PDA

View Full Version : Сълзи от момче...



MoOnLiGhT_ShAdOw
10-31-2007, 11:53
Искам да ви питам дали ви се е случвало момче да плаче пред вас и заради вас без да сте го наранявали по някакъв начин (емоционално, предполагам, че момче много рядко би заплакало при физическа болка), просто ей така, защото е щастлив да е с вас, да ви обича и да се радва на близостта ви? :)

NightSky
10-31-2007, 11:55
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock:

Blestq6ta
10-31-2007, 11:58
Случвало ми се е, когато се скараме и след това емоциите наделеят в него, но без причина... :?

GregoryHouse
10-31-2007, 11:58
Аз от мъка не прача пък от щастие...ма деа знам може някоя по нежна душичка... :-D Но пък за сметка на това съм разплаквал от физическа болка...над момче...момичето не го видях дали ревна бързо си тръгна :)

Hell0_Kitty
10-31-2007, 12:06
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock:Защоо ? :(

GaBiIi__
10-31-2007, 12:11
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock: +1

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-31-2007, 12:12
Е, сигурно сте прави... За мен това, че според приятелят ми единствено едни неща, които направих специално за него, могат да го насълзят, и че това го сподели с мен, това са едни от най-милите думи, които съм чувала... И когато му разказвах колко ми липсва починалата ми баба, почти разплакана, а той ме беше прегърнал силно, няколко момента, след като ме пусна най-сетне, видях една сълза на бузата му... Фактът, че той по някакъв начин съумя да почувства всичко заедно с мен и да му е мъчно така, както на мен ми стана, просто ме накара да повярвам, че човекът до мен наистина не е някой, който можеш да намериш под път и над път, и че за него съм специална...

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-31-2007, 12:14
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock:Защоо ? :(
И аз това питам. За мен това да обичам и в същото време да виждам как съм обичана е едно от най-ценните неща...

BWald0rf
10-31-2007, 12:21
Случвало ми се е .. имаше едно момче което много ме обичаше ноо аз пък него не ии веднъж кат се беше напил и бяхме само двамата докат си говорехме заплака .. Мн гадну се почувствах .. не е приятно усещането ..

vaniLL
10-31-2007, 12:38
ne ot shtastie ne mi se e sluchvalo.bvshiqt mi e plakal baq kato se razdelqhme - pro nas beshe trudnichko i dosta vreme prodylji dokato doide kraq.chesno kazano otnachalo kaot go vijdah , mi stavashe ujasno i sym plakla s nego , no sled kato mina vreme na 7-8pyt kogato se razplaka , bqh kato bezchustvena ... i se razdelihme... pff kakva sym koravosyrdecha :evil: imam vpredvid , che ponqkoga i plakaneto ne te razchustva , kogato chustvata sa izcherpani
a segashinq mi priqtel , toi ne plache . vsichkite pyti kogato az si zaminavam ili toi si se pribira (ot razlichni gradove sme , na 300km) si izplakvam ochite , toi prosto ne si izrazqva taka chustvata.spored men si e i fo choveka [-(

RaLkb
10-31-2007, 12:38
Dam sluchvalo mi se e bivshiqt mi pritel e plakal 2 ili 3 pyti pred men i zaradi men i chesno kazano ne mi se iska pak da mi se sluchi.

sexy_momi4e
10-31-2007, 12:41
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock: +1+1

bebi7o
10-31-2007, 12:48
усещането наистина не е много приятно но има и чувствителни момчета ;-)

crazy_style
10-31-2007, 12:52
ole nestiga 4e pla4e mi i pred momi4e .. am ligavo mi se stryva i to zaradi babati det ti bilo mu4no... mi qvno naistina mn si te obi4a i pposto si etakav nejen .. ddzn za mene e mn kfti mom4e da reve pred teb az nikoga ne sam revala pred mom4e i ne6ta i toi da reve pred mene :-|

MixXx
10-31-2007, 13:05
da mrat fe

sasha_90
10-31-2007, 13:08
Не,не ми се е случвало.

svm1987
10-31-2007, 13:33
Slu4valo mi se e.Toy plaka s men,kogato useti kolko me boli samo pri misylta 4e TRQBVA vremenno da se razdelim.A men me bole6e o6te pove4e zatova,kogato pla4eh se krieh:)

Zoizo
10-31-2007, 13:40
Последния път плаках на стадиона пред 25000 души, или по скоро пуснах 1-2 сълзи, когато ЦСКА отпадна от Тулуза в 96-тата минута. Иначе ми се е случвало 1-2 пъти преди това, но там поводите бяха трагични.

svm1987
10-31-2007, 13:43
Estestveno,zabravih.Pred men ili po-to4no-zaedno s men sa plakali i dvamata mi bratq i to ne ot radost...Mnogo e gadno da vidi6 4e nqkoi pla4e zaradi teb,zaradi tvoqta bolka da stradat i drugi.Togava use6ta6 kolko mnogo obi4 ima v syrcata im:)

ReFlEcTiOn
10-31-2007, 14:11
случвало ми се е да плаче за мен момче което ме харесва но не от радост а от болка (понеже бях при леля ми 1 месец в неговия град...и се прибирах) .... пък той искаше да сме заедно... :-# :(

TARAN4O
10-31-2007, 14:16
Плакал съм последно във 6-7 клас. Заради момиче не съм нямам и такова намерение.

Octofunk
10-31-2007, 14:50
Еми мислу, че 2 пъти съм плакал през момичета. Едната ми беше най-добрата приятелка и нямаше нищо лошо, просто разговора ни беше такъв, че нямаше как... :(
2рият път беше пред едно гадже и беше просто лек срив в системата. :lol: Не съм плакал за нея, нито нещо свързано с нея, просто така се случи, че чух една песен, която много ме разчувства нещо (бях си и пийнал) и не можах да се овладея. Съдейки по реакцията и не беше нещо лошо, ама знае ли човек. :lol:

iRiNka
10-31-2007, 15:01
mii do sega momche ne e plakalo pred men ... i mislq che i ne iskam da mi se sluchva ... no kogato se razdelih s bivhiq toi taka me pogledna .... che beshe po losho i ot plach mislq .... :-#

FunkyFresh
10-31-2007, 15:10
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock: +1+1
+1 :shock: :shock: :shock:

Slave4You
10-31-2007, 15:30
Плакало е, но нито от радост нито щото е наранено .. бяха някви детски караници, не помня точно причината :lol:

GeorgiaLove
10-31-2007, 15:32
Да, случвало ми се е. Прекрасно е...

IGNGN
10-31-2007, 15:37
Ревящ "мъж"... жалка картинка

sexy_for_you
10-31-2007, 15:46
Не ми се е случвало,но се надявам някой да ме обича толкова много,че да плаче заради мен(от радост,разбира се).Все пак не всички момчета са толкова емоционално,но това е израз на прекалена емоционалност и на силна обич.Може би...

Philosopher
10-31-2007, 16:13
Да плачеш не е срамно! Това е израз на много силни чувства и понякога може много силно да трогне някой човек. Но не бива да се плаче и за най-малкото нещо. Момчетата (мъжете) също са хора, така че не виждам какво лошо има в това, да изразяват чувствата си. Повечето мъже прикриват чувствата си и таят в себе си всичко, за разлика от жените, които плачат на воля. Понякога е по-добре да си поплачеш за да може да изкараш от себе си негативизма и лошите чувства. Затова жените в това отношение са по-добре от мъжете, те го изживяват силно и не ги е срам от това. Мъжете крият в себе си мъката и така не могат да я преодолеят лесно!

B3B0K
10-31-2007, 16:19
mm dam az revnah i na 4oveka mu stana kofti i kfo stana.. :D

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 17:43
Искам да ви питам дали ви се е случвало момче да плаче пред вас и заради вас без да сте го наранявали по някакъв начин (емоционално, предполагам, че момче много рядко би заплакало при физическа болка), просто ей така, защото е щастлив да е с вас, да ви обича и да се радва на близостта ви? :)

Доста са плакали, слава богу сегашния не е. Писна ми от лигльовци. 7 месеца един педал ми рева през ден за всякакви глупости. А да се разреве относно това защото бил щастлив.. Що за простотия? Ако си търсех лигавщини щях да се родя лесбийка, егати.

mii4eto
10-31-2007, 19:55
Е, сигурно сте прави... За мен това, че според приятелят ми единствено едни неща, които направих специално за него, могат да го насълзят, и че това го сподели с мен, това са едни от най-милите думи, които съм чувала... И когато му разказвах колко ми липсва починалата ми баба, почти разплакана, а той ме беше прегърнал силно, няколко момента, след като ме пусна най-сетне, видях една сълза на бузата му... Фактът, че той по някакъв начин съумя да почувства всичко заедно с мен и да му е мъчно така, както на мен ми стана, просто ме накара да повярвам, че човекът до мен наистина не е някой, който можеш да намериш под път и над път, и че за него съм специална...
WOW...moje6 samo da se radva6, 4e ima6 takyv priatel, koito dotolkova e sypri4asten kym tvoiata bolka, 4e 4ak pla4e zaedno s teb. =D>

HePeAJIeH
10-31-2007, 20:11
Коравосърдечен съм и не си позволявам този лукс никога!

Insatiable
10-31-2007, 20:25
Да, случвало се е.

koalka
10-31-2007, 20:34
Не, точно заради тази причина - не.

BunnYY_f
11-01-2007, 06:00
Не ми се е случвало , а и дано не ми се лучва някой да плаче заради мен. Няма нищо срамно да плаче човек, ама не по такива поводи .

sentient_
11-01-2007, 06:07
Ми от радост плака само веднъж пред мен- Когато му казах че съм бременна, иначе при някой наш по голям скандал, бласка тръшка и плаче от яд, щот е най - лесно да ме удари... ама той не е такъв :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-01-2007, 10:06
Доста са плакали, слава богу сегашния не е. Писна ми от лигльовци. 7 месеца един педал ми рева през ден за всякакви глупости. А да се разреве относно това защото бил щастлив.. Що за простотия? Ако си търсех лигавщини щях да се родя лесбийка, егати.
Не е задължително да си лесбийка, за да си лигава, не мислиш ли? А и някъде да съм споменала нещо от сорта на това, че всеки ден го прави? Това беше веднъж, но този момент ми беше един от най-скъпоценните, защото разбрах, че не съм с някое безчувствено същество. А не бих могла да имам особено добър коментар за това, че си държала някакъв "педал" (по думите ти) 7 месеца, на всичкото отгоре без да си го търпяла... Звучи странно, а как си е изпълнявал мъжките задължения?
:-o

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 11:13
Не знам :-D

MaRiNkA_16
11-01-2007, 18:04
da kogato my otidoh na gosti i toi ma 4aka6e na garata i kato me vidq izti4a pregurna me i deset minyti ma gy6ka i my kapeha sulzite ot radost ...a sled sedmica kogato si trugvah se razreva i ot bolka ....abe jivota e gaden i ve4e i jeni i muje si pla4at tva ne e ne6ty nenormalno a izraz na 4ystva :smt007

_BoSSy_
11-01-2007, 20:52
Искам да ви питам дали ви се е случвало момче да плаче пред вас и заради вас без да сте го наранявали по някакъв начин (емоционално, предполагам, че момче много рядко би заплакало при физическа болка), просто ей така, защото е щастлив да е с вас, да ви обича и да се радва на близостта ви? :)

Без да съм го наранявала,не..Но бившия ми беше голям ревльо.. :razz: Плачеше всеки път когато му кажех,че не искам да сме заедно(ма сълзите пяха от театрална постановка)
Изглеждаше смешен :razz:

pisenceto90
11-01-2007, 22:13
Sluchvalo mi se e!Ama ne zaplaka ot shtastie ami ot tva ve4e ve4e se radelqme :-| To i az bqh mnogo iznenadana shot ne predpolagah che ot vsichki mom4eta s koito sam bila do sega tochno ti shte zaplache :-k Poneje toi beshe taka s nai zdravi nervi :D Ama stana uspqh i se gordeq sas sebe si :-P SHOtmu go natrih v nosleto che vse nqkoga shte zaplache za momi4e(poneje predi mi beshe kazval che nikoga nqma da go napravi i samo glupacite go paraveli) :!: :-P

mokka
11-01-2007, 22:17
daaaaa i mnogo gadno se 4ustvah....ne iskam da stva pak

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-01-2007, 22:17
Искам да ви питам дали ви се е случвало момче да плаче пред вас и заради вас без да сте го наранявали по някакъв начин (емоционално, предполагам, че момче много рядко би заплакало при физическа болка), просто ей така, защото е щастлив да е с вас, да ви обича и да се радва на близостта ви? :)

Малко ми е криво от факта,че в последните 1-2 години съм разплаквала момчета... и то заради мен... ама к'фо да направя,че съм силен характер :-s :-# а иначе от щастие...мне,не съм попадала на чак толкоз емоционални :Д

CuteBaby
11-01-2007, 23:30
Да случвало ми се е-веднъж с приятеля ми се скарахме много лошо и грешката беше негова и му стана гадно,че може да ме изгуби и т.н. и се разплака.Не виждам нищо лошо или срамно в това момче да плаче,това все пак е израз на чувства и емоции.

lukrecia
11-02-2007, 00:00
Помня,че в университета първата година ми се беше паднало по български език есето ''Момчетата никога не плачат''.Аз разбира се опровергах тази легенда в есето.Сега няма да се мъча да правя същото,а ще карам по същество.Ами пред мен са плакали почти всичките ми гаджета :grin: :grin: :grin: Едно от тях рева ,защото се беше напило и го изби на рев за майка му и започна да ми разправя,че умирала и някакви такива.Жената още си е жива,така,че не знам какви ненормалности го бяха прихванали. :lol: :lol: Сегашния ми приятел е плакал за мен...,но пак е било докато е бил пиян.И като се замисля...алкохола май отприщва тия неща при мъжете.Проблема е,че трудно биха се отдали на емоция ей така..без да има стимулант.Водят се още от легендата,че момчетата никога не плачат,а аз ги съветвам да си плачат...иначе много се насъбира и накрая пийнат и станат за резил :D :D

SwEeT_PriNceSsS
11-02-2007, 06:57
Искам да ви питам дали ви се е случвало момче да плаче пред вас и заради вас без да сте го наранявали по някакъв начин (емоционално, предполагам, че момче много рядко би заплакало при физическа болка), просто ей така, защото е щастлив да е с вас, да ви обича и да се радва на близостта ви? :)
сличвало ми се е .. сега с настоящия ми приятел.. той е супер много чувствителен и много пъти е плакал пред мен за мен.. и то просто без причина .. просто защото ме обича.. аз не мисля,че това е нещо лошо ли гейско да плаче момче.. напротив даже до намирам за много мило .. защото това показва дали един човек наистина те обича и го доказва един вид... не казвам, че тези който не плачат не те обичат .. просто.. нз аз така си мисля :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sharkybul
11-02-2007, 07:26
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock: +1+1
вие не заслужавате момче да прави това заради вас!

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-02-2007, 10:05
Случвало ми се е. Вярвай ми, не искам да става пак :shock: +1+1
вие не заслужавате момче да прави това заради вас!
Звучи малко грубо, но като се замисли може да е така... Всички сме хора, и силните могат да плачат (и го правят :!: )

sweet_baby_f
11-03-2007, 08:21
и на мен се е случвало, но ситуацията беше друга той ме харесваше от страшно много време и мислеше, че имам чувства към него, но аз му казах истината и стана... :(

ZAROSLAVA_babYyYY
11-03-2007, 08:50
не ми се е случвало :shock: ама и не искам :P ама се пак и те си имат чувства ... абе няма лошо да си изразява и по такав начин чувствата само да не е често :-P

MiMcHeToOo
11-03-2007, 09:05
Не ми се е случвало.. А и ми е все едно дали ше ми се случи..

az17
11-03-2007, 09:13
da be za momi4e axhxah se 1 xaxah TE trqbva da pla4at za men ne az za tqh :-D :-D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :-P

yuyuto
11-03-2007, 13:40
Ами звучи миличко, ама не ми се вярва да е възможно някое момче да изрази по такъв начин чувствата си... :-|

yuyuto
11-03-2007, 13:44
da be za momi4e axhxah se 1 xaxah TE trqbva da pla4at za men ne az za tqh :-D :-D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :-P
Егати самовлюбения човек :shock: ...
То не че е лошо да се харесваш, ама има една граница, която като я прекрачиш ставаш смешен и жалък...
И го казва момче, което претендира, че е много влюбен в едно момиче и че вече се е променил и не е женкар... Тцтцтц...
{наглост, ебахти :( }

{Sweety_f}
11-03-2007, 13:46
Мммм....не не ми се е случвало..но аз НЕ съм на мнението,че ако едно момче плаче значи не е мъж...все пак и мъжете са хора и те имат чувства... ;-)

ivan4oooo
11-03-2007, 17:48
:shock: :shock: :shock: are stiga be kak mom4e 6a revne we. stiga gluposti tva e nvuzmojno pone gledaiki men i brat mi. xxaaxxa da revna 4e nqkoi me udaril ili zarqdi nqkoe momi4e NEVUZMOJNO

Kisses_P
11-03-2007, 18:04
Случвало ми се е да.. но не само от щастие, ами главно при караници.. И то не плач, ами се виждат сълзи в очите, навлажнения поглед, променения говор.. Не ми допадат такива ситуации, просто незнам как да реагирам.. Но не го намирам и за слабост от страна на момчето- просто знача много за него!

vodolei4e_m
11-03-2007, 19:48
аз съм плакал много пъти, но нито веднъж заради момиче/гадже... Винаги си е имало доста трагични поводи... И чувствени моменти и спомени, кофти е когато се разделяш с даден човек завинаги (било то смърт или друга причина) :-#
Никога не съм и никога няма да плача за момиче, а пък кво остава и пред самата нея, ъпсурд

BOTEVPLOVDIV
11-03-2007, 19:55
Случвало се.... но то понеже много държи на мен... :smt007

slun4ice_90
11-10-2007, 09:54
Да, виждала съм и не искам да ми се слу4и пак :wink: :-#

Fallen`Angel
11-10-2007, 10:20
Е, ще си призная, защото мисля, че няма нищо срамно в това. Момче съм..Когато се разделих с момичето, което най много обичах и все още обичам..беше 30ти (правехме 4 месеца, тя таман се беше върнала от нейния си град и имаше много проблеми и се разделихме, но чувствата все още ги има..)..признавам си и че никога не бях плакал за момиче, никога не бях плакал толкова много и то ПРЕД НЕЯ стана всичко. Бях съсипан, целия ми свят рухна и не можех просто без нея..Тя беше всичко за мен и не можех да понеса мисълта, че вече не е с мен и се показаха сълзите ми.. и тя ми каза тогава " Винаги ще те обичам и след време може пак да сме заедно, защото те обичам много и не се разделяме, защото няма чувства между нас, а заради обстоятелствата.. " :roll: :? :-k

FireSweet
11-10-2007, 13:28
Da mnogo puti.Ne moga da gledam miloto mi kak pla4e.Prosto ne izdurjam i az po4vam da pla4a s nego.Neznam oba4e stra6no mnogo me boli kogato mu se e slu4ilo ne6to lo6o.Gadno mi e kogato nqma nastronie. :)

bqsna_teenagerka
11-10-2007, 13:32
чак да плаче не....но никога не е късно! сега съм на 14 до като умра...през колко ще мина :D