PDA

View Full Version : Имам питане за една болка....



gogom34
11-01-2007, 15:52
днес като се събудих и още бях в леглото усетих една болка точно под дястата ми гърда, като вдишам дълбоко или издишам също ме боли, като ходя и едновременно дишам е пак тази болка, като пипна обаче не я усещам, като се наведа пак я усещам
тя е точно под дясната гърда както вече казах и е точно над едно от дясните ми ребра
може ли тази болка да е свързана с ребрата ми?значи тя сигурно се е получила точно през нощта, докато съм спала, но не мога да си обясня как се е получила
моля ви, ако някой има идея нека я сподели

dan4ety
11-01-2007, 16:45
Това е много гадно. Възможно е реброто ти да е натъртено. Ако не ти мине до утре трябва да идеш на лекар (знам, че е банално, ама какво да се прави). На мене също ми се е получавало и ми минава на следващия ден. Би трябвало и на тебе да ти мине :)

gogom34
11-01-2007, 17:09
добре хора :smt001 ще изчакам до утре да видя какво ще стане и ако не мине отивам на лекар

ubuntu
11-01-2007, 17:10
Аз имам същия проблем от време на време но отляво и то само като дишам но минава бързо ... доста съм мислил от кво може да е но не мис е ходи на лекар затва щото съм уникален случай и пак ще трябва да се съберат 2 болници за да ми кажат че нищо ми няма :? Ако си пушачка може и от тва да е ... нз :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 :smt102

LoveIsBitch
11-02-2007, 00:52
И на мен ми се случва често, докато спя.. и като се събудя докато си лежа и дишам дълбоко усещам болка точно под сърцето, или ребрата. 20-30 мин след като стана и се разшетам и хапна нещо ми минава.
Това май ми се случва, като не съм ял от доста време и си легна да спал, пак без да ям.
Но ако теб те боли дори и след като си яла, и през деня, докато се движиш, най-добрия вариант е лекаря:) успех

lukrecia
11-02-2007, 12:12
Това няма общо с ребрата откъде го измислихте??? =D> =D>

Под дясната гърда е черния дроб...възможно е той да те е наболявал.Понякога и преди цикъл около гърдите и под тях има неприятни бодежи и болки.Иди на лекар...,ако не мине.