PDA

View Full Version : Играе ли си с мен?



malka7a_me47a
11-01-2007, 10:11
Здравейте!За първи път пиша в този форум,но от доста отдавна,следя темите тук!Моята ситуация е много объркана и много ще се радвам да ми помогнете :oops: Имам си най-добър приател,който по стечение на обстоятелствата е момче!Та преди около 3 седмици,започнаха едни свалки-от негова страна :twisted: Не мога да отреча,че в началото ми беше много приатно-но в последствие,нещата придобиха комичен вид :shock: Всеки ден си пишем в skypa и много държим един на друг :smt001 Благодарение на неговите закачки,започнах да се влюбвам в него...а той продължава,хем да е дистанциран хем да е с мен.Не ми е предлагал да ходим-преди 1 месец скъсах с гаджето си-което му беше приател...и той може би не иска да има нищо общо с мен,защото до колкото разбрах бившия още ме обича.Преди наколко месеца,един мои мн добър приател ми предложи да тръгнем-но аз отказах!След това той ми се разсърди и ме мрази.(бях тактична с него но... ](*,) ) Може би и наий-добрият ми приател не иска да ми предложи,от страх да не ме загуби-както стана с др момче :cry: Моля ви не ме карайте да му казвам,защото може никога вече,да не сме "ония"приатели :cry: Днес ще сме на кафе с него и още фр,чудя се какво да правя...Играе ли си с мен :-# (от Ботевград сме и двамата-аз съм на 17той на 18 [-o< #-o

pepelq6kaaa
11-01-2007, 10:27
ta pro4etoh ti problema i moq e sa6tiq i s men se zaka4a edin tyi onui ama pri men toi zn 4e go har i ne mi predlaga sa6to taka negoviq nao dobar fr se varte6e okolo men i kato skasah mi be6e mn qdosan i kvi mi gi na govori po skaipa ama ve4e sme v po dobri otno6eniq off tai mn gadno se polu4ava da har nai dobriq fr na mom4eto koeto si pada ili si e padalo po teb :( a bi6iq ti na kafeto li 6te e

drozila
11-01-2007, 10:32
знаеш ли има една приказака с неговите камъни по неговата глава, играи си и ти с него

pepelq6kaaa
11-01-2007, 10:39
malka7a_me47a da mai trqbva taka ad napravim

drozila
11-01-2007, 10:42
точно така си е, не показвай че ви пука, покажиобратното, дръж се непринудено. повярваи помага минала сам праз това

pepelq6kaaa
11-01-2007, 10:47
dosega ne sam se darjala taka, kak to4no daite ni primeri

drozila
11-01-2007, 10:53
otvu6tai na zaka4ki te mu puskai mu i ti nqkoi, pokaji mu 4e ti e se taq dali 6te ti oburne vnimanie ili ne, govori za drugi mom4eta prad nogo, dokaji mu 4e ne e samo toi

sasha_90
11-01-2007, 11:06
Ако имаш чувството,че те използва,бъди по предпазлива и не се хващай в капана му.

malka7a_me47a
11-01-2007, 17:59
Ами ходихме на кафе :cry: Обаче беше ужасно...бях му сърдита заради един номер който ми погоди :neutral: Логично е да му се сърдя...и той изведнъж,от никъде се разсърди :evil: И аз незнам за какво...Преди си ме гушкашеи т.н. сега даже не пожела да седне до мен :cry: Не го разбирам вече...Вече не издържам...дори тръгна с 1 момче-което изпращаше гаджето си( с тях беше едно момиче) и той тръгна с тях и ме остави сама с още едно момиче... :cry: Не съм някоя режла но не мога вече така.Какво повече иска от мен

koalka
11-01-2007, 18:12
Какво означава "ония приятели"?Та вие вече не сте само приятели, щом има интерес от негова страна, а ти си влюбена, за какво си говорим въобще?Говори с него, питай го какво изпитва, какво мисли да прави и защо го прави и така...Трябва да си наясно с нещата, не може да си прави той, каквото иска само.

pepelq6kaaa
11-02-2007, 09:39
tes tapi m za kvo samo taka se praqt [-X

malka7a_me47a
11-02-2007, 11:56
Az ako znaeh zashto pravqt taka #-o Sega sme skarani,zaradi edna drebolia.Dnes taifata pak e na kafe s nego-a menne me puskat :cry: :cry: :cry: Mrazia i semeistvoto si i nego i vs-dori sebe si :neutral:

pepelq6kaaa
11-02-2007, 12:00
:x :x :cry: d azn kakvo ti e i na men mi se slu4i ne me puskaha lqtoto bqh kato v zatvor :-k

az17
11-02-2007, 12:09
moje mom4eto samo da se zabavlqva bez da vlaga ni6to i az mn puti sum pravel taka.Sigurno e gadno neznam ostavi go puk ako toi te iska 6e se vurne ako ne 6ans ne e edinstven :D :-D

GaMe_OveR_BoY
11-02-2007, 12:42
знаеш ли има една приказака с неговите камъни по неговата глава, играи си и ти с него

+1 =D>

HePeAJIeH
11-02-2007, 12:42
Просто трябва да говориш с него!Проведете един нормален разтовор!Виждам че не сте лапета на по 12-13 години така че разговорът в случая е най-доброто решение :) 8)

punkrock
11-02-2007, 12:47
Големи хора сте за да се карате за глупости!
Вземи поговори с него съвсем сериозно, разяснете си положението. :)