PDA

View Full Version : tomorrow it's Halloween



sex_i_2maslinki
10-30-2007, 19:17
Здравейте, хорица :) понеже утре е Halloween и аз съм доста въодушевена от това (просто тъмната ми половина говори :evil: ) и реших да споделя това със вас. Та какво мислите за празника, ще го празнувате ли? Подготвили ли сте се по някакъв начин? и т.н., и т.н. ...
п.с. не съм сигурна че темата е за тук

Хайде Happy-преди-Halloween от мен :)

http://www.flaggenparadies.de/media/images/halloween_thb.jpg

Forslor
10-30-2007, 19:22
Празника не е български и колкото и да се натрапва ... не го приемам ...следователно не го празнувам .
Когато се преродя в американец ще го празнувам обезателно. \:D/

Blitzkid
10-30-2007, 19:25
Ще има утре Blood, Satan and candy!
Ще се накърканделиме много лошо

ЕPu
10-30-2007, 19:33
да, благодаря, че ни уведоми, ама има тема за това вече

а аз ще го 'отпразнувам' с учебниците по английски.. :roll:

Boot
10-30-2007, 19:51
Happy happy Helloween

ехх, як концерт беше!

Blitzkid
10-30-2007, 20:01
от трите дето съм бил само на единия беше що годе добър.

love_only_one_boy
10-30-2007, 20:03
Хубав е празника,но не сме католици,а християни! :)

^Sam90^
10-30-2007, 20:05
Тъмната ти страна? Ако тъмната ти страна е да си дупчиш тикви и да си слагаш вампирски зъби, значи си доста добро детенце.
Не, няма да "празнувам".

Boot
10-30-2007, 20:06
от трите дето съм бил само на единия беше що годе добър.
тоя дето снимаха двд-то налииииии. Як беше.

Вилхелм Лист
10-30-2007, 20:06
Български празници за българите! :!: :!: :!: :!:

Blitzkid
10-30-2007, 20:10
Български празници за българите! :!: :!: :!: :!:
А за вас швабите кво остана?

Вилхелм Лист
10-30-2007, 20:18
Български празници за българите! :!: :!: :!: :!:
А за вас швабите кво остана?
Аз съм БЪЛГАРИН!

love_only_one_boy
10-30-2007, 20:22
Хубав е празника,но не сме католици,а християни! :)

пфахахахахаха
ъ? :(

Blitzkid
10-30-2007, 20:22
Български празници за българите! :!: :!: :!: :!:
А за вас швабите кво остана?
Аз съм БЪЛГАРИН!
Йес май Фюрер а аз съм Принца на Монако

love_only_one_boy
10-30-2007, 20:27
Ееее аз пак не зацепвам :oops: амма няма значение :D тъй съм :D

Вилхелм Лист
10-30-2007, 20:28
Ееее аз пак ен зацепвам :oops: амма няма значение :D тъй съм :D
:evil:

Blitzkid
10-30-2007, 20:28
Хубав е празника,но не сме католици,а християни! :)

пфахахахахаха
ъ? :roll:

католиците да не са мохамедани... =D>
Е верно ли бе? Аз до ся значи съм живял в пълна заблуда...и ся ако кажеш че мохамеданите не изповядвад будизма направо ше напиша едно стихотворение и ше си резна вените

sex_i_2maslinki
10-30-2007, 20:31
в своя защита ще кажа че не см крстена християнка, следователно имам право да изповядвам каквато религия искам , ако е до религия впроса :D

а относно самия празник всеки си има право на мнение, ама на мен лично си ми харесва и ще си го празнувам... в тесен кръг с много вещерски пособия :lol:

sex_i_2maslinki
10-30-2007, 20:32
а и хайде не преврръщайте темата в поле за религиозна война :)

Forslor
10-30-2007, 20:34
в своя защита ще кажа че не см крстена християнка, следователно имам право да изповядвам каквато религия искам , ако е до религия впроса :D

а относно самия празник всеки си има право на мнение, ама на мен лично си ми харесва и ще си го празнувам... в тесен кръг с много вещерски пособия :lol:
Да не си нещо уики уич http://911.bg/itema-pg/pi/witch.jpg 8-)


http://www.godrics-hollow.net/forums/images/smilies/_witch_.gif

Blitzkid
10-30-2007, 20:35
а относно самия празник всеки си има право на мнение, ама на мен лично си ми харесва и ще си го празнувам... в тесен кръг с много вещерски пособия :lol:
И ще си завирате дръжки от метли по дупките?

Presley
10-30-2007, 21:55
Не праэнувам тоэи праэник.Не е православен.Эа мен утре е обикновен ден :D А и ми е смешно как всичките ми приятели са полудяли и от седмица-насам са обсебени от идеите си эа костюми,плакати и т.н... :? :o

Forslor
10-30-2007, 21:57
Шшшшш къ'ф тоз Свети Валентин .... ТРИФОН ЗАРЕЗАН ФОРЕВА :smt006 :D

bruteca
10-30-2007, 23:10
Да и кфо се ено ше ми дават "лакумства"

ThankYouVeryMuch
10-30-2007, 23:25
Оставете децата намира! До колко би трябвало да са деца хората тук обаче не знам, все пак уж посетителите би трябвало да са надхвърлили 13 години за да не ги забавляват тези простотии, но явно сега е на мода всичко което не са правили като малки да го наваксват. Ама лошото е, че май искат да настигнат американските тъпунгери. Ще почне наистина да ми се гади ако почнат да празнуват и деня на благодарността или нещо от сорта.

InitialD
10-30-2007, 23:30
Ейййй шитня утре няма да се излиза по тъмно че всички метъли ще са на лов за "чалгари" и "хаусъри" :lol:
(майтап)

Аз за един Хелоийн направих на един френд костюм на Ку-Клукс Клан..да же емблемата му нарисувах..стана доста добре! :|

bruteca
10-30-2007, 23:33
Хелоийн не е за България :?

Ziezi
10-30-2007, 23:38
Тука има яко псевдо-патриоти обаче... Празникът не бил български,не знам си кво си... Абе я НА КАФЕВО! Ако бяхте толкова големи българи щеше на всички избори да гласувате за правилните про-български партии - ВМРО и АТАКА и да помогнете на страната си.
Ще си празнувам квото искам...
Жалко само че съм на лекарства от вчера и няма да празнувам Хелоуин,както бях замислил... Но поне ще си направя хорър маратон...
ППККЪЪЪЪХЪХЪКЪКХКЪГКХКДСФ Малсдас;доявейайсдандбсяв квхео23у1уенсданд
Мдаааа,и понеже всички тук са псевдо-патриоти ти ще празнуваш НЕБЪЛГАРСКИЯТ празник Хелоуин въпреки, че про-българин и гласуваш за АТАКА И ВМРО?

И другото,викаш про-български,а?Я ходи при Владко да го питаш що така стана със софийската организацийка...

sex_i_2maslinki
10-31-2007, 08:20
Първо, за всички тия които са на мнение, че щом празника е американски значи не бива да се празнува ще им кажа ,че това си е лично право на избор. В България има толкова дълбоко вкоренени ЧУЖДИ привички, които ние българите даже и не усещаме. Какво си мислите, че всичко което правите, говорите и т.н. си е чисто Българско?? и тогава щом можем да се държим като американци, руснаци, македонци и т.н. защо да не празнуваме празниците които ни харесват??? Какво като е американски?? 2ро никой не е казал, че трябва да вървим по къщите и да искаме бонбони? Всеки сам намира начина да си празнува празниците. Важното според мен е да чувстваш празника!
3то относно "бъркането по дупките с дръжките на метлите" .. е тука останах просто безмълвна. Ще кажа само - дръж си езика зад зъбите и не обиждай на ляво и надясно!
4то Всеки сам е свободен да избира, стига изборът който е направил да не засяга,не пречи или ен вреди на никой около него.
В заключение - щом не ви пречим или вредим по никакъв начин, тези които го празнуваме, просто си запазете обидните коментари и не използвайте темата за безмислени спорове.

EvilBrunette
10-31-2007, 08:36
Хубав е празника,но не сме католици,а християни! :)
Аха, те защото католиците не са християни. \:D/ :D