PDA

View Full Version : най-добри приятели



TIMESHOY
10-30-2007, 17:14
taka, v1prosa mi se otnasq glavno kam momi4etata. Mili dami, iskam da vi popitam dali si imate nai dob1r priqtel-MOM4E. I ako sly4aino imate da mi kajete kakvo si spodelqte sas nego, neiskam samo da prikly4ite sas otgovor ot tipa na "Imam i si spodelqme si4ko", kajete ne6to po interesno. S16to taka iskam da znam koi spodelq pove4e, vie ili toi, bihte li se podraznili, ako vie my spodelqte si4ko a toi nespodelq ni6to za sebe si ili spodelq mnogo malko.
Az samo da kaja 4e si imam nai dobra priqtelka i MNOGO SI Q OBI4AM, tq si spodelq si4ko sas men i mnogo se drazni za6toto az nespodelqm po4ti ni6to. :grin:
редактирано от ramaiana
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

qNcHe7y
10-30-2007, 17:22
да,имам си най-добчр приятел момче.споделям почти всичко с него..почти всичко ,защото имам някои много лични неща които не бих могла да споделя дори и с момиче..говорим си за момчета момичета,кои какви предпочита и така..държа се с него съвсем нормално и даже мога да кажа че имам повече приятели момчета от колкото момичета :) :) незнам разбирам се с тях по-добре от колкото с момичетата.. :wink: :wink:

don't stop the music
10-30-2007, 17:51
имам... споделяме си АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ... винаги когато нещо не е наред или напротив - много сме щастливи... въобщеее познавам го по-добре от самата себе си :) ако аз му споделях всичко, а той на мен-нищо май бих се подразнила... ама съм леко self-centered и нз кога щях да забележа, че само аз приказвам.. :oops:

chocoleptic
10-30-2007, 18:08
Да имам даже той преди ми беше гадже и си останахме в много добри отношения.Споделям абсолютно всичко както и той и даже в някои отношения ме разбира по-добре и от момиче..

sasha_90
10-31-2007, 11:02
Имам приятел-момче,но не сме чак най-добри.Споделя ме си най-различни неща.Например за стари гаджета,за готвене,...

NightSky
10-31-2007, 11:50
Имам и много държа на него.

find_m3
10-31-2007, 11:59
имам честно казано не споделяме много,много и въпреки всичко той ме познава по-добре от всяка друга приятелка или приятел

BuBs
11-03-2007, 18:20
Mи попринцип си имам приятели мом4ета и си споделям с тях ама нз дали мога да ги нарека наи добри приятели... =P~

tItEufFf
11-04-2007, 10:37
Има едно момче, което с една година по-млако от мен. Не знам дали ми е най-добър приятел, но знам, че на него мога да му кажа всичко!

daRito0
11-04-2007, 10:44
ae spored men ne e mn vajno dali nai dobrioq te priqtel 6te e mom4e ili momi4e , vajnoto e da ti e priqtel do krai .. ddz ;) az oba4e pove4e se imam s mom4etata i da nai dobriq mi priqtel e mom4e i mi e mn blizyk.govorim si za vsi4ko kogato 1iq ima problem pomaga na drugiq i taka .. mislq 4e znaete kakvo e priqtelstv0 ;p
6to se otnasq do nai dobrata mi priqtelka ..ve4e ne mi e the best .. 6otu mi otkradna nqkoi priqteli mo4menca :P :evil:

mon4eto
11-04-2007, 11:21
Mi moje da se kaje 4e imam ...s nego si spodelqme razni ne6ta no glavno si govorim perverzni raboti :-D