PDA

View Full Version : Защо не ви харесват,емотата?



emo_girl_92
10-31-2007, 16:00
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.и заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

AliceSw
10-31-2007, 16:06
'щот сте зле, а мацката в подписа ти не е емо...щот дори не знаеш на какво е съкращение емо и откъде идва

ставате скучни...познавам точно 1 пич, който съм признала за емо, още преди 2-3 години, когато то не беше нашумяло...и може би прическата е единственото нещо, по което той прилича на вас "емотата"

NightSky
10-31-2007, 16:09
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.

sexa_na_kompleksa
10-31-2007, 16:10
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !

emo_girl_92
10-31-2007, 16:13
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

H8_mE
10-31-2007, 16:14
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Vie NE STE ISTISNKI EMOTA-SAMO SE PRAVITE NA TAKIVA,A VUTRE6NO NE STE

emo_girl_92
10-31-2007, 16:16
мацката в подписа ти не е емо
ti na kvo vika6 emo?
tq ako ne e nz prosto

NightSky
10-31-2007, 16:18
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
Тук грешиш. Истинското имо е личността, а не облеклото. Щом смяташ, че имото е само външен вид ми става ясно какво имо си.
Не претендирам, че знам кой точно се преструва и кой не, но съм убедена, че повечето имота само се обличат като такива.

tItEufFf
10-31-2007, 16:21
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Ти го каза :!: Емо изобщо не е само външен вид...А тая мацка в профила ти е фешънка..Ето затова ги мразим, заради такива като тебе :evil:

emo_girl_92
10-31-2007, 16:22
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
Тук грешиш. Истинското имо е личността, а не облеклото. Щом смяташ, че имото е само външен вид ми става ясно какво имо си.
Не претендирам, че знам кой точно се преструва и кой не, но съм убедена, че повечето имота само се обличат като такива.
mola te EMO ne IMO.
i kakvo ima6 predvid pod LI4NOSTA??

ArTanDra
10-31-2007, 16:23
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Кой казва , че не ги харесва ? :lol: Това за начините на обличане според определена музика е до 20 и няколко годишна възраст после вече не същестуват такива неща и си има просто СТИЛ !!! Много е важно дрехите да ти подхождат на възраста .... сега е модерно тинейджърите да се правят на депресирани същества с накриво постригана коса , много грим , пиърсинг и тем подобни. Ще ти мине времето да се правиш на имо/емо и ще станеш просто човек и кое те прави уникална ? Дрехите взети от магазина , дето може да ги има всеки 2ри ли ? Интересно , ако е така... Интересната визия не е изчанченото облекло , защото наложи ли ти се да привличаш погледа заради облеклото си направи сметката каква личност си ...

emo_girl_92
10-31-2007, 16:24
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Ти го каза :!: Емо изобщо не е само външен вид...А тая мацка в профила ти е фешънка..Ето затова ги мразим, заради такива като тебе :evil:
dobre fe6anaka stana mi qsno kolko razbira6 i ti.

emo_girl_92
10-31-2007, 16:27
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Кой казва , че не ги харесва ? :lol: Това за начините на обличане според определена музика е до 20 и няколко годишна възраст после вече не същестуват такива неща и си има просто СТИЛ !!! Много е важно дрехите да ти подхождат на възраста .... сега е модерно тинейджърите да се правят на депресирани същества с накриво постригана коса , много грим , пиърсинг и тем подобни. Ще ти мине времето да се правиш на имо/емо и ще станеш просто човек и кое те прави уникална ? Дрехите взети от магазина , дето може да ги има всеки 2ри ли ? Интересно , ако е така... Интересната визия не е изчанченото облекло , защото наложи ли ти се да привличаш погледа заради облеклото си направи сметката каква личност си ...
da sam kazala 4e sam ynikalna?prosto kazah 4e sme po razli4ni ot vas!

H8_mE
10-31-2007, 16:27
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Ти го каза :!: Емо изобщо не е само външен вид...А тая мацка в профила ти е фешънка..Ето затова ги мразим, заради такива като тебе :evil:

6oto ti ne znae6 kvo e tui emo!Prestruva6 se na nqkoi,koito ne si!Izkustveni ste ot vsqkude!Moga da kaja,4e az sum istinsko Emo,no po ni6to ne moje6 da poznae6,6toto az ne se obli4am kato "tqh" i voub6te nqmam ni6to ob6to s vun6niq im vid!Dokato otvutre sum imenno takava kakvoto ozna4ava samata duma "emo"!Taka,4e glei si raotata ti ne moi6 mi kaji ,4e si emo v nikakuv slu4ai!Prai sa kvot 6te6 posle 6e se tursi6,ama 6ti e trudno da se nameri6t,6toto sega se prestruva6 i se pravi6 na ne6to,koeto vsu6tnost ne si!Tvoi si izbor,ama ne pitai tupi vuprosi,otgovorite na koito sa super duper hiper o4evadni!TI NE SI EMO! :evil:

NightSky
10-31-2007, 16:28
i kakvo ima6 predvid pod LI4NOSTA??
Имам предвид следното - емотата се пишат емоционални, от там идва и името им. Емоционалността и чувствителността са част от характера (личността).

dobre fe6anaka stana mi qsno kolko razbira6 i ti.
Разбира повече от теб (явно).

ArTanDra
10-31-2007, 16:29
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Кой казва , че не ги харесва ? :lol: Това за начините на обличане според определена музика е до 20 и няколко годишна възраст после вече не същестуват такива неща и си има просто СТИЛ !!! Много е важно дрехите да ти подхождат на възраста .... сега е модерно тинейджърите да се правят на депресирани същества с накриво постригана коса , много грим , пиърсинг и тем подобни. Ще ти мине времето да се правиш на имо/емо и ще станеш просто човек и кое те прави уникална ? Дрехите взети от магазина , дето може да ги има всеки 2ри ли ? Интересно , ако е така... Интересната визия не е изчанченото облекло , защото наложи ли ти се да привличаш погледа заради облеклото си направи сметката каква личност си ...
da sam kazala 4e sam ynikalna?prosto kazah 4e sme po razli4ni ot vas!

Аз , обаче не разбрах с какво сте различни ? С дрехи ли .. всеки втори има такива , просто такива се продават по магазините само че ги съчетавате различно ... обясни ми какво ти е различното ?

slavito007
10-31-2007, 16:34
Ами не харесвам емота!
Не мога да възприема момче да се лакира с розов или черен или какъвто и да бил лак.За гейските целувки няма да коментирам.
За момичетата , имам една съседка дето се прави на емо и почва и тя да ме дразни.А да не говорим , че една много добра моя приятелка нещо й става и почва позира като емо пред камери и да се лакирва в черно и УЖАС.
1 съвет : 1 живот имаш , не го пропилявай с тва емо.Има много други начини да привлечеш внимание.
И ми е много чудно кой ***** е измислил този "стил" ЕМО ???

MakeMeLaugh
10-31-2007, 16:44
Досега това жалко и достойно за съжаление момиче (авторката демек) не е написала нито 1 правилно мнение.
Толкова ли е готино да подлизуркваш на всички и да показваш, че не си различна - даже напротив... имитираш другите!!
Показа, също и че си адски глупава, да не кажа тъпанарка...
Ей такива като теб излагат и развалят имиджа на истинскте ЕМО.
Аз не ги харесвам.. смешни са ми.
Въшния вид не прави човека ЕМО, толкова ли си ограничена
Радвай се, че не съм те видял по улиците... голям смях щеше да падне по центъра за твоя сметка..

BioX
10-31-2007, 16:45
ami spored men emoto e samo edno ybli4ane tyi s rqzaneto na veni i drygite takiva prostytii sa samo izmi6lotini!! dokato pri metalite hip hopa i raparite ne6tata sa po razli4ni ne esamo ybli4ane.

sexa_na_kompleksa
10-31-2007, 16:46
Охххх
Мразиме ви,защото сте прости и ти си едно живо доказателство за това ! Моля те , направи услуга на човечеството и си срежи вените СЕГА !

BioX
10-31-2007, 16:52
Охххх
Мразиме ви,защото сте прости и ти си едно живо доказателство за това ! Моля те , направи услуга на човечеството и си срежи вените СЕГА !
4akai malko tyi za koi se otnasq??

sexa_na_kompleksa
10-31-2007, 16:54
Охххх
Мразиме ви,защото сте прости и ти си едно живо доказателство за това ! Моля те , направи услуга на човечеството и си срежи вените СЕГА !
4akai malko tyi za koi se otnasq??

За авторката. ;)

NightSky
10-31-2007, 16:55
ami spored men emoto e samo edno оbli4ane tyi s rqzaneto na veni i drygite takiva prostytii sa samo izmi6lotini!! dokato pri metalite hip hopa i raparite ne6tata sa po razli4ni ne esamo оbli4ane.
Емото не е само обличане, както казах и в предишно мнение. Хора с твоето мислене развалят имиджа на истинските емота.
Да ти кажа, и аз съм на мнение, че рязането на вени е глупост, защото проблемите не се решават така.

bebito0o
10-31-2007, 16:56
ами защото сте скучни ,затворени в себе си много от вас fake-ове,мани мани скучна работа... 8)

BioX
10-31-2007, 17:15
ami spored men emoto e samo edno оbli4ane tyi s rqzaneto na veni i drygite takiva prostytii sa samo izmi6lotini!! dokato pri metalite hip hopa i raparite ne6tata sa po razli4ni ne esamo оbli4ane.
Емото не е само обличане, както казах и в предишно мнение. Хора с твоето мислене развалят имиджа на истинските емота.
Да ти кажа, и аз съм на мнение, че рязането на вени е глупост, защото проблемите не се решават така.
ami nz az prosto si iskazah mnenieto po temata ne 4e sam iskal ne6to da gi nagrobq ili ne6to takova........

_MiA_
10-31-2007, 17:23
наистина както каза Steli{P} да си емо нее е само да се обличаш в този стил всеки втори се облича така тфа значи ли че всеки втори е емо да сега е модрено да се обличаш така и да бъдеш емо ама от толкова много позьори вече не може се познай кой е истински имама една фр-ка която е емо, но не позьорка :smt018 познавам я от много време и знам, но наистина вече мн трудно се различава кой е истнски и кой се прави на интересен... така че както по - горе беше писано бъди си нормална слушай си нормална музика обличай се нормално и готово както явно знаеш емотата имат големи проблеми с металите скиновете па за кфо ти е пубертета да ти мине в ядове и тормоз ;)

NightSky
10-31-2007, 18:01
наистина вече мн трудно се различава кой е истнски и кой се прави на интересен...
Ако съдиш само по дрехите - да, трудно е. По характера обаче лесно се различават.

бъди си нормална слушай си нормална музика обличай се нормално
Добре, но какъв трябва да си, за да си ''нормален'', коя е ''нормалната музика'', какво е ''нормалното'' облекло?

chocoleptic
10-31-2007, 19:00
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
Тук грешиш. Истинското имо е личността, а не облеклото. Щом смяташ, че имото е само външен вид ми става ясно какво имо си.
Не претендирам, че знам кой точно се преструва и кой не, но съм убедена, че повечето имота само се обличат като такива.
mola te EMO ne IMO.
i kakvo ima6 predvid pod LI4NOSTA??
xaaxhaxh .. мале като та слушам и не приличаш много на 92..зле си ..

Loshotia
10-31-2007, 19:07
Така- имо заради emotional на английски, ама ти си малка, сигурно тази дума още не сте я учили :D . Мацката в профила ти е фешънка, емотата са по- депресарски тип хора, истинските де, не такива като теб. Емото не е начин на обличане, а стил на живот, обличането просто е един от аспектите. Един въпрос към теб: каква музика слушаш и как реши, че си емо?

AliceSw
10-31-2007, 20:06
дарлин' зле си, мнооогооо зле (за авторката)


иймото, заедно с по-тежкия си вариант сриймо са пост-пънк/пост-харкор жанровe, името за стила произлиза всъщност от начина, по който са определяни някои групи - emotional hardcore - от, ако не се лъжа, бостънската хардкор сцена през 60-те и 70-те години на миналия век....текстовете им, най-често, са вътрешно насочени, но никъде не се споменава самоубийство - това е истинският стил, а не нашумялото бретонче на правата черна косичка, бялата кожа, липсата на граница между мъж и жена и стотиците белези-резки по ръцете, знак за неуспешен опит за самоубийство...смятай какъв идиот, карък и смотаняк на едно трябва да си, за да не можеш дори да се самоубиеш

Seducti0n
10-31-2007, 22:30
Като си емо,бъди си обличай се с каквито дрехи решиш,слагай си бритона на която страна решиш,въобще с 2 думи,направи живота си така,че да му се кефиш на макс,само тогава няма да ти пука за мнението на околните,когато си на 100 процета удовлетворена от себе си.Глупаво е да търсиш сметка на някъго,защо не харесва това или онова,всеки има собствен вкус и усет за нещата. :wink:

die_die_my_darling_
10-31-2007, 22:35
тъй като гледам ника на авторката на темата мога да кажа само 1:
http://i198.photobucket.com/albums/aa162/abando2009/1163376163_uresposers.png
Абе дете,сигурно до вчера си слушала или дива чалга или нео метъл и изведнъж си решила че трябва да станеш Емууу,защото така е модерно.
Имото го мразят толкова много хора заради позьорите,ей такива дечица като теб :? :shock:

SickBoy
10-31-2007, 23:31
Няма стил в емотата.Друго си е да се обличаш като сицилиански гангстер :D

loyal_88
11-01-2007, 00:15
Знам ли - аз съм един твъъърде обикновен човечец, приятелите ми - също. Не движа с такива, дето се правят на фешъни, гейове, емота и тн. И сигурно за това толкова ненавиждам различните.

FelisDirus
11-01-2007, 01:21
щото са позьори 8-)

Violenza
11-01-2007, 04:56
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
Еми ето!
Ти видимо си някоя шибана смешка.. или както сега се нарича "фейкърка" и се имаш за голямата работа...

Само външен вид били ..агахаха..
Ти не си ли режеш вените, бе? :D

П.П. Я постни една снимка ;D

Loshotia
11-01-2007, 05:43
тъй като гледам ника на авторката на темата мога да кажа само 1:
http://i198.photobucket.com/albums/aa162/abando2009/1163376163_uresposers.png
Абе дете,сигурно до вчера си слушала или дива чалга или нео метъл и изведнъж си решила че трябва да станеш Емууу,защото така е модерно.
Имото го мразят толкова много хора заради позьорите,ей такива дечица като теб :? :shock:

Уоу! Чакай малко, тя още не ми е отговорила на въпроса каква музика слуша и защо е решила да стане емо- още не се знае, че слуша емо :P

LofYou
11-01-2007, 05:45
Оф тва Емо значи .. последно време много нашимяха и сега всеки 2 се прави на Емо .. дори в моя град дет е малък че има едно поне 20 30 МОМИЧЕТА дет се правят на едно .. наблягам на момичета защото те се правят на интересни .. мислят си че така повече ги забелязват .. но уви нещата не са такива :) .. Аз лично мога да кажа че не харесвам Емо-тата и техния стил :evil:

prettyIdeath
11-01-2007, 06:02
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Такам..за 1-вото - Емотата не са само външен вид!Напиши нек'де "Какво е емо" (например в гугъл) и чети.
за 2-рото- То се разбира кой се преструва и кой не...

Това да ти харесва стила, да му подражаваш и да си Емо са съвсем различни неща,които отминават.И аз бях по едно време на такава вълна...Ама сега осъзнавам колко жалко съм изглеждала ...

Elegance
11-01-2007, 07:34
Първо към авторката на темата - чете се Имо, защото идва от английски.
Второ - Имотата не са само външен вид, Имо идва от имоушънъл, има такъв стил музика, който е разновидност на рока.
Не мразя имота, но не ги и харесвам, защото повечето само се мислят за такива, а дори не знаят какво е това имо.
Не твърдя че цялата ми теория по-нагоре е вярна, но все пак аз не съм имо, не слушам този стил, и няма как да знам с точност.
Това съм чувала от приятели, това ти казвам сега.
Пийс.

Forest_girl
11-01-2007, 08:52
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
А, кой определя кое е нормално???
Аз нямам нищо против емота, ама... ми се струва тъпо тва рязане на вени... и така. Вие не сте "емо", вие сте "десперадо". Разбираш ли? Аз затва не бих се направила "емо", но нямам нищо против. Все пак всеки може да си живее живота както му жаресва, нали?!

_MiA_
11-01-2007, 09:06
наистина вече мн трудно се различава кой е истнски и кой се прави на интересен...
Ако съдиш само по дрехите - да, трудно е. По характера обаче лесно се различават.

бъди си нормална слушай си нормална музика обличай се нормално
Добре, но какъв трябва да си, за да си ''нормален'', коя е ''нормалната музика'', какво е ''нормалното'' облекло?


еми то вече наистина толкова много стилове станаха, че вече всичко е нормално

sexa_na_kompleksa
11-01-2007, 13:43
Абе я верно постни една снимка да те видиме. :D

Reed
11-01-2007, 13:55
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Ти го каза :!: Емо изобщо не е само външен вид...А тая мацка в профила ти е фешънка..Ето затова ги мразим, заради такива като тебе :evil:
dobre fe6anaka stana mi qsno kolko razbira6 i ti.
Колкото,теб сигурно.Кой знае и ти ква си.Видяла някво емо в кой знае ко сайт..купила си черно бели чорапи ииии вечеее еее...емо..че и теми пуска даже
ъм..бтв-коя е нормалната музика?

XaMcTePKa
11-01-2007, 14:55
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !

=D>

BioX
11-01-2007, 15:17
eh eh eh 4e natropahte momi4eto sigorno baq tapi4ko i stana :D

Exothermic
11-01-2007, 16:01
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??
Пха ,ти пЪ за иМушВАнал ли се мислиш? :razz:

HePeAJIeH
11-01-2007, 16:29
emo_girl_92 ти си едно тъпо wanna be emo! Щом мислиш че емо стилът е само начин на обличане и начин да се правиш на клоун значи дори не си научила основните работи за своя стил! Затова по-добре скрий някъде!


ПП Куха си кат изпразнен х**!

sexy_for_you
11-01-2007, 16:37
1.Ти не си имо,не знаеш какво е имо и не се определяй като имо,само защото това е "на мода".Не е така.Имото е начин на живот,а не просто да се гримираш,облечеш и си пуснеш бретон.

2.Аз нямам нищо против имотата.И използвай личните местоимения "ние" и "вие" по предназначение.

Charlotte_
11-01-2007, 16:57
Здравейте на всички!Въпросът на авторката защо хората не харесват емотата е малко повърхностен.Защото един човек ако е приятен за околните,независимо какъв стил има на обличане,на музика..ако той е свестен повечето хора биха го харесвали,нали така.И напоследък наистина мн хора почнаха да се запалват по тая вълна с тези емота,аз НЕ виждам нищо лошо в това да се обличаш в този стил,на мен ми харесва.Сега тея дет си режат вените предполагам,че в Бг не би трябвало да се срещат много много,или гейчетата емота..по-скоро американските емота и тама по др страни.. има мн откачени по тоя свят.Та,важното е просто да си естествен,да имаш стил,и да уважаваш другите. ;)

don't stop the music
11-01-2007, 17:38
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.) za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??е затва, шот ''тру'' е/имота в бг почти НЯМААА, сички се подиграват с тая музика (опа, знаеше ли, че е/имо идва от музикалния стил еmocore? :o )... не разбирам тая нагласа към живота, ма нямам нищо простив нея... дразни ме именно тва, че убавиците (няма мъжки род за тях ;/ ) дет се подвизават около парка на свободата (абе тва при орлов мост :razz: ) са позьорчета, които не могат да изпъкнат сред другите с мозъка си, затва ше го праат с външния си вид :wink: защо не харесваме останалите стилове на обличне, в сми G, чалгари и т.н. ... същата причина (; мн малко хора се обличат по-особено, за да изразяват себе си чрез дрехите... сииииииичко друго са П О З Ь О Р ИИИИ !!! :x

nofi
11-01-2007, 23:24
eh eh eh 4e natropahte momi4eto sigorno baq tapi4ko i stana :D
Мани, че сега като й обясниха, че имотата си режат вените може и да иде да пробва :D :D :D

Иначе аз не харесвам имотата защото всички, които познавам са адските позьорчета и комплексарчета. Имо-манията напоследък се явява начина да бъдеш забелязан когато водата в лейката е малко(надявам се специално авторката да е разбрала метафората, защото като гледам постовете й до тук май нейната вода е мноооооого малко и е на изпаряване вече :-P ). Само че, проблема е там, че много хора решиха да се парвят на различни и в един момент се превърнаха в стадо от еднакви. Най-уникалното е начина им на обличане-само при този стил можеш да видиш 15 човека, независимо от какъв пол са(те и без това не се разграничават по този признак) облечени в напълно еднакви дрехи, но с различен цвят на райетата, които имат самочувствието на уникални хорица :shock:

Цялото това нещо обаче не е толкова повърхностно. Комерсиялното имо, което е модерно напоследък, съсипва до някъде цяло едно поколение. Аз лично не познавам имо, което да може да пише нормално на кирилица, да знае кога се използва "А" и кога "Ъ", кога е "О" и кога е "У". Но така е модерно... Дори "имотата" в моя клас си разменят бележки в час, написани на ЛАТИНИЦА с всичките му 4-ки, 6-ци, 7-ци и т.н.! Не познавам имо, което да не си слага досадното "ууууу" след името(пример lor4e7yyyy, stefi7yyyyy, pepi7yyyyy). Това е цяло едно поколение от деца, търсещи себе си, а в търсенето... загубени тотално. Днес решават че искат да бъдат имо. Купуват си съответните дрънкулки и дрешки и започват да пишат неграмотно на латиница... Докато забравят родния си език. И това, драги съфорумци, е младото поколение на България! Това, драги съфорумци, издрържали да четат писанията ми до тук, са бъдещите политици, лекари, учени! Това са хората, които един ден ще понесат отговорностите на зрял човек(ако не са се избесили до тогава), това ще бъдат порастналите деца, които ще трябва да гледат СВОИ деца!

От своя страна китайските компании за евтина конфекция доволно потриват ръце, защото пред тях се отваря един огромен пазар от дезориентираните дечица на цял един народ на които да пробутват стоката си. Компания им правят и турските босове на фирми за пластмасови топчета, явячащи се мъниста в броениците, които всяко уважаващо себе си имо трябва да притежава!

Извинявам се за дългите писания, които на моменти добиваха вида на политически изказвания, но просто сега ми е дадена възможността да изразя по мирен и културен начин неприязънта си към този все по-разширяващ се кръг хора. За последно бих казала, че понякога се е случвало някоя госпожица да ми се качи на главата и въпреки това да се размине без бой, но ако някое имо дори само се блъсне в мен в дискотеката ще отнесе якия тупаник!

Можех да систематизирам отговора на въпроса "Защо не харесвате имота?" в едно изречение и то е "Защото не са себе си!", но все пак написах всичко това за да може някои хора да се позамислят...

heely
11-02-2007, 08:44
Първо,нямам нищо против емотата и второ ако всички емота бяха като теб наистина щеше да има за какво да не ги харесвам.

blahblahblah
11-02-2007, 08:57
Защото са смешни и абсурдни.

blahblahblah
11-02-2007, 09:00
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
Режат си вените? Ха-ха. Кажи ми за 1 емо в България, което си е рязало вените.
Слагат бинтове и лепят цитопластове по ръцете, че да ги гледат хората. По-зле са и от фешъни.

qjte dreben penis
11-02-2007, 11:05
защо ли:
-ужасно сте грозни
-по женствени сте от памела андерсън (за момчетата)
-мажете се с кво ли не само да е черно
-неприродосъобразна сексуална ориентация (демек хюмнета)
-предпочитам да се измия със сапун миришещ на лайна отколкото да ви слушам бъкийте дето наричате имо музика
-малки са ви пишките/циците/мозъците/там квото ви създава комплекси - научно доказано

Theoatguy
11-02-2007, 11:19
Пичета сте. :-P

die_die_my_darling_
11-02-2007, 22:01
абе хора :D
тръгнали сте да отговаряте на тва позьорче дет е пуснало темата.
Не виждате ли,че я е пуснало за да се прави на интересно....
Само по ника й личи какво истинско имо е тя...
или интелектуалното й ниво :D
вие като слушате метъл примерно да се пишете:
метъл_бой93 или нещо такова...
верно има такива неспасяеми случаи,ама какво да се прави
заради позьорчета като това дет е пуснало тая тема стилът е с такава лоша слава в България.

имам и 1 съобщение към авторката:
Не намери точните хора пред които да се правиш на голямото имо момиченце.Кой те знай какъв бухал си в главата...В тоя форум има хора,който не слушат имо,но знаят за него повече от теб.
Много се хервя на такива идиотчета,Заради тях имото е с такава лоша слава :?

flirt4y
11-03-2007, 01:48
emo_girl_92 Ето колко ти разбираш от емота.. :?Няма смисъл да говора кво емо си...

KoRnFlAkE
11-03-2007, 02:37
Авторката на темата, много си зле, братле.
Гледам в скайпа ми някви са се написали Емо гърл и сложили аватари на Токио Хотел... и си написали лофф токио хотел... леле(а до вчера са си написали няк'ва чалга песен). А ти си няк'ва цифра заблудена, за да пускаш такива теми.
А да ти отговоря на въпроса, мразя емотата, защото повечето са такива като тебе.

Dragon
11-03-2007, 05:56
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??

Ти го каза :!: Емо изобщо не е само външен вид...А тая мацка в профила ти е фешънка..Ето затова ги мразим, заради такива като тебе :evil: \:D/ А и сте некви задръстени ! Не е само вънщен вид а за тебе келешко е така и ако смяташ,че тая в подписа ти е емо значи трябва до умреш :evil: Набии си го в главата #-o

DIE EMO

Insatiable
11-03-2007, 12:07
Щото емотата са позьори! Айде момичетата може ... има някои, които наистина са сладки ама момчетатааааа баси гейчетата! Кво става тука ква е тая мания УЖАС!
Предпочитам естествените момичета и момчета! :D

HAGVXSXVH
11-03-2007, 16:08
аз лично не познавам ЕМОТА :) ама наистина момичетат(някой)биват ама момчетата :D на мен не ми харесват

BuBs
11-03-2007, 17:23
Aз не ги мразя даже мноо ми харесват емотата като визия ама в България почти няма истински емота.Сички само се мислите за такижа.Праите си странни при4ески слагате пове4е грим и се обли4ате цветно.Тва не значи да си емо.Тва си е цял живот , а ващо си е просто ....нищо.Дразнят ме само тея дет са праят на емота пак не са....
:) :-P

AliceSw
11-03-2007, 20:24
^само идиот би бил иймо цял живот :lol: :lol: :lol:

MaRiNkA_16
11-04-2007, 06:52
nqmam problemi kum nikvi hora-rasi,godini ,stil na obli4ane... :twisted:

blahblahblah
11-04-2007, 09:36
аз лично не познавам ЕМОТА :) ама наистина момичетат(някой)биват ама момчетата :D на мен не ми харесватДа бе, биват за пукане отдолу... :D

KoRnFlAkE
11-06-2007, 21:25
http://youtube.com/watch?v=4nRNYG_xM2U
Ааа, не т'ва ме разби. :grin:

shialabeouf_sexy
11-07-2007, 12:23
мацката в подписа ти не е емо
ti na kvo vika6 emo?
tq ako ne e nz prosto


То тва ако е емо.....оф....мн е зле тая в подписа ти.
прилича на маймуна с жълта коса и мн гривни
НЕ Е ЕМООООООО!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P :-P #-o #-o ](*,) ](*,) ](*,)

136179
11-07-2007, 12:41
хей ти, заблуденото "Емо" :smt039
Ако обичаш, недей се излага повече .. спри да претендираш че си Емо, при условие, че дори не знаеш произхода и смисъла на стила.
Не мразя емота, защото не познавам такива, и още нещо, в БГ няма истински емо-та!
Нито бих те мразила, нито бих те нарекла емо. Успех!

Dark_Angel_F
11-07-2007, 12:47
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
Напълно съм съгласна ... И само да добавя че почти всички таканаречени емота са тъпи позьорчета и аз познавам много такива и не са ми никак пряитени ...

mulgore
11-07-2007, 12:59
Емо идва от емоционлен...Е емоционален да го свързаваш само с облеклото...Пробвах какво е да си емо тъжен и мрачен тъпо е...Но се обличам така...Е радвам се,че не съм като онези чалгарки дето пък нямат нищо общо с емо а пък се мислят за емо...Мене ако ме видите с бухналите поли...Е повече мязам на готик,но да не се отклонявам от темата...Характера на емотата не хубав..А и не всяко емо е "депресиранно" и "тъжно"...Аз пък имам една приятелка и само нея ще призная за емо...Облича се така,мяза на тях...Емо е но не е мрачна и тъжна и все недеоволно тъкмо обратното....Емо: Облелко и външен вид "да"....Характер "не"... [-( [/b]

EmO_KiD_;(
11-07-2007, 14:44
Aз попринцип съм мн чувствително дете и може да ме разплаче всяко второ нещо,а и не съм преживяла мн хубави неща в живота,но не искам да говоря за това,защото не са мн хубави.Мога да кажа,че съм ЕМО,но аз мисля,че позиорите са смешни,защото например има една в моя клас,която е СЕЛЯНКА (ФЕШЪНКА) и са тая година се праи на мене и си мисли че е ЕМО.И аз от ония дни и казах да спре,защото според нея ЕМО е ЕМОЦИОНАЛНО МАЛТРЕТИРАН ОЛИГОФРЕН и по тоя начин иска да ме обиди,ама тя си мисли,че като носи кецове и всякъв на цвят дрехи ще е ЕМО.Да да!!Тя се дЪржи като К.... пък ми била ЕМО ОМГ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Аз примерно съм адски отвратилтелен характер.Гадна съм и винаги правя гадни и тъпи работи.Нямам мн приятели,е имам,ама не мисля,4е са ми истински и съм си самичко :( :( и винаги съм било,защото като съм по-различна явно ги засенчвам и..съм отритната :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SmurkamDoZori
11-07-2007, 18:44
R . O . F . L . 8-)

die_die_my_darling_
11-07-2007, 18:48
Aз попринцип съм мн чувствително дете и може да ме разплаче всяко второ нещо,а и не съм преживяла мн хубави неща в живота,но не искам да говоря за това,защото не са мн хубави.Мога да кажа,че съм ЕМО,но аз мисля,че позиорите са смешни,защото например има една в моя клас,която е СЕЛЯНКА (ФЕШЪНКА) и са тая година се праи на мене и си мисли че е ЕМО.И аз от ония дни и казах да спре,защото според нея ЕМО е ЕМОЦИОНАЛНО МАЛТРЕТИРАН ОЛИГОФРЕН и по тоя начин иска да ме обиди,ама тя си мисли,че като носи кецове и всякъв на цвят дрехи ще е ЕМО.Да да!!Тя се дЪржи като К.... пък ми била ЕМО ОМГ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Аз примерно съм адски отвратилтелен характер.Гадна съм и винаги правя гадни и тъпи работи.Нямам мн приятели,е имам,ама не мисля,4е са ми истински и съм си самичко :( :( и винаги съм било,защото като съм по-различна явно ги засенчвам и..съм отритната :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Направи услуга на света-самоубий се :D

KoRnFlAkE
11-07-2007, 23:12
Aз попринцип съм мн чувствително дете и може да ме разплаче всяко второ нещо,а и не съм преживяла мн хубави неща в живота,но не искам да говоря за това,защото не са мн хубави.Мога да кажа,че съм ЕМО,но аз мисля,че позиорите са смешни,защото например има една в моя клас,която е СЕЛЯНКА (ФЕШЪНКА) и са тая година се праи на мене и си мисли че е ЕМО.И аз от ония дни и казах да спре,защото според нея ЕМО е ЕМОЦИОНАЛНО МАЛТРЕТИРАН ОЛИГОФРЕН и по тоя начин иска да ме обиди,ама тя си мисли,че като носи кецове и всякъв на цвят дрехи ще е ЕМО.Да да!!Тя се дЪржи като К.... пък ми била ЕМО ОМГ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Аз примерно съм адски отвратилтелен характер.Гадна съм и винаги правя гадни и тъпи работи.Нямам мн приятели,е имам,ама не мисля,4е са ми истински и съм си самичко :( :( и винаги съм било,защото като съм по-различна явно ги засенчвам и..съм отритната :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: #-o

slun4evo
11-08-2007, 08:35
Мен лично емотата ме кефят.Сладки сте, а и няма смисъл да мразя някой който е просто различен.Вие си избирате съдбата.Нямам нищо против вас, имам страшно много приятели емота и метъли и разбрах, че са готини хора и всички имат много грешни представи за тях.Могат да са супер приятели и винаги са готови да помогнат.Тай че емотата ме кефят! \:D/

EmO_KiD_;(
11-08-2007, 11:08
emo-emotional
Сега стана ли ви ясно вее.Не е важно как се обличаш, каква прическа имаш или други подобни глупости.Важно е дали си емоционален много.Емотата не са нищо друго, освен по-емоционални хора.Обличат се така именно защото са емоционални и искат да ги забелязват, за да не се чувстват сами.Така че айде всички дето се мислят за емо да се гръмнат!И пак повтарям, ама за тези, които не разбират английски.
Емо-Емоционален
А понякога се използва и Имо.
EEEEEEE най-сетне дин човек на мое мнение!!! =; =;

Violenza
11-08-2007, 12:02
EEEEEEE най-сетне дин човек на мое мнение!!! =; =;
(ралф) теб си те представям на какво приличаш.. :razz: :lol:


иначе.. емота 1 на 100 може и да е емо, а не поза.

EmO_KiD_;(
11-08-2007, 12:36
EEEEEEE най-сетне дин човек на мое мнение!!! =; =;
(ралф) теб си те представям на какво приличаш.. :razz: :lol:


иначе.. емота 1 на 100 може и да е емо, а не поза.

И как си ме представяш???? [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( :neutral: :neutral: :neutral:

SunnyG
11-09-2007, 14:01
А ти знаеш ли изобщо какво е емо?!Ще ти кажа какво ми се случи преди няколко дни.Имам тука едни съседи,децата има са 4-5-6 клас(различни семейства са) и една вечер докато чаках една приятелка пред входа си ги видях.Те дойдоха при мен и взеха да си говорят нещо.В един момент чувам как едното момиче казва на другото че същия ден си била рязала вените и аз,тъй като бях достатъчно стресната,реших да я попитм какво я е накарало да си реже вените в 5 клас...?!Знаеш ли какво ми отговориха и трите едновременно... "Ние сме емо,затова си режем вените"
Тази история я разказах,за да покажа колко повечето "емо" не знаят и си нямат ни най-малка идея за какво става дума.Просто сега е модерно,сега е някаква болест и е тръгнала най-вече по малките деца.И като стана дума,ти на колко си години?!

Reed
11-09-2007, 15:16
emo-emotional
Сега стана ли ви ясно вее.Не е важно как се обличаш, каква прическа имаш или други подобни глупости.Важно е дали си емоционален много.Емотата не са нищо друго, освен по-емоционални хора.Обличат се така именно защото са емоционални и искат да ги забелязват, за да не се чувстват сами.Така че айде всички дето се мислят за емо да се гръмнат!И пак повтарям, ама за тези, които не разбират английски.
Емо-Емоционален
А понякога се използва и Имо.
азз съм емоционална,пък не съм емо... :-s

50cent
11-09-2007, 15:30
kato za protokola mi 6te kaja 4e momi4etata emo sa mnogo gotini na vun6en vid ama samo na vun6en vid i sre6tu muzikata nqmam ni6to protiv tva si e kakto metal kakto ostanalo oba4e kato stava duma za li4nosta na 4oveka emotata nqmat takava vsi4ki sa ednakvi kajete mi edno ne6to po koeto se razli4avate vsi4ki si rejete venite mislite si za edno i su6to apuk nemoga da razbera kakvi sa tiq emota predi edna godina slu6aha 4alga i izvednuj stanaha emota za da stane6 ISTINSKO emo trqbva da preotkrie6 sebe si da si zapoznat s kulturata im a vie samo se ligavite za vnimanie nezavisimo kakvo e

_MiA_
11-09-2007, 15:33
^BAD_GIRL^ разбирам те до нас живее едно момиче 5-ти клас съседка и манилия ден се нарязала, питах я защо и и казах повече да не го прави, тя ми каза за кфо да не го права беше ми тъпо и нямаше какво друго да правя и смятам да ставам емо.... и както по - горе казаха наистина някаква болест ги е хванала малките разбирам, че ся е модерно така ама след една година ще дойде нещо друго на мода и кфо нали уж си бил емо за кфо пак се променяш, така че както казаха истинските емо-та са малко, а другите позета които просто гледат какво е модерно сега и какво привлича внимание повече :P :-P

50cent
11-09-2007, 15:40
abe mahaite go tva emo we samo BON JOVI,50CENT,GUNS"N"ROSES,DJ POUL VAN DYK,JOE COCKER,TOM JONES

Sashakiss
11-09-2007, 16:34
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.и заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

Защото хората са идиоти и няма кой да хейтят.

MaCeTo_
11-09-2007, 18:01
Не съм изчела всичките страници поради откровен мързел, но от това, което видях като начални постове на милата авторка ми стана ясно колко емо/имо/имоу/"квото-ще-да-е"-мо е...Принципно тя не знае кво е емо...не знае явно и че 99% от емотата не са никви емота ми чалгарки, облечени цветно и мислещи, че визията прави човека. В повечето случаи доста нескопосана визия, но това е друга тема. И не, истинските емота (аз лично такова не познавам) не ме дразнят....те са просто хора с такава психика и за мен това си е просто болестно състояние. Пак повтарям - ЗА МЕН. Лично мнение, извинявам се ако обиждам някого. А тия позьорчета могат да си живуркат спокойно...след 1 година няма да е модерно да си емо и те ще станат нещо друго, няма проблем :)

KoRnFlAkE
11-09-2007, 23:05
abe mahaite go tva emo we samo BON JOVI,50CENT,GUNS"N"ROSES,DJ POUL VAN DYK,JOE COCKER,TOM JONES

:lol:

^Sam90^
11-10-2007, 04:39
Абе, това момиче е много тъпо бре :D

BlueAvalanche
11-10-2007, 17:24
1 Вие сте позьори
2 Имате противен външен вид ( в повечето случаи )
3 Ти не си EМО а си ( виж точка 1 )
Дръпнали си на лево бритона и айде аз съм емо, ама слушате чалга на макс

Dundy
11-10-2007, 17:26
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Кой казва , че не ги харесва ? :lol: Това за начините на обличане според определена музика е до 20 и няколко годишна възраст после вече не същестуват такива неща и си има просто СТИЛ !!! Много е важно дрехите да ти подхождат на възраста .... сега е модерно тинейджърите да се правят на депресирани същества с накриво постригана коса , много грим , пиърсинг и тем подобни. Ще ти мине времето да се правиш на имо/емо и ще станеш просто човек и кое те прави уникална ? Дрехите взети от магазина , дето може да ги има всеки 2ри ли ? Интересно , ако е така... Интересната визия не е изчанченото облекло , защото наложи ли ти се да привличаш погледа заради облеклото си направи сметката каква личност си ...
da sam kazala 4e sam ynikalna?prosto kazah 4e sme po razli4ni ot vas!
момиче,мноу бъркаш.Ти с тфойте разбирания ме размаза просто."Ние сме по-различни от вас''...Ти не си никфо имо и се казва точно имо съкратено от имоушанъл.Емо е депресиран човек.Ти си некфа тъпа чалгарка,която се прави на такава какфато не е.Поне не се отваряй като не знаеш нищо

BlueAvalanche
11-10-2007, 17:36
В България истински ЕМО-та няма, всичките са позьорчета търсещи внимание

dead_by_april
11-10-2007, 17:45
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??

Кой казва , че не ги харесва ? :lol: Това за начините на обличане според определена музика е до 20 и няколко годишна възраст после вече не същестуват такива неща и си има просто СТИЛ !!! Много е важно дрехите да ти подхождат на възраста .... сега е модерно тинейджърите да се правят на депресирани същества с накриво постригана коса , много грим , пиърсинг и тем подобни. Ще ти мине времето да се правиш на имо/емо и ще станеш просто човек и кое те прави уникална ? Дрехите взети от магазина , дето може да ги има всеки 2ри ли ? Интересно , ако е така... Интересната визия не е изчанченото облекло , защото наложи ли ти се да привличаш погледа заради облеклото си направи сметката каква личност си ...
da sam kazala 4e sam ynikalna?prosto kazah 4e sme po razli4ni ot vas!
момиче,мноу бъркаш.Ти с тфойте разбирания ме размаза просто."Ние сме по-различни от вас''...Ти не си никфо имо и се казва точно имо съкратено от имоушанъл.Емо е депресиран човек.Ти си некфа тъпа чалгарка,която се прави на такава какфато не е.Поне не се отваряй като не знаеш нищо


omg .. регнах се като видях кво написала -.-
"ние сме по-различни от вас" -.-
и кво е по-различното ..
откъде идвате,извънземно Оо ?
ffs ..
аз напрао се хващам на бас,че има истински български емота,но са тези,които не го осъзнават ..
иначе съм против мразенето
на квото и да е
емота,рапъри,метъли,джита xD
квито има ..

BlueAvalanche
11-10-2007, 20:04
Авторката ако е истинско ЕМО нека се самоубие :evil:

rocknrolldoll
11-10-2007, 22:19
Така...
Ще кажа само 2 неща по въпроса:
1. Това е криворазбрана мода, а да вървиш по такива тенденции е проява на лош вкус
2. Дразнещо, натрапчиво, изкуствено, нагласено, жалко, имитаторско, спрело и смешно е това, на което се опитвате да се направите. На 13-14 години нямаш изграден мироглед, за да определяш себе си толкова крайно. След време ще се смееш на себе си, ако въобще ти дойде акъла, за което нямам големи надежди.
Такива изказвания тип "вижте ме колко съм яка" само правят смях, но пък трябва да ви има вас стадото "емота" за да се открояват стойностните хармонични и събудени хора. Съжалявам за такива дечица, само като прочета в Skype MiMiTuUuUuu, Gal4etUuUu, Sad' Loretyy и ми става лошо. И в комбинация с аватарче на облегнато до стената дете (не се знае m или f), намацано с кило грим и облечено в розово и черно, с кръв по себе си.
Такива с лопата да ги ринеш, смешна и жалка картинка.
И това го пиша не защото злобея, а защото трябва обективно да ви се каже истината, че не сте нищо особено, а си правите лоша услуга. Наистина писва да ви се гледат тъпите погледи нагоре и да ви четем кухите неграмотни умозаключения.

:arrow: Жалка картинка...

mulgore
11-10-2007, 23:32
Съжалявам за такива дечица, само като прочета в Skype MiMiTuUuUuu, Gal4etUuUu, Sad' Loretyy и ми става лошо. И в комбинация с аватарче на облегнато до стената дете (не се знае m или f), намацано с кило грим и облечено в розово и черно, с кръв по себе си.
Такива с лопата да ги ринеш, смешна и жалка картинка.
И това го пиша не защото злобея.

И аз съм така...И настроението им да е от рода на " Ти ДаВаШ сЪРцеТО си нА нЕя а МЕНе МрАЗиш...оБичАЙ си НЕя мЕн забрАви!!!" Става ми лошо...И по тея лигавио никове и още взето профили разбирам кви емота сте :-D

LadyDead
11-11-2007, 10:08
Аз лично нямам нищо против тях, всеки има ораво на избор ;) Харесват ми като стил на обличане, там шашавите прически и тн.. но това с рязането и самосъжаляването.. :-&

dan4ety
11-11-2007, 11:04
Съжалявам за такива дечица, само като прочета в Skype MiMiTuUuUuu, Gal4etUuUu, Sad' Loretyy и ми става лошо. И в комбинация с аватарче на облегнато до стената дете (не се знае m или f), намацано с кило грим и облечено в розово и черно, с кръв по себе си.
Такива с лопата да ги ринеш, смешна и жалка картинка.
И това го пиша не защото злобея.

И аз съм така...И настроението им да е от рода на " Ти ДаВаШ сЪРцеТО си нА нЕя а МЕНе МрАЗиш...оБичАЙ си НЕя мЕн забрАви!!!" Става ми лошо...И по тея лигавио никове и още взето профили разбирам кви емота сте :-D

Аз се побърквам като прочета ника на някой и той е "XpR Mn LoF Подчертавам и удебелявам LOF, защото това показва, колко неграмотни хора има на този свят. (аз си се дразня на потребителското ми име тука, ама не мога да го сменя или поне не знам как :-# ). Познавам хора, които пишат "ф" вместо "в", което е още една проява на неграмотност или просто се правят на интересни. Това е много жалко.
А до авторката: ти сега си имо, "защото така е модерно", след 1-2 месеца ще станеш рапърка, пак, "защото така е модерно", после ще си метълка, отново, "защото е модерно". Та замисли се над всички постове в тази безсмислена тема, в която ти употребяваш 2-те думички, от които едната е личното местоимение в множестено число (тука се направих на умна :-D ), "ние имотата", и ще разбереш, че ти си една позьорка, която няма идея какво е и що е имо, ама все пак според нея е такова!!!

Иначе нямам нищо против истинските имота, но съм против позьорчетата като теб!!! [-(

i'm so excited!
11-11-2007, 11:53
щото сте смотани.

BrokenInnocence
11-11-2007, 12:03
Слушала съм каква ли не музика и съм била в компанията на какви ли не хора. Никога не съм позволявала такива неща да оказват влияние на това, което съм. Разбира се, променяла съм се, но само, защото съм решавала, че промяната е необходима, за да продължа напред. Позоьори не мога да понасям. И позьорството не е черта само на emo- тата, навсякъде ги има.

PINK_FLoyD
11-11-2007, 14:56
Не се кефя на позьори,педали,самоубийци и скапани песимисти.Иначе има хубави женски.

nofi
11-11-2007, 16:19
Така...
Ще кажа само 2 неща по въпроса:
1. Това е криворазбрана мода, а да вървиш по такива тенденции е проява на лош вкус
2. Дразнещо, натрапчиво, изкуствено, нагласено, жалко, имитаторско, спрело и смешно е това, на което се опитвате да се направите. На 13-14 години нямаш изграден мироглед, за да определяш себе си толкова крайно. След време ще се смееш на себе си, ако въобще ти дойде акъла, за което нямам големи надежди.
Такива изказвания тип "вижте ме колко съм яка" само правят смях, но пък трябва да ви има вас стадото "емота" за да се открояват стойностните хармонични и събудени хора. Съжалявам за такива дечица, само като прочета в Skype MiMiTuUuUuu, Gal4etUuUu, Sad' Loretyy и ми става лошо. И в комбинация с аватарче на облегнато до стената дете (не се знае m или f), намацано с кило грим и облечено в розово и черно, с кръв по себе си.
Такива с лопата да ги ринеш, смешна и жалка картинка.
И това го пиша не защото злобея, а защото трябва обективно да ви се каже истината, че не сте нищо особено, а си правите лоша услуга. Наистина писва да ви се гледат тъпите погледи нагоре и да ви четем кухите неграмотни умозаключения.

:arrow: Жалка картинка...
Напълно съм съгласна! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
И бих искала да допълня един свой преден пост: не се дразня на истинските имота, а на тези които се правят на такива. (Аз изстински имота не познавам и може би за тва не им се дразня :---) )

n1ght_shadow
11-11-2007, 20:03
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


щото сте смешни

rocknrolldoll
11-11-2007, 20:43
eh eh eh 4e natropahte momi4eto sigorno baq tapi4ko i stana :D
Мани, че сега като й обясниха, че имотата си режат вените може и да иде да пробва :D :D :D

Иначе аз не харесвам имотата защото всички, които познавам са адските позьорчета и комплексарчета. Имо-манията напоследък се явява начина да бъдеш забелязан когато водата в лейката е малко(надявам се специално авторката да е разбрала метафората, защото като гледам постовете й до тук май нейната вода е мноооооого малко и е на изпаряване вече :-P ). Само че, проблема е там, че много хора решиха да се парвят на различни и в един момент се превърнаха в стадо от еднакви. Най-уникалното е начина им на обличане-само при този стил можеш да видиш 15 човека, независимо от какъв пол са(те и без това не се разграничават по този признак) облечени в напълно еднакви дрехи, но с различен цвят на райетата, които имат самочувствието на уникални хорица :shock:

Цялото това нещо обаче не е толкова повърхностно. Комерсиялното имо, което е модерно напоследък, съсипва до някъде цяло едно поколение. Аз лично не познавам имо, което да може да пише нормално на кирилица, да знае кога се използва "А" и кога "Ъ", кога е "О" и кога е "У". Но така е модерно... Дори "имотата" в моя клас си разменят бележки в час, написани на ЛАТИНИЦА с всичките му 4-ки, 6-ци, 7-ци и т.н.! Не познавам имо, което да не си слага досадното "ууууу" след името(пример lor4e7yyyy, stefi7yyyyy, pepi7yyyyy). Това е цяло едно поколение от деца, търсещи себе си, а в търсенето... загубени тотално. Днес решават че искат да бъдат имо. Купуват си съответните дрънкулки и дрешки и започват да пишат неграмотно на латиница... Докато забравят родния си език. И това, драги съфорумци, е младото поколение на България! Това, драги съфорумци, издрържали да четат писанията ми до тук, са бъдещите политици, лекари, учени! Това са хората, които един ден ще понесат отговорностите на зрял човек(ако не са се избесили до тогава), това ще бъдат порастналите деца, които ще трябва да гледат СВОИ деца!

От своя страна китайските компании за евтина конфекция доволно потриват ръце, защото пред тях се отваря един огромен пазар от дезориентираните дечица на цял един народ на които да пробутват стоката си. Компания им правят и турските босове на фирми за пластмасови топчета, явячащи се мъниста в броениците, които всяко уважаващо себе си имо трябва да притежава!

Извинявам се за дългите писания, които на моменти добиваха вида на политически изказвания, но просто сега ми е дадена възможността да изразя по мирен и културен начин неприязънта си към този все по-разширяващ се кръг хора. За последно бих казала, че понякога се е случвало някоя госпожица да ми се качи на главата и въпреки това да се размине без бой, но ако някое имо дори само се блъсне в мен в дискотеката ще отнесе якия тупаник!

Можех да систематизирам отговора на въпроса "Защо не харесвате имота?" в едно изречение и то е "Защото не са себе си!", но все пак написах всичко това за да може някои хора да се позамислят...


И тва. Евала. Дано се осъзнаят поне една част от тия деца.

Мулиган-чу
11-12-2007, 14:31
Аз не мога да кажа, че изчетох всичко, ама да питам какво означава да мразиш емота? Тва е като да мразиш метъли например. Не може да се определяш като мразител на нещо, поради простата причина, че не познаваш всички емота, метъли, чалгари, малгари и тям подобни, за да кажеш, че ги мразиш. Имам един приятел, който мразеше сички чалгари, ама направо си вярваше и накрая се влюби в най-голямата чалгарка, която познавам и са 2 години заедно. А сега идете го питайте, дали мрази чалгарите. Емотата, са си хора, друг е въпросът, че не знаят какво е ЕМО, всъщност и се правят на интересни. Ако не ме лъже паметта нещотото, дето им е като девиз е EMO is not a style, EMO is the fucking life. Дано не съм объркал. Тъй че...нека си живеят, стига да не пречат.

love_only_one_boy
11-12-2007, 15:42
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
Тук грешиш. Истинското имо е личността, а не облеклото. Щом смяташ, че имото е само външен вид ми става ясно какво имо си.
Не претендирам, че знам кой точно се преструва и кой не, но съм убедена, че повечето имота само се обличат като такива.
mola te EMO ne IMO.
i kakvo ima6 predvid pod LI4NOSTA??
На английски се пише ЕМО ама на български се чете ИМО!!! Недоразбрала!!! Няма значение как се обличаш! ;) А и в БГ няма тру ИМОуз :D :D :D

Madness
11-12-2007, 16:03
А не не не нееееее :razz: :razz: :razz:

moon_flower
11-12-2007, 16:28
Ами,аз много харесвам емоатта(може би съм една от малкото хора,които ги харесват).Не съм емо,просто ги зачитам за хора и ме кефат.Истинските емота са много по различни от това,което ние имаме в България...А и колкото и да ги харесвам,трябва да си призная,че авторката на темата не е емо,а нещо като объркана фешънка.Истинското емо е това,което е от вътре,в душата му,а не дрехата.А и си толко неориентирана...емо идва от emotional и на български наитина се чете ИМО,както и на другите езици....
Аватара наистина не е емо,а фешънка...ти също,доколкото разбирам. :twisted:

DisciplineAndOrder
11-12-2007, 16:45
Колко си тъпа...
1.Наистина се чете ИМО,но и емо да кажеш не е грешно...
2.Наистина момичето от подписа ти НЕ Е ИМО а фешънка
3.Ти не си никакво имо а проста лигла,която си мисли,че е интересна.

Мулиган-чу
11-12-2007, 17:14
Бас ловя, че по-голяма тъпотия не можеш да напишеш!

skaboom
11-13-2007, 08:11
Емо хорицата имат право да мизерстват колкото всички останали :D Ние българите трябва да съсредоточим омразата си към един обект, не катко е сега към:
1. Цигани
2. Турци
3. Комунисти
4. Американци
5. Руснаци
6. По-богатите от нас
7. Гейове
8. Чалгари
9. Споменатите в темата емо/имота

Така просто си хабим тъмната част на балканския си гении :evil:

Хаха, това беше шегичка, просто няма смисъл в омразата и глупостите. И да си кажа, най ме дразнят типовете, хвалещи се - "Ти не си еди-какъв си, щото не отговаряш на еди-какви си характеристики, а аз знам един, който е истински туричин/циганин/комунист/американец/руснак/богаташ/гей/чалга/емо/метъл/развлаченяк/изрод. Всеки си е индивидуално различен. Ебал съм ви в логиката. :smt006

jotitu
11-14-2007, 08:26
аворката не6о трае

Gal4eto_Gal4eto
11-14-2007, 08:32
emi ne mene mn me kefqt matalite ama ne i emotata v kraq na krai6tata i vie ste xora kato nas ama me drazmi tova 4e se rejete(imampredvit istinskite emota a ne imitatorite)taova e :::

heely
11-14-2007, 12:21
emo-emotional
Сега стана ли ви ясно вее.Не е важно как се обличаш, каква прическа имаш или други подобни глупости.Важно е дали си емоционален много.Емотата не са нищо друго, освен по-емоционални хора.Обличат се така именно защото са емоционални и искат да ги забелязват, за да не се чувстват сами.Така че айде всички дето се мислят за емо да се гръмнат!И пак повтарям, ама за тези, които не разбират английски.
Емо-Емоционален
А понякога се използва и Имо.
азз съм емоционална,пък не съм емо... :-s
+1 :?

YakUZa777
11-14-2007, 13:31
Ne gi haresvam zashtoto se obli4atkato pedali pravqt taka 4e horata da gi syjelqvat i sa degradirali narkomani li4no az ne haresvam pet neshta: 1.emota/gazari 2.4alga 3.debeli jeni 4.hora bez 4uvstvo za humor i 5.VW golf 3

lady_forever
11-14-2007, 17:02
Не знам дали някой друг е отправял този въпрос,но все пак искам да попитам някой знае ли как емотата си правят косите така бухнали?До колкото знам е с топиране но при мен става много рошаво.Моля помогнете ми!!! :twisted: :-#

MaRiNkA_16
11-14-2007, 17:59
Не знам дали някой друг е отправял този въпрос,но все пак искам да попитам някой знае ли как емотата си правят косите така бухнали?До колкото знам е с топиране но при мен става много рошаво.Моля помогнете ми!!! :twisted: :-#
pi6i mi na li4no...6e ti obqsnq

crazy_666
11-14-2007, 20:11
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??
1. да не си пушила нещо развалено?
2.ти не си ИМО а си просто депресирана, изоставена от гаджето си и понеже търсиш внимание, се правиш на ИМО, ама не се получава, защото ИМО е култура, не стил на обличане!
3.Щом аз знам това, а съм чалгар, представи си ти какво ИМО си........аре бягай не ме дразни и ако обичаш не ми отговаряй на поста че се дразня от такива комплексари дето се праят на нещо си и те незнаят на какво!

mulgore
11-14-2007, 20:23
Crazy_666 Ама изобщо не си хаби думите за такива роботрони...Направо ми вадят нервите...Чесно казано наистина той не е емо/имо а знае такива неща които "емотата" незнаят..Хайде да не позираме окей?Бъдете си нормални или пък бъдете друг стил който вие е по силите...А не се правете на нещо което не сте...Чакайте имам няколко пример..Една приятелка ми ги изпрати:
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=266416

Е кое й е емо?Тъпа чалгарка!!

http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=580362


Ооооо Какво емо!!!За първи път виждам!!!

Eeee...Най-доказващия не го намерих...Хайде ако го намеря ще ви го пусна да се спукате от смях...

izmislenata
11-14-2007, 20:23
Оххххх,понеже тази тема много се засяга искам и аз да си кажа мнението.
Значи,смятам,че излезе освен 'имо'-модата и модата на 'имо-хейтърите'.
Вече е модерно всички да мразят емотата. Защо? Защото са лесна плячка? Съгласна съм,че тия,които само се правят на някакви,за да привлекат внимание,са жалки, а това,че повечето са такива,също е факт. Ама баш да ги мразите? :o Все пак какво са ви направили. Може да ви дразнят,ама да мразиш е силно понятие. Позьорчетата винаги са били неприятни за масата хора/нормалните/. Логично е да не харесваме хора,които се правят на някакви,само за да привлекат внимание. Също така,всеки има право да си слуша музиката,която си харесва,но да се носи и да си прави прически,само за да го означава,вече не е същото. Може да харесва черно например,но нека запази стила си. А това,че повечето 'имо'-та нямат и на идея какво е истинското емо,а само се праят на такива вече ги прави позьори,за което споменах вече. Но,замислете се,колко много позьори има на тая земя! Нима са само емотата? Това,че напоследък се говори все за тях,нищо не значи. Както има позьори емота,така има и позьори 'хаусъри',и метали,и всякакви. Но вие всички се нахвърляте на 'емотата',защото и това вече стана мода. Да,тези повечето дразнят,но...и те са хора. Щом им харесва,да си се правят на каквито си искат! Всеки си има своето право....

DisciplineAndOrder
11-14-2007, 21:29
Crazy_666 Ама изобщо не си хаби думите за такива роботрони...Направо ми вадят нервите...Чесно казано наистина той не е емо/имо а знае такива неща които "емотата" незнаят..Хайде да не позираме окей?Бъдете си нормални или пък бъдете друг стил който вие е по силите...А не се правете на нещо което не сте...Чакайте имам няколко пример..Една приятелка ми ги изпрати:
http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=266416

Е кое й е емо?Тъпа чалгарка!!

http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=580362


Ооооо Какво емо!!!За първи път виждам!!!

Eeee...Най-доказващия не го намерих...Хайде ако го намеря ще ви го пусна да се спукате от смях...

АмЪ мНогУ сЪъ гОтИнКиИи :grin: Гадни кучки :?

dantro
11-14-2007, 22:13
На мен лично не ми харесват емотата защото всичките до един ми приличат на някакви си измислени позиори .. лично мнение е това .. тъпо е да копираш от някои си дрехите и прическата си и да се обличаш по определен начин по които го правят 18273723 други души ! ... Аз съм си Венио стил и си ми е кеф :grin:

iams
11-15-2007, 10:25
Искам и аз да дам мнение по темата. Има много хора, които не харесват метълите,рапърите,рейвърит е и... Всеки има различно мнение по въпроса. Аз не харесвам емо-тата защото според мен това е нова мода, която по която много тийнеджъри си падат. Според мен този тип хора, които са повлияни от тази нова мода искат да са различни и интересни и да привличт вниманието на околните. Преди време бях метълка(ако може така да се каже),в такъв смисъл че се обличах само в черно,носех много гривни..а и харесвам много неща, за които сега не мога да си помисля :D Съмнявам се че някой тийн ще хване да си реже вените,защото си мисли че е емо и преживява труден момент.Не съм много запозната точно какво представляват истинските емо-та, но според мен са по-различни от това, което виждам в нета. В интернет виждам картинки и снимки на емо-та. Според мен емо-стилът представлява смесица от пънк, рок и метъл(но най-вече от пънка),като изключим розовият цвят :)

mulgore
11-15-2007, 11:02
В интернет виждам картинки и снимки на емо-та. Според мен емо-стилът представлява смесица от пънк, рок и метъл(но най-вече от пънка),като изключим розовият цвят :)

Съгласна.... \:D/

krisscho
11-16-2007, 19:04
А, стига, бе, какво емо си ти като дори не знаеш кво означава това?Било само външен вид! :grin: Аз съм повече емо от теб(опазил ме Бог)!

BioX
11-16-2007, 20:58
защото сте ЕМОЦИОНАЛНО МАЛТРЕТИРАНИ ОЛИГОФРЕНИ съкратено ЕМО!!!
xaxaxxa dobre ve moi podkrepqm te.
stiga s teq emota beee. .
nai qkiq stil e hip hop bre yeeeee

Ifan4o
11-17-2007, 16:37
емо смехх в българия където емо е прическата и на мпетрйоката си слушаш ивана,драга цана и незнам си кой айде бегай се скрии некъде ма . . . нах ги мразим е такива ма нестига че неразбира ма и спори с сички д**ба . . .

SlAdKy_KoTi
11-17-2007, 16:47
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
da i az ako moga da pitam sig normalnoto obli4ane e da e kat vas - tupite fa6ani ili 4algari
muzikata - pak taka - ili hause ili 4alga
are zemete se skriite i kato ne znaete kfo 4ustva edin 4ovek nedeite da go obijdate 6toto ste super jalki!!!!! :-s #-o

Shinigami
11-17-2007, 16:51
abe emo girl - ti si neveroqtno prosta
ne znae6 kakvo e Emo i govori6
eto (makar i da se draznq) - http://tn3-1.deviantart.com/fs15/300W/f/2006/362/4/4/Emo_love_by_uglydreams.jpg

tova e Emo

Mrazim emo - (pone az) 6ot si mislqt 4e kato se pravat na ot4aqni ot jivota
i si rejat venite - nqkoi 6e gi sujali i 6te prrivlekat vnimanieto.
A vsu6tnost dori gi e strah da si rejat venite (pove4eto imota s marker si risuvat belezi po kitkite) Za emo boys da ne govora - PEDALI SA!


http://www.glutex.de/catalog/images/emo2%20Kopie.gif

izvinqvam se za latinicata!

Reed
11-17-2007, 18:01
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
da i az ako moga da pitam sig normalnoto obli4ane e da e kat vas - tupite fa6ani ili 4algari
muzikata - pak taka - ili hause ili 4alga
are zemete se skriite i kato ne znaete kfo 4ustva edin 4ovek nedeite da go obijdate 6toto ste super jalki!!!!! :-s #-o


Оооооо,не,а емотата не са жалки?!? Апфхахахахахахх
Кво обиждаш Мими?!От къде знаеш,че е чалгарка...пфффф...я по-добре ти се скрий!!!
П.П-А най са ми смешни емота,дет пишат ЕтУ тЪка

NightSky
11-17-2007, 18:12
Емотата са хора като всички останали. И те си заслучават уважение :)

nofi
11-17-2007, 21:53
Емотата са хора като всички останали. И те си заслучават уважение :)
Човек, който се води само по модните тенденции(каквито несъмнено са имотата) не заслужава грам уважение! Ти лично как би се почувствал/а, ако твой познат имо е приклещен от групичка твои познати, които се готвят да го бият. Ти отиваш, защото ти става жал за имото и им обясняваш "Вижте момчета, оставете го това момче, защото така и така, аз много го уважавам(като това за уважението го казваш, само за да си по-сигурен/сигурна, че ще го оставят на мира)!" и те те питат "Добре де, защо го уважаваш толкова?" и ти казваш "За това и това.". Хората го оставят да се развива благодарение на теб, но след 1 месец качеството, което си изтъкнала, като мотив за уважение излиза от мода и е заменено от друго. Как ще се почувстваш, когато отново видиш тези хора? Няма ли да се почувстваш тъпо, защото и те като теб виждат промяната в модните тенденции и съответно в човека и ти излизаш шматката?

sexa_na_kompleksa
11-18-2007, 07:06
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata - za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie

:razz: :razz: :razz:
Мацкаааа , цепиш мрака !
Не харесвам е/имтота по няколко причини.СПОРЕД МЕН това е тъпо да се прайш на е/имо.Повечето от "вас" са егати тъпите неориентирани чалгари,ама де ли сте тръгнали да ми се прайте на разбирачи ! Смяташ се за интересна ли ? Че кое ви е интересното ?!??! Вие сте смешни ! Особено някои как се обличат ... мъка,мъка ... СЕЛСКА мъка ! А пък това за рязането на вените вече няма да го коментирам. Да,вярно,привличате внимание,но дали позитивно или негативно е отделен въпрос !
Ще те посъветвам едно - обличай се нормално,слушай нормална музика и живей нормален живот !
Ае със здраве !
da i az ako moga da pitam sig normalnoto obli4ane e da e kat vas - tupite fa6ani ili 4algari
muzikata - pak taka - ili hause ili 4alga
are zemete se skriite i kato ne znaete kfo 4ustva edin 4ovek nedeite da go obijdate 6toto ste super jalki!!!!! :-s #-o

Почти нищо не разбрах,защото това твоето не е български,а някакъв измислен език...
Не ме познаваш така,че не ме обиждай,че съм фешънка или чалгарка ! (Да,за мен това е обида !)
За мен нормално обличане е някакви дънки и тениска - нещо удобно и тиинейджърско.За мен това да се облечеш цялата в различни цветове и да ми претендираш,че си имо е много смешно - повечето приличате на дечица, туко що излезнали от селския панаир ...
Да,не знам "kfo" чувства един "човек" като теб,но си представям ...

theEXPLOITED
11-18-2007, 08:43
АМИ АЗ НЯМАМ НИщО ПРОТИВ ТЯХ ДАЖЕ ИМ СЕ КЕФЯ 8)

~TeEnAgE_GiRl~
01-20-2008, 12:57
Защо не ми харесват ли ?!?! Защото почти всички са wannabe stupid posers :smt076
А относно рапЪрите и метЪлите нищо против няям те rlz :) :-)

LiveFlower
01-20-2008, 13:16
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.
1-vo emotata sa samo van6en vid spored men ni6to pove4e.
2-ro ot kade znae6 koi se prestryva i koi ne??a nenenennee ti me razbi kak moje da kaje6,4e emotata sa samo vun6en vid???????????????????????????????????????

DaЯk_AнGэL
01-20-2008, 14:40
Ми не, не ги мразя.Мразя позьорите, които се правят на иймота.А ако не си виждала иймовски позьор иди се огледай в огледалото. :D

love_enrique
01-20-2008, 14:56
Така...аз понеже съм некомпетентна по темата бихте ли ми казали какво точно означама емо,имо или там квото е :neutral: И още нещо-ако си си рязъл вените(заради някаква конкретна причина) значи си емо така ли?

kiss_poni4ka
01-20-2008, 15:28
Емотата са тъпи,жалки,неориантирани психически малки дечица,който не знаят какво искат от живота.Мислят си,че като се облекат на раета и си сложят някоя и друга дрънкулка са нещо кой знай какво.Смешни сте!!!!!!Ае като си емо срежи си бените ма не ти стиска. Жалки сте!!! :grin:

Sevt
01-20-2008, 15:45
Така...аз понеже съм некомпетентна по темата бихте ли ми казали какво точно означама емо,имо или там квото е :neutral: И още нещо-ако си си рязъл вените(заради някаква конкретна причина) значи си емо така ли?

Емоционално Малтретиран Обект ( Олигофрен ) - Е.М.О. ( имо от англо-саксонския начин на произнасяне )
Относно рязането - те го правят често, а конкретната причина е че са в депресия, ако тва е конкретна причина.

GameFace
01-20-2008, 16:13
мацката в подписа ти не е емо
ti na kvo vika6 emo?
tq ako ne e nz prosto

1-во: Емотата са побъркани пубертетчета, които нямат никакви други способности, освен да се правят на ощетени от живота, емоционално съкрушени или дълбоко депресирани. Даже педалите са по-големи мъже от Емо момчетата!!!!!!! Като малки не са имали играчката, която искат, момичето, което са харесвали на 11 не им е вързало или пък са стъпили в локва.... Всякакви такива проблеми, на които нормалните хора не обръщат кой знае какво внимание Емотата ги ползват, за да привлекат внимание и да се правят на интересни. Режете си вените щото крушката гръмна...дреме ми!

2-ро: Емо не е стил на обличане!

3-то: Това, че си видяла пет клипчета във Vbox не те прави Емо!

4-то: Мацката ти от подписа е шарена. Не е Емо!

Лека вечер!

EJI4eTy
01-20-2008, 16:13
Така...аз понеже съм некомпетентна по темата бихте ли ми казали какво точно означама емо,имо или там квото е :neutral: И още нещо-ако си си рязъл вените(заради някаква конкретна причина) значи си емо така ли?

Емоционално Малтретиран Обект ( Олигофрен ) - Е.М.О. ( имо от англо-саксонския начин на произнасяне )
Относно рязането - те го правят често, а конкретната причина е че са в депресия, ако тва е конкретна причина.


или по точно ги е зарязало гаджето / проблеми с родители и т.н. :D

sexy_eJlz
01-20-2008, 17:57
Лично аз не харесвам Емотата!!!!Хаусърите и другите ме кефят,ама Емотата-НЕ!!!{Сега някой само да не вземе да се убиди!!!Нищо лично!!!}Защо не харесвам Емотата ли?Защото според мен е много глупаво да се самоунищожаваш,а те точно това правят!!!Вместо да се кефят на слънцето и живота,те при най-малкия проблем цивват и искат да умрат!!!Е чакайте мало бе хора!!!Ако всички разсъждавахме по този начин досега на Земята нямаше да са останали хора!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2008, 18:16
хаха бившия ми е емо :smt008 хихи сладки са бе не са лоши :) нямам нищо против тях сякаш... =P~

BlueAvalanche
01-20-2008, 21:38
Хаусъри и ЕМота - БОЖЕ МОЙ :shock:
Аз вече ме е срам да кажа каква музика слушам. За вас "хаусър" ( брех от къде я измислихте тая дума... ) означава момченце с фешън прическа ( Да бе, фешънн.. друг път ) обици, гейски дрешки, очила като на водолаз и педалска чантичка в която да си носи гримовете. ЗА пред хората слушат ХАУС, ама всяка събота вечер АМОР бате...
А ЕМО-тата са още по-жалък случай. Групичка черни създания, които също слушат чалга ама се правят на луди. Зализали бритоните и " оу колко съм емоционална " :shock: Пак жалки опити за привличане на внимание
Просто сте такива жалки позьорчета моите връстници, че започвам аз да се чувствам странен

sexy_eJlz
01-21-2008, 11:55
ХаХ...Е не всички могат да са ЕМО,защото не се казват Емил,Емилия и т.н.!!!

•._.•No_NaMe•._.•
01-21-2008, 12:57
k1m avtorkata na temata- macka ti hubavo kazva6 4e si emo no qvno nz kakvi sa v1n6no i kato harakter emotata :?

Ciara_
01-21-2008, 19:34
Хмм... ами аз лично си падам по рапърчета и всъщност компанията ми е такава слушам такава музика,но Емо стила не ми допада,защото и до ден днешен не мога да си обесня в какво се изразява.За мен сте нещо между метали и пънкари.. и музиката ви неопределима.Абее едно никакво ми е такова,а иначе не че ви мразя просто не ви разбирам принципите...ако въобще имате такива.И още нещо,което е факт и е тъпо-това е мода,защото от година-две навлезе и изведъж всеки 2ри-"аз съм емо-аз съм емо" а хабер си няма от значението на тая дума.Айде ако Ти не си от тея да кажа 95%,които не знаят какво изразява стила им да ми обясниш. :wink:

Kianna
01-21-2008, 20:14
Ши мейкс ми краааааааайййййййййййй. :-D :-D :D :D

BlueAvalanche
01-21-2008, 20:49
Ши мейкс ми краааааааайййййййййййй. :-D :-D :D :D

ФЪК ЛОВ ФЪК ЛАЙФ АЙ ХЕЙТ МАЙ ЛАЙФ АЙ КИЛ МАЙСЕЛФ 8)

The Shadows Madame
01-21-2008, 23:44
Пффф мразя емотата.Ако кажа какво мисля за тях ще ме баннат за нецензурни думички 8-)
И без това в българия средната възраст на емотата е 12 години.
Тва емо културата е супер смешно.

fc
01-22-2008, 18:57
Преди няколко седмици отивам на даскало и от ъгъла изкача едно емо момиче в буквален смисъл ме хвана шубето за 1 секунда че чак леко подскочих...Имах чувството че видях смъртта
Е ко да му харесвам на това?

Terorist
01-22-2008, 19:04
На емотата не им аресвам тва, че само ми се бъркат из краката. Пък на сичкото отгоре влизат във всевъзможни форуми и все се оплакват че са онеправдани.
А и ако можеха щяха да ходят по улиците с надпис "Аз съм емо"... seriously, what's up with that? Всеки може да се самоопределя както си иска, ама нужно ли е да занимават целия свят с това че са недоволни от живота пъпчасали тийнейджъри с не много сигурна сексуална ориентация.

TellMeYourName
01-22-2008, 19:12
А трябва ли да ми харесват?

demon_skater
01-22-2008, 19:13
хаха тя таз дето е писала темата не знае що е емо и хубаво че си няма напредстава какво представлява :D
пък иначе се радвай, че не си истинско емо :D

TellMeYourName
01-22-2008, 19:19
тру емотата вече са мъртви ...

The Shadows Madame
01-22-2008, 20:53
тру емотата вече са мъртви ...
+1 8-) :lol:
А така как не ви е срам!Бъдете тру!Умрете! =D>

Jeuelle
01-22-2008, 22:36
Стига сте се самосъжалявали де. Разбрахме че не ви харесват прическата , обличането , грима и тн....

Превърнахте си псведоманията си в глобален проблем.

SuNsEt
01-23-2008, 20:08
Охххххххххххх...знаеш ли защо пове4ето хора ги мразят!?!?!?!?
Защото са банални със съжалението си.Искат вси4ки да ги мислят за "Ооо,колко жалко...не знам си кво си...
Емо било живот,емо било стил дрън дрън...А тогава,защо се оплакват???
Я ми кажете... Как 4овек може да се изгради,като 4овек,когато пла4е и се съжалява в ъгъла на някоя стая?!Как може да се вземе в ръце и да осъзнае,4е живота е наистина суров и това,което си мислят,4е преживяват със своето съжаление е КРЪГЛА НУЛА?!
Разберете...емота такива...Вие си го правите такъж живота.Никой не ви е карал да се правите на жертви.
Писна ми само за емота да се говори... :-x :booooomb: :-x !!!
Заблудени пикли и пиклювци,ето това сте вие!

n1ght_shadow
01-23-2008, 20:36
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.и заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

щото сте малки изнежени олигофренчета дет не знаят нищо друго освен да седят и да се депресират за наи малкото нещо... лично сам виждал момче по голямо от мене даже при което кат му казах педераст са разплака на място

П.П който не му харесва - ножа, банята, вените

Lo_Lo_LOvE_me
01-23-2008, 20:41
Мани, че сега като й обясниха, че имотата си режат вените може и да иде да пробва

Иначе аз не харесвам имотата защото всички, които познавам са адските позьорчета и комплексарчета. Имо-манията напоследък се явява начина да бъдеш забелязан когато водата в лейката е малко(надявам се специално авторката да е разбрала метафората, защото като гледам постовете й до тук май нейната вода е мноооооого малко и е на изпаряване вече ). Само че, проблема е там, че много хора решиха да се парвят на различни и в един момент се превърнаха в стадо от еднакви. Най-уникалното е начина им на обличане-само при този стил можеш да видиш 15 човека, независимо от какъв пол са(те и без това не се разграничават по този признак) облечени в напълно еднакви дрехи, но с различен цвят на райетата, които имат самочувствието на уникални хорица

Цялото това нещо обаче не е толкова повърхностно. Комерсиялното имо, което е модерно напоследък, съсипва до някъде цяло едно поколение. Аз лично не познавам имо, което да може да пише нормално на кирилица, да знае кога се използва "А" и кога "Ъ", кога е "О" и кога е "У". Но така е модерно... Дори "имотата" в моя клас си разменят бележки в час, написани на ЛАТИНИЦА с всичките му 4-ки, 6-ци, 7-ци и т.н.! Не познавам имо, което да не си слага досадното "ууууу" след името(пример lor4e7yyyy, stefi7yyyyy, pepi7yyyyy). Това е цяло едно поколение от деца, търсещи себе си, а в търсенето... загубени тотално. Днес решават че искат да бъдат имо. Купуват си съответните дрънкулки и дрешки и започват да пишат неграмотно на латиница... Докато забравят родния си език. И това, драги съфорумци, е младото поколение на България! Това, драги съфорумци, издрържали да четат писанията ми до тук, са бъдещите политици, лекари, учени! Това са хората, които един ден ще понесат отговорностите на зрял човек(ако не са се избесили до тогава), това ще бъдат порастналите деца, които ще трябва да гледат СВОИ деца!
TO4NO TAKA E ..EVALA!!!!!!!!!!! :mrgreen: \:D/

she_zagazite
01-24-2008, 12:39
ЕЛЕЛЕЛ БЕГАЙ С ТАЯ СГАН БЕ,СМЪРТ МАЙКА ИМ ДЕЕБЕМ!БОЙ,СМЪРТ ПО ТИЯ БЕ,ЕБАСИ МАЛОУМНАТА СГАН!СМЪЪРТТ!

princesa_viki
01-24-2008, 12:44
Кое ви прави по-интересни от останалите? Вие сте хора като другите. Начина ви на обличане е по-особен, но това не ви прави по-специални или по-важни.
Дрехите ви наистина привличат внимание, но само временно.
Освен това облеклото ти не те прави истинско имо, метъл, рапърче и пр. В смисъл може да си изправиш косата, да се облечеш в черно и да си сложиш черен молив, но това не те прави имо или метъл.
Заключение: Повечето хора не ви харесвт не заради облеклото, а заради това на което се преструвате, за да сте атрактивни.
Разбира се, има и истински имота, те са наистина специални заради личността си, а не заради облеклото или прическата.
въпреки че много ми харесва този стил,съм съгласна,защото в България не мисля,че има истински "Емота".Всички тук са копирачи....

Sunrisee
01-24-2008, 13:26
Не ги харесват,защото са различни!

ThePowerOfLove
01-24-2008, 13:38
Защото са тъпи...или поне тези дето съм виждала са такива и супер мн се правят....

Diggity
01-24-2008, 14:01
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.и заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:


Защото истинските емо-та, рапЕри, метъли не питат защо не ги харесват, и не се пишат EmO_BoY<3, Rap_RLZ, SAMO METAAAL RLZ WE SAMO SLIPKNOT, а в същото време да държиш телефона и да слушаш Лепа Брена - примерно. Заради такива като тебе е изградено такова мнение, боклук!

zaharnatafeq
01-24-2008, 15:41
защото обикновено са 13 годишни лапета, които са видяли някоя картинка в нет-а и са решили, че от утре и те ще са емо. а това че слушат ужасна музика и се обличат още по-ужасно си е техен избор

apparition
01-24-2008, 15:55
Лично аз познавам само 1 истинско емо и милион "копирачи".... :-D :-D хах мислят се за много интересни,но немогат да ми свържат едно цяло изре4ение...Истинското "емо" е емоционално и чуствително, тези хора приемат всичко по-навътре и го изживяват по-тежко..и какво преди 20 години не е ли имало такива хора? естествено 4е ги е имало..но тогава никой не ги е наричал така. Съкращението "емо" идва да покаже какъв тип е индивидуалността на човека,не какъв е неговия стил на обличане и т.н.....и това не само с този стил,ами както и другите са писали - "метъли", "рапъри", "фешъни".... хах че аз съм си истински метъл по душа,но не се обличам така нали? както музиката така и всичко друго трябва да се почуства със сърцето...на мен ми доставя истинско удоволствие да слушам рок,хардрок,метъл...но не се определям като метълка. Но както и да е,сега говорим за ВАС - за "по-специалните"...за вас на които трябва да се отделя особено голямо внимание, че защо? С какво вие сте по-различни от другите...оК нямам против обличайте са както искайте,режете си вените и т.н. но ще станете истински "емо"-та когато спрете да парадирате с това и започнете да го чуствате!

ай тфа е от мен 8)

SandForGaara
01-27-2008, 11:26
mnoo mi e interesno za6to ne ni haresvate emotata(a i drygite koito se ybli4at razli4no naprimer rapar4etata metalite hip hop i dr.)za6toto sme po razli4ni i interesni ot vas i privli4ame pove4e vnimanie ili za6toto ne mojete da ponasqte takiva hora??ili ako ne e nqkoe ot teq dvete za6to??


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.и заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:


Защото истинските емо-та, рапЕри, метъли не питат защо не ги харесват, и не се пишат EmO_BoY<3, Rap_RLZ, SAMO METAAAL RLZ WE SAMO SLIPKNOT, а в същото време да държиш телефона и да слушаш Лепа Брена - примерно. Заради такива като тебе е изградено такова мнение, боклук!
+1 И нека бъд метъл!

CfEtii
01-27-2008, 14:45
1-Знаеш ли кво е емо,или така си видяла в някой сайт някоя мацка с такава коса?
2-емо ли си,или сийн емо?

voodoodoll1
01-30-2008, 10:31
Хахаха,как можа да кажеш,че не ви харесваме,защото сте интересни.Ние не ви харесваме,защото се правите на интересни :D .Искате да привличьше вниманието и за това се обличате така.Липсва ви внимание и сте решили,че като се правите на Имо,ще привлечете внимание и ще бъдете интересни.Хаха,ставате смешни.Много тъпо да видиш някое подобие на емо-бретончето настрани,черепчета,гети на ръцете и 1 тон 'ерен молив и сенки.Мии,вие въобще тогава не знаете от къде идва думата Имо.Щото да си Имо,не значи само на външен вид да го докараш стила,трябвяат и други неща.И а адски тъпо да видиш някое емо в чалгаджийски клуб. :D :D .Щото повечето наши-бг емота са такива.

babylove
02-01-2008, 19:13
mmmm...mene mn mnogo ma kefi Emoto, no smqtam 4e ne e samo vyn6en vid a i vytre6en. Mn sa qki emotata, no pove4eto momi4eta/mom4eta samo za da sa fukat se pravqt na emo.

skatemore
02-01-2008, 19:17
е баце а ги хейтвах хейтвах плюх псувах и накрая ебах че тръгнах с емо и открих че съм бил заблуден :)

magneziq
02-02-2008, 14:58
Първо ти не си ЕМО ,а **** задръстена фешанка-нямам нищо против емотата ,а имам против фешаните-познавам 1 ЕМО на 15 години,които наскоро го пребиха...до смърт (вероятно сте чули за това)-ЕМОтата се сасипват сами себе си-испадат в дълбока депресия-знаете ли защо често се случва някои да пребива ЕМО -защото се опитва да го предпази от самия него(хората одавна са видели че с добро(думи) не става,затова пробват с лошо(бои).Много мой приятели са се рязали и аз съм ги заплашвала че ще им счупя главите ако го направят отново и що годе спряха да правят подобни глупости.-А и междо другото емотата са само МОМЧЕТА..които са дълбоко емоционално разтроени...чаткаш ли-а тия лигли дето се правят на ЕМО са ФЕШАНИ!!!! :smt075

princesa_viki
02-02-2008, 15:05
Аз много се съмнявам твоите приятелки да са спряли с рязането заради това,че ти ги заплашила.И пребиват Емотата,не защото се притесняват за тях и са загрижени,а затова,че са позиори и са различни!

Sladyranna
02-02-2008, 15:46
Оффф...тъпа работа

magneziq
02-05-2008, 09:27
brat ti pak barka6 fe6anite s emotata-a i otnostno tova dali moite frendove sa spreli s rqzaneto-spreli sa 6toto vse pat gi proverqvam-ne bih im posegnala no tova e na4ove6ki tapo da se rejat

psychopath
02-05-2008, 09:48
щото са позьори

UnaBletoLoVeU
02-05-2008, 13:03
Не съм чела ник'ви постове и далеч не изключвам възможността, че това, което ще напиша е вече написано ---> The real EMO is the DEAD EMO!...

А всички "емовци", които кръстосват улиците и предизвикват повече или по-малко съмнения относно пола им, едва виждащи къде стъпват заради "ииимоу" бретончетата им ,които са в цветовете на дъгата не са нищо повече от тълпа деца, носещи се по вълните на модните тенденции. Тъпо, тъпо... :?

princesa_viki
02-05-2008, 13:11
Не съм чела ник'ви постове и далеч не изключвам възможността, че това, което ще напиша е вече написано ---> The real EMO is the DEAD EMO!...

А всички "емовци", които кръстосват улиците и предизвикват повече или по-малко съмнения относно пола им, едва виждащи къде стъпват заради "ииимоу" бретончетата им ,които са в цветовете на дъгата не са нищо повече от тълпа деца, носещи се по вълните на модните тенденции. Тъпо, тъпо... :?
много добре казано :)

tItEufFf
02-05-2008, 13:15
Не че не ги харесвам ... просто ме е страх от тях ... честно ..

GreenFairy
02-05-2008, 13:26
Защото повечето така наречени "емота" си слушат хаус и чалга, нищо лично към тебе...
Защото не знаете каква е идеологията на стила...
Защото си мислите че е много интересно да се правиш на човек, който никой не го обича...
Защото не обичам да общувам със хора, които се имат за ненужни...
Защото не намирам нищо "готино" в това да си депресиран...
Ето защо!

inSane_baby
02-05-2008, 16:34
'щот сте зле, а мацката в подписа ти не е емо...щот дори не знаеш на какво е съкращение емо и откъде идва


Аз знам! Аз знам! емоционално малтретиран олигофрен :grin: познах ли!? познах ли!? :grin:

chocoleptic
02-05-2008, 16:44
Защо мразя Емо-тата?
Защото не са истински емота.
В смисъл чисти позьори. Виж какво значение има как се обличаш? Дрехите не променят човека. Тоест вие си правите бритони, купувате си Емо дрешки..и какво печелите от това??? Режете си вените? Браво похвално е???
Слушайте си музиката, но защо трябва да се обличате така, да си правите косите и да си режете вените? Защо трябва да се самоубивате и да изпадате в депресии...в смисъл за мене това не е нормално човешко поведение.
И не знам кое му е модерното да си Емо...
Но в крайна сметка уникатите остават малко...вие се дублирайте кой повече ще си разреже вените....както решите...но си пропилявате адски глупаво живота.
И аз слушам Токио Хотел..в смисъл кефят ме 3-4 песнички...но кво да почна да се самоубивам ли???? :x
1-во .. режат си вените защото се депресират,тъй като са ЕМОционални (поне не позьорите) и 2-ро Кой каза ,че Токио Хотел са ЕМО ??

monityY
02-05-2008, 17:01
Първо мислех да не гледам темата,после да не пиша в нея за да не се дразна,но ето че не издържах и реших да драсна 2 реда... Искам да ви кажа че сте тъпи заблудени идиоти...Не можете да мразите някой за това че начина му на обличане и прическата е му е друга(щото отвън разликава е само тази)... Просто всеки ще се облича както иска.. Това как се чувстват емотата душевно е отделен въпрос,който вас не ви касае,който не можете да разберете и никога няма да разберете!Визуално те са различни само по облеклото и прическата от вас... Нищо повече..Какво ви пречи?Какво ви бърка че се режат,че момчетата са педераси?Тфа си е техен избор,педерасите не сте вие нали?Ходете си по жени и си ебавайте майката..Нямате право да ограничавате хората така..Дори да ги пребиете и да им одрежете бретоните,искам да ви кажа че те психически ще си останат емота,такаче нищо не постигате.Не можете да се насилвате така на хората.Не мраза нито скиновете,нито металите,нито чалгарите.Всички ги уважавам и хората като мен са малко.Вие сте ограничени лайна! А да кажа само на тъпите пози.. Не се мислете за емо,щото по якето ви с пухчета и тъпите ботушки на висок ток си личи какви сте.. Независимо от психиката ви,това ви прави пози..а то ви даже незнаете какво е психика,толкова сте изпротели щото сте чалгари и фешъни.. Но няма да коментирам повече,щото казах уважавам стила на всеки.Но мраза да се правите на такива каквито не сте.Щом не ви е писано да сте емота-НЯМА ДА СТЕ!!!

mhmhmhmhm
02-05-2008, 17:05
оф,оставете ги ве
мина модата вече

BeautifulWorld
02-05-2008, 17:57
Aз попринцип съм мн чувствително дете и може да ме разплаче всяко второ нещо,а и не съм преживяла мн хубави неща в живота,но не искам да говоря за това,защото не са мн хубави.Мога да кажа,че съм ЕМО,но аз мисля,че позиорите са смешни,защото например има една в моя клас,която е СЕЛЯНКА (ФЕШЪНКА) и са тая година се праи на мене и си мисли че е ЕМО.И аз от ония дни и казах да спре,защото според нея ЕМО е ЕМОЦИОНАЛНО МАЛТРЕТИРАН ОЛИГОФРЕН и по тоя начин иска да ме обиди,ама тя си мисли,че като носи кецове и всякъв на цвят дрехи ще е ЕМО.Да да!!Тя се дЪржи като К.... пък ми била ЕМО ОМГ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Аз примерно съм адски отвратилтелен характер.Гадна съм и винаги правя гадни и тъпи работи.Нямам мн приятели,е имам,ама не мисля,4е са ми истински и съм си самичко :( :( и винаги съм било,защото като съм по-различна явно ги засенчвам и..съм отритната :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Само до 5та страница успях да я докарам с четенето... Това момиче приемам, че е емо. Нямам нищо против емотата, всеки си има право на избор и собствен живот. Но не харесвам погледа им на живота - не целият свят е срещу тях, както си мислят. Проблемите им не са чак толкова уникални и ИМА хора, които биха могли да ги разберат, въпроса е дали ще ги допуснат до себе си. ОК, живейте като единаци, но човек не е устроен да живее сам.
А тези, които само се правят на интересни.. пфф, позьори! Само погледнете това http://plameto.dir.bg/_wm/pbasic/?df=347018&dflid=3 и познайте тези, които се водят "емота" колко знаят за емотата всъщност.

GameFace
02-05-2008, 18:11
Не знам какво толкова им харесва да се правят на слаби, ощетени и на жертви... Били сладки - много е сладко 18-19 годишно момче да се разреве, защото е получило като бонус някое шамарче... Сладко е 2 момчета да си теглят езици, само защото готините момичета не им объщат внимание (или са педали)... Сладко е майка ти да ти се скара и да клекенш в някой тъмен ъгъл и да ревеш като п*тка... Сладко е гаджето ти (в най-добрия случай с 2 белега от прерязани вени) те зареже, защото не си "емоционален"... Сладко е да се плексаш с грим при положение, че имаш пенис... Сладко е другите да те отбягват, не защото си различен, а защото никой не обича мекотели (май само "Емо"-тата се обичат един с друг...)... Сладки са.....ама на черно-бяла снимка... ;)