PDA

View Full Version : Може би малко странен проблем...



Elegance
10-31-2007, 12:07
Проблемът ми е такъв:
Харесвам едно момче. Дотук добре.
Но той е брат на една от най-добрите ми приятелки.
Мисля, че той също изпитва нещо към мен.
Само че се притеснявам дали ако евентуално станем гаджета, няма да е конфузно като скъсаме, защото все пак й е брат и когато ходя у тях, няма да е много готино да се гледаме като орангутани и да си спомняме гадното минало или някакво скарване...
Вие акво мислите?

GregoryHouse
10-31-2007, 12:11
Мисля че си лапе което си пада по баткоФци...това мисля...пък човек който мисли за раздяла преди да се е събрал с "обекта на любовта" си...според мен няма бъдеще тая връзка...

Hell0_Kitty
10-31-2007, 12:12
Моя съвет е : недеи [-X парво защото момчета има колкото искаш,нали знаеш те идват и си отиват,второ -не рискувай да се скараш с приятелката си...

Elegance
10-31-2007, 12:15
Мисля че си лапе което си пада по баткоФци...това мисля...пък човек който мисли за раздяла преди да се е събрал с "обекта на любовта" си...според мен няма бъдеще тая връзка...

Ама ти къде видя да пише, че е батко?
Въпросното момче е с точно една година по-голям от мен!
Ти на това ако му викаш батко...
А колкото до това, че мисля за края още преди началото да е дошло...ми да, мисля, защото се страхувам да не оплескам всичко хем с него хем с приятелката си. :?

GregoryHouse
10-31-2007, 12:17
Като мислиш за края ти посъзнателно се подтикваш към това...и да батко ти е по голям е...една година си е една година...и на колко си години кажи все пак?

EritYy
10-31-2007, 12:17
Аз харесвах един приятел на брат ми и той знаеше,но нищо не стана сега сме си фр. и когато идва вкъщи при брат ми си говориме съвсем нормално,като приятели :-D

mimi_nz1990
10-31-2007, 12:23
Моя съвет е : недеи парво защото момчета има колкото искаш,нали знаеш те идват и си отиват,второ -не рискувай да се скараш с приятелката си...

Elegance
10-31-2007, 12:25
На 15 съм, но има ли значение...
Той е свестен, не бой се, не е от онези дето искат само секс..
Тъй че не е проблема във възрастта.

BWald0rf
10-31-2007, 12:27
И защо трябва след раздялата да се гледате ''като орангутани'' ?? ..Може да останете приятели .. Пък и как може още преди да сте тръгнали да мислиш какво ще е кат скъсате?

vaniLL
10-31-2007, 12:28
moje bi si prava , no po tozi nachin izlkiuchvash vyzmojnostta da si s choveka , s kogoto iskash , samo zashtoto ima rodninska vryzka s tvoq prqtelka .sama si preceni , ako go priemash kato golqm problem , nedei .no za men ne bi bil ot takova znachenie :)

GregoryHouse
10-31-2007, 12:29
Не става въпрос за това...за секс или не...говоря, че щом вече обмисляш че може да се разделите това не е на добре...пък и щом си на 15...доста зор да се задуржите в тая възраст 3-4 години...и тъй или иначе ще се разделите...но това не значи че не можеш да си останете френдс и да си ходиш пак у твойта френдка...

Elegance
10-31-2007, 12:30
Ми не знам, може и да не се гледаме като "орангутани", но може и да се.
И все пак трябва да пазя приятелите си, защото момчетата идват и си отиват.
Не знам.
Ще си помисля още...
И кой е казал че искам 3-4 годишна връка?
Разбира се ако дотам стигнат нещата, да.
Но и аз не вярвам да се разият така обстоятелствата.

GregoryHouse
10-31-2007, 12:33
Топя лаф идват и си отиват докато го ползвате винаги ще сте нещастни...щот ако някоя ми каже това следва "Айде търси си друг тогава..." да видим от къде идват и къде отиват...ма тъпо е това българското население ей...

Elegance
10-31-2007, 12:49
Да, мерси за комплимента :)
Имах предвид, не че цял живот е така, ама сещаш се на 15 години как е.
Точно "идват и си отиват".
А откакто една приятелка издържа само по седмица с трима подред, това ми е ясно.
Аз, слава богу, издържам по доста повече от една седмица...
Е, не е 3-4 години както казваш ти, но не е и поредния малолетен флирт.
Не ми харесва така.

sasha_90
10-31-2007, 13:14
Постъпи както си решиш,обаче гледай да не развалиш приятелството си с това момиче.

sexy_momi4e
10-31-2007, 13:19
щом мислиш за раэдяла...пък и се чудиш дали да тръгнеш с него,значи не го искаш достатъчно(ако го харесваше наистина нямаше да ти пука за нищо и за никой) 8)

lIgLaAa
10-31-2007, 14:18
Мисля че си лапе което си пада по баткоФци...това мисля...пък човек който мисли за раздяла преди да се е събрал с "обекта на любовта" си...според мен няма бъдеще тая връзка...
napulnu sum suglasna purvo tvij dali 6e trugnete pak posle kfo 6te stane aku skusate :wink:

FunkyFresh
10-31-2007, 15:00
:shock: за пръв път го чувам тфа да не ходиш с някой а да обмисляш раздялата си с тоя човек #-o

kit_ten
10-31-2007, 15:49
Пробвай се.Поне от любопитство да видиш какво ще стане,ако наистина го харесваш.Не подтискай чуствата си.

MayKyTy
10-31-2007, 16:00
Като мислиш за края ти посъзнателно се подтикваш към това...и да батко ти е по голям е...една година си е една година...и на колко си години кажи все пак?
+1 8-)

koalka
10-31-2007, 20:49
Най-добре не го мисли чак толкова.Ако сте добри приятелки, раздялата с брат й, няма да ви попречи на приятелството.Все пак това нея не я засяга пряко, а пък и какво толкова?Не е задължително да се гледате "като орангутани", може да си запазите приятелските отношения. :wink:

gazarka
10-31-2007, 20:50
Мисля че си лапе което си пада по баткоФци...това мисля...пък човек който мисли за раздяла преди да се е събрал с "обекта на любовта" си...според мен няма бъдеще тая връзка...
mn to4no kazano

fuckface
11-01-2007, 00:49
А защо мислиш, че ше се гледате като орангутани. След края на много връзки хората си остават приятели и си спомнят с усмивка за изминалите моменти...

sentient_
11-01-2007, 05:51
Проблемът ми е такъв:
Харесвам едно момче. Дотук добре.
Но той е брат на една от най-добрите ми приятелки.
Мисля, че той също изпитва нещо към мен.
Само че се притеснявам дали ако евентуално станем гаджета, няма да е конфузно като скъсаме, защото все пак й е брат и когато ходя у тях, няма да е много готино да се гледаме като орангутани и да си спомняме гадното минало или някакво скарване...
Вие акво мислите?
Ти още не си тръгнала с него, а мислиш какво щяло да бъде ако скъсате.... Като онази приказка "Нероден Петко" :-D

prettyIdeath
11-01-2007, 06:15
Мисля че си лапе което си пада по баткоФци...това мисля...пък човек който мисли за раздяла преди да се е събрал с "обекта на любовта" си...според мен няма бъдеще тая връзка...

Щях да напиша същото :-D