PDA

View Full Version : Болката от спомените...



SlAdKy_KoTi
10-31-2007, 17:52
Тихо е...
Луната свети...Тя стои сама в леглото си...Свита и измъчена.Мисли си...Какво точно стана с нея...Защо последната година така я промени...? Всичко случило се я напряга до болка...И единствено кристалните...Чисти и болезнени сълзи са с нея.
Хората които се правеха на нейни приятели и говореха лъжи в лицето и...това че искаше да бъде нещо което неможеше и ....Което другите не разбираха...Беше прекалено болезнено...Беше чувство...Което идваше всяка вечер...Натрапваше се!Беше неканено!Тя не го искаше,но то идваше заедно със спомените които бяха толкова ужасни...!?
Момичето стана...Погледна през прозореца и...Видя луната...Красива,искряща...и тя си помисли...Какъв е всъщност живота?Какво трябва да правиш в него и...Как минава изпитана болка?Защо всичко трябва да е толкова сложно?Помисли,че не иска да живее вече...Но за миг в ума и се появи нейната единствена,най-добра приятелка...Която и беше казала...Недей,не си струва за такава глупост...Просто недей!
Момичето се замисли...Отиде до леглото си и легна.Всичко отново стана тихо...Луната заблещука още по силно.Тя заспа с болката ...И никога повече не се събуди...

Не знам дали е станало добре,така че ще се радвам на мнения и критики :)

EritYy
10-31-2007, 18:02
Красиво е :) само дето не разбрах при4ината,поради която не се е събудила...

NightSky
10-31-2007, 18:05
Хареса ми.
Само че не разбрах защо не се събужда.

SlAdKy_KoTi
10-31-2007, 18:39
значи да ви отговоря и на двете.
Ами просто когато го писах ми беше тъжно и реших да го направя по драматично и тя да не се събуди...Има се напредвид че не се е събудила заради болката която е чуствала :)

SlAdKy_KoTi
11-02-2007, 07:56
Умряла е от душевна болка... :wink:
Ее точно тва исках да кажа ;-)

0riginalSin
11-03-2007, 21:24
mn ми хареса \:D/

DisciplineAndOrder
11-05-2007, 16:34
Хубаво е!