PDA

View Full Version : Пусто разстояние.........



alehole
10-31-2007, 18:35
Имам си гадже и имаме ужасни проблеми най-вече гадното разстояние!Как да го преодолея?Отскоро сме заедно ..Досега съм чувала историй различни .. колко било гадно и трудно .. разбира се човек не вярва докато не му дойде на главата .. И така разстоянието не е толко голямо,но достатъчно че да ни създава допълнително главоболие..На 16 съм,той на 17 и мисля че и на двамата ще ни е първата ИсТинСкА любов!!!!!!Той е мил ... добър ... нежен .... Но чесно казано аз съм студена :( такава съм не ми е за пръв път ... Написах го защото това мисля в момента и съм отегчена и отчаяна ... Моля ако някой може да ми даде малко съвече за разстоянието как се превъзмогва и за това как да съм по нежна :( Благодаря на всички които дори само са го прочели!ДО скоро

Cool_Bitch
10-31-2007, 18:58
Ami razstoqnieto nqma kak da go prevazmogne6 tva vinagi 6te te tormozi.Apak za tva,4e si "studena" ako ot vatre ne si ti idva da si po-nejna,po-mila,6te go postigne6 s mn trud.Trqbva parvona4alno po nejelanie da gi pravi6 ne6tata,a s vremeto 6te svikne6 i nqma da ti pravi vpe4atlenie.No to4na recepta za tva kak da go postigne6 tva ne6to-NQMA!!! 8)

mii4eto
10-31-2007, 19:06
Razstoianieto ne moje6 da go prevyzmogne6. Vse pak to si ostava takova...No ako vryzkata vi e dostaty4no silna, tia 6te izdyrji na tova razstoianie =; A ina4e za tova kak da si po-mila. Predstavi si, 4e si s nego v momenta i se zamisli dali bi bila tolkova studena, ako toi be6e to4no do teb :)

nestle
10-31-2007, 19:32
rastoqnieto e rastoqnie i nemojesh da go premahnesh to vinagi shte pre4i! A za tfa kak da si po nejna ami to trqbva da ti idva ot vatre v smisal....az sashto poprincip haraktera mie mnogo gaden super zaqdliva sam vinagi se karam s horata i t.n. no sreshnah segashniq mi priqtel i naistina mn go obicham i to prosto ot vatre mi doide da se promenq....da zapo4na da mislq predi da govorq i da ne se zaqjdam s horata da sam po mila i nejna...i vsi4ko tova go pravq zashtoto naistina mnogo og obicham! I se pak ti sama trq se probvash da si po nejna ;)

EvilBrunette
10-31-2007, 19:47
Разстоянието се преодолява с превозни средства - коли, влакове, автобуси.... колела хах А за това, че си студена. не мога да разбера какво точно искаш да кажеш, като първо спомена, че той ти е "първата исринска любов". Как можеш да обичаш някого и да си студен????

BWald0rf
10-31-2007, 21:26
http://www.teenproblem.net/s/1383.html

MalKa_BLuDnica
10-31-2007, 21:29
nemoje6 da g preudolee6 razstoqnieto osven ako ne se premesti6 pri nego..a kakto razbiram tva e nevyzmojno 6toto si na 16 :( taka 4e ili govori s nego i mu kaji kak se 4ustva6 ili se razdelete 6ot v edna vruzka trqbva da se izrazqvat 4ustvata \:D/

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 22:12
Ако това ти е "първата ИсТинСкА любов" (въпреки че според мен човек изпитва най-много с 1 човек истинска любов, все пак това е значението на "истинска"..) няма да се държиш студено към него въпреки разстоянието. Траеш си и това е. С моя сме заедно от 8 месеца, а сме на 120км един от друг. Виждаме се веднъж на 2-3 седмици. Но след 6 месеца се местя да живея при него. Съдба :)


П.П. Вземете си сим-карти, между които се говори безплатно. На нас много ни помага :)