PDA

View Full Version : Имам обрив отдолу



anonimna^ood
10-31-2007, 15:47
Здравейте на всички. :( Имам обрив отдолу, не знам дали така да го нарека. Едни малки, бели пъпчици, които не ме сърбят и изобщо не ги усещам. :neutral: Девствена съм. Не съм ходила на гинеколог, защото съм много, ама много срамежлива. :cry: Не съм мърла, поддържам хигиена. Някой може ли да ми каже какво ми има? :-k :cry:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

anonimna^ood
11-01-2007, 14:44
Оф хора моля ви помогнетеееее 8-[

Sweet__baby
11-01-2007, 15:27
Нормално е тук-таме да имаш такива бели пъпчици. Не се притеснявай!

anonimna^ood
11-01-2007, 16:01
Мерси много, че ми обърна внимание. :-) Само на 13 съм и нищо не разбирам от такива неща. :-P Бях се притеснила, понеже от доста време имам такива. А ме беше срам супер много да кажа на някой мой познат, дори и да е мама. :neutral: Благодаря много! =P~ Темата е приключена според мен, затворете я ако искате.

ThePainIsReaL
11-04-2007, 19:21
Значи, нормално е да има примерно 1-2 пъпчици от махането на космите, и то да ги има там, където би трябвало да е окосмената част.. около ануса, венериния хълм, големите срамни устни.. но иначе, ако са по лигавицата( образно казано по всичко, което трябва да е гладко) и са наистина пъпки, а не тъканта да е такава ( защото тя е леко грапава.. ), не е нормално! Трябва да се види от специалист.
И никога не трябва да те е срам да кажеш на майка си. Особено след като не криеш от нея нещата. Просто и сподели, едва ли ще те нападне. И знай, че има доста варианта да си болна от венерическа болест, без да развиеш болезнените симптоми.
Ако имаш дори минимални съмнения ги сподели с по-голям.

foreverr
11-05-2007, 03:34
Значи, нормално е да има примерно 1-2 пъпчици от махането на космите, и то да ги има там, където би трябвало да е окосмената част.. около ануса, венериния хълм, големите срамни устни.. но иначе, ако са по лигавицата( образно казано по всичко, което трябва да е гладко) и са наистина пъпки, а не тъканта да е такава ( защото тя е леко грапава.. ), не е нормално! Трябва да се види от специалист.
И никога не трябва да те е срам да кажеш на майка си. Особено след като не криеш от нея нещата. Просто и сподели, едва ли ще те нападне. И знай, че има доста варианта да си болна от венерическа болест, без да развиеш болезнените симптоми.
Ако имаш дори минимални съмнения ги сподели с по-голям.Да-така е-я кажи каде са пъпките?

anonimna^ood
11-20-2007, 18:14
Никога не съм се бръснала. Извинявайте много, но съм малка и не схващам за тия венерини хълмове и неща от сорта. Пъпчиците не са при окосмяването, а отвътре. :-) Страх ме е. Ами ако имам гъбички или нещо от сорта? :shock: За нищо на света не отивам на гинеколог. [-(

foreverr
11-20-2007, 18:20
Никога не съм се бръснала. Извинявайте много, но съм малка и не схващам за тия венерини хълмове и неща от сорта. Пъпчиците не са при окосмяването, а отвътре. :-) Страх ме е. Ами ако имам гъбички или нещо от сорта? :shock: За нищо на света не отивам на гинеколог. [-(Ami ]ами щом като пъпките не са при косъмчетата значи най-вероятно имаш инфекция-даже съм много сигурна, че имаш инфекция-и иди на лекар, защото не идеш ли на лекар представи си е нещо сериозно и например останеш без деца(сори за това страшно описание, но си е така!)Просто иди на лекар-не чакай!Няма от какво да те е срам-гинеколога е виждал толкова много женски полови органи, че няма значение, че и теб ще те види!Няма нищо срамно!

anonimna^ood
11-20-2007, 18:28
Не, не, страх ме е и ме е срам... :-# Не мога да си показвам разни работи на някакъв си непознат. Май ще кажа на мама, защото още малко и ще се разрева. Не искам да ходя... :-k

la4ezara
11-20-2007, 18:45
Kажи на мама, тя ще знае как да ти помогне :-)

fiama
11-21-2007, 07:17
Мила, щом не е реакция от обескосмяването- задължително иди на лекар. Може да е инфекция от праха за пране, от бельото, от настинка. Просто трябва да те види лекар.

anonimna^ood
11-21-2007, 08:00
Показах ги на мама. :-) Тя каза, че това е напълно нормално и са мастни жлези. :oops: Аз наистина не дадох добро описание, но нямаше как да го кажа. Благодаря на всички, които ми обърнахте внимание! =P~ Камък ми падна от сърцето. ](*,)