PDA

View Full Version : Любовен триъгълник



black_rose12
10-30-2007, 17:44
ei hora pomagaite pls polu4ava se ne6to kat luboven triugulnik a tui hi4 ne mi haresva... :roll: na4i imam edna pritelka stra6no q obi4am tq mi e nai skupata na sveta =P~ koqto si pada po edno mom4e deto kato gledam mi obru6ta na men pove4e vnimanie sm pi6e mi po skypa na men na neq ne tolkova ...puska mi razni nameci....ne kazvam 4e si e padnal po men no sqka6 se inateresuva o4evidno ot men malko pove4e :-k ..na neq i e kofti na men mi e kofti za neq a puk ot druga strana mom4eto i men me kefi do nekva stepen i ve4e sum se hvanala za glavata 6tot nz ko da napraa 4e da ne ostane tq naranena kato imam predvid 4e podobna situacia vE4e e prejivqvala .......bojeee daje v momenta mi pi6e po skypa razni zadqvki!!! =D> 8-[ HORAAA PI6ETE POMAGAITE :-# 8-[

т.6 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

strawberry
10-30-2007, 17:46
kvo izob6to pita6 da ti pomagame 6tom momi4eto ti e nai-skupoto na sveta otgovoryt e pove4e ot qsen ... Zaebava6 mom4eto i tva e drugore6enie nqma ;-)

NightSky
10-30-2007, 17:47
По-добре си запази приятелството и не наранявай френдката си.

koalka
10-30-2007, 17:48
Дам...ясно.Няма смисъл да си разваляте приятелството си заради едно момче...Тя го харесва, ти не(само някакви симпатии) - по-добре остави нещата така, защото няма да е добре.Не му отвръщай на намеците, не си пиши много-много с него, ако наистина искаш да седиш настрана.Пък и поговори с нея, че не искаш да си разваляте отношенията и той не те интересува!

black_rose12
10-30-2007, 17:50
AMA NALI TVA KAZVAMM AZ NA MOM4ETO NI6TO NE MU PRAVA PROSTO SI ME KEFI I TVA E ..NE MU NALITAM PO NIKUV NA4IN DAJE NE BIH TRUGNALA S NEGO...PROSTO kato vijdam 4e mi pi6e na men mn a az ne moa go spra kakvo da napravq 4e na neq da ne i e kofi? daje i vuprosa si nz kak da zaadam :D prosto sum mn pritesnena i nz ve4e... :-k :-k :-k :-k :-k :-k

p1xi3
10-30-2007, 17:53
Дам...ясно.Няма смисъл да си разваляте приятелството си заради едно момче...Тя го харесва, ти не(само някакви симпатии) - по-добре остави нещата така, защото няма да е добре.Не му отвръщай на намеците, не си пиши много-много с него, ако наистина искаш да седиш настрана.Пък и поговори с нея, че не искаш да си разваляте отношенията и той не те интересува!

+1

koalka
10-30-2007, 17:54
Просто не си пиши с него и това е, к`во толкова?

WaPiSiMa
10-30-2007, 20:10
boje zaradi edno mom4e nqma smisul da se karate s frendkata ti zaebi mom4eto i gotovo... :!: :!: :!: \:D/

GregoryHouse
10-30-2007, 20:13
Сватосай ги това направи...ако пък ли не...кажи му тея обувки репчат ли ти да бягаш...и като каже "Не" му кажи ами "Ами айде бегай..."

EvilBrunette
10-30-2007, 20:28
По-добре поговори с нея и й кажи как се чувстваш. Кажи й, че нейното приятелство ти е по-скъпо от всяка връзка и ако мнго ще я нараниш няма да се занимаваш с него. Просто си открий картите, за да не се заплете ситуацията още повече. :)

katttia
10-30-2007, 21:01
Сватосай ги това направи...ако пък ли не...кажи му тея обувки репчат ли ти да бягаш...и като каже "Не" му кажи ами "Ами айде бегай..."

Перфектно казано :Р

anelia_888
10-30-2007, 22:48
Не си заслужава заради момче да си развалите приятелството ;-)

freedom
10-31-2007, 00:32
kvo izob6to pita6 da ti pomagame 6tom momi4eto ti e nai-skupoto na sveta otgovoryt e pove4e ot qsen ... Zaebava6 mom4eto i tva e drugore6enie nqma ;-)

Ами да,пък и ти нямаш кой знае какви чувства към него,така че ще ти е лесно да забравиш че изобщо съществува.. Сега ще кажеш : "Ама той не ме оставя намира" ,ако това е проблема сега..Просто му кажи : "Слушай кфо,нещо не ме кефиш и не искам да имаме нищо общо,дори не искам да говоря с теб и да се виждаме..." Или ако не си толкова директна му го кажи по по-заобиколен начин.. Но това е решението.Не си заслужава да губиш френдката си заради някакув мухльо,дету такива като него - ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ.... Успех!

sasha_90
10-31-2007, 05:43
Не разваляйте приятелството си само заради едно момче.

sLaDkA_GrEsHkA
10-31-2007, 09:46
samo edno shte kaja .. priqtelkata ili mom4eto ????

TARAN4O
10-31-2007, 14:13
Попринцип и аз неведнъж съм попадал в такава ситуация. Аз, моя най-добър приятел и момиче. Попринцип с приятеля сме се разбрали и двамата опитват на който по му потръгне др отстъпва. И досега проблеми не сме имали. Обаче при момичетата незнам дали ще може да се получи нещо такова :)

extasy91
10-31-2007, 14:19
абе мн ясно че му теглиш хикс0 на тоя и да се опраа бе ....6том толкова обичаш фр.начи няма да правиш нищо с тва момче...просто го отежи и да се приключва...нищо че ти е симпатичен..приятелството е мн по-важно от някво момче ...момченца под път и над път а приятелството НЕ !!! :(

FunkyFresh
10-31-2007, 14:45
Ми като ти пише не му отг някфа дистанция да има...извинявай обаче той нямаше постояно да ти пише в скайпа ако ти не му отговаряше,ако наистина държиш на тфоита фр се опитай да контактуваш възможно най-малко с момчето [-X

Inconsolable
10-31-2007, 15:01
Приятелката много ясно, защото на мен една "приятелка" ми направи подобен номер и още ми е много гадно...Както си решиш, но приятелството е всичко...

TARAN4O
10-31-2007, 15:54
Spored mene trebva da kajesh na tvoita priqtelka che i ti go haresvash. Da razberete koq ima po golqm shans i dr da otstupi. Ako priqtelkata ti e svestna nema da ti kaje ne go zakachai ;) Ako ti imash po golqm shans da si s nego zashto da ne se opitash. Abe hora govorete si be kazvaite si neshtata, zashto si gi pazite za sebe si. Mnogo she vi se ulesni jivota taka ;)

MayKyTy
10-31-2007, 16:11
Сватосай ги това направи...ако пък ли не...кажи му тея обувки репчат ли ти да бягаш...и като каже "Не" му кажи ами "Ами айде бегай..."
отново съм съгласна с докторчетоо :)

sexyto_947
10-31-2007, 18:50
Съгласна съм с мнението на extasy91 ако наистина това моми4е ти е толкова добра фр въобще не трябва да обръщаш внимание на тоя.. и да те харесва и да не те харесва много по важна е приятелката ти =;

mii4eto
10-31-2007, 19:36
Zvu4i mi mn poznato. I na men mi vrytnaha podoben nomer. Moia uj mn dobra frka si svalia6e bezceremonno 4oveka, po koito si padah. Sega otno6eniata sa ni...leko hladni. Tia ne be6e iskrena s men i az nikoga ne i kazah kak sym se 4ustvala dokato tia se e dyrjala po-osobeno s nego. Po-dobre kaji na frkata si kakvo e polojenieto. Priatelstvoto se gradi na iskrenite 4ustva i misli, ne na lyji i deistvia zad gyrba na niakoi. Taka 4e se opitai da spodeli6 na priatelkata si svoite podozrenia i izmislete re6enie zaedno ;)

fuckface
11-01-2007, 00:30
Избери приятелството. Няма да съжаляваш. :)