PDA

View Full Version : Има ли опасност?



veselinka
10-30-2007, 14:15
predi malko pusnah edna tema,koqto se otnasq do men,no sega imam vapros koito se otnasq za moita priqtelka,tq se sramuva i ne iska da popita,a nz kakvo da pravi:)problema e sledniq:pravila e oralen seks s gadjeto si,toi ne e svar6il,no tq mu go e pipala i e izlizala nqkakva te4nost ot penisa mu,tq ne e izmila sled tova i se e pipala otdolu,dali e stanal gaf?

т.7
krem4et0

DIVINE_TIME
10-30-2007, 14:18
Същата работа като при теб! Казах ти,че няма как да стане! Не ми ли вярваш ?

krem4et0
10-30-2007, 14:18
Абсурд!

Nadelina
10-30-2007, 14:20
Dori da se e pipala vednaga.. nqma kak da stane samo ot pipane... absurd da e stanalo neshto...

veselinka
10-30-2007, 14:21
Същата работа като при теб! Казах ти,че няма как да стане! Не ми ли вярваш ?


az vqrva,no za prav pat ni se slu4va i iskame da sem sigurni

_BoSSy_
10-30-2007, 14:32
predi malko pusnah edna tema,koqto se otnasq do men,no sega imam vapros koito se otnasq za moita priqtelka,tq se sramuva i ne iska da popita,a nz kakvo da pravi:)problema e sledniq:pravila e oralen seks s gadjeto si,toi ne e svar6il,no tq mu go e pipala i e izlizala nqkakva te4nost ot penisa mu,tq ne e izmila sled tova i se e pipala otdolu,dali e stanal gaf?

т.7
krem4et0

Амм интересно от кво се срамува твоита приятелка,след като тука повечето се знаеме само по аватарите..
На тая течност и се вика "предеякулационна" и съдържа малък брои сперматозоиди...
Има хиляди такива теми..
Нищо и няма на приятелката ти :-D :)

M!M!T()
10-30-2007, 14:47
Abe veselinke shto po4vash da si izmislqsh istorii za razni priqtelki i shturotiiki kaji 4e ti si go pravila mila.Nema kvo da ni praish na ludi.Puk i edin pat ti kazaha ve4e 4e ne si a i kato ne ni vqrvash testove za bremennost ima!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

comics
10-30-2007, 14:54
predi malko pusnah edna tema,koqto se otnasq do men,no sega imam vapros koito se otnasq za moita priqtelka,tq se sramuva i ne iska da popita,a nz kakvo da pravi:)problema e sledniq:pravila e oralen seks s gadjeto si,toi ne e svar6il,no tq mu go e pipala i e izlizala nqkakva te4nost ot penisa mu,tq ne e izmila sled tova i se e pipala otdolu,dali e stanal gaf?

т.7
krem4et0

Амм интересно от кво се срамува твоита приятелка,след като тука повечето се знаеме само по аватарите..
На тая течност и се вика "предеякулационна" и съдържа малък брои сперматозоиди...
Има хиляди такива теми..
Нищо и няма на приятелката ти :-D :)
+1 прости хора- колкото щеш! ;] ( и аз ще се повторя!) Keep living, keep mixing :wink:

Hell0_Kitty
10-30-2007, 15:17
ММмм не се притеснявай... ни6то не е станало.. между другото и на мене ми се е случвало нещо подобно и докато не ме убедиха че си4ко е наред буквално бях под някакав психически стрес :-k хихихи

bebok
10-30-2007, 16:54
ne e stanalo ni6to ... di6ai...

rashito0o
10-30-2007, 17:11
нишу неа те ти кааха сичко др :P :-P

swords1010
10-30-2007, 18:01
Ооо :cry: нищо и нямааа!

Satyr
10-31-2007, 10:38
Абе хора, незнам какво знаете за "кислородната среда", но идеята, че спермата е течност, означава, че сперматозоидите нямат пряк контакт с кислорода!!! Те се намират в течност, която докато не се изпари... или понякакъв начин не се премахне те са живи много повече от 3 секунди, как мислите, че се дава сперма за изследвания или за донорство....в безкислородна среда ли?!?!!?
Не е шега работа и не се успокоявайте по този начин, наистина не се забременява лесно, но има вероятност, когато си играеш със сперма и после да бръкнеш там кадето не трябва да влиза, да си казваш, че са минали три секунди и всичко е наред!
И го правете внимателно, това не е като да се яде баница, та после да се обършиш и да се почешеш :)))