PDA

View Full Version : Уморих се да търся любовта



galaxy
11-01-2007, 06:53
Здравейте :) Имам един проблем, който може и да ви се стори смешен, но все пак ще Ви помоля за съвет. Ами положението е следното : преди една година се влюбих в едно момиче, излизахме, но не се получи - тя не ме обикна. Както и да е, беше ми трудно да я забравя, опитах с едно друго момиче, което има сега силни чувства към мен, но аз към нея за втори път изстивам. Скъсахме веднъж, съжалявах - събрахме се и сега май пак ще скъсаме - знам тъпо от моя страна. И все пак вчера срещнах едно момиче, което супер много ме изкефи ама не смея да предприема нещо, защото може да се окаже, че си има гадже, че не съм нейн тип... А нямам сили за още разочарования - за тая година през която се опитвах да забравя онова момиче (дето не се получи с нея) имах много ама много разочарования с други момичета и сега не знам какво да правя. Една приятелка ми каза, че начина по който се опитвам да превъзмогна болката е отвратителен - да се забивам с много - и е права. А тя пък е приятелка на тази, която вчера харесах. И сега не знам как да я убедя, че този път наистина искам да съм с приятелката й, че много ми харесва. И ако успея да я убедя, но остана разочарован?! Направо не знам, не съм от желязо :cry: Този път искам нещо сериозно ама се страхувам даже да я поканя на кино. Просто няма да издържа още едно "НЕ". А и факта, че е приятелка с моя много близка приятелка още повече усложнява нещата - не искам да ме мислят за бройкаджия - как да ги убедя, че се нуждая от тази връзка, от това момиче?!

free_spirit
11-01-2007, 07:02
пич,според мен прекалено много се впрягаш...Ако от сега си уморен да търсиш любовта,както ти сам каза,то не знам като поотраснеш малко какво ще е. Ако не опитваш няма да спечелиш и ако не стане с тази девойка последната-споко-и без това жените в БГ са повече от мъжете-все ще ти излезе късмета,има една приказка-за да намериш принца (в твоя случай-принцесата) трябва да целунеш много жаби...смело кани момичето на кино пък каквото излезе, :-| :wink:

Elegance
11-01-2007, 07:13
Kакво ти пука дали ще те мислят за бройкаджия? Това, че ти си знаеш, че не си, е по-важно.
А колкото до това момиче - щом я харесваш, давай, покажи й го.
Ако излезе, че не си неин тип - тя губи! :smt006

NightSky
11-01-2007, 07:43
Може би отстрани наистина изглеждаш като бройкаджия... след като приключиш една връзка веднага се впускаш в друга. Щом си се уморил да търсиш любовта почини си, тя сама ще те намери.

naMy4Ho_KoTe
11-01-2007, 07:47
Недей да приемаш отрязването "не си мой тип" толкова навътре. Просто продължаваш да търсиш. И мен много пъти са ме рязали и то само защото вместо да седя и да чакам принца на белия кон, излизам навън в пълния си блясък и грация и все дебна :> Но пък за сметка на много отрязвания, съм имала досега 4 хубави дълги връзки (едната от които все още продължава и съм много щастлива). Недей да чакаш всичко да ти дойде на готово. Помогни си сам, за да ти помогне и господ ;)

BMW_MPOWER
11-01-2007, 08:08
момко, сигурно не си много на години, а пък и да си в живота има да се впрягаш за много по - сериозни неща и то не 3-4 пъти годишно, а ежедневно. съветът ми е да правиш това, което накрая ще те направи щастлив. ако те кефи тая мацка, запознай се ала бала ако пламне нещо ок ще е яко. ако не недей се закопава. но си нагласи нещата и с мацката дето си късал

vikipf
11-01-2007, 08:40
Как мразя предположенията.. Само ни развалят живота.. "Ами ако.. ами ако не?" , забрави предубежденията и давай напред.. Щом наистина я харесваш.. Опитай с нея... А ако те отреже.. Давай напред. Ще имаш много жени в живота си... ;)

MiMcHeToOo
11-01-2007, 08:48
Искаш - Взимаш. Замислиш ли се - Губиш!

BeBsItO
11-01-2007, 10:17
NE Q TURSI! ...........................TQ SAMA 6TE TE NAMERI!!!!!!!!

drozila
11-01-2007, 10:40
не се впрягай, просто спри да търсиш. сигурен начин че тя ще те намери :grin: