PDA

View Full Version : офффф класа ми е супер тъп



SwEeT_PriNceSsS
11-01-2007, 12:59
Здравейте.. значи от тази година съм в ново даскало в друг град нали кандидатствах приеха ме и така.. и всички сме нови нали.. но някак си се делим на групички и ние нали стачкуваме още, но тая седмица взеха да ни викат за по един час само.. .. и нз обаче с никой нищо не мога да си кажа всеки мълчи и нищо не казва пък аз съм много приказлива и много се ядосвам като малчат.... :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 таа..въпроса ми е като бяхте в нов клас нали не само вие ми всички и при вас ли беше тъка.. всеки сеедно се притеснява да каже нещо... всеки мълчи и т.н. и кога се оправи това.. станахте ли приятели след това и прочие и прочие.. сори за леко тъпата тема... но просто не издържах.. 8-)

find_m3
11-01-2007, 13:03
радвай се докато можеш ,че после като си отворят устите ще ти се иска да умреш :-s

Seducti0n
11-01-2007, 13:04
Напълно нормално е в началото да сме по-мълчаливи.Все пак,имай предвид това,че не се познавате и ви трябва време,докато привикнете към новата среда.
Не насилвай нещата,сигурна съм,че по нататъка ще се поутпуснете.Ако хората свестни,може и приятелство да създадете.Имате доволно много време да се опознаете,а и нали знаеш,че хубавите неща,стават бавно. :wink:

Mariolcheto
11-01-2007, 13:04
:neutral: Ами ние много бързо свикнахме заедно :grin: за 3-7 дена и стана така все едно се познаваме от 5 години! :neutral:

ThunderGoddess
11-01-2007, 13:26
Да, отначало всички мълчаха като пукали. Повечето, де, новите. Защото половината ми клас се оказа, че преди са били заедно пак :) С времето това ще стане. Избери си една групичка и иди да си бърбори с тях. Ще се свенят малко, ще се стискат, но все ще разчупиш леда :Р Аз обичам бъбриви хора примерно :)

NightSky
11-01-2007, 13:34
Така е в началото, по-нататък ще се сближите.

Loshotia
11-01-2007, 13:41
Ние пък не си мълчахте- запознавахме се бурно...хаха, иначе по- късно осъзнах, че за нищо не ми става класа.

Reed
11-01-2007, 14:02
Не съм имала такива пробли.Може би 'щото бях с най-добрата ми приятелка.А ако бях сама,едва ли щеше да бъде така..хах..
ъм..като мълчат-питай ги за нещо..къде са учили,ала-бала.. (:

angel4e_f3
11-01-2007, 14:35
Аз също съм в ново училище тази година и при мен в началото беше така ,но с течение на времето се отпуснахме и сега като се опознахме си изкарваме много добре :grin: . Не се притеснявай и при теб ще стане така

XaMcTePKa
11-01-2007, 14:49
при нас беше същата работа до няква степен все още е щото някой ги е шубе да си отворят устата и тей ама споко се ще се намери някое дрънкало дето да разчупи леда ;)

Insatiable
11-01-2007, 15:20
Спокойно, при всички е така. И аз като бях осми клас .. езикова паралелка супер странно се чувствах все някфи зубърчета около мен и почти с никой не говорех. Сега вече сме десети клас, да речем опознали сме се, но класа ни е на групички все още. Събрали сме с още няколко момичета и си се водим постоянно дори и извън даскало, но все пак аз не мога да понасям класа си :D И при теб ще се оправят нещата :) Нищо не става от веднъж :)

sladku_bebzi
11-01-2007, 15:43
Първия ден само аз и едно момиче говорехме и не спирахме, а останалите си мълчаха и ни слушаха, ама все ми е тая.В края на първата седмица разговорите тръгнаха, като да не повярвате...

N0_feAR
11-01-2007, 15:44
Еми в началото винаги е така. И при мен беше така....всички мълчат, не се познават ама и аз съм една голяма дърдорана и ги почнах още в началото :D Абе щом те не знаят за к'во да приказват, приказвай ти бе, много е лесно ;) Ама виж и ние в началото бяхме мълчаливи и се делихме на групички (не че и сега не се делим) ама всички се разбираме и то доста добре. Няма от кво да се притесняваш...кофтито при теб е най-вече заради стачката и нямате достатъчно време да се опознаете, но и на това ще му дойде времето.

HePeAJIeH
11-01-2007, 16:36
Споко и моя клас е шибан 8-) [/quote]

g_antonov
11-01-2007, 19:04
i v moq klas ima 1 grupi4ka koito se mislqt za nai velikite i draznqt vsi4ki drugi am po golemi priqteli sa mi kazvali 4e kym 12 klas predi za zavyr6at klasa im se e splutil

slun4evo
11-01-2007, 19:24
В моя калс беше така, нямаше много контактни хора, но аз много напористо си спечелих доверени хора.Естествено има и хора които не мога да понасям, но се успокоявам, че можеше да е по зле.Спокойно с времето като се опознаете нещата ще се оправят.Дай им малко време, като станете 9 клас ще сте по задружни. :)

heely
11-02-2007, 08:51
Спокс де,няма да е по смотан от моя клас...Имам чувството че моя клас е подбран от най-малоумните от цялото даскало...

Presley
11-02-2007, 11:17
Еми нормално е.В началото винаги е така.Но като тръгнете на училеще с редовни часове бърэо ще свикнете един с друг и няма да се усетите кога сте си станали партиъка :D !
И аэ си спомням как пъвите дни в осми клас само псувах класа ми и обяснявах какви са смотльовци,но мина малко време и се окаэа ,че доооста съм грешала.
Абе споко,ще се оправите.

?love_haTe!
11-02-2007, 15:19
Пфхаха..и аз много говоря и бях подплашила народа от началото..
споки,не се притеснявай-временно е :wink: Аз както много говоря съм
и много контактна..просто говори си с тях,не ги отбягвай..с времето
всичко ще се оправи :)

chocoleptic
11-02-2007, 20:23
Не се оплаквай и моя не е цвете за мирисане .. :wink:

BaiboCo
11-02-2007, 22:22
радвай се докато можеш ,че после като си отворят устите ще ти се иска да умреш :-s

indeed

gorska
11-03-2007, 08:36
При мен не беше така. Верно,че в началото бяхме на групички, но пак си говореха всички... Може би затова доспринесе и госпожата по английски, която е мн печена и ни забавляваше, изобщо направи, така че всички да се запознаем, и не само да си научим имената, а и по нещо за другите... :)

ZAROSLAVA_babYyYY
11-03-2007, 09:07
:shock: :shock: :shock: :shock: хммм при мен не беше така :? е много ясно, че отначало не се скасвахме да говорим помежду си, но се пак си разменяхме по една две реплики :) като мине малко време ще се поотпуснат и всичко ще бъде ок според мен :P

No_Limit
11-03-2007, 09:21
Това че са срамежливи не ги прави тъпи , но мисля че след време ще се сближите

ХрС
11-03-2007, 12:09
Ами в моя клас момичетата са скоби, аз за това се движа с момчетата.
Иначе е простотия от където и да го погледнеш, но сега се живее !?

zvezdichkaaa
11-03-2007, 14:14
Спокс де,няма да е по смотан от моя клас...Имам чувството че моя клас е подбран от най-малоумните от цялото даскало...

Ох трябва да видиш моя сякаш са избирани с конкурс за най-малоумните и гадни хора на земята!

sasha_90
11-03-2007, 16:22
Радвай се докато са по-мълчаливи.Когато се опознаете всеки ще започне да говори против останалите.Това делене едва ли ще спре.
В моя клас беше така.В началото не се познавахме и бяхме мълчаливи,на групи се деляхме.Втората година всичко се обърна.Опознахме се и се започна "ада".Всеки започна да говори лошо за другия.Ще имаш късмет ако си по-отворена :-D .Ако ли пък не си т.е. си срамежлива всички ще ти се подиграват,че си тъпа и задръстена,ще ти обръщат внимание само когато имат нужда да препишат от теб(в случай,че си отличничка!).Друго май не се сещам какво да ти кажа.Ако се сетя пак ще пиша. :)

sunny_flower
11-03-2007, 16:36
Спокс де,няма да е по смотан от моя клас...Имам чувството че моя клас е подбран от най-малоумните от цялото даскало...

Ох трябва да видиш моя сякаш са избирани с конкурс за най-малоумните и гадни хора на земята!

Ооо и още как ](*,)