PDA

View Full Version : дайте някаква песен за надите,фешъни



monityY
11-01-2007, 08:58
е кажете някоя такава ако може на бг,за надуте фешънчета с прилепналите дрешки и големите цаки и фешън прическите?

comics
11-01-2007, 09:03
ти пак ли ? Е, ся вече може и да се самоубиеш. и все пак щом те интересува. www.partystars.bg Разгледай тук какво слушаме " надуте фешънчета с прилепналите дрешки и големите цаки и фешън прическите"
Ак0 пак пуснеш такава тема, аз ще ти тегля куршума! Аман от западни прости чалгаджииски истории !!! #-o :razz: ](*,)

LiveFlower
11-01-2007, 13:03
ти пак ли ? Е, ся вече може и да се самоубиеш. и все пак щом те интересува. www.partystars.bg Разгледай тук какво слушаме " надуте фешънчета с прилепналите дрешки и големите цаки и фешън прическите"
Ак0 пак пуснеш такава тема, аз ще ти тегля куршума! Аман от западни прости чалгаджииски истории !!! #-o :razz: ](*,) :lol: брао

sound_mafia
02-28-2008, 13:44
Аре престанете да се делите на фешъни и нефешъни кво ви пречат.и не всички фешъни слушат чалга.в бг е много объркано понятието фешън с чалгар.фешън на английски значи модерен.т.е. човек който следва модните тенденции в прически и дрехи.аз имам 2 фешънки в класа и са много печени,и тва да имаш самочуствие няма лошо и вие дето само ги коментирате ако имахте поне малко от тяхното самучуствие нямаше непрекъснато да се занимавате с тях.кво завиждате че пичовете се влачат по тях а не по вас еми да така е. 8) а и момчетата фешъни има някои много гнусни те са по женствени и от момичета обаче има и много яки пичове. :)

zloto
02-28-2008, 14:07
Камелия - Залеза и зората
нали и беше фенка... как така изведнъж намрази чалгата и фешъните :lol:

XaMcTePKa
02-28-2008, 17:38
най-голямата чалгарка намразила чалгарите хахаха баси филмите брат...

eclipseee
02-28-2008, 17:53
най-голямата чалгарка намразила чалгарите хахаха баси филмите брат...
:lol: Tи да видиш 1 от класа 1вия срок- сдухано рапърче, а 2рия-хаусър с косичката нагоре и дънчици по него. Другата год нз кфо ше измисли. Филми, филмииии

DjBaloon
02-28-2008, 18:12
Фешъм=чалгар?!??! :razz: :razz: :razz:

Аи стига бе.. аз уш твърдя че съм чалгар.. а са вие ми разбихте мечтите.... :(

ReZoN
09-13-2008, 11:13
Това понятие фешън вече стана досадно и тъпо .. писна ми с това .. купя си аидас блуза и секи оо ти кат фешаните незнам си кво , някой си пусне коса и веднага фешън е .. харесвам и хаус музика и друг вид електронна музика и тва не значи нищо .. тея фешъни ако почнат и рап да слушат направооо :-x Запомнете има голяма разлика между фешън и хаусер едното означава човек който слуша хаус , а другото е човек който си слуша чалга ама се прави ,че слуша тва дет е най модерно , тоест хаус .. Слушайте си всичко квото ви допада , носете това което искате , но не падайте до такова ниво , правете си прически и носете модерни дрехи и не си мислете , че сте като фешани , ако не искате да приличате на тях .

krisiiiiito
09-13-2008, 11:41
ти пак ли ? Е, ся вече може и да се самоубиеш. и все пак щом те интересува. www.partystars.bg Разгледай тук какво слушаме " надуте фешънчета с прилепналите дрешки и големите цаки и фешън прическите"
Ак0 пак пуснеш такава тема, аз ще ти тегля куршума! Аман от западни прости чалгаджииски истории !!! #-o :razz: ](*,) :lol: брао
:razz: