PDA

View Full Version : Съвети за...



teen-girl
11-01-2007, 07:41
zdr iskam da vi pitam kak da prodaljavame samo s svalkite s mom4e koeto na daskalo vseki den ima osmivki namiganiq izpiva6ti pogledi toi dori edin den haxlu v staqta mi kadeto imax 4as i mi zagovori savsem tihi4ko be6e mn mn qko az vlqzah pak kogato ima6e fvs apak iskam vs za sq da si ostava tai s mn qki nameci ve4e po4ti godina :) az 4uvsvam 4e zemam da si padam po nego aide ako se setite ne6o pi6ete tnx predvaritelno !!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

naMy4Ho_KoTe
11-01-2007, 07:45
Когато го засечеш сам по коридорите можеш да го викнеш да пиете кафе след даскало, защото после имаш уговорка, ама около час-два нямаш какво да правиш :)

sasha_90
11-01-2007, 09:02
Покани го да излезете някъде.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-01-2007, 09:31
Хах, ще дам възможно най-откачения съвет (на който ме съветваха много пъти за момчето, което харесвах): някой път в училище си преценяваш откъде ще мине по коридора, например когато сменя стаите за часове, в моя случай беше да го пречакам след физическото. Тогава го придърпваш малко настрани, лепиш му една целуФка набързо, врътваш се и си отиваш без да кажеш нещо... :-) Със сигурност ще му хареса, а и 100% или ще те потърси след това, или ще те настигне (най-малкото за обяснение :D ). Е, аз така и не се осмелих да го направя, но кой знае, може да има по-смели от мен и такива, които повече разбират от материала :)

ХрС
11-01-2007, 09:47
Отиди и го покани да излезете някъде, ако той не се съласи му кажи, че е много ограничен, ако пък каже да, ДЕЙСТВАЙ! :evil:

yuyuto
11-01-2007, 12:17
Ами като го засечеш следващия път, кажи му "Дай да излезнем на по кафенце! Да се разкараме налява-надясно..." и т.н... Така поне ще минете на следващата фаза, пък ся кво да се прави, май ще трябва ти да направиш първата крачка и тва е...

teen-girl
11-01-2007, 13:31
MoOnLiGhT_ShAdOw mn misi za saveta opredeleno tarsq ne6o takova ama prosto az se poznavam i nqma da go napravq :) dano pak nqkoga da se osmelq koi znae :) :)

FunkyFresh
11-01-2007, 13:48
Хах, ще дам възможно най-откачения съвет (на който ме съветваха много пъти за момчето, което харесвах): някой път в училище си преценяваш откъде ще мине по коридора, например когато сменя стаите за часове, в моя случай беше да го пречакам след физическото. Тогава го придърпваш малко настрани, лепиш му една целуФка набързо, врътваш се и си отиваш без да кажеш нещо... :-) Със сигурност ще му хареса, а и 100% или ще те потърси след това, или ще те настигне (най-малкото за обяснение :D ). Е, аз така и не се осмелих да го направя, но кой знае, може да има по-смели от мен и такива, които повече разбират от материала :)
А нееее тфа супер мн ме кефи 8-) мн е готино обаче според мене тфа може да се усмели да го напрай някоя нахакана кучка :razz:

prettyIdeath
11-01-2007, 14:08
Хах, ще дам възможно най-откачения съвет (на който ме съветваха много пъти за момчето, което харесвах): някой път в училище си преценяваш откъде ще мине по коридора, например когато сменя стаите за часове, в моя случай беше да го пречакам след физическото. Тогава го придърпваш малко настрани, лепиш му една целуФка набързо, врътваш се и си отиваш без да кажеш нещо... :-) Със сигурност ще му хареса, а и 100% или ще те потърси след това, или ще те настигне (най-малкото за обяснение :D ). Е, аз така и не се осмелих да го направя, но кой знае, може да има по-смели от мен и такива, които повече разбират от материала :)

Направих нещо такова..само дето останах при него а не тръгнах :) вече сме 8 месеца заедно :) :grin:

По темата ... не знам и аз.. а всъщност доколкото разбирам искаш само свалки ..а не да тръгнеш с него ..Така ли? :-o

teen-girl
11-01-2007, 14:12
mi da dolu gore e taka pone za sega ! :P

teen-girl
11-01-2007, 14:13
mi da dolu gore e taka za sq ne iskam da tragvam s nego prosto iskam da prodaljavame taka no iskam da napraq ne6o mn qko no nz kakvo :neutral:

kifla
11-01-2007, 14:15
Хах, ще дам възможно най-откачения съвет (на който ме съветваха много пъти за момчето, което харесвах): някой път в училище си преценяваш откъде ще мине по коридора, например когато сменя стаите за часове, в моя случай беше да го пречакам след физическото. Тогава го придърпваш малко настрани, лепиш му една целуФка набързо, врътваш се и си отиваш без да кажеш нещо... :-) Със сигурност ще му хареса, а и 100% или ще те потърси след това, или ще те настигне (най-малкото за обяснение :D ). Е, аз така и не се осмелих да го направя, но кой знае, може да има по-смели от мен и такива, които повече разбират от материала :)

Мм да яко!!!ПРобвай го! :P 8)

sexy_momi4e
11-01-2007, 17:33
що не се блъснеш в него...като наближиш до него се обърни назад се едно гледаш нещо и не си го видяла...

mii4eto
11-01-2007, 17:38
що не се блъснеш в него...като наближиш до него се обърни назад се едно гледаш нещо и не си го видяла...
tova e ideia. taka 6te moje6 da go zagovori6, uj ne si iskala ;)

teen-girl
11-02-2007, 12:24
xaax ami az ve4e sam se blaskala v nego prosto za sq ne iskam da se zapoznavam az s nego iskam da mu pokaja 4e go haresvam ama kak ? 4e toi da se zapoznae s men :) :)

lukrecia
11-02-2007, 12:28
Той ако те харесва....сам ще намери начин да се запознае с теб :D

GaMe_OveR_BoY
11-02-2007, 12:34
Хах, ще дам възможно най-откачения съвет (на който ме съветваха много пъти за момчето, което харесвах): някой път в училище си преценяваш откъде ще мине по коридора, например когато сменя стаите за часове, в моя случай беше да го пречакам след физическото. Тогава го придърпваш малко настрани, лепиш му една целуФка набързо, врътваш се и си отиваш без да кажеш нещо... :-) Със сигурност ще му хареса, а и 100% или ще те потърси след това, или ще те настигне (най-малкото за обяснение :D ). Е, аз така и не се осмелих да го направя, но кой знае, може да има по-смели от мен и такива, които повече разбират от материала :)

i az sym na su6toto mnenie dosta dobur savet! :] i puk taka e po zabavno ...v smisal....6e vidi6 ako go napravi6... =D> =D> =D> =D> =D> :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 =P~