PDA

View Full Version : Помощ!!!!!!!!!!!!



Mariolcheto
10-31-2007, 18:41
Има ли в менюто ви водка с утеха?Двойна ми дайте за негова сметка.Всичко изхарчих а знаех цената, не беше безплатна дори и тъгата!На половина сега съм пияна.Водката свърши утеха няма...за душатаааа ми!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

LipSoFAnAnGel
10-31-2007, 18:43
Ех Преслава, Преслава

tuzaro
10-31-2007, 18:43
деба как си пияна на половина :?: то или си пиян или не :-s :smt001

babity
10-31-2007, 18:46
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черногледи 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тъга и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

tuzaro
10-31-2007, 18:54
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:ммм да има и 12 годишни момичета :smt001

mii4eto
10-31-2007, 19:00
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

Eeee...po-krotko, we 4ovek :D Kurvenca? Ne e li malko presileno?

tuzaro
10-31-2007, 19:03
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

Eeee...po-krotko, we 4ovek :D Kurvenca? Ne e li malko presileno?може да не слуша чалга... :smt001

kael
10-31-2007, 19:09
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

babity
10-31-2007, 19:19
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

Eeee...po-krotko, we 4ovek :D Kurvenca? Ne e li malko presileno?може да не слуша чалга... :smt001

Абе слушам, ама има и хубави неща в тоя живот! Защо всички трябва да се самосъжаляват и да се чудят кво да измислят за да се сдухат... Имам милион причини да се сдухам, но не го правя защото знам, че има някой, който ужасно много обичам и ме радва с всичко... Да помислят малко преди да постват тея тексчета за всеки има поне един такъв човек... не е задължително да ви е гадже или да ви харесва, може да е просто приятел или познат... Важното е, че държи на вас и ще ви радва винаги когато може.... Ае нахлупете малко розовките очилца!

*SwEeTy_KiTtY*
10-31-2007, 19:22
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

Eeee...po-krotko, we 4ovek :D Kurvenca? Ne e li malko presileno?може да не слуша чалга... :smt001

Абе слушам, ама има и хубави неща в тоя живот! Защо всички трябва да се самосъжаляват и да се чудят кво да измислят за да се сдухат... Имам милион причини да се сдухам, но не го правя защото знам, че има някой, който ужасно много обичам и ме радва с всичко... Да помислят малко преди да постват тея тексчета за всеки има поне един такъв човек... не е задължително да ви е гадже или да ви харесва, може да е просто приятел или познат... Важното е, че държи на вас и ще ви радва винаги когато може.... Ае нахлупете малко розовките очилца!

Харесвам начина ти на мислене!Бравооо! :grin: :grin: :grin:

tuzaro
10-31-2007, 19:36
Абе може и ние да харесваме Преслава, ама не постваме тъпотии нали? И не, няма водка с утеха!!! Такова не съществува! Спрете се празноглави, черноглави 14 - годишни курвенца с тези глупави цитати на чалга песни!!! В тоя живот има и други неща освен тига и болка :-({|= :smt002 ;-) :wink:

Eeee...po-krotko, we 4ovek :D Kurvenca? Ne e li malko presileno?може да не слуша чалга... :smt001

Абе слушам, ама има и хубави неща в тоя живот! Защо всички трябва да се самосъжаляват и да се чудят кво да измислят за да се сдухат... Имам милион причини да се сдухам, но не го правя защото знам, че има някой, който ужасно много обичам и ме радва с всичко... Да помислят малко преди да постват тея тексчета за всеки има поне един такъв човек... не е задължително да ви е гадже или да ви харесва, може да е просто приятел или познат... Важното е, че държи на вас и ще ви радва винаги когато може.... Ае нахлупете малко розовките очилца!тогава и аз ше пусна един текст на песен :smt001
Обичам таз земя голяма в която псува се на мама, но все ме тегли към чужбина хопла да да, хопала да да.Обичам курвите развтрата AC/DC и парата и не ми пука от тълпата хопала да да, хопала да да. Днес практични енижарки дават сливи срещу марки кинти, кинти паламарки хопала да да, хопала да да.Обичам женските езици топлите големи цици но останах без парици хопала да да, хопала да да.Пич съм пич съм блу с кинтите съм сори,пич съм пич съм блу гаджето мърмори, пич съм пич съм блу сори бейбе сори, о бейби блу о мами блу. А 8-ми март е ден на мама ден на моята мадама жертиери и пижама хопала да да, хопала да да. И ден на влюбени желани 14 февруари с чуждо гадже ме завари хопала да да, хопала да да. И правен правен недоправен със финанси не издаден в дупка от бога съм създаден... :smt001

HePeAJIeH
10-31-2007, 20:13
Всички почнаха само тая песен да цитират да го е**! А иначе относно Преслава-ех тези сладки любеници :P 8-)

crazy_style
10-31-2007, 20:35
da a misli6 i 4e si4ki sme dlujni da 4etem ne6tastnite 4algarski text4eta na si4ki depresirani fe6ani v bg a :x kat iska6 podsmur4ai si pred winampa ama zako posvate tez tupizmi nemoa da razbera ... :-x ARE SPRETE SE BE DECAA.. :smt096 :smt097 :smt067 :booooomb:

koalka
10-31-2007, 20:37
От темата ти няма смисъл, ти дори и проблема не си казала.Не, не е утехата във водката, защото като изтрезнееш, положението няма да е по-добро.

gazarka
10-31-2007, 20:40
hubava pesni4ka,no pevicite trqbva malko da se zamislqt zaradi tekstovete im nqkoi den nqkoq naranena 13 godi6na "jena" 6te se samoubie!!!

BWald0rf
10-31-2007, 21:32
Първия (и единствен засега) път когато се напих много един фр ми каза ''Водката не ти решава проблемите .. просту ..в най -добрия случай ..на следващия ден главата ще те боли малко повече от обикновено'' ..
Та по ''напълно смислената и заслужаваща отговор тема '' - Ем сорка НЯЯМА такъв елемент като водка с утеха или кфото е там .. Неориентирани детенца .. :smt012

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 22:09
Има ли в менюто ви водка с утеха?Двойна ми дайте за негова сметка.Всичко изхарчих а знаех цената, не беше безплатна дори и тъгата!На половина сега съм пияна.Водката свърши утеха няма...за душатаааа ми!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Наистина си една малка пикла. Ходи се наеби с някой батко и ще ти мине.

Екстази
10-31-2007, 22:13
Тая чалга ви проми мозъците.... ](*,)
Водка с утеха.....Голям смисъл,няма що....
Представям си следната картинка-някаква 13 годишна пикла седи в опушен бар,пияна кат кирка,с размазан грим...пушеща фас след фас... :-&

naMy4Ho_KoTe
10-31-2007, 22:23
Тая чалга ви проми мозъците.... ](*,)
Водка с утеха.....Голям смисъл,няма що....
Представям си следната картинка-някаква 13 годишна пикла седи в опушен бар,пияна кат кирка,с размазан грим...пушеща фас след фас... :-&

Сякаш си видял картината дето ми се отпечата в мозъка, когато прочетох темата :)

Екстази
10-31-2007, 22:24
quote]

Сякаш си видял картината дето ми се отпечата в мозъка, когато прочетох темата :)[/quote]

ВидялА! :wink:

swords1010
10-31-2007, 22:29
Благодаря, че ни попя! Сега заключвам.