PDA

View Full Version : проблем



xxposse
10-31-2007, 17:12
здравейте на всички.значи да започна с моя огромен проблем който не бих казала че има решение и понеже няма към кого точно да се обърна за да ми помогнат реших да се обърна към този форум.Така аз се казвам Х.Д. от Ловеч. на 20г съм и....от 1 година и 8 месеца съм влюбена в най-добрата ми приятелка.Но преди да започнете с убидите "скапана лизбийка" и всичко от този род държа да ви разкажа подробно всичко.По принцип за да съм наистина лизбийка трябва да харесвам /да си падам/ и по други момичета но уви т ова при мен го няма.Обичам само приятелката си.Чувствата ми са много силни,тя е моят живот,тя е сърцето ми.тя е всичко.Но не бих могла за нищо на света да и кажа това понеже ще изгубя това най-добро приятелство а остана ли без него съм загубена.незнам какво да правя.чувствата ми са адски силни и ако имах възможност дори и колкото смешно и жалко да прозвучи за много от вас бих се оженила за нея.бих направила всичко..а сега страдам.немога да обичам никого по този начин макар да съм се мъчила многократно да се откажа от чувствата си но уви немога.Немога да се откажа от сърцето си.Всяка една минута прекарвам в терзания и мъки.незнам какво да правя вече моля помогнете... мисля че съм на ръба на тунела...

kifla
10-31-2007, 17:14
Ti opredeleno ne si dobre ..... #-o

LipSoFAnAnGel
10-31-2007, 17:20
Обречена си ;(

kobrichka
10-31-2007, 17:21
Много гадна ситуация :roll: Значи според мен,при условие,че не харесваш други момичета може би просто я обичаш,като приятелка,като човек на когото безкрйно много държиш.Замисляла ли си се данеби да бъркаш любовта с обичта към близак човек?Наистина не знам какво да те посъветвам :neutral: Според мен това ще отмине след време.

sexa_na_kompleksa
10-31-2007, 17:25
Съглсна съм с *_krisito_sladuranata_* . Може би това е само приятелска обич.Опитай се да излизаш повече с момчета и да флиртуваш с тях,пък после и може нещо повечко от флирт. ;)

GregoryHouse
10-31-2007, 17:33
здравейте на всички.значи да започна с моя огромен проблем който не бих казала че има решение и понеже няма към кого точно да се обърна за да ми помогнат реших да се обърна към този форум.Така аз се казвам Х.Д. от Ловеч. на 20г съм и....от 1 година и 8 месеца съм влюбена в най-добрата ми приятелка.Но преди да започнете с убидите "скапана лизбийка" и всичко от този род държа да ви разкажа подробно всичко.По принцип за да съм наистина лизбийка трябва да харесвам /да си падам/ и по други момичета но уви т ова при мен го няма.Обичам само приятелката си.Чувствата ми са много силни,тя е моят живот,тя е сърцето ми.тя е всичко.Но не бих могла за нищо на света да и кажа това понеже ще изгубя това най-добро приятелство а остана ли без него съм загубена.незнам какво да правя.чувствата ми са адски силни и ако имах възможност дори и колкото смешно и жалко да прозвучи за много от вас бих се оженила за нея.бих направила всичко..а сега страдам.немога да обичам никого по този начин макар да съм се мъчила многократно да се откажа от чувствата си но уви немога.Немога да се откажа от сърцето си.Всяка една минута прекарвам в терзания и мъки.незнам какво да правя вече моля помогнете... мисля че съм на ръба на тунела...

Я виж ти имал съм съграждани във форума...ами не знам какво да ти кажа...лошо няма...ама трябва да си сигурна че приятелката ти ще си падне по теб...а според поста ти няма големи изгледи за това...въпреки че познавам 2 момичето от ЛОВЕЧ който са...и да ти кажа с 2те се познавам от много време бяхме заедно до 7ми клас и после се разделихме...тъй де те явно после са се събрали...вече по по различен начин...та мисълта ми беше и те бяха мн добри френдки...знаеш ли...пък ако не може да се получи...пробвай да си харесаш момче...не че има много свестни във тоя град...и само един въпрос...как ти е 1вото име щото мисля,че се познаваме с тия инициали...

EritYy
10-31-2007, 17:33
Kakto ti сама каза-към други моми4ета не изпитваш такива 4увства.Мога единствено да те посаветвам да намериш някое мом4е,в което да се влюбиш и по този на4ин тези "странни" 4уства към приятелката ти да избледнеят.Отдели малко време за себе си -поразходи се с други приятелки,запознай се с готини мом4ета и кой знае...може да се влюбиш в някое мом4е :wink:

FunkyFresh
10-31-2007, 17:54
:shock: леле тфа си е гадничко единственото което мога да ти кажа е излизай по честичко със МОМЧЕТА,флиртчета тфа онова щом изпитваш това само към тфоита фр може би е нещо моментно,проява на слабост споз :wink:

sasha_90
10-31-2007, 18:01
Сама казваш,че не те интересуват други момичета,да не би това да е приятелска обич?