PDA

View Full Version : Кръстопът



WhisperYou
10-31-2007, 08:58
Здравейте! Аз съм на 15год. и искам да ви споделя моята история, като се надявам след като я прочтете да ми дадете нещо като съвет, или пък просто да изкажете мнението си. За първи път пиша нещо толкова лично на хора, които не познавам. :-D
Началото на моята история започна преди повече от месец. От много време познавам едно момче. Но едва сега нашите отношения се задълбочиха. Аз го харесвам от както го познавам, но нямахме възможност да поговорим за нас на саме. Моята най-добра приятелка тръгна с братовчет му и благодарение на нея, аз можах да споделя с него какви са чувствата ми, след толкова много време.Оказа се, че и той има чувства към мен.Той започна да ми пише смс-си, да ми обръща повече внимание от колкото преди. В тези смс-си ми пишеше, че ме харесва и че иска да бъде с мен . А бе личеше си че иска да има нещо общо с мен. Излизахме няколко пъти. По време на срещите ни беше много приятно да сме заедно. Един ден бяхме излязли аз, той и най-добрата ми приятелка. Тогава той започна да говори за себе си и една от историите му ми направи голямо впечатление. Той каза че е ходил година и половина с едно момиче, и че много я е обичам и е държал на нея. И си помислих, че щом е с мен значи вече е преодолял раздялата и всичките подробности около тази връзка. Да, но след нея той е имал друга връзка с друго момиче, но тя е била много повърхностна( само физическа). И така... ние ходихме точно две седмици и се видяхме само 2 пъти. През другото време той все казваше, че има работа и не можем да излезем, и аз го разбирах! По едно време спря дори и да се обажда. Започнах да пращам смс-си, да го питам какво му има, в мен ли е вината, но той само мълчеше. Една вечер, както винаги седяхме с най-добрата ми приятелка пред компютъра и чакахме приятелят й ( братовчет му ) да й се обади. Така и стана той се обади, но каза нещо, което ме разтърси. Думите му бяха: "Братовчет ми каза, че вече не иска да му изпраща смс-си и иска да го остави на мира" . Първо се разплаках- и само плаках! :-D Най-добрата ми приятелка започна да ме успокоява и ми каза че е по-добре да скъсам с него все едно не знам, че той е казал онова погоре. Така и направих. Накарах приятелката ми да разбере от гаджето й каква е причината така рязко да се отръпне от мен и да ме зареже така брутално. Тя разбра и причината беше, че той пак е тръгнал с онова момиче, с което е ходил година и половина. Когато го чух бях съкрошена и не знаех как да реагирам и какво да направя. Приятелката ми ме посъветва да го оставя на мира, защото винаги втория път, когато тръгнеш с някого чувствата никога не са същите. Преди може да е давал всичко за нея и да я е обичал много, но след толкова много време от раздялата чувтвата са охладнели ( и двамата са имали много други връзки). След време сам щял да дойде при мен. Не знам какво да правя, защото аз все още имам чувства към него. Моля ви помогнете с каквото можете! 8-[

nestle
10-31-2007, 09:05
незнам какво друго можеш да напрайш освен да го оставиш намира, той явно наистина много си обича онова момиче но просто не е трябвало да поступва така с теб.Според мен е тругнал с тебе за да може да я забрави, но определено не е успял.Това е отвратително но трябва да се примириш и недей се надява много да се върне при тебе за да не останеш накрая разочарована.След раздяла с момче което обичаш винаги боли но не винаги можеш да си го върнеш!

pampers
10-31-2007, 09:12
опитай се да го забравиш,за да се е върнал при бившата си значи има още чувства към нея.. но гадно е постъпил че не ти го е казал сам, а е трябвало да научиш по този начин... това показва че е страхливец... :evil: огледай се не е единственото момче :-P

HePeAJIeH
10-31-2007, 09:14
Послушай приятелката си!

Gold_Angel
10-31-2007, 09:22
незнам какво друго можеш да напрайш освен да го оставиш намира, той явно наистина много си обича онова момиче но просто не е трябвало да поступва така с теб.Според мен е тругнал с тебе за да може да я забрави, но определено не е успял.Това е отвратително но трябва да се примириш и недей се надява много да се върне при тебе за да не останеш накрая разочарована.След раздяла с момче което обичаш винаги боли но не винаги можеш да си го върнеш!

да права си и още нещо - не се превръщай в тяхно обсебващо същество! това е мн гадно ! (от личен опит - има 1 която постоянно досажда на гаджето ми и не разбира от дума)не падай ниско запази достойнство и гледай напред :wink: има и други момчета :)

FunkyFresh
10-31-2007, 09:24
Бих казала че тфа момче няма абсолютно никфо достоинство :x тфа което е направил с теб е толкова жалко и тъпо че изобщо не си стува да се тормозиш заради него :neutral: ако бях на тфое място щях да прекратя всякакви връзки с него няма да го търся да му пиша смс-и и тн.Той ше се осъзнае ама ше е късно :wink: :-|

GregoryHouse
10-31-2007, 12:24
Именно 2рия път чувствата не са същите...затова не го търси повече...

vaniLL
10-31-2007, 12:33
ne go tyrsi poveche , toi sam si e izbral.i az smqtam , chee postypil mnogo nekorektno ,gadno i podlo ... vypreki tova sme hora i praim greshki.nedei i ti da pravish gresha i go ostavi da se shtastliv.sega shte te boli no s vremeto shte sreshtnesh nqkoi drug... nqkoi slynchev den :---)

WhisperYou
10-31-2007, 12:54
Не знам дали е възможно да се влиубиш в човек за толкова кратко време, не знам дали аз съм влиубена, но знам че чувствам нещо много силно към него, което може би е обич, но може ли тя да се превърне в омраза. Тъий като нях много време преди малк0 неможах да ви напиша някои подробности, а съшо така и не ви питах нешо конкретно, на което да ми отговорите. Държа да подчертая , че точно той искаше да бъде с мен. През дългите ни разговори той ми сподели, че отдавна се е интересувал от мен като е разпитвал за мен други хора... Мислех си наистина че се очертава това да бъде някаква трайна връзка. След като направи всичките тези простотии обаче се разочаровах много от него и не само аз. Тъи като братовчет му го познава много добре той беше разказал на приятелката ми много неша за него. Имаше страшни истории, които са се случвали по времето когато ходихме. Останах с впечатлението, че той по принцип е искал да бъде с мен, но в последствие изглежда чувствата му към другата са надделели. А въпросите ми са няколко : Мислите ли че ще съжелява за това което направи?, Мислите ли че просто е свикнал с всичко това и цялата тази ситуация е един кръг, в които е свикнал да се върти?