PDA

View Full Version : забранено!



ReFlEcTiOn
10-31-2007, 18:07
има ли нещо което приятелят ви ви забранява да правите/да му правите по време на секс или обратното...или се отдавате на удоволствието и в секса за вас всичко е позволено и готино...?
ще дам примерче и ще отговоря първа на темата...
аз съм казала от самото начало на приятеля мию(бившия де) че неискам 3 неща (той ми е първия и сметнах че за тях ми е рано понеже едва сега започнах да водя полов живот)
та първото:е че неискам да си давам дупето
второто:че няма да правим групов секс
трето : че за сега неискам да правя свирки...колкото и тъпо да ви се струва ...от два месеца правя секс и неискам да пробвам тези неща все още...та..той ми каза че той фантазирал и в секса всичко било хубаво...както и да е..а вие какво ще кажете имате ли забранени територии? 8)

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 18:09
Нямам право да показвам неуважение.
Нямам право да докосвам задните му части.
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)
И по принцип нямам право да не изпълнявам желанията му, въпреки че понякога си позволявам своеволия и си понасям последствията.

Kras4eto_lp
10-31-2007, 18:11
Не...няма такива.Всичко си е позволено :-P

Кольо Фичето
10-31-2007, 18:11
Дедо Кольо забранява на приятелката си да пр*цка докато се лющят оти дедо Кольо ке повърне върху нея!

Lorelei
10-31-2007, 18:13
Нямам право да показвам неуважение.
Нямам право да докосвам задните му части.
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)
И по принцип нямам право да не изпълнявам желанията му, въпреки че понякога си позволявам своеволия и си понасям последствията.

Vyv vashata vryzka rabotite stoqt mnogo hard :P

Amiii,za nego nqma zabraneni neshta,az sym dobrichka :P
A na men mi e zabraneno da se zaigravam po dupeto mu,moga da go machkam,ama samo do tam :P

Radeto_
10-31-2007, 18:15
Забранено? - тази дума не съществува :smt008

ReFlEcTiOn
10-31-2007, 18:17
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)

ам тои кат ти.....след това целува ли те веднага?!

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 18:18
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)

ам тои кат ти.....след това целува ли те веднага?!

Да. Защо?

ReFlEcTiOn
10-31-2007, 18:23
ми...незнам не е ли едно и също както тои може да го правиш така и ти...това ми беше мисълта...че е мъничко несправедлив... :?

Cool_Bitch
10-31-2007, 18:24
vsi4ko e pozvoleno,osven da si dam dupeto-strogo zabraneno!!!!!!

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 18:25
ми...незнам не е ли едно и също както тои може да го правиш така и ти...това ми беше мисълта...че е мъничко несправедлив... :?

Не е несправедлив според мен. Аз съм готова на всичко (почти де, изключвам 1-2 неща) за да направя мъжа ми щастлив. В замяна и той ме прави щастлива. За мен това е справедливост :)

Lorelei
10-31-2007, 18:26
ми...незнам не е ли едно и също както тои може да го правиш така и ти...това ми беше мисълта...че е мъничко несправедлив... :?

Dam,i az taka mislq.

Az btw tochno zatova go bqh pitala moq vednyj,ima li nqkakyv problem kato go celuvam neposredstveno sled kato sym mu duhala i toi kaza,che nqma absoliutno nikakyv i che tova po nikakyv nachin ne go pritesnqva i si mislq i che taka e normalno :)

Mariella
10-31-2007, 18:33
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :).
Не ме разбирай погрешно,но на мен това ми се струва малко глупаво....като че ли си правила нещо мръсно,а и това все пак си е неговият х*й...ама nevermind 8)

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 18:39
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :).
Не ме разбирай погрешно,но на мен това ми се струва малко глупаво....като че ли си правила нещо мръсно,а и това все пак си е неговият х*й...ама nevermind 8)

Не ме интересува по каква причина е решил това. Ако ще да ми каже, че всеки път като му духам трябва да подскачам на един крак - ще го направя. Мотивите му не ме касаят пряко. За мен е важно да зная, че задоволявам мъжа си във всякакви аспекти и съм най-добрата за него ;)

Barbie
10-31-2007, 18:55
Аз не съм му забранявала нищо. Въпреки че не желая групови изпълнения...всичко друго е позволено (естествено, това не значи, че някои неща не са ми по-приятни от други...)

Той...нищо не ми е забранявал изрично. Вярвам, че има неща, на които не би реагирал добре, следователно аз не ги и правя. :twisted:

Leksi23
10-31-2007, 19:15
Забранява ми да хапя, но... :evil: O:) (да кажем, че това ми е страст, а и обичам да ме наказва :-P )

korabokroshenec
10-31-2007, 22:52
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :).
Не ме разбирай погрешно,но на мен това ми се струва малко глупаво....като че ли си правила нещо мръсно,а и това все пак си е неговият х*й...ама nevermind 8)

Не ме интересува по каква причина е решил това. Ако ще да ми каже, че всеки път като му духам трябва да подскачам на един крак - ще го направя. Мотивите му не ме касаят пряко. За мен е важно да зная, че задоволявам мъжа си във всякакви аспекти и съм най-добрата за него ;)ето за такава жена си мечтае секи мъж а не разни дрисли... дай ми го в устата че ме е гнус да го барам... мама каза че там е акано... и тем подобни. Евала ти правя явно много държиш на партньора си =D>

DarkAngelOfHope
11-01-2007, 05:46
ами май единствената изтична забрана в нашата връзка е да не се ходи по чуждо (и за двамата важи) :-P

rihannka
11-01-2007, 06:44
забранени неща?може би както другите да не го пипам много в областа на дупето и преди и при мен беше така.като му правя свирка после не иска да ме целуне а той като ме лиже и се целуваме .говорихме за тва и ве4е нямаме тоя проблем :grin:

heely
11-01-2007, 07:30
При нас забрани няма :grin: Всичко е позволено :D

Unrealche
11-01-2007, 07:38
ami mai zabranite sa samo ot moq strana :oops:
Ne si davam dupeto a pyk i grupovite izpylneniq ne me vle4at :)

vesitu_
11-01-2007, 08:13
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)

che nego da ne go e gnus ut samiq sebe si ??? stranno ?! :x

Insatiable
11-01-2007, 08:13
Няма такива неща, които да сме си "забранили". Само съм му казала, че не искам в дупето, на тоя етап :)

Flooder
11-01-2007, 08:54
Забранено е да не го лапа :twisted:

vaniLL
11-01-2007, 09:02
moq syshto go celuvam sled kato sym mu duhala i si e syvsem v reda na neshtata .ne se gnusi ot sobstvenoto si tqlo .kakto toi kato me lije az go celuvam
a zabraneno :neutral: nie ne sme si zabranqvali nishto.kogato kaja , che nqkoi negovo deistvie mi e nepriqtno spira i tova e :) pyk hodeneeto po chujdo :neutral: ne sme go izkazvali kato zabrana , to si e po neglasno vzaino syglasie :P :smt008 :smt008 :smt008

Wrathchild
11-01-2007, 12:22
Нямам право да показвам неуважение.
Нямам право да докосвам задните му части.
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)
И по принцип нямам право да не изпълнявам желанията му, въпреки че понякога си позволявам своеволия и си понасям последствията.И кви са тия последствия?
Ти да не си сексуален роб хах...
Забрана има единствено да не правим анален секс и да ме бие с члена си по тялото. И да ме удря по задника докато го правим.

hahavteen
11-01-2007, 13:27
Kara6e mi se samo kato go deriah ili my praveh smy4ki po vrata :oops: Ina4e az ni6to ne my zabraniavah...Prave6e si kakvoto iska6e 8)

stra6no_sexy
11-01-2007, 14:33
При нас няма забранени неща....ако нещо не ни харесва си го казваме иначе всичко си е ОК :P

naMy4Ho_KoTe
11-01-2007, 14:46
Нямам право да показвам неуважение.
Нямам право да докосвам задните му части.
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)
И по принцип нямам право да не изпълнявам желанията му, въпреки че понякога си позволявам своеволия и си понасям последствията.И кви са тия последствия?
Ти да не си сексуален роб хах...
Забрана има единствено да не правим анален секс и да ме бие с члена си по тялото. И да ме удря по задника докато го правим.

Не, роб. Робиня. Вика му се БДСМ. Само че ние имаме такава връзка, не че само правим такъв секс.

Последствията са бой с кабел, пръчка или ръка по тялото, лишаване от привилегии (например веднъж щеше да ме остави да спя на мръсния, студен под чисто гола), но най-жестокото последствие е неговото разочарование.

aniezina
11-01-2007, 14:56
Нямам право да показвам неуважение.
Нямам право да докосвам задните му части.
Нямам право да го целувам след като съм му духала, освен ако не съм си измила устата :)
И по принцип нямам право да не изпълнявам желанията му, въпреки че понякога си позволявам своеволия и си понасям последствията.И кви са тия последствия?
Ти да не си сексуален роб хах...
Забрана има единствено да не правим анален секс и да ме бие с члена си по тялото. И да ме удря по задника докато го правим.

Не, роб. Робиня. Вика му се БДСМ. Само че ние имаме такава връзка, не че само правим такъв секс.

Последствията са бой с кабел, пръчка или ръка по тялото, лишаване от привилегии (например веднъж щеше да ме остави да спя на мръсния, студен под чисто гола), но най-жестокото последствие е неговото разочарование.А аз си мислех че аз съм извратена ](*,)
Иначе с бившия нямахме нищо забранено освен да го пипам по дупето :oops: Иначе всичко друго бе позволено-кат оказвам всичко-имам предвид всичко :oops: даже малко садо-мазо и т.н. :oops:

Beil
11-01-2007, 16:50
Забранено? - тази дума не съществува :smt008

+1

don't stop the music
11-01-2007, 17:29
както той не ми дава да му бъркам в гъзъ, така аз не му давам да пипа там :wink: :razz:

qjte dreben penis
11-01-2007, 21:21
забранени:
-групов секс с пове4е от 1 мъж (аз)
-да ме псуват
-да ми го хапят
-да ми го режат
-да ми го цапат
-да ми дават лекарства за смаляване на xуя
-да проявяват неподчинение
-да бъда неактивен в компанията на разгонени надарени яки какички.