PDA

View Full Version : Пак се вкарахме във филм...



pak_filmi
11-01-2007, 05:49
Историята е няква банална сигурно.. ама дано да я прочете някой.. Няма да изпадам в много подробности.. става дума за връзка 8 месеца. За 8 месеца имаше всичко... перфектни моменти.. след това скандали, изневери, глупости.. Аз и бях първия. Напоследък много се караме и супер много пъти сме се разбирали, че няма да се повтаря, няма да си изпускаме нервите ала бала обаче винаги след като с еразбереме следва перфектия ден и след това БУМ.. пак същото. Много я обичам, тя твърди, че също мн ме обича.. обаче вчера си говори с приятелките и как ще спи с някой друг нз си кво.. После ми обяснява, че няма значение какво говори на тях, защото иска да е с мене ... много богато я храних вчера за всичките глупости. Честно казано не мога да и вярвам, на мнение съм че хората не се променят лесно.. някои хора никога не се променят.. и правя всичко каквото мопга за да я накарам да стане по - отговорна, но сега като се замисля нямам повече нерви.. за нищо... тя също. И в крайна сметка тя е Мойто момиче вече супер много време.. Обичам си я супер много и ми е мн гадно, че не иска да се промени.. сигурно няма да сме заедно вече.. а аз толкова много го искам... В същото време осъзнавам, че е глупаво да искаш да си с някой, който не може да ти даде сигурност.. и мойта не е лесна, а?
ПП: аз съм на 18, тя на 17


т.7
krem4et0

11-01-2007, 06:32
Az sam malko po malka ot vas no imam priqtelka na koqto i se slu4va ne6to podobno,no povqrvai mi ot tova koeto pro4etoh ako se v1rne6 pri neq 6te vidi6 4e ne6tata 6te se promenqt tq sega prod1ljava da se d1rji po tozi na4in za6toto e ob1rkana i neznae dali da spre da se nadqva otnova na va6ata lubov ili da se opita da prod1lji napredSporet men probvai 6te vidi6 4e ni6to nqma da e s16toto pone taka mislq 8)

GameMaster
11-01-2007, 06:34
Ne si tro6i nervite m1cheiki se da q promenish.Qvno si e takava i 6te si ostane takava ;-) p1k i6tom e kazala takova ne6to pred priqtelkite si ......avno,avno ne d1rji tolkova mnogo na tebe.Ne znam ........ako izkash sk1sai s neq i prod1lji napred :wink: =;

lIgLaAa
11-01-2007, 07:23
qvno hodite ot dosta vreme i to se vijda r4e mn q obi4a oba4e az sum supgalsna 4e netrabva da si trovi6 nerzvite sus neq harakter trudno se promenq osobenp na tazi vuzrast 6to dosega ne e pravila kompromis nq4e i sega nqma da go napravi :roll:

naMy4Ho_KoTe
11-01-2007, 07:50
qvno hodite ot dosta vreme i to se vijda r4e mn q obi4a oba4e az sum supgalsna 4e netrabva da si trovi6 nerzvite sus neq harakter trudno se promenq osobenp na tazi vuzrast 6to dosega ne e pravila kompromis nq4e i sega nqma da go napravi :roll:

Съгласна съм. Пък и тя съм сигурна, че е на мнение "О, колко съм красива и млада. Толкова много имам да преживея през този живот, толкова мъже да целуна, пр. пр.. Защо да се ограничавам с един.. Той и да ме зареже - има много риби в морето". Но ако скъсате, сигурна съм, че ще се върне при теб с ревове и молби.

sasha_90
11-01-2007, 08:52
Обичаш я,да,но не можеш да я оставиш да си играе с теб по този начин!Дай й още 1 шанс-последен и ако отново ти изневери,я зарежи.Този път завинаги.Още си млад,ще срещнеш друго момиче,което поне ще си направи "труда" да те уважава.

heartless*charm
11-01-2007, 09:01
Хората не се променят. Никога не се променят.
Могат само да те заблудят, че са различни, могат и себе си да заблудят....
Но никога никога никога няма да се променят изоснови.

Barbie
11-01-2007, 09:22
Хората не се променят. Никога не се променят.
Могат само да те заблудят, че са различни, могат и себе си да заблудят....
Но никога никога никога няма да се променят изоснови.

Хората се променят постоянно. Особено на тази възраст.

Младежът, проведи един последен сериозен разговор с приятелката си - кажи й всичко - обичаш я, но не се чувстваш сигурен в нея. Разбери тя какво мисли за връзката ви - може би има нещо, което я тормози. В крайна сметка я попитай способна ли е и готова ли е да ти даде това, от което имаш нужда, готова ли е да поеме отговорност и да се бори за връзката ви рамо до рамо с теб. Остави я да помисли. Не се виждайте няколко дена - нека ти се обади, когато е взела своето решение. Позволи й да усети, че те губи. Ако държи на теб, тя сама ще осъзнае какво трябва да промени в отношението си към теб и към връзката ви. Ако не...двамата продължавате в различни посоки.

Успех...

krem4et0
11-01-2007, 09:30
Изабщо защо трябва да се играят подобни игрички? ти ако искаш да си с 1 човек искаш да си с него докрай и никога не си мислиш за някой друг. Дори на шега не споменаваш друг........тя не иска да е с тебе, а обясненията в любов са празни приказки. Любовта не се казва-тя се показва и докзва!

jessika87
11-01-2007, 10:23
4ovek se promenia kogato toi pojelae,ako ne iska ne moje6 da go nakara6.Ако истински те оби4а 6те се промени дано стане по скоро

pak_filmi
11-01-2007, 14:43
Вече един път се върна със сълзи на очи преди 3 месеца... за да последва това. И всичките тия разговори сериозни се водят през ден. Утре е специален ден.. или поне щепе да бъде... ще видим какво ще стане. Благодаря Ви за отговорите!

flowerlina
11-01-2007, 15:12
Обичаш я,да,но не можеш да я оставиш да си играе с теб по този начин!Дай й още 1 шанс-последен и ако отново ти изневери,я зарежи.Този път завинаги.Още си млад,ще срещнеш друго момиче,което поне ще си направи "труда" да те уважава.
;-)

simba007
11-01-2007, 15:14
знам оби4аш я много и някак ти е криво 4е ти изневерява но пробваи да поговорите ако нищо не стане моят съвет ще е да я оставиш.знам ще ти е мноо трудно но пък има и други късмет!!!

kifla
11-01-2007, 15:55
Ne si tro6i nervite m1cheiki se da q promenish.Qvno si e takava i 6te si ostane takava ;-) p1k i6tom e kazala takova ne6to pred priqtelkite si ......avno,avno ne d1rji tolkova mnogo na tebe.Ne znam ........ako izkash sk1sai s neq i prod1lji napred :wink: =;
+1 =D>

nestle
11-01-2007, 16:26
преди време и аз бях тей, много се обичахме с приятеля ми обаче много ревност много нещо накрая той ме заряза заради друга аз продалжих да го обичам но той адски много се промени и ми беше гадно че никога няма да съм пак с него и т.н. но с времето сичко си минава.А и няма смисъл да продължавате да бъдете заедно след като само се карате не си вярвате и т.н. а и тя определено вече не е момичето в което си се влюбил преди 8 месеца!

koalka
11-01-2007, 17:12
Не е малка, за да не осъзнава какво прави.Тия изневери...нищо няма да е същото вече, ти все ще се съмняваш и т.н.И с право, ако го е направила няколко пъти.Аз с такъв човек не бих била, решението си е твое.И много те обича, щом ти е изневерявала няколко пъти, да бе!

pak_filmi
11-01-2007, 17:58
Аз съм на мението на коалка.. Не си заслужава да.. и в крайна сметка тва е супер мн време за нищо.. Като се върне няма да има значение.... Тя е част от живота ми супер много време, а накрая всичко свършва и толкоз... к*р... тва е единственото, з акоето се сещам... !

fuckface
11-02-2007, 22:40
абе разпрааш, че я обичаш, а същевременно я храниш и се караш с нея...и ти не знаеш кво искаш...

lukrecia
11-02-2007, 22:46
Аз не мисля,че тя иска да спи с други момчета,а просто да се прави на оборотна пред приятелките си и на отворена.Не си го слагай на душата...