PDA

View Full Version : Какво бихте направили за човека,който обичате?



prettyIdeath
10-30-2007, 18:57
Мисля,че заглавието е достатъчно ясно...
Искам само да кажа,че темата не е,за да трупате мнения и да правите спам от сорта на "Даа ест,че всичко",искам и да се аргументирате...
Ако въобще има човек,когото толкова много обичате и държите на него,не е задалжително да ви е гадже,може и просто приятел,какво ще направите за него,ако той има нужда от вас-всичко ли?Абсолютно всичко ли?
[-X

ReFlEcTiOn
10-30-2007, 19:07
:grin: такам....
значи...ако е гадже сериозно и прекалено много го обичам или брат ми или майка ми бих убила и човек...също така и за най добър приятел...друго...:бих излагала дори откраднала ако така ще помогна на любимия си човек...и бих му простила всичко...незнам достатъчно ли е това ?

FunkyFresh
10-30-2007, 19:14
в момента си нямам половинка затова ще говоря за най-добрата ми приятелка която страшно много обичам.С нея се познаваме от малки и не бих се поколебала да направя вси4ко за нея защото винаги ме е подкрепяла,била е до мен,доверявала ми се е както и аз на нея тя е най прекрасния човек който познавам.Приятелки сме вече 7 години и сме се карали само 2 пъти и то за пълни глупости :neutral: Тфа е бих казала че тя е от малкото хора за които съм готова да направя всичко :grin: :-) :smt006

kobrichka
10-30-2007, 19:14
За гадже не знам какво бих направила,поради факта,че все още не съм имала гадже,което супер мн да обичам и да съм готова да пожертвам нещо.Но за семейството си и приятелите си бих направила,каквото е необходимо,за да им помогна,просто защото безкрайно много ги обичам и са винаги да мен,когато съм имала нужда. :-)

monityY
10-30-2007, 19:24
За баща ми и брат ми бих направила ВСИЧКО!Каквото и да е... За гадже и приятел НЕ!Колкото и да го обичам нищо не е сравнение с близките,роднините,родител ите! :)

DivoTo_KoTe
10-30-2007, 19:30
За гадже не знам какво бих направила,поради факта,че все още не съм имала гадже,което супер мн да обичам и да съм готова да пожертвам нещо.Но за семейството си и приятелите си бих направила,каквото е необходимо,за да им помогна,просто защото безкрайно много ги обичам и са винаги да мен,когато съм имала нужда. :-)


и аз така,за семейството ми съм готова на ВСИЧКО,абсолютно всичко.

babity
10-30-2007, 19:30
За най - добрата си приятелна бих направила абсолютно ВСИЧКО и то въпреки факта, че те не би направила това за мен! За гаджето...доста неща бих направила, но едва ли чак толкова...

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-30-2007, 19:39
Ами различно е... Не знам какво бих направила за приятел, сигурно бих се разделила с много неща, както и за роднини, но в това не съм се замисляла никога... Едно знам, че ако има момче, което обичам истински и дълбоко, както е сегашният ми приятел, бих дала дори живота си заради него... защото знам, че и той е готов да стори същото или поне подобно за мен.

MixXx
10-30-2007, 19:48
не мога да обичам,извън капацитета ми е O:) (за момиче става въпрос) инъче приятелска обич,по принцип много неща,за брат ми също много неща...но момиче... :?: --> :cry: <-- :?: :evil: :evil: :evil: :evil:

GregoryHouse
10-30-2007, 20:04
Зависи от човека...но всичко си има граници...темата е много обширна но ако питаш за това дали бихме умряли...не...даже бих избрал моя живот пред то ян 20 други :D ...баси кфи ги приказвам...не знам ама когато става дума за приятелите ми съм известен с особената си глупост :grin:

CaSsIe
10-30-2007, 20:18
Еми всичко всичко :? не баш всичко,но наистина бих направила страшно многоо за него даже повече от това което бих направила за някои хора.Що..еми щото го обичам как да обясня по друг начин що...преди него живота ми беше по ралзичен...ся е по същия начин..ама мамка му на него му е през кура кфо правя аз за него тъй че няма смисъл да продължавам да пиша...!Въпреки отвратителното му държание и огормнта промяна пак бих дала кфото мога и кфото зависи от мене за него! :neutral: тъпа история #-o [-(

sLaDkA_GrEsHkA
10-30-2007, 20:28
napravila sum abs vsi4ko za nego .. no posledno vreme toi ne mi pokazva 4e go zaslujava :cry:

Blab
10-30-2007, 20:42
Всичко, но никога не бих пренебрегнала собствените си виждания и принципи!!!

tuzaro
10-30-2007, 20:46
Какво бих направил... бих пил за негово здраве :smt030 :smt030 :smt001

katttia
10-30-2007, 20:55
Бих направила нещо хубаво за всеки, не само за тези, които обичам... :twisted:
По-подробно:
за семейството си... бих ги накарала да се гордеят с мен, мисля че това е най-хубавото, което мога да направя за тях
за гаджето ми... бих направила всичко само и само да е щастлив (дори неговото щастие да е без мен и да означава аз да страдам...(боже дано никога не се случи))
за приятелите ми... бих ги задържала завинаги... това е истинското приятелство за мен - вечното
за себе си... бих се научила да бъда такава каквато искам да съм (не е никак лесно)
Нещо такова? :wink:

kael
10-30-2007, 21:20
нямам идея ( боли ме дали е спам или не ) когато доиде момента да го направя ще го направя .... каквото и да се наложи

TARAN4O
10-30-2007, 21:21
Всичко, за всеки който си го заслужи :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-30-2007, 21:32
za priqtelqt si davam vsichku zashtoto ... prekaleno mn vreme sym s nego i nemoga da si predstavq jivota si bez nego...ima i nqkolko priqtelchenca za koito po syshtiq nachin prekaleno mn vreme sme si zaedno za da ne jertfam sebe si za tqh

anelia_888
10-30-2007, 22:35
Много неща бих направила..В рамките на нормалното и допустимото!

Gold_Angel
10-31-2007, 09:43
за гаджето ми всичко , каквото е нужно само и само да не се чувства зле , защото е първият научил ме да обичам :smt007 и го ОБИЧАМ МН МН МН :smt007 :smt007 :smt007 за роднините ми също :)

EritYy
10-31-2007, 10:48
Зависи той колко държи на мен и какво ще направи за мен.Аз съм на този примцип-държа се така с хората както те се държат с мене,бих направила вси4ко за 4овека,който и той би направил това за мене ;-)

Dark_Angel_F
10-31-2007, 11:11
Ами бих направила всичко по силите си , защото за някой който обичам бих дала всичко ... Пък и както се отнасяш със хората така и те се отнасят с теб т.е ако днес помогнеш на приятел той ще ти е благодарен и ще ти помогне утре . И нека не забравяме че доброто не остава невъзнаградено и незапомнено , а щом е и за близък човек то ще донесе още по - голямо одволетворение...

GregoryHouse
10-31-2007, 12:08
za priqtelqt si davam vsichku zashtoto ... prekaleno mn vreme sym s nego i nemoga da si predstavq jivota si bez nego...ima i nqkolko priqtelchenca za koito po syshtiq nachin prekaleno mn vreme sme si zaedno za da ne jertfam sebe si za tqh

Ами би ли убила някой ако те накарат щом е всичко? Но като го убиеш няма а те хванат няма затвори и глупости просто ей така отиваш пръскаш му кофата и си продължавате живота...Ще го направиш ли? Така си и мислех...няма безгранични неща бе...май май Албертчо е бил прав...

"Вселената и човешката глупост са безграйни...но за 2рото не съм сигурен...", ся поне мога да докажа твърдението му...

rihannka
10-31-2007, 12:36
аз бих направила вси4ко ама наистина вси4ко за приятеля ми ,който много оби4ам и малкото ми брат4е..както ве4е беше написано за тях убивам хора..просто тях двамата ги оби4ам наий много от вси4ко!

VeSna
10-31-2007, 14:16
Продавам си и душата на дявола за да съм с него! Ако дойде дявола и ми каже "Можеш да го имаш още ден, един ден, но ти искам душата!" ДАВАМ Я !!!!!!!

Octofunk
10-31-2007, 14:40
На доста хора тук им трябва здрав разум. :lol:

По темата: нищо, с което бих наранил някое друго човешко същество. И физически, и душевно.

BeBsItO
10-31-2007, 16:17
:lol: za rodninite....bih napravila ne absolutno si4ko a vsi4ko po silite si. a za gadjeto.....si4ko koeto e zaslujil...tova da go podkrepqm i obi4am....da ne go predavam i da sam samo negova. a vapros na vreme e da vidime v bude6te vreme .... moje bi daje bih se oenila za nego.... (znam 4e e sme6no) ama i za tva sme si govorili :D :razz:

Insatiable
10-31-2007, 20:21
Просто ще е прекалено малко да кажа, че ВСИЧКО бих направила за него. Той ме научи на толкова много неща, които тия на моята възраст, а може би и по-големи, не биха се сетили дори. Дава ми всичко, от което имам нужда и се грижи за мен по всякакъв начин, за това смело мога да твърдя, че бих дала живота си дори за него! :)

koalka
10-31-2007, 20:30
Няма смисъл от говорене, да казвам: "ще направя всичко" и т.н.Когато нещо се наложи да направя, ще направя.

mickelangelo
10-31-2007, 20:44
Аз съм човек който прави нещата който казва и държи на думата си .. и ви казвам че ако наистина обичам някои ... ( в момента само наще ) бих умрял .. заради него ..

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 22:18
За половинката ми.. Бих направила доста неща, пък и съм жертвала не малко заради него. Едно от тях е, че в близкото бъдеще ще се преместя при него да живея. Ще готвя, ще чистя, ще пера, ще го масажирам когато се върне преуморен от фитнеса, ще се старая да го направя максимално щастлив, въпреки че аз ще работя и ще ходя на лекции. Но определено бих жертвала много неща за него.
За най-близките ми приятели.. Също бих се старала да ги правя щастливи. Сещам се за един много близък човек, за който даже бих убила хамстер. (дано ФБР не прочетат това).
За семейството ми.. Бих се грижила за тях и в най-дълбоките им старини. Колкото и да е гадно да искам да се усамотя със съпруга ми (когато някой ден се омъжа), но баща ми да е в хола, не бих си представила да ги оставя в някой дом. Все пак са ме отгледали от 3-килограмово парче месо :)

swords1010
10-31-2007, 22:23
Ами как иначе да отговоря? :) За човек, който обичам истински, независимо какъв ми е той, бих направил наистина всичко, което е по силите ми! :wink:

miss_91
11-01-2007, 06:58
bih napravila vs kato zapo4na s tove,4e bih se iznesla ot nas za da sum s nego(toi e ot dr grad),daje v ogunq 6e vlezna za nego i moga da se zabyrkam v golemi nepriqtnosti... :? ](*,)

jessika87
11-01-2007, 10:51
не бих го наранила както направих,бих искала да варна времето назад и да попрвиа гре6ката си.Сега искам да му доказвам всиака секунда 4е мн го оби4ам :smt007 :smt007 :smt007 :smt008

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 11:03
Много неща :-D

yuyuto
11-01-2007, 11:08
Еми по принцип съм способна на всичко за хората, които обичам. Ама ся, ако трябва да се хвърлям от някой мост, епа няма да стане. :-D