PDA

View Full Version : Подаръци



MyCuHkA
11-01-2007, 08:55
Какъв подарък бихте искали да получите за 18-ия си рожден ден?
А вие, които вече сте го минали... какво получихте?
Моя наближава и всички около мен вече са намислили какво искат, а аз още не мога да го измисля. Искам да е нещо запомнящо се... но нищо не ми идва на ум...

Благодаря ви предварително!

Decu
11-01-2007, 08:57
Е то ти ако не знаеш какво искаш.. :)

MyCuHkA
11-01-2007, 08:59
Мога да получа идеи.. от тук от там... :)

bulgarche
11-01-2007, 09:02
Моя рожден ден беше преди 2 дена, като...даже бих казал съм минал без подаръци. По някой лев от родителите, баба и леля и...толкова (за сега).
А има неща които искам от години, но едва ли ще имам някой ден :-D

^Sam90^
11-01-2007, 09:33
Все още не са ми умрели надеждите, че ще получа кола, ама ... надали :(

HopeLesss
11-01-2007, 09:36
Хм... не си спомням много добре, ама получих доста неща. Май беше мп3 плейър, часовник, разни дребни нещица и най-вече много добро изкарване и весело настроение. А иначе това с какво искам за рождения ми ден винаги ми е било много тъпо... Важното е да съм в добра компания и с близки хора. А иначе специално за 18-тия ни рожден ден едни приятели ни организираха на мен и сестра ми много яко шоу. По едно време, както си празнувахме вкъщи, някакви клоуни с 36 балона нахълтаха вкъщи и почнаха да се правят на маймуни. Беше забавно... :D

tuka6na
11-01-2007, 10:18
На 18 имах моя си бърлога,далече от родителски тела,и най-добрия ми приятел вече се беше нанесъл при мен.Въпреки всичко се чувствах най-свободната е така,толкова щастлива,че всъщност не помня почти нищо толкоа значимо за мен от този...период.А при това положение какво повече да искам ... :-|

Boot
11-01-2007, 10:37
Аз... за моя 18 рожден ден получих перфектния подарък от определени приятели. Едно дупчене в Трип Хаус. И беше идеално, защото те знаеха, че на мен ще ми хареса и са го избирали точно с идеята да ми хареса и да ме направи щастлива. Което и се случи. И още си седи на мен пиърса и е прекрасен.

От роднините не помня какво - нещо като кинти ми се върти в главата, но дам - кинтите не са спомен.

fiama
11-01-2007, 13:07
Точно подаръкът ли е нещото, с което трябва да запомниш 18-тия си или който и да било друг рожден ден?! Смятам, че едно весело прекарване с близки хора би било по ценен спомен...

sasha_90
11-01-2007, 15:37
Идеално.Колко близо само е този така чакан от мен РД. :grin: Но до тогава(24 август)има още време.За подарък не съм мислила,предполагам ще ми подарят нещо което искам.По-важното е ,че вече ще бъда на 18.

love_only_one_boy
11-01-2007, 15:47
Пари ;) илии помисли за нещо което нямаш :)