PDA

View Full Version : Иконите...



NerazreshenSimvol
10-31-2007, 05:24
Някой знае как да се оправят иконите, че да не стоят така, все едно са маркирани?

http://thumbnails.imajr.com/green.bmp_401707.jpg (http://imajr.com/green.bmp_401707)

Kras
10-31-2007, 05:43
десен бутон на работния плот => избираш Свойсва/Propeties даваш на "Облик", оттам на разширени настройки и...отваряш списъка и избираш нещо с ИКОНИ предполагам(никога не съм можел да обяснявам добре :D )...оттам съм си променял шрифта...доооста отдавна но стана - надявам се да се получи и при теб \:D/

Anf3tamin4o
10-31-2007, 05:47
десен клик на екрана Arrange icons by > Lock web items on desktop - трябва да не е отбелязано отпред ако е кликваш там и се оправя иначе >
десен клик на My computer > properties там минаваш на Advanced където пише performance натискаш бутона settings и турсиш най долу кадето е use drop shadows for icon labels on the desktop трябва да ти е отбелязано

spiteful_pz
10-31-2007, 05:48
аз знам
така,кликаш с дясно копче на екранаи и кликаш на properties ,от там ти се отваря прозорецнна него кликаш на Desktop ,някъде отдоло трябва да има надпис Customize Desktop... , кликни на него и в новоотворилия се прозорец кликаш на надписа Web , щом са ти маркирани иконите,значи My Current Page е маркирано,трябва да го отмаркираш,натискаш Ок Арру и пак Ок и е готово
надявам се да съм помогнал :wink:

NerazreshenSimvol
10-31-2007, 06:04
Благодаря ви! :smt003 \:D/

Anf3tamin4o
10-31-2007, 06:13
Благодаря ви! :smt003 \:D/
М интересно ми е по кой начин стана :-D

Kras
10-31-2007, 06:24
Благодаря ви! :smt003 \:D/
М интересно ми е по кой начин стана :-D

от това което прочетох....би трябвало по всички да има "някакъв" успех... :-D

NerazreshenSimvol
10-31-2007, 16:45
Благодаря Ви за отговорите, обаче не беше за моя комп и сега като ги изпробваха тези начини не стават.
Ако някой има други идеи...

FeeD_ThE_aDDicTiOn
10-31-2007, 17:19
1. Цъкаш с дясното копче на My computer
2. След това даваш на properties
3. Отиваш на менюто advanced.
4. Под Perfomance кликваш на Settings
5. Избираш Visual Effect менюто.
6. Избери Adjust for Best Appearance и накрая Apply.

Успех 8-)

puppy
10-31-2007, 17:39
аз знам
така,кликаш с дясно копче на екранаи и кликаш на properties ,от там ти се отваря прозорецнна него кликаш на Desktop ,някъде отдоло трябва да има надпис Customize Desktop... , кликни на него и в новоотворилия се прозорец кликаш на надписа Web , щом са ти маркирани иконите,значи My Current Page е маркирано,трябва да го отмаркираш,натискаш Ок Арру и пак Ок и е готово
надявам се да съм помогнал :wink:
Аз имах същия проблем и пробвах с този вариант, успях :) Благодаря!