PDA

View Full Version : ChaRmed



ZaHaRcHe
10-30-2007, 15:12
Тук секи може да напише какво мисли за Чародейките и дали му харесва филма.И ако някой знае от къде могат да се изтеглят всичките серии да каже.

Hell0_Kitty
10-30-2007, 15:20
миии аз не съм го гледала [-o<

NightSky
10-30-2007, 15:33
Не е нищо особено.

shialabeouf_sexy
10-30-2007, 16:15
:grin: :-)
Браво че пуснахте такава тема.
Много го харесвам този сериал,но за жалост съм гледала само 1 сезон :-# :-# :-# :-#
От Чародейките най-ми харесва Фиби(И Пайпър и пру ми харесват но Фиби ми е най-сладка)
Най-много плаках на последния епизод от 1вия сезон когато Анди трябваше да умре :-# :-# :-# :-# :-#

ZaHaRcHe
10-30-2007, 16:47
:grin: :-)
Браво че пуснахте такава тема.
Много го харесвам този сериал,но за жалост съм гледала само 1 сезон :-# :-# :-# :-#
От Чародейките най-ми харесва Фиби(И Пайпър и пру ми харесват но Фиби ми е най-сладка)
Най-много плаках на последния епизод от 1вия сезон когато Анди трябваше да умре :-# :-# :-# :-# :-#
още по гадно е когато умира Прю края на 3-то сезон.Е тогава наистина мн плаках

shialabeouf_sexy
10-31-2007, 04:07
:grin: :-)
Браво че пуснахте такава тема.
Много го харесвам този сериал,но за жалост съм гледала само 1 сезон :-# :-# :-# :-#
От Чародейките най-ми харесва Фиби(И Пайпър и пру ми харесват но Фиби ми е най-сладка)
Най-много плаках на последния епизод от 1вия сезон когато Анди трябваше да умре :-# :-# :-# :-# :-#
още по гадно е когато умира Прю края на 3-то сезон.Е тогава наистина мн плаках

Наистина ли?? :-# :-# :( :cry:

ZaHaRcHe
11-01-2007, 12:22
:grin: :-)
Браво че пуснахте такава тема.
Много го харесвам този сериал,но за жалост съм гледала само 1 сезон :-# :-# :-# :-#
От Чародейките най-ми харесва Фиби(И Пайпър и пру ми харесват но Фиби ми е най-сладка)
Най-много плаках на последния епизод от 1вия сезон когато Анди трябваше да умре :-# :-# :-# :-# :-#
още по гадно е когато умира Прю края на 3-то сезон.Е тогава наистина мн плаках

Наистина ли?? :-# :-# :( :cry:

Да и се появява нова сестра Пейдж... Във Vboxa има мн клипчета на филма гледаи ги

puppie
11-25-2007, 21:32
ami nqkoi epizodi gi ima i v bulgarskite torent-saitove (zamunda,arena...) a ostanalite az li4no predi dosta vr gi svalqh i togava gi ima6e v mininova.org ili .biz ne sum mn sigurna kakvo be6e uduljenieto. moje da proveri6 tam ;) a inae serial4eto e mn dobro az li4no mn mu se kefq ;) uspeh i priqtno gledane ;)

MACETO__
06-01-2008, 15:21
Serialat e strahoten :) Tova e lubimiqt mi serial,izgledah vsichkite 8 sezona i sam sviknala vseki den da si puskam po nqkolko seriii i sega kato svyrshi mi e adaski tyjnoo :(((( Vsichki 8 sezona gi ima v zamunda ;] Gledaite gi nqma da sajelqvatee. Az lichno v momenta svalqm otnovo purvi sezon i shte gi gledam pak sichkite :D