PDA

View Full Version : Отчаяна съм..помогнете



Tedi_sheep
11-01-2007, 15:12
Здравйте.Имах си приятел, който беше много красив, но надут и женкар.От друг град е, но обстоятелствата го притискаха да стои в моя лятото.От самото начало разбрах какъв е, но реших все пак да се боря за нашата връзка.Всичко беше хубаво, но после той стваше все по-съмнителен и по-съмнителен.АЗ охладнях, но само на думи, мислех си, че ще се контролирам и няма да се влюбя, обаче се случи и то несъзнателно.Той ме използваше ей така за лятото.Докато е бил с мен е имал и официална приятелка от неговия град.Отделно се занимаваше и с едно друго мимиче, но го накарах да избира и избра мен.Почти до самия край незнае, че си има друга приятелка, само предполагах.А всичко с него беше хубаво.Изпитах неща, чувства и любов невидана до сега от мен.Всеки път когато се опитвах да си тръгна, той ме връщаще с думи , а и действия.Само не разбрах защо ме разиграваше толкова заради едно "нищо".И когато наближи края на лятото той реши, че му е все едно дали е с мен.Каза, че обича другото момиче, а мен не или поне не толкова силно.С тези думи ме потопи в тъга и отчаяние.Пророних само една сълза, която той не видя.Казах си, че друг, по-добър ще срещна.Не му проговорих, въпреки, че той ме дърпаше и искаше да говорим и да ме целува, и да ме прегръща.АЗ се дърпах и го избягвах цяла вечер.След 2 дена разбрах, че е заминал и може би няма повече да го видя, НИКОГА.Аз вярвам, че ще ме запомни, защото му показах неща, които никоя друга не е и той сам го каза.Просто се чувствам гадно, защото от тогава смених 2-ма приятеля и никой не докосна сърцето ми дори мъничко,а и двамат умираха за мен и ме заслужаваха много повече от ъова момче.Дали ще се оправя и как да успея?Моля помогнете мили приятели :roll:

sapphirr
11-01-2007, 15:28
ще се оправиш,въпрос на време е!и аз преживяш нещо ,от което не смятах,4е ще се възстановя,но успях.много е прав този ,който е казал,4е времето лекува.и според мен е така,най-ве4е защото то4но времето ще те срещне с нови хора,нови емоции,нова любов.но това време не е месец или два,никой не може да ти каже колкото ще отнеме.единственото,което можеш да направиш сега е да погледнеш напред и да си кажеш "минало",колкото и да те боли.и ако го постигнеш не след дълго ще си благодарна на самата себе си,4е си съхранила нервите си

BeBsItO
11-01-2007, 15:32
jenkar.... i e ot drug grad= tragediq....

Insatiable
11-01-2007, 15:51
Не си заслужава. Забрави го.

dami666
11-01-2007, 15:56
ZABRAVQI!!!!!

tuzaro
11-01-2007, 16:05
Нали взех заплатата ... и си взех бански на ягодки(нали ще ходя на почивка в Турция 8) ), взех си и сутиен,прашки,боксерки,кол н и блузка на ягодки, всичко на ягодки.Нещо съм се зарибила.СЕга съм си харесала едно палтенце , то такова много яко, не че ще топли е струва 260лв. ама това вече от заплата на приятеля ми.Той ми подари очила за 320 лв. и за палто ще се изръси.Добре ми е да живея така.Не съм фешънка нали, просто се обличам модерничко като има кой да ме спонсорира.Вие с какво ще се похвалите?! [-( О 0свен със зависта и още няколко лоши качества! :-xтва си го писала в една друга тема....

Аз вярвам, че ще ме запомни, защото му показах неща, които никоя друга не е и той сам го каза. с тва ме уби той цяло лято те лъже ама ти е казал че само ти си му показала нещата и ти му вярваш...Тъпа си!

kifla
11-01-2007, 16:15
Нали взех заплатата ... и си взех бански на ягодки(нали ще ходя на почивка в Турция 8) ), взех си и сутиен,прашки,боксерки,кол н и блузка на ягодки, всичко на ягодки.Нещо съм се зарибила.СЕга съм си харесала едно палтенце , то такова много яко, не че ще топли е струва 260лв. ама това вече от заплата на приятеля ми.Той ми подари очила за 320 лв. и за палто ще се изръси.Добре ми е да живея така.Не съм фешънка нали, просто се обличам модерничко като има кой да ме спонсорира.Вие с какво ще се похвалите?! [-( О 0свен със зависта и още няколко лоши качества! :-xтва си го писала в една друга тема....

Аз вярвам, че ще ме запомни, защото му показах неща, които никоя друга не е и той сам го каза. с тва ме уби той цяло лято те лъже ама ти е казал че само ти си му показала нещата и ти му вярваш...Тъпа си!

Samo ne razbrah kfo obshto imashe ednata tema s drugata ?!?!?!?
A otnosno TAZI tema..Zabravi go toq i gledai na pred! ](*,)

nestle
11-01-2007, 16:17
Времето лекува ;)

Tedi_sheep
11-01-2007, 16:28
Нали взех заплатата ... и си взех бански на ягодки(нали ще ходя на почивка в Турция 8) ), взех си и сутиен,прашки,боксерки,кол н и блузка на ягодки, всичко на ягодки.Нещо съм се зарибила.СЕга съм си харесала едно палтенце , то такова много яко, не че ще топли е струва 260лв. ама това вече от заплата на приятеля ми.Той ми подари очила за 320 лв. и за палто ще се изръси.Добре ми е да живея така.Не съм фешънка нали, просто се обличам модерничко като има кой да ме спонсорира.Вие с какво ще се похвалите?! [-( О 0свен със зависта и още няколко лоши качества! :-xтва си го писала в една друга тема....

Аз вярвам, че ще ме запомни, защото му показах неща, които никоя друга не е и той сам го каза. с тва ме уби той цяло лято те лъже ама ти е казал че само ти си му показала нещата и ти му вярваш...Тъпа си!
Това, което съм написал в темата за фешъните е нарочно, не е истина и никога не мога да си позволя да се държа така.Просто исках да видя реакциите на някои хора от форума.АЗ моля хората да ми помагат, а не да ми показват какво пиша в други теми.Не може да знаеш дали съм тъпа, без да ме познаваш лично.

MrAvKa_BazUkaR
11-01-2007, 16:45
male momi4e az kat vidqh romana deto si napisala i se otkazah da go 4eta no 6a sa opraish az vqrvam v teb 8)

jessika87
11-01-2007, 16:48
vremeto e nai golemia le4itel,moia savet e da izliza6 po 4esto,da se sre6ta6 s novi hora,jivota e tavrde kratak za da se iadosva6

koalka
11-01-2007, 16:59
Не е трябвало да се бориш въобще за тази връзка, като го виждаш какъв е.Още по-малко и със зарибявките с другото момиче.Тогава е трябвало да го зарежеш и да не се занимаваш повече с него.Обаче, ето какво е станало-силно си започнала да го харесваш, а сега повече няма да го видиш.Опитай се да го забравиш и занапред не се занимавай с такива момчета.
А това, че те е спирал, когато си си тръгвала, нищо не означава. :wink: Харесвал те е и за това.

GregoryHouse
11-01-2007, 17:21
Боже боже колко наивници има по света...как си мислиш че можеш да задържиш при себе си някой такъф? Мамайкооо...била си обречена още от началото...пък и след време минава...при повечето... :shock:

mii4eto
11-01-2007, 17:46
6te ti mine. vse pak niakoga 6te sre6tne6 4oveka za teb i toi 6te te nakara da se 4ustva6 po sy6tia na4in, 4e daje i po-hubavo ;) nai-vajnoto e nikoga da ne se samoobviniava6, za6toto ima mn slu4ai v koito se slu4va tova. a tova e nai-goliamata gre6ka na po4ti vsi4ki momi4eta. spokoino...ima vreme, i ti 6te sre6tne6 lubovta v jivota si i 6te prejivee6 tozi jenkat. uspeh \:D/

tuzaro
11-01-2007, 18:53
Нали взех заплатата ... и си взех бански на ягодки(нали ще ходя на почивка в Турция 8) ), взех си и сутиен,прашки,боксерки,кол н и блузка на ягодки, всичко на ягодки.Нещо съм се зарибила.СЕга съм си харесала едно палтенце , то такова много яко, не че ще топли е струва 260лв. ама това вече от заплата на приятеля ми.Той ми подари очила за 320 лв. и за палто ще се изръси.Добре ми е да живея така.Не съм фешънка нали, просто се обличам модерничко като има кой да ме спонсорира.Вие с какво ще се похвалите?! [-( О 0свен със зависта и още няколко лоши качества! :-xтва си го писала в една друга тема....

Аз вярвам, че ще ме запомни, защото му показах неща, които никоя друга не е и той сам го каза. с тва ме уби той цяло лято те лъже ама ти е казал че само ти си му показала нещата и ти му вярваш...Тъпа си!
Това, което съм написал в темата за фешъните е нарочно, не е истина и никога не мога да си позволя да се държа така.Просто исках да видя реакциите на някои хора от форума.АЗ моля хората да ми помагат, а не да ми показват какво пиша в други теми.Не може да знаеш дали съм тъпа, без да ме познаваш лично.никаде не видях ирония в написаното в другата тема.... явно аз съм тъп :-# а по втория цитат да имаш обяснение? :smt001

Tedi_sheep
11-01-2007, 20:28
tuzaro не си тъп просто аз го написах по този начин, нарочно.Аз самата намирам ирония във всяка една написана дума в отговора ми в другата тема.Ами всъщност не съм длъжна да давам обяснения все едно съм престъпница, но...ами защото с него бяхме от друга страна приятелите и той си е споделял с мен някои истини за него, които почоти никой не знае...в последните ни няколко разговора си казахме доста неща за нас двамата като личности, дори и съкровенни тайни и незнам защо го направихме...но забравих да кажа, че и до днес се чуваме, за да споделяме някои работи случили се с нас и може би това ми пречи да го забравя..незнам връзката ни винаги е била странна, дори и да сме само в приятелски отношения пак е странно...Но в онези разговори той просто ми сподели, че в мен е видял нещо различно и до самият край си му бях тръпка, просто не ме обичаше и нямаше бъдеще в нашата връзка, но исках да чуя това и от други хора.Благодаря ви на всички, вече съм сигурна, че той не е за мен!

tuzaro
11-01-2007, 20:36
tuzaro не си тъп просто аз го написах по този начин, нарочно.Аз самата намирам ирония във всяка една написана дума в отговора ми в другата тема.Ами всъщност не съм длъжна да давам обяснения все едно съм престъпница, но...ами защото с него бяхме от друга страна приятелите и той си е споделял с мен някои истини за него, които почоти никой не знае...в последните ни няколко разговора си казахме доста неща за нас двамата като личности, дори и съкровенни тайни и незнам защо го направихме...но забравих да кажа, че и до днес се чуваме, за да споделяме някои работи случили се с нас и може би това ми пречи да го забравя..незнам връзката ни винаги е била странна, дори и да сме само в приятелски отношения пак е странно...Но в онези разговори той просто ми сподели, че в мен е видял нещо различно и до самият край си му бях тръпка, просто не ме обичаше и нямаше бъдеще в нашата връзка, но исках да чуя това и от други хора.Благодаря ви на всички, вече съм сигурна, че той не е за мен!имам само един въпрос не е свързан с темата чалга слушаш ли? :smt001

Tedi_sheep
11-01-2007, 21:06
Преди три години слушах чалга.Отдавна вече не ми харесва този вид "музика", а и не одобрявам като цяло поп-фолка.Иначе музиката и стиловете, които наистина харесвам са Tribal House, Groovy и Hard Techno!Аз също имам въпрос към теб :arrow:Ирония и подигравка ли долавям в думите ти ? :?

tuzaro
11-02-2007, 15:17
Преди три години слушах чалга.Отдавна вече не ми харесва този вид "музика", а и не одобрявам като цяло поп-фолка.Иначе музиката и стиловете, които наистина харесвам са Tribal House, Groovy и Hard Techno!Аз също имам въпрос към теб :arrow:Ирония и подигравка ли долавям в думите ти ? :?Не! Просто ми стана интересно. :smt001