PDA

View Full Version : въпросче за наркотиците



Angelita
11-01-2007, 14:43
На 17 съм.До сега никога не съм взимала никакви наркотици (пушила съм само трева),и много искам да пробвам.Не защото е модерно или защото всички го правят,просто напоследък не мога да се разбия като хората на партитата,преди пиех алкохол за настроение,но и това стана тъпо.
Особено много ми се иска да друсам,защото в последния месец бях на 5-6 супер яки партита,но не можах да се изкефя максимално,и не,не е защото DJ-ите не бяха добри (както се опитах да се самоизлъжа хахаха).Не.Всичко си беше перфектно но на мен ми се е сдухало и искам да се надрусам.До сега да съм го направила,само че не знам с какво.Чудя се между бонбон,амфети или кока.Проблема е че не знам как да си намеря (срам ме е да ида при някой и да го питам може ли да ми даде дрога),не искам да разпитвам приятелите ми защото не искам да разбират че друсам.Не искам никой да ми чете морал кви шитс са наркотиците,а приятелите ми точно това ще направят.Затова не знам как да намеря.Другият проблем е че не разполагам с много пари.Нашите ми дават по 10 лв на ден,а както разбрах бонбона струва към 12 лв,другите неща сигурно са още по-скъпи.Начи кво излиза че трябва да си събирам пари за дрога като най-пропадналите,но няма начин,навита съм само никой да не разбира.Ааа имам и друг въпрос колко струват коката и амфетата,и 1 грам за колко пъти стига,и колко писти е нормално да се вземат?Не искам да ми се смеете колко съм непосветена,до сега не съм се интересувала от дрога,а и в средите ми няма кой да ми каже.... :)

i'm so excited!
11-01-2007, 14:54
тъпа си.

JoeBanana
11-01-2007, 14:59
шибани наркози
у кофите !
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

ThankYouVeryMuch
11-01-2007, 15:00
Ами пропадай тогава.

Mariolcheto
11-01-2007, 15:00
тъпа си.
+500 :grin:

AtMosFera
11-01-2007, 15:02
За кока нямаш пари,бонбони хубави няма откъде да си намериш и остава да си вземеш 1 10-ка амфетамин.На твое място...не бих се занимавала,честно....

find_m3
11-01-2007, 15:06
тъпа си.
+500 :grin:

щом до сега не си пораснала....жална ти майка!

баси кво ви стана бе хора.вие сте болни казвам ви.не съм ти приятелка ,ама ти какво живота ли искаш да си съсъпиш бе момиче??????ходи се лекувай ,щото имаш здрав проблем.тресете пубертета яко ,така че по-добре се затвори някъде и чакай да ти мине :-x

Special K
11-01-2007, 15:09
Поемаш по доста неравен път пълен с пукнатини.......преди да взимаш каквото и да е било ти препоръчвам да се запознаеш повече с явлението психоактивни вещества за да няма неприятни изненади после.......
Имай предвид че да разчиташ на субстанция да ти прави веселото не е правилен подход.....

FelisDirus
11-01-2007, 15:10
Я ходи да си четеш уроците и не се занимавай с глупости. Ще се превърнеш в жалко деграде, гарантирам ти.

Интересно как мога да се забавлявам, без да съм друсана. :?

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 15:11
Провали си живота!Заприличай на плашило!И си плати за всичко това!!!Чудесно е,нали!

find_m3
11-01-2007, 15:12
Я ходи да си четеш уроците и не се занимавай с глупости. Ще се превърнеш в жалко деграде, гарантирам ти.

Интересно как мога да се забавлявам, без да съм друсана. :?

като гледам колко е зле...никой не може да я оправи.вече е достатъчно затънала 8)

Blestq6ta
11-01-2007, 15:16
тъпа си.
+500 :grin:

8-)

MixXx
11-01-2007, 15:26
малко пари са и давали - 10 лв на ден...на мен ми дават 10 лв на седмица и ми стигат всеки ден да излизам на кафе,и петък да се разбия(като взема още 1-2 лв от брат ми) но 10 лв на ден...и да са й малко...по темата,не мисля че е нужно да се друсаш,не е хубаво,но както ти каза,няма да ти четем морал #-o

FelisDirus
11-01-2007, 15:32
малко пари са и давали - 10 лв на ден...на мен ми дават 10 лв на седмица и ми стигат всеки ден да излизам на кафе,и петък да се разбия(като взема още 1-2 лв от брат ми) но 10 лв на ден...и да са й малко...по темата,не мисля че е нужно да се друсаш,не е хубаво,но както ти каза,няма да ти четем морал #-o

Това е едно презадоволено и разглезено дете, чийто живот е адски скучен, защото мама и тати дават парички и купуват всичко.

krem4et0
11-01-2007, 15:33
Въпросът ти нарушава т.12. 1 съвет-намери си готини приятели. С тях става купон и без алкохол, трева, наркотици..........