PDA

View Full Version : Защо???



VeSna
10-31-2007, 13:28
Защо всеки гледа да се бърка в нечия връзка? Защо родителите си мислят, че могат да определят живота ни? Защо не могат да приемат връзката ми и ме карат да избирам между него и всички останали? Защо сега трябва да се крия месеци докато завърша и ме оставят на мира? Защо не разбират колко много го обичам и че аз съм единственното хубаво нещо за него? Защо всеки гледа общественното мнение и по това съдят хората БЕЗ дори да ги познават? Защо, ЗА БОГА трябва да се бъркат? Защо трябва да наранявам себе си вместо всички други? Защо все аз понасям ударите на мой гръб, за да не нараня другите? ЗАЩО, ЗАЩО, ЗАЩО......!!!!?????? Писва ми и ако не хвана вече да се гръмна и да се махнем от тоя свят - незнам... Въпроси има още 1000 и отговор не очаквам - просто трябваше да го кажа някъде за да не полудея........


Благодаря, че някой си направи труда да ме чуе!
ПС: На 18 съм

svm1987
10-31-2007, 13:37
Znam kolko boli,kogato nqkoi iska da upravlqva jivota ti,da re6ava vmesto teb.ne obra6tai vnimanie na tezi hora,ne govori s tqh za bolkata si.Ne kazvai kolko ti e ma4no 4e iskat da popre4at na 6tastieto ti.te nqma da te razberat.Pravi koeto ti haresva.Ne e nujno vseki da znae kakvo e.Ako ni6to ne znaqt nqma kak da ti pre4at...

VeSna
10-31-2007, 13:47
Вярно е, но и много боли когато искаш тяхната подкрепа и искаш да се радват че си щастлив, а те - гледат да ти попречат със всичко! Не съм си помисляла, да се отказвам от момчето - но защо трябва да го крия???

svm1987
10-31-2007, 13:50
Vsqko ne6to si ima i hubava strana.Kato go krie6 ima po malka veroqtnost nqkoi da se opita da vi skara,da vi razdeli.A i tainata vrazka e mnogo po stabilna.Znam ot li4en opit.I az sam se krila...

Shanaq
10-31-2007, 13:55
Мила,знам ,че е много гадно когато имаш нужда от разбиране,а най-близките ти немогат да ти го дадат.Незнам на колко си години,но аз преди 3-4 години се чувствах по същия начин.Нашите не харесваха приятеля ми,аз пък вярвах ,че винаги ще бъда с него,те ми казваха колко ми вреди,а аз си знаех моята.След време разбрах ,че са били прави,че освен майка ти и баща ти,на никой друг не му пука за теб.Ако този човек,те нарани някога,те са хората ,които ще те утешат и ще се грижат за теб.Разбери ги ,искат най-доброто за своята дъщеря.Изживей любовта си,но непременно се опитай да се разбереш с родителите си,намери подход,така че след години да не съжаляваш за изгубеното време. :mrgreen:

flowerlina
10-31-2007, 14:04
Мила,знам ,че е много гадно когато имаш нужда от разбиране,а най-близките ти немогат да ти го дадат.Незнам на колко си години,но аз преди 3-4 години се чувствах по същия начин.Нашите не харесваха приятеля ми,аз пък вярвах ,че винаги ще бъда с него,те ми казваха колко ми вреди,а аз си знаех моята.След време разбрах ,че са били прави,че освен майка ти и баща ти,на никой друг не му пука за теб.Ако този човек,те нарани някога,те са хората ,които ще те утешат и ще се грижат за теб.Разбери ги ,искат най-доброто за своята дъщеря.Изживей любовта си,но непременно се опитай да се разбереш с родителите си,намери подход,така че след години да не съжаляваш за изгубеното време. :mrgreen:
Права си ;-)

ReFlEcTiOn
10-31-2007, 14:06
да но пък след време няма да живее с родителите си , а с момчето което обича...ми....съвет как да ти дам...и аз се криех...и роднините ми незнаят понеже приятеля ми беше много голям за мен...но...пък найстина и аз това не го разбирам...защо да трябва да се крием и т.н.
как да ти помогна...нз...освен ако се виждате тайно и не скъсате ..докато те разберат че на теб ти е нужен и че се обичат и така вече спокойно да сте заедно или пък...както ти каза изчакай да завършиш...и бъдете заедно...стискам ви палци...дано те разберат по скоро... :smt008

VeSna
10-31-2007, 14:08
Не те няма да ме разберат - последната една седмица през която съм с него изтри последните 5 години от живота ми! Живот не, а съществуване! Много съм наранявана - може би пак ще ме наранят, но искам да знам че ако не го направи родителите ми ще се радват за мен! За Бога защо са такива смотаняци???

nerkata
10-31-2007, 15:10
Мила много добре знам какво ти е.Аз обаче се страхувам да не разберат за глупостите който съм извършила.И аз знам че няма да съм вечно с този човек но правя глупост след глупост.Надявам се да не съм на твое място.мога само да ти пожелая много успех

FunkyFresh
10-31-2007, 15:21
Почти повечето родители са такива те не го правят за да ти навредят (поне те така мислят) независимо на колко години си ти винаги ще бъдеш тяхното малко момиченце... няма начин просто се страхуват да не пропилеш живота си но ако няма от какво да се криеш и наистина обичаш момчето говори с тях защото ако те контролират толкова много това ще е само в техен минус УСПЕХ :smt003

kobrichka
10-31-2007, 17:14
Много защо,ами защото иначе живота щеше да е прекалено лесен и еднообразен.За истинското щастие е необходима борба,защото само след кото загубиш нещо разбираш колко мн си го искал и едва когато го спечелиш оценяваш какво имаш.Ако всичко беше ок във връзката ви и нямахте тези проблеми,никога нямаше да разбереш,колко мн искаш да си с това момче.Само запомни,че трябва да се бориш за това което искаш,но каквото и да става никога не обръщаи гръб на родителите си,защото те може понякога да прекаляват с грижите си,но го правят само за твое добро. Майка ми преди време ми беше казала` каквото и да става мама винаги ще е до теб и ще те утеши,когато плачеш и ще те прегърне,когато си щастлива,защото мама е човекът,които никога няма да ти обърне гръб.`та просто исках да ти кажа,че момчета мн,но родителите са само едни.Наистина ти няма да живееш с мама след време,а с човека,които обичаш,но никога не трябва да пренебрегваш родителите си.Може накрая да се окажат прави за това момче,а ти да си им обърнала гръб...Мисли преди да правиш каквото и да било

kifla
10-31-2007, 17:17
Недей го крии и ти имаш правото да бъдеш щастлива,да бъдеш с него щом се обичате и мнението на другите не трябва да е с огромно значение ! :-({|= Успех! \:D/