PDA

View Full Version : Учениците на бунт: Не на матурите!



alex
10-30-2007, 19:11
На 1 ноември - Деня на народните будители, ученици от 16 български града ще протестират срещу матурите. Инициатор на шествието е випуск “Единство”, който е създаден от тийнеджъри, намерили се чрез интернет, които се противопоставят на решението на просветното министерство за въвеждането на задължителните зрелостни изпити...

Повече информация тук: http://www.teenproblem.net/news/s/456.html

NightSky
10-31-2007, 17:00
Дано ги махнат тея матури, щот като гледам никой не е доволен, че ще ги има.

Momchence
10-31-2007, 17:52
Оффф незнам дано да се махнат тея матури защото аз другата година завършвам прогминазия и искам да се махнат, щотоо...лошо....щото явно си необразован и те е шубе, че най-накрая някой ще те оцени според реалните ти знания!!

Ебаси парадокса..на деня на народните будители неграмотниците излизат на протест..вместо да се срамуват....

vra4ka
10-31-2007, 18:34
Ебаси парадокса..на деня на народните будители неграмотниците излизат на протест..вместо да се срамуват....[/color][/b]

И аз това викам. Не ги ли е малко СРАМ на такъв ден...
Но както и да е да видим дали ще се съберат въобще.

miloto_girl_4e
10-31-2007, 21:26
Оффф незнам дано да се махнат тея матури защото аз другата година завършвам прогминазия и искам да се махнат, щотоо...лошо....щото явно си необразован и те е шубе, че най-накрая някой ще те оцени според реалните ти знания!!

Ебаси парадокса..на деня на народните будители неграмотниците излизат на протест..вместо да се срамуват....



Ееее, евалата, най-накрая да прочета някакво смислено мнение по тази тема...
Браво :!: :!:
Наистина е направо жалко на такъв празник неграмотните ученици, които явно си изкарват оценките по всякакъв друг начин, но не и чрез знание да протестират.. жалко наистина, но не мисля, че министърът(колкото и да е луд)ще ви се върже и ще махне матурите, за да продължавате с измислените си оценки и "незнайно" как взетите изпити...




Дано ги махнат тея матури, щот като гледам никой не е доволен, че ще ги има.


Аз съм доволна, недоволни са хората, които са толкова бедни от към знания, че ги е страх да ги оценят поне веднъж реално...

Momchence
10-31-2007, 22:47
Дано ги махнат тея матури, щот като гледам никой не е доволен, че ще ги има.И понеже никой не е доволен и ти не си доволна? Нямаш ли собствено мнение...да де що ли и питам.
Аз съм доволен..и то много!

П.С. За тези, които си мислят, че съм завършил и че затова говоря така ще ви разочаровам. Ще държа матура..и ми е много кеф!

kasiopea
11-02-2007, 17:19
Вчера и при нас имаше протест, но аз не отидох. Имах ангажимент, иначе съм против матурите. 8)

mon-bonbon
11-05-2007, 07:06
няма смисал от тези матури...поне да бяха вход кам някое учебно заведение...и да приемаха без приемни изпити.

Jeuelle
11-19-2007, 21:42
Няма да премахнат матурите , НЯМА.....
За това вместо да правите жалки опити за протести си сядайте на дупетата и учете , зщото отърване НЯМА!

Дебел Идиот
11-20-2007, 21:10
Долу матурите.
Айде да не ги държим!! Мамка му :-x
Да го е*а тва никъде по свето го нема :-x

HopeLesss
11-20-2007, 22:24
Долу матурите.
Айде да не ги държим!! Мамка му :-x
Да го е*а тва никъде по свето го нема :-x

Дам... никъде по света нЕма такова чудо като българския "ученик".