PDA

View Full Version : дайте ми някакъв съвет



- daRkNeSs -
11-01-2007, 17:59
Темата може да ви се стори банална,но имам нужда от вашата помощ,защото съм много объркана :neutral:
Ситуацията е следната:Имам приятел от известно време,не мога да кажа,че не го обичам,но имам усещането,че той не е за мен.От известно време се чудим какво да си кажем,само се караме и се сдобряваме,защото някак сме си свикнали един с друг,а честно да си призная секса е движещ фактор.Преди не беше така :-k .
Мислех,че всичко е идеално,но като гледам как приятелите ми са намерили точния човек за себе си,се замислям.
Срещнах момче,което отговаря точно на представите ми на човека за мен,но не искам и да се замислям за нещо с него ](*,) .
Проблема идва може би от там,че приятелят ми е една година по-малък и някак не намирам перспектива във връзката ни.
Моля Ви,дайте ми някакъв съвет без значение какъув... 8-[ [-o<

koalka
11-01-2007, 18:05
Трябва да си отговориш на въпроса какво ти искаш.Дали искаш да бъдеш с него, дали можете да оправите нещата и най-вече да проведете един разговор, за да ти станат ясни някои неща.Аз първо бих се опитала да оправя нещата и после да правя, каквото и да било.

fars
11-01-2007, 18:32
на колко години си ти и на колко е приятелят ти ? отколко време сте заедно ? по принцип мисля че имат значение тези неща :wink:

FunkyFresh
11-01-2007, 18:39
Според мен няма значение от това че тои е по малък от теб важни са самите ви взаимотношения но по това което си написала изглежда се едно не си наясно със себе си и връзката ви :(

Cool_Bitch
11-01-2007, 18:45
Ti na kolko si?Emi 6tom misli6,4e tva mom4e ne e za teb mu go kaji.Az bqh vav sa6tata situaciq,karanici-sdobrqvane i nai-nakraq mu kazah,4e iskam da skasame 6toto nemojem da prodaljavame taka.Po-dobre mu go kaji,za da ne go laje6!!! 8)

sasha_90
11-01-2007, 18:52
Важно е какво искаш ти.Добре помисли над това дали искаш да останеш с приятеля си или не.В случай,че си сигурна и не искаш да си с него го остави.

Raderfort
11-01-2007, 18:52
nai dobre pogovorete i se razberete dali se iskate o67e.

- daRkNeSs -
11-01-2007, 19:36
той е на 17,а аз на 18.Сложно е,защото аз тази година завършвам,а той има още да учи.Ако остана с него малко или много му давам надежда за нещо сериозно.Аз съм първата му сериозна връзка и си мисли,че ще съм последната.Там е работата,че не можем да седнем да поговорим...разговорите отдавна не вървят и завършват еднакво..с караници.Но ако го оставя не знам какво може да направи... :-k

_BoSSy_
11-01-2007, 20:38
Звучиш едва ли не "не мога да бъда повече с него,но ако го оставя нз какво може да си причини..".
Караниците са напълно нормално явление в една връзка,но ако те са ежедневие-няма смисъл да си късате нервите и двамата..
А няма значение,че си година по-голяма от него-тва не е никаква разлика за мене. :wink: