PDA

View Full Version : За хапчетата хмел



Shtastl1va
10-31-2007, 16:15
Изписа се много за хмела! Сега правя тази тема за тези, които вече пробхава! Споделете тук за ефекта от билката.. Имаше ли го при вас ? А за тези като мен, които още не са пробвали - какво ви е мнението за това ? Бихте ли пробвали ?

Иии от къде могат да се намерят тея хапчета? аз питах в няколко аптеки, но ... :neutral:

Не ми затваряите темата, моля Ви! :-k :twisted:

LuCiFersAngeL
10-31-2007, 19:33
Аз лично такова нещо не съм пила и даже не съм много сигурна за какво точно се пие :oops:

Shtastl1va
11-01-2007, 07:25
Аз лично такова нещо не съм пила и даже не съм много сигурна за какво точно се пие :oops:
Еми казват, че като го пиеш и бюста ти расте.. Е не кой знае колко.. там някви сантимерти - 2, 3.

Обаче защо никой не пише.. Пишете де :-k :neutral:

celica
11-01-2007, 09:06
Не е вярно #-o Пиейки тези хапчета и всякви такива от тоя род, надебеляваш, натрупваш мазнини в областа на гърдите и така си мислиш, че само те са пораснали, а то не е така :!:
НЕ ги пий :!:

Shtastl1va
11-01-2007, 16:18
Не е вярно #-o Пиейки тези хапчета и всякви такива от тоя род, надебеляваш, натрупваш мазнини в областа на гърдите и така си мислиш, че само те са пораснали, а то не е така :!:
НЕ ги пий :!:
Ами ако спазвам диета и правя упражнения ? :neutral:

Shtastl1va
11-02-2007, 18:49
Moмичетааааа пишетеееееее
Чакам отговорите вииииии

:?

peteto89
11-03-2007, 15:10
Изписа се много за хмела! Сега правя тази тема за тези, които вече пробхава! Споделете тук за ефекта от билката.. Имаше ли го при вас ? А за тези като мен, които още не са пробвали - какво ви е мнението за това ? Бихте ли пробвали ?

Иии от къде могат да се намерят тея хапчета? аз питах в няколко аптеки, но ... :neutral:

Не ми затваряите темата, моля Ви! :-k :twisted:az sam polzvala nikakv efekt

DisciplineAndOrder
11-03-2007, 15:16
Пак ли за тия цици... :?

celica
11-05-2007, 07:56
Виж кво те ако ще ти растът цици и без тия хапчета ще стане, аз не ти препоръчвам да ги пиеш пък било то и в съчетание с диета и упражнения.Ти си решаваш... :wink:

hungry_vampire_f
11-05-2007, 09:15
Стига с тия цици вееееееееееееееееееееееее ееее :x :x :x :x :x :x :x :x Що не съм модератор мамка му :x :x :x :x :x :-x

Shtastl1va
11-05-2007, 19:31
Стига с тия цици вееееееееееееееееееееееее ееее :x :x :x :x :x :x :x :x Що не съм модератор мамка му :x :x :x :x :x :-x
Хубаво де! Защо ми се нервиш! Имам въпрос и си го задавам, а на теб като ти е наприятно не влизай в темата.. не е задължително да постваш навсякъде.. къф е проблема?!
Някой хора са с такова самочувствие, че ме оставят без думи... :?

i'm so excited!
11-06-2007, 07:01
НЕ , тези неща НЕ РА-БО-ТЯТ.
разбирам отчаянието ви, но тва е положението.

hungry_vampire_f
11-06-2007, 11:17
Стига с тия цици вееееееееееееееееееееееее ееее :x :x :x :x :x :x :x :x Що не съм модератор мамка му :x :x :x :x :x :-x
Хубаво де! Защо ми се нервиш! Имам въпрос и си го задавам, а на теб като ти е наприятно не влизай в темата.. не е задължително да постваш навсякъде.. къф е проблема?!
Някой хора са с такова самочувствие, че ме оставят без думи... :?
И къде пък показвам какво ми е самочувствието?!?!?!?! И аз нямам цици АМА НЕ МИ ПУКА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Освен тая има сигурно още 100 теми за цици... ПИСНА МИ, РАЗБИРАШ ЛИ?

Shtastl1va
11-06-2007, 13:35
Ами веднага скачаш да се караш, че имало вече такива теми.. Добре, съжалявам. Знам, че има и други теми, но в тях съмнявам се, че някой щеше да погледне и да отговори :neutral: Просто имах въпроси и си ги зададох, нали за това е раздела.. И пак съжаляваам :oops:

hungry_vampire_f
11-06-2007, 14:50
Опитвам се просто да ви покажа, че няма смисъл да обръщате толкова много внимание на гърдите си. Те са просто част от тялото и толкова. Научете се да се харесвате такива каквито сте. Просто има неща, които не могат да се променят. Всеки път, когато влезна във форума първата тема, която видя е за цици или за разните му там диети и тн. Сори, че точно теб навиках, нищо против теб нямам.