PDA

View Full Version : Несподелена любов.



RiSe_Up_F
10-31-2007, 20:26
ami nz ot kade da zapo4na ve4e ... :P ami opredeleno ne mi varvi v lubovta,ama hi4....nz za6to taka se polu4ava.predi 4 godini se zapoznah s mom4etatata ot po-gorniqt klas,s koito ppostoqnno se zasi4ahme,za6toto u4ihme v edna i sa6ta staq.be6e zabavno,zaka4ahme se,zapalvahme si vremeto ob6to vzeto,no istinskatat pri4ina da se zapoznaem be6e tazi,4e si haresah edin ot tqh..moje da prozvu4i sme6no ,no 6tom go vidqh sqka6 spq vremeto..da kajem,4e be6e ne6to kato lubov ot prav pogled.e,re6ih da se zapoznaq stqh,tragnahme da si pi6em na 4ina(sedqhme na 1 i sa6t 4in) ..i taka na tqh mai ima omrazna qvno samo da si pi6em i doidoha li4no da se zapoznaem,sled koeto qvno im dosku4a i po4naha obidite po moi adres,za6toto bqha re6ili dapopitat za mene vazmojno nai-nepodhodq6tiqt 4ovek ot moq klas,koito ne me poznava izob6to..ta nqma da se zadalbo4avam zapoznahme se s vaprosnoto mom4e,stanah mn dobra priqtelka s negoviqt nai-dobar priqtel,koito pak v posledstvie razbrah,4e haresva 1 ot moite nai-dobri fr.opitvah se po vsqkakav na4in da se sblija s nego,no toi neme dopusna do sebe si,ne s edarje6e lo6o,prosto nqkak si distancirano.negoviqt fr i moite fr ni urediha sre6ta,ostaviha ni nasame i toi prez cqloto vreme se vaika6e i si gleda6e 4asovnika i kak 6tql da "ubie" priqtelq si,awe izob6to mn ne6ta stanaha ot togava
imah 4uvstvoto,4e me haresva,za6toto znam,4e e govoril superlativi za men ,a i sam go vijadal kak me gleda,priznah mu za 4uvstvata si,no toi mi kaza,4e nqma da s epolu4i ni6to...mina vreme i mu priznah naskoro,4e ne sam go zabravila(kakva sam glupa4ka),za6toto si mislhe,4e ne6to s e epromenilo-zapo4na da me pozdravqva prav,a i negoviqt priqtel go popital dali se se6ta za men i toi otg :"Ami az o6te ne am q zabravil"! i zabil pogled v zemqta,no kato u kazah ,4e vs eo6te izptvam ne6to kam nego-toi pak me otrqza s dumite"ni6to nqma da s epolu4i".ne moga da go razbera toq 4ovek,qvno ne me haresva,no se darji stranno...nzsega sme ne6to kato priqteli,no priqteli emn silna dumi4ka..da kajem dobri poznati.....jalkotoe,4e osaznavam,4e toi ne me haresva ,no vapreki tova ne moga da si go izbiq ot glavata.toi e mn gotin 4ovek i e mn svesten,no qvno ne e bilo pisano...........nz,dosta vreme mina i e kraino vreme da prodalja napred!vie kakvo mislite po vaporsa?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

GameMaster
10-31-2007, 20:37
Am .........mene ako pitash ...ne si zaslujava da ti4ash sled nego ida se naddqvash da se polu4i ne6to.Da rabiram 4e ti go haresvash,no toi 6tom ....e kazal 4e ni6to nqma se polu4i ..zna4i ne se nadqvai.Predlagam ti da go zabravish kolkoto ida ti e trudno i da prod1ljish napred....Toi ne te zaslujava ;)

RiSe_Up_F
10-31-2007, 20:44
nali?i az taka mislq!prosto mi be6e lubopitno da vidq dr kakvo mislqt po vaprosa

gazarka
10-31-2007, 20:45
zabravi go!!!ako e iskal ne6to ot teb,edva li bi te otrqzal.ogledai se ima mn maje;)
p.s kusmet :-)

tuzaro
10-31-2007, 21:01
zabravi go!!!ako e iskal ne6to ot teb,edva li bi te otrqzal.ogledai se ima mn maje;)
p.s kusmet :-)аз съм един от многото :smt001

gazarka
10-31-2007, 21:17
zabravi go!!!ako e iskal ne6to ot teb,edva li bi te otrqzal.ogledai se ima mn maje;)
p.s kusmet :-)аз съм един от многото :smt001
znaem te tebe:) =P~

tuzaro
10-31-2007, 21:19
zabravi go!!!ako e iskal ne6to ot teb,edva li bi te otrqzal.ogledai se ima mn maje;)
p.s kusmet :-)аз съм един от многото :smt001
znaem te tebe:) =P~аз не съм много свободен ама в името на форума се жертвам за сички :smt001

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 11:21
Не го четох цялото.Заболяха ме очите,майка ти! :evil:

RiSe_Up_F
11-01-2007, 13:24
Не го четох цялото.Заболяха ме очите,майка ти! :evil: EMI KOI TE KARA DA GO 4ETE6!!!nikogo ne karam nasila da go 4ete...I AI,DA NE SE OBIJDAME!! :evil:

RiSe_Up_F
11-01-2007, 13:27
zabravi go!!!ako e iskal ne6to ot teb,edva li bi te otrqzal.ogledai se ima mn maje;)
p.s kusmet :-)аз съм един от многото :smt001 :-D misi,misi

sasha_90
11-01-2007, 13:50
!vie kakvo mislite po vaporsa?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
... че трябва да продължиш напред и да забравиш за него.

FunkyFresh
11-01-2007, 14:10
Няма смисъл да търчиш след него щом според него нямало да се получи му тегли една майна и се кефи на слънцето :---)

sexy_momi4e
11-01-2007, 17:49
и аз мисля,че трябва да го зарежеш...но може след като е разбрал,че го харесваш да си е вдигнал мн самочувствието...след време му кажи,че вече не го харесваш(дори и да не е така)и дори да каже,че те харесва...не му казвай истината.Ако наистина не може да те забрави както е споменал преди-сам ще те потърси