PDA

View Full Version : интимен гел



foreverr
10-31-2007, 20:55
Знам, че темата не е за тук, но искам да ви попитам какъв интимен гел използвате?

Mariolcheto
10-31-2007, 20:56
Чесно казано аз имах но свърши :-D а иначе беше на AVON доволна бях! \:D/

~bloody^romance~
10-31-2007, 21:06
AVON simply delicate .. Много сам доволна ;-)

08mdam__
10-31-2007, 21:10
На СебаМед, 3,8 киселинност (за сравнение на Ейвън е 5,5), хубава и качествена медицинска козметика, но е скъп (моя беше около 17-20лв). Имайте предвид че съм представител на Ейвън и не ви препоръчвам за такива деликатни места да ползвате такъв клас продукти (включвам и Орифлейм, чиито интимни кърпички съм ползвала).

sladur4e_yo
10-31-2007, 21:13
Аз ползвам от 6 год. на Oriflame и също съм много доволна. :)

Mariolcheto
10-31-2007, 21:30
Аз ползвам от 6 год. на Oriflame и също съм много доволна. :)
:shock: Какво :?: Добре ли прочетох :?: Цели 6 години...е,браво на теб :!: :-D

pepitaaa
10-31-2007, 21:41
Lactacyd или нещо такова :)

summergir1
10-31-2007, 22:00
на AVON - и аз съм доволна

LannyBarbie
10-31-2007, 23:21
Lactacyd или нещо такова :)
дам.. мн добър :wink:

Elegance
11-01-2007, 08:23
Nivea, но не съм доволна, след като се измиеш, миризмата е приятна, но след няколко часа, се получава някаква странна. Не е с голяма киселинност, не знам от какво е, но ще го сменям.

iams
11-01-2007, 17:48
И аз Lactacyd, доволна съм от него

Alex_f
11-01-2007, 22:25
NIVEA-и съм доволна от него.

FelisDirus
11-01-2007, 23:27
oriflame - страхотен е

foreverr
11-03-2007, 11:58
Значи искам да ви попитам нещо за да не пукам нова тема-значи днес като се бърсах там долу с тоалетна хартия и на тоалетната хартия имаше една такава слуз-прозрачна дълга около 3 см. и широка 3 мм.-това не е ли така наречената цервикална слуз?И тя нещо нормално ли е-аз преди време четах че е нещо нормално, новсе пак питам вас :wink:

pepitaaa
11-03-2007, 22:44
Ми незнам как се казва, ама това не е ли когато си в овулация? :-D

monityY
11-04-2007, 09:49
Красная линия 8)

monityY
11-04-2007, 09:51
Значи искам да ви попитам нещо за да не пукам нова тема-значи днес като се бърсах там долу с тоалетна хартия и на тоалетната хартия имаше една такава слуз-прозрачна дълга около 3 см. и широка 3 мм.-това не е ли така наречената цервикална слуз?И тя нещо нормално ли е-аз преди време четах че е нещо нормално, новсе пак питам вас :wink:
Това би трябвало да е нормално... Мисля че е вагинално течение,но просто се е пбразувало като слуз.Аз също имам такова..Абе нормално си е спкс 8)

una_loca
11-04-2007, 10:01
1-Много съм доволна от Лактацид
2-Нормално е това течение,не се шашкай

foreverr
11-04-2007, 10:13
аам значи това течение както 1 момиче ми отговори е докато си в овулация-така ли?Питам, защото нещо с месец и 10 дни ми закъснява :cry: -значи ще ми идва???????? :?: ехо няма ли кой да ми помогне-чакам вече цял ден :cry: #-o

pepitaaa
11-04-2007, 17:02
Абе успокой се беее! Пуу разбирам, че си загрижена за здравето си, ама бахти паниката! Писна ми във всяка тема да чета с колко дни и часове ти закъснява... :shock:

foreverr
11-04-2007, 18:06
Абе успокой се беее! Пуу разбирам, че си загрижена за здравето си, ама бахти паниката! Писна ми във всяка тема да чета с колко дни и часове ти закъснява... :shock:oф-така е-в всяка тема пиша това, но се притеснявам(малко)но знаеш ли дали това течение ще означава, че съм в осулация? :cry:

pepitaaa
11-04-2007, 18:17
Ами до колкото разбрах - да! Казваш на другите, че е съвсем нормално да им закъснява, да им пропуска месеци и пак продължаваш...

P.S. ВЪВ всеки*** :-P

foreverr
11-04-2007, 18:54
Ами до колкото разбрах - да! Казваш на другите, че е съвсем нормално да им закъснява, да им пропуска месеци и пак продължаваш...

P.S. ВЪВ всеки*** :-PАми да-казвам на всеки, че е нормално, но сега като видях какво е гадно разбрах-аз знам и, че рпи мен е нормално, но....... :cry:

divi4ka
11-04-2007, 19:16
И аз Lactacyd, доволна съм от него
Много съм доволна от него и аз го ползвам!

divi4ka
11-04-2007, 19:18
И аз Lactacyd, доволна съм от него
Много съм доволна от него и аз го ползвам!

foreverr
11-05-2007, 04:41
И аз Lactacyd, доволна съм от него
Много съм доволна от него и аз го ползвам!А този интимен гел колко струва? 8)

mon-bonbon
11-05-2007, 07:17
Аз ползвам на Avon неароматизирания гел :)

pepitaaa
11-05-2007, 09:11
Lactacyd-a е хубав. Струва май около 6лв,но не съм сигурна :)

foreverr
11-05-2007, 09:45
Lactacyd-a е хубав. Струва май около 6лв,но не съм сигурна :)а колко му е киселинноста?

MoHuTo
11-05-2007, 09:55
Красная линия 8)
И аз сега ползвам на Красная линия и съм доволна от него, позлвала съм и на Ейвън, но не съм доволна от него с отвратителна миризма е и получавах сърбежи от него...на Орифлейм е добър, не отричам 8)

foreverr
11-05-2007, 10:26
Красная линия 8)
И аз сега ползвам на Красная линия и съм доволна от него, позлвала съм и на Ейвън, но не съм доволна от него с отвратителна миризма е и получавах сърбежи от него...на Орифлейм е добър, не отричам 8)Ami i az sym s krasnaq liniq-dovolna sam, no sega svar6va i trqbva da vzimam nov 8)

pepitaaa
11-05-2007, 11:24
PEPITO SLADKATA май е 5.2 или 5.5 или там някъде :-D

foreverr
11-05-2007, 11:38
PEPITO SLADKATA май е 5.2 или 5.5 или там някъде :-DAхам-мерси-а верно ли е , че там нали бях писала за цервикална слуз-верно ли е, че като се появи цервикалната слуз значи съм в овулация?

Wrathchild
11-05-2007, 13:29
Lactacyd или нещо такова :)И аз съм с такъв.

pepitaaa
11-05-2007, 14:20
Малко е дълго, но го прочети.

ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ

Цервикалната слуз се произвежда от шийката на матката при наближаването на овулацията под действието на повишения естроген. Тя изтича от шийката във влагалището, където лесно може да бъде забелязана и наблюдавана. Цервикалната слуз се променя по време на цикъла – с наближаването на овулацията тя става по-прозрачна и разтеглива. Наблюдаването на тези промени ще ви помогне по-добре да разпознавате фертилните си дни.

Промяната в цервикалната слуз след менструацията е следната: пърите дни са “сухи” (т.е. няма цервикална слуз), след това тя става лепкава, кремообразна, после водниста и с наближаването на овулацията тя става белтъкообразна. В един и същи ден може да зебележите няколко вида цервикална слуз.

Проверяване на цервикалната слуз външно

Избягвайте проверяването й точно преди или след секс, тъй като възбудата или семенната течност могат да ви объркат.
Когато отидете до тоалетна и се избършете, избършете се отново и вижте дали има нещо по тоалетната хартия. Можете също да го направите с чисти пръсти или пък да видите цервикална слуз по бельото си.

Какво да наблюдаваме при проверката на цервикалната слуз?

*Как усещате вагината си – мокра или суха?
*Има ли някаква слуз по тоалетната хартия?
*Как изглежда?
*Какъв цвят е?
*Как е консистенцията й?
*Колко е?
*Какво усещате, когато я пипнете?
*Можете ли да я разтегнете между палеца и показалеца си?

Ако не можете да забележите цервикална слуз по тоалетната хартия опитайте се да свивате и отпускате мускулите на влагалището си – това помага да се “избута” навън. (Избягвайте да правите това точно след секс, тъй като така можете да избутате семенната течност).
Ако имате проблеми с проверката на цервикалната слуз външно, може да опитате вътрешно.

Проверяване на цервикалната слуз вътрешно

1.Вкарайте два пръста във влагалището си и достигнете шийката на матката
2. Поставете пръстите един срещу
3. Стиснете леко шийката
4. Съберете цервикалната слуз, придвиждайки пръстите си към отвора на шийката
5. Извадете пръстите си и ги разтворете бавно
6. Отбележете каква е цервикалната слуз както при външно проверяване.

Как да отбелязвате цервикалната си слуз

Независимо по какъв начин сте я забелязали (на тоалетната хартия, върху бельото или вътрешно), начинът за отбелязването й е един и същ. Винаги отбелязвайте най-фертилната си цервикална слуз, дори и да сте забелязали повече от един вид през деня. Правете го, за да не пропуснете потенциален фертилен ден!

По-долу са изброени видовете цервикална слуз. Не всяка жена забелязва всичките видове. Също може да забележите такава, която не отговаря идеално на дадена категория. В този случай я отбележете като такава, спадаща към по-фертилния вид. Например, ако забележите цервикална слуз, която е нещо между кремообразна и белтъкообразна, отбележете я като белтъкообразна. Също, ако забележите двата вида в един и същи ден, отбележете я като белтъкообразна.

*Суха: Отбележете цервикалната си слуз като “суха”, ако изобщо не забележите такава, ако няма такава по бельото ви и ако усещате вагината си суха. “Сухите дни” са след края на менструацията ви и след овулацията.
*Лепкава: Отбележете цервикалната си слуз като такава, ако тя прилича на лепило, гъста е и не се разтяга. Може да бъде жълтеникава или бяла на цвят, но също така е възможно и да е прозрачна. Можете и да забележите и да не забележите такъв тип цервикална слуз преди и след овулацията си.
*Кремообразна: Отбележете я като такава, ако прилича на лосион за ръце, ако е бяла или жълтеникава на цвят, може и прозрачна, прилича на мляко или крем или майонеза. Може да се разтяга леко, но не много и лесно се “разкъсва”.
*Водниста: когато цервикалната ви слуз е чиста и прилича на вода. Може да се разтяга. Тази цервикална слуз е фертилна и може да е вашата най-фертилна, ако не забележите белтъкообразна такава. Тя може да се появи точно преди белтъкообразната или пък да не се появи изобщо.
*Белтъкообразна: това е най-фертилният вид церикална слуз. Отбележете я като такава, ако изглежда като белтък на яйце, силно разтеглива, прозрачна. Може да бъде също прозрачна, с бели или червени оттенъци. Прилича също на семенната течност (и има доста сходни физически свойства като нея, тъй като спомага на сперматозоидите да се придвижват). Би трябвало да можете да я разтегнете между палеца и показалеца си без проблем.

Фактори, които могат да повлияят на цервикалната слуз

Някои фактори могат да повлияят на количеството и качеството на цервикалната слуз. Някои са хормонални, други са свързани с начина ви на живот или лекарства. Ето някои от тях:

*лекарства като антихистамини и диуретици
*хормонални препарати като Кломид (попитайте лекаря си)
*успокоителни
*антибиотици
*билки (допитайте се до лекаря, ако се опитвате да забременеете)
*витамини
*вагинална инфекция или болести, предавани по полов път (посъветвайте се с лекаря си, ако имате съмнения)
*болест
*вагинални промивки (не се препоръчват, освен ако не са назначени от лекар)
*наднормено тегло (може да повиши количеството на цервикалната слуз)
*слуз, отделяна при възбуда (може да бъде объркана с белтъкообразна)
*останала след секс семенна течност (може да бъде объркана с белтъкообразна)
*лубриканти (не се препоръчват при опити за забременяване, тъй като убиват сперматозоидите)
*кърмене
*намалена функция на яйчниците
*след спиране на противозачатъчни

Ако нещо относно цервикалната ви слуз ви притеснява (има миризма, причинява ви дискомфорт или сърбежи, или кървите, когато не трябва), обърнете се към лекаря си.

:)

foreverr
11-05-2007, 19:33
Малко е дълго, но го прочети.

ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ

Цервикалната слуз се произвежда от шийката на матката при наближаването на овулацията под действието на повишения естроген. Тя изтича от шийката във влагалището, където лесно може да бъде забелязана и наблюдавана. Цервикалната слуз се променя по време на цикъла – с наближаването на овулацията тя става по-прозрачна и разтеглива. Наблюдаването на тези промени ще ви помогне по-добре да разпознавате фертилните си дни.

Промяната в цервикалната слуз след менструацията е следната: пърите дни са “сухи” (т.е. няма цервикална слуз), след това тя става лепкава, кремообразна, после водниста и с наближаването на овулацията тя става белтъкообразна. В един и същи ден може да зебележите няколко вида цервикална слуз.

Проверяване на цервикалната слуз външно

Избягвайте проверяването й точно преди или след секс, тъй като възбудата или семенната течност могат да ви объркат.
Когато отидете до тоалетна и се избършете, избършете се отново и вижте дали има нещо по тоалетната хартия. Можете също да го направите с чисти пръсти или пък да видите цервикална слуз по бельото си.

Какво да наблюдаваме при проверката на цервикалната слуз?

*Как усещате вагината си – мокра или суха?
*Има ли някаква слуз по тоалетната хартия?
*Как изглежда?
*Какъв цвят е?
*Как е консистенцията й?
*Колко е?
*Какво усещате, когато я пипнете?
*Можете ли да я разтегнете между палеца и показалеца си?

Ако не можете да забележите цервикална слуз по тоалетната хартия опитайте се да свивате и отпускате мускулите на влагалището си – това помага да се “избута” навън. (Избягвайте да правите това точно след секс, тъй като така можете да избутате семенната течност).
Ако имате проблеми с проверката на цервикалната слуз външно, може да опитате вътрешно.

Проверяване на цервикалната слуз вътрешно

1.Вкарайте два пръста във влагалището си и достигнете шийката на матката
2. Поставете пръстите един срещу
3. Стиснете леко шийката
4. Съберете цервикалната слуз, придвиждайки пръстите си към отвора на шийката
5. Извадете пръстите си и ги разтворете бавно
6. Отбележете каква е цервикалната слуз както при външно проверяване.

Как да отбелязвате цервикалната си слуз

Независимо по какъв начин сте я забелязали (на тоалетната хартия, върху бельото или вътрешно), начинът за отбелязването й е един и същ. Винаги отбелязвайте най-фертилната си цервикална слуз, дори и да сте забелязали повече от един вид през деня. Правете го, за да не пропуснете потенциален фертилен ден!

По-долу са изброени видовете цервикална слуз. Не всяка жена забелязва всичките видове. Също може да забележите такава, която не отговаря идеално на дадена категория. В този случай я отбележете като такава, спадаща към по-фертилния вид. Например, ако забележите цервикална слуз, която е нещо между кремообразна и белтъкообразна, отбележете я като белтъкообразна. Също, ако забележите двата вида в един и същи ден, отбележете я като белтъкообразна.

*Суха: Отбележете цервикалната си слуз като “суха”, ако изобщо не забележите такава, ако няма такава по бельото ви и ако усещате вагината си суха. “Сухите дни” са след края на менструацията ви и след овулацията.
*Лепкава: Отбележете цервикалната си слуз като такава, ако тя прилича на лепило, гъста е и не се разтяга. Може да бъде жълтеникава или бяла на цвят, но също така е възможно и да е прозрачна. Можете и да забележите и да не забележите такъв тип цервикална слуз преди и след овулацията си.
*Кремообразна: Отбележете я като такава, ако прилича на лосион за ръце, ако е бяла или жълтеникава на цвят, може и прозрачна, прилича на мляко или крем или майонеза. Може да се разтяга леко, но не много и лесно се “разкъсва”.
*Водниста: когато цервикалната ви слуз е чиста и прилича на вода. Може да се разтяга. Тази цервикална слуз е фертилна и може да е вашата най-фертилна, ако не забележите белтъкообразна такава. Тя може да се появи точно преди белтъкообразната или пък да не се появи изобщо.
*Белтъкообразна: това е най-фертилният вид церикална слуз. Отбележете я като такава, ако изглежда като белтък на яйце, силно разтеглива, прозрачна. Може да бъде също прозрачна, с бели или червени оттенъци. Прилича също на семенната течност (и има доста сходни физически свойства като нея, тъй като спомага на сперматозоидите да се придвижват). Би трябвало да можете да я разтегнете между палеца и показалеца си без проблем.

Фактори, които могат да повлияят на цервикалната слуз

Някои фактори могат да повлияят на количеството и качеството на цервикалната слуз. Някои са хормонални, други са свързани с начина ви на живот или лекарства. Ето някои от тях:

*лекарства като антихистамини и диуретици
*хормонални препарати като Кломид (попитайте лекаря си)
*успокоителни
*антибиотици
*билки (допитайте се до лекаря, ако се опитвате да забременеете)
*витамини
*вагинална инфекция или болести, предавани по полов път (посъветвайте се с лекаря си, ако имате съмнения)
*болест
*вагинални промивки (не се препоръчват, освен ако не са назначени от лекар)
*наднормено тегло (може да повиши количеството на цервикалната слуз)
*слуз, отделяна при възбуда (може да бъде объркана с белтъкообразна)
*останала след секс семенна течност (може да бъде объркана с белтъкообразна)
*лубриканти (не се препоръчват при опити за забременяване, тъй като убиват сперматозоидите)
*кърмене
*намалена функция на яйчниците
*след спиране на противозачатъчни

Ако нещо относно цервикалната ви слуз ви притеснява (има миризма, причинява ви дискомфорт или сърбежи, или кървите, когато не трябва), обърнете се към лекаря си.

:)много ти благодаря-ами май по тва дето прочетах-май съм в овулация :grin:

rocknrolldoll
11-09-2007, 23:15
Хей, а аз се притеснявах, че нещо не е наред - сега ми изтича бяла слуз и се чудех вече дали е нормално. Не е много май - за целия ден може би четвърт лъжичка, нормално ли е спред вас? Точно като сопол беше вчера, днес е по-кремообразно. Колко време продължава това? Ох, успокоих се, че е нормално.

{Sweety_f}
11-09-2007, 23:20
Nivea Sensitive

rocknrolldoll
11-09-2007, 23:21
Хей, а аз се притеснявах, че нещо не е наред - сега ми изтича бяла слуз и се чудех вече дали е нормално. Не е много май - за целия ден може би четвърт лъжичка, нормално ли е спред вас? Точно като сопол беше вчера, днес е по-кремообразно. Колко време продължава това? Ох, успокоих се, че е нормално.

LuCiFersAngeL
11-10-2007, 10:38
Nivea, но не съм доволна, след като се измиеш, миризмата е приятна, но след няколко часа, се получава някаква странна. Не е с голяма киселинност, не знам от какво е, но ще го сменям.
Оф и на мен така ми стана, само че моят е Genera. Също не е с голяма киселинност - 4.5 е и пак така става :-# Преди като се миех с бебешки сапун нямах такива проблеми, а сега... Смятам този да го сменя с Лактацид, защото съм чувала много добри отзиви за него, а и ph-то му е още по ниско - 3.5

foreverr
11-10-2007, 15:39
Хей, а аз се притеснявах, че нещо не е наред - сега ми изтича бяла слуз и се чудех вече дали е нормално. Не е много май - за целия ден може би четвърт лъжичка, нормално ли е спред вас? Точно като сопол беше вчера, днес е по-кремообразно. Колко време продължава това? Ох, успокоих се, че е нормално.Aми апоред мен е нормално-при някои течението е по- слабо, а при други по- силно(така четах)Така, че споко според мен енормално, но ако това продължи повече от седмица иди на лекар-щото то е нормално само или преди овулация. или докато си в овулация, или след овулация!Но най-често е докато си в овилация!

miShle
11-10-2007, 15:50
O R I F L A M E only!!! \:D/

foreverr
11-10-2007, 16:13
Офф..отново съм аз с тъпите си проблеми-писала съм 1 тема за това, но последно искам да се посъветвам с вас :oops: -значи последния път ми дойде на 26 август(2007) :cry: И аз говорих с мама за това, че още не ми е дошло и тя каза, че е нормално щото имам цикъл от скоро-да нормално е, но аз преди време бях при личната да и искам направление и и казах, че ми закъснява (тогава ми закъсняваше с 1 месец)и тя ми каза, че било нормално и, че нямало да ми даде направление!Та чудя се яко ида и я излъжа, че например имам сърбеж и зачервяваня(там долу-тя ще ми даде ли направление-а на направлението щом пише оплакванията после гинеколога ще види, че оплакванията са ми други-оф кажете идея-какво да права(частен гинеколог-не е идея-няма от къде да зема пари и не съм бременна!)

Kisses_P
11-10-2007, 17:25
Лактацид фемина... доволна съм. не бих ползвала интимната козметика на орифлейм или ейвън

foreverr
11-10-2007, 17:35
Офф..отново съм аз с тъпите си проблеми-писала съм 1 тема за това, но последно искам да се посъветвам с вас :oops: -значи последния път ми дойде на 26 август(2007) :cry: И аз говорих с мама за това, че още не ми е дошло и тя каза, че е нормално щото имам цикъл от скоро-да нормално е, но аз преди време бях при личната да и искам направление и и казах, че ми закъснява (тогава ми закъсняваше с 1 месец)и тя ми каза, че било нормално и, че нямало да ми даде направление!Та чудя се яко ида и я излъжа, че например имам сърбеж и зачервяваня(там долу-тя ще ми даде ли направление-а на направлението щом пише оплакванията после гинеколога ще види, че оплакванията са ми други-оф кажете идея-какво да права(частен гинеколог-не е идея-няма от къде да зема пари и не съм бременна!)Ехо вижте и това де ](*,)

alkobalko
11-10-2007, 18:42
Как да ти обясним, че не трябва да се притесняваш? На гинеколог няма смисъл да ходиш, ще ти каже същото- че е нормално в началото да е така. Има момичета, на които им прескача с месеци, спри да се притесняваш.

pepitaaa
11-10-2007, 19:00
+1

foreverr
11-10-2007, 20:04
Как да ти обясним, че не трябва да се притесняваш? На гинеколог няма смисъл да ходиш, ще ти каже същото- че е нормално в началото да е така. Има момичета, на които им прескача с месеци, спри да се притесняваш. Tи каза-''.............има момичета, на които има прескача с месеци.............''Ами и при мен вече са месеци :cry: -е тва с лъжата при лекарката ще се получи ли???

foreverr
11-11-2007, 09:32
пффффф....явно в този голям форум с толкова много потребители няма кой да ме посъветва какво да правя :cry:

hint
11-11-2007, 11:44
Ами те те съветват, ама ти май не се вслушваш :) Очакваш да ти кажат непременно това, което ти искаш да чуеш :)

Орифлейм ми е интимния гел и съм доволна. Взех си три последния път като беше намален :wink:

pepitaaa
11-11-2007, 13:54
Добре бе, ти не можеш ли да разбереш, че нищо ти няма! Няма да умреш от това, че ти е пропуснал месец - два, при положение, че го имаш едва от няколко месеца! Незнам за кой път вече го повтарям, но на мене ми е пропускало 4 месецааа!

foreverr
11-11-2007, 14:49
Ами оки аз вече наистина спрях да се притеснявам . Ами ще чакам до 1 януари и ако и до тогава не ми е дошло ще да на лекар с мама ;-) Споко вече няма да пиша в всяка тема свързана за цикъла, че ми закъснява :-D

pepitaaa
11-11-2007, 14:57
Добре, ама само не мога да разбера защо винаги си поставяш някакви граници (определена дата или не знам колко дни)? И като си казала, че ако не ти дойде до първи и на втори отиваш, така ли??? :shock: Абе каквото искаш прави! Ние ти даваме съвети и пак продължаваш... дразнещо е :-D

foreverr
11-11-2007, 15:36
Добре, ама само не мога да разбера защо винаги си поставяш някакви граници (определена дата или не знам колко дни)? И като си казала, че ако не ти дойде до първи и на втори отиваш, така ли??? :shock: Абе каквото искаш прави! Ние ти даваме съвети и пак продължаваш... дразнещо е :-DЕми добре де да не хода на лекар ли? :-o

pepitaaa
11-11-2007, 16:25
Не съм казала да не ходиш, просто не е нужно да повтаряш едно и също през два дни и всички да ти казват едно и също и ти пак да продължаваш...

foreverr
11-11-2007, 17:26
Не съм казала да не ходиш, просто не е нужно да повтаряш едно и също през два дни и всички да ти казват едно и също и ти пак да продължаваш...Оки спирам!

foreverr
11-11-2007, 19:14
Не съм казала да не ходиш, просто не е нужно да повтаряш едно и също през два дни и всички да ти казват едно и също и ти пак да продължаваш...Оки спирам!



Оки спирам
е това исках да чуя най-после. :DАми ти и да искаш не можеш да го чуеш :razz:

foreverr
11-11-2007, 19:39
oooooooo,повярвай- мойте уши го чуха. :grin: :Dем браво на тях :D Дано и още много пъти да го чуват от мен :-D

foreverr
11-14-2007, 13:03
Дойде ми :grin: няма да хода на лекар :D

bravo25
11-21-2007, 06:22
na LAKTACYT intimnia gel e mn hubav,polzvala sum i intimnite kurpi4ki ot tazi seria i sum dovolna

AnTiBuLLsHiTs
11-21-2007, 07:41
PEPITO SLADKATA ти си толко зле, че незнам дали може да има някой по-зле от тебе. :booooomb:

foreverr
11-21-2007, 12:39
PEPITO SLADKATA ти си толко зле, че незнам дали може да има някой по-зле от тебе. :booooomb:що ако не е тайна? :smt075

Kisses_P
11-21-2007, 14:13
PEPITO SLADKATA ти си толко зле, че незнам дали може да има някой по-зле от тебе. :booooomb:що ако не е тайна? :smt075Защото постоянно пишеш глупави мнения и теми... правиш си паники от нищото.. земи се спри малко

foreverr
11-21-2007, 15:18
PEPITO SLADKATA ти си толко зле, че незнам дали може да има някой по-зле от тебе. :booooomb:що ако не е тайна? :smt075Защото постоянно пишеш глупави мнения и теми... правиш си паники от нищото.. земи се спри малкоoки ще спра ОБЕЩЕВАМ :-)

e_l_i_z_a
11-23-2007, 21:11
Дойде ми :grin: няма да хода на лекар :D
Можеш да пиеш противозачатъчни...На колко години си? 8)

foreverr
11-24-2007, 09:52
Дойде ми :grin: няма да хода на лекар :D
Можеш да пиеш противозачатъчни...На колко години си? 8)на почти 15 съм-ама за кво да пия противоза4атъ4ни?

black_mermaid
11-24-2007, 09:58
AVON simply delicate .. Много сам доволна ;-)
+1

black_mermaid
11-24-2007, 10:00
аам значи това течение както 1 момиче ми отговори е докато си в овулация-така ли?Питам, защото нещо с месец и 10 дни ми закъснява :cry: -значи ще ми идва???????? :?: ехо няма ли кой да ми помогне-чакам вече цял ден :cry: #-o
Аз на 2 пъти имах такова, но нямам цикъл. Смисъл никога не ми е идвал. :D

MaRiNkA_16
11-24-2007, 11:27
На СебаМед, 3,8 киселинност (за сравнение на Ейвън е 5,5), хубава и качествена медицинска козметика, но е скъп (моя беше около 17-20лв). Имайте предвид че съм представител на Ейвън и не ви препоръчвам за такива деликатни места да ползвате такъв клас продукти (включвам и Орифлейм, чиито интимни кърпички съм ползвала).
mi to imenno 5,5 e neytralnoto PH :d ti s tva 3,8 nai mnogo da si dokara6 nqkoigubi4ki.vzemi se obrazovai malko i sled tva preporu4vai

foreverr
11-24-2007, 13:34
Дойде ми :grin: няма да хода на лекар :D
Можеш да пиеш противозачатъчни...На колко години си? 8)на почти 15 съм-ама за кво да пия противоза4атъ4ни?????????????? :smt011

Vampirella
11-27-2007, 10:49
Преди време използвах интимния гел на Oriflame, но сега съм на Simply Delicate на Аvon. И от двата съм много доволна :)

Hayashi
11-27-2007, 17:31
Преди време използвах интимния гел на Oriflame, но сега съм на Simply Delicate на Аvon. И от двата съм много доволна :)

И аз съм виновна от този на Ейвън!Не щипе,защото преди бях попаднала на един дето щипеше много гадно.