна не ми маха достатъчно добре косъмчетата.. някои просто ги пропуска... :neutral:
абе друго си е то самобръсначката хубаво ти маха абсолютно всички косъмчета ... вярно че много бързо порастват пак... но поне качествено ги маха ;-)

BrokenInnocence
10-30-2007, 19:41
Ми моя е такъф браун и съм супер доволна а и + тфа аз като свърша с епилирането си ги намазвам с тфа veet крем и като го измия и стават перф а и без да ги намазвам с него пак са ми перф сиг не ги епилираш добре или де да знам :(

Е това е много добра опция.

ЕPu
10-30-2007, 19:44
по-малкоте косъмчета не може ли да ги захванеш с пинсета?
не боли чак толкова а и наистина е гаранция, че и най-малките ще махнеш...
а ако си решила да се стараеш - след всичко това минаваш и със самобръсначката :wink:

fiama
10-31-2007, 05:10
по-малкоте косъмчета не може ли да ги захванеш с пинсета?
не боли чак толкова а и наистина е гаранция, че и най-малките ще махнеш...
а ако си решила да се стараеш - след всичко това минаваш и със самобръсначката


[quote]


Ето това е истината! ;) Към всичко това прибави редовна екфолиация и хидратиране на кожата, и ще бъдеш гладка и мека за дълго време! :)

iams
10-31-2007, 06:14
Ами здравейте и от мен.Сега се регистрирах и мн ми харесва този сайт :grin: Сега по темата. Аз също имам филипс и наистина не мога да премахна напълно всички косъмчета(дори и след 1 час епилиране и мъчение), но си намерих друг метод който поне на мен действа. Купи си пемза и като си в банята като си насапунисана се понатъркай с нея. На мен кожата ми става доста по-гладка така и малките неравности се "изпилват". А и така сваляш слоя с мъртви клетки.

SwEeT_PriNceSsS
10-31-2007, 12:43
Ами здравейте и от мен.Сега се регистрирах и мн ми харесва този сайт :grin: Сега по темата. Аз също имам филипс и наистина не мога да премахна напълно всички косъмчета(дори и след 1 час епилиране и мъчение), но си намерих друг метод който поне на мен действа. Купи си пемза и като си в банята като си насапунисана се понатъркай с нея. На мен кожата ми става доста по-гладка така и малките неравности се "изпилват". А и така сваляш слоя с мъртви клетки.
много добра идея :P :P

barbie__girl
11-01-2007, 19:51
o0o nqmam takiva problemi,sled epilaciq na krakata kojata mi si e neveroqtno gladka :P do 4 sedmici ni6tu grapavo ne yse6tam

gabi_94
11-03-2007, 15:58
be da ti kaja i na men mi se e slu4valo tova :oops: :oops: :oops: oba4e men li4no s epilator mnogo me boli s kola maska mi e po dobre :D :D :D

и аз така

peteto89
11-04-2007, 10:10
по-малкоте косъмчета не може ли да ги захванеш с пинсета?
не боли чак толкова а и наистина е гаранция, че и най-малките ще махнеш...
а ако си решила да се стараеш - след всичко това минаваш и със самобръсначката


[quote]


Ето това е истината! ;) Към всичко това прибави редовна екфолиация и хидратиране на кожата, и ще бъдеш гладка и мека за дълго време! :)dam saglasna sam