PDA

View Full Version : Издъних се пред наще-как да оправя положението?



BioX
11-01-2007, 21:13
8-[
v4era na6te me nameriha martvo pian vav edna moq prqtelka v cqlata staq miri6e6e na treva a da ne govorim kolko prazni bytilki ot bira i vodka ima6e.na monmenta me pribraha vka6ti no sled kato istreznqh mi dadoha 100lv i me izgoniha.az ytidoh da spa v kvartirata na gadjeto mi i ne sam bez pokriv no vse pak ne sam si y nas.
ako nqkoi moje da mi dade malko savet4e kak da se izmakna ot taq sitoaciq 6te my bada mnogo blagodaren.
mersi predvaritelno


Редактирано от-ЦвЕтИт0-7-ма т.,заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

NightSky
11-01-2007, 21:25
Бая си се издънил.
Значи предложи на вашите (по телефона) да дойдеш за малко до вас да поговорите. Ако се съгласят отиди и им кажи колко безотговорно и глупаво си постъпил, че осъзнаваш грешката си и няма да я правиш отново. Кажи им, че не си помислил внимаелно, преди да постъпиш така и пр.
Ако това не подейства остани в приятелката си и не им се обаждай, нито им вдигай ако звъннат (тва за няколко дни). Като не те чуват и виждат и не знаят как си бързо е им мине.
Късмет! :-)

~*~7astlivkA~*~
11-01-2007, 21:35
4ove4e mn lo6o si q podredil nz dali naro4no ili kak oba4e spored mene si im zagubil doverieto ako iska6 da opr6 ne6tata tr na vs cena da si go v1rne6 nqma da e hi4 lesno pri polojenie 4e ne si si vk16ti mn kofti se e polu4ilo horata edva li sa iskali da te namerqt taka kakto i da e de moje bi tr da se ograni4i6 s alkohola ako pu6i6 tova s16to 6toto predpolagam adski sa se pritesnili vse pak znt 4e tiq raboti mn vredqt ostra reakciq naistina oba4e tr da se promeni6 pone malko vse pak tui si e tvoqt organiz1m ama te ne iskat taka da se trovi6 p1k v qrostta si 4ovek nqkoga nz kvo pr zatova si mislq 4e sa te izgonili polzvai si pari4kite razumno dokato opr6 ne6tata nz moje bi sled nqkolko dena tr da se zav1rti6 nqk1de deto zn6 4e 1 ot 2mata pone hodi i da si pogovorite ne vqrvam 4e 6te te podminat kato 4ujd no prosto nedei taka tova si e povod 4ovek da se pozamisli nad sebe si sorry ako mn pou4itelno zvu4a prosto iskam ne6tata da se oprt ako naistina d1rji na tebe priqtelkata ti i tq 6te moje da te pos1vetva ne6to nz napr kakvoto smetne6 za dobre prosto ne gi razo4rovai pove4e taka aide dano vs da e nared uspeh

Lady_AMG
11-01-2007, 21:38
V slu4aq e mnogo vajno na kolko godini si,taka 4e ako moje pi6i
I vypreki 4e si se izdynil ne mislq 4e na4ina da se spravqt s teb e da te izgonqt ot ky6ti...Prosto se priberi u vas i ako te izgonqt otnovo im obe6tai 4e nama da pravi6 taka nikoga otnovo,4e si osyznal gre6kata si...Kaji im 4e gi obi4a6 i gi pomoli za vtori 6ans,nqma kak da ne ti prostqt...Roditelite vinagi pro6tavat :wink:
Kysmet!!!

NightSky
11-01-2007, 21:43
Забравих да питам на колко години си. :wink:

BioX
11-01-2007, 21:44
ami na 15 godini sam.te znaqt 4e py6a cigari ama neznaqt 4e py6a treva.

Seducti0n
11-01-2007, 21:53
ami na 15 godini sam.te znaqt 4e py6a cigari ama neznaqt 4e py6a treva.
Оле,много кофти ситуация.Не знам какво точно да те посъветвам,но на 15 с 100 лв в джоба в квартирата на гаджето не е оферта... :?
По-добре преспи там у приятелката си и утре потърси начин да говориш с ваще и да им се обясняваш по някакъв начин.Едния варинт е да отричаш,това с тревата до доказването на пративното,другия е да си признаеш всичко,но тогава последтвията,може да са още по-тежки. :?
Пък и в край на сметка един ден,те така или иначе,са щяли да разберат,кофтито е че се получило при такива обстоятелства.Наистина здравата си го закъсал,дано да имаш късмет,родителите ти да размислят и да се върнеш отново у дома.

BioX
11-01-2007, 21:58
ami na 15 godini sam.te znaqt 4e py6a cigari ama neznaqt 4e py6a treva.
Оле,много кофти ситуация.Не знам какво точно да те посъветвам,но на 15 с 100 лв в джоба в квартирата на гаджето не е оферта... :?
По-добре преспи там у приятелката си и утре потърси начин да говориш с ваще и да им се обясняваш по някакъв начин.Едния варинт е да отричаш,това с тревата до доказването на пративното,другия е да си признаеш всичко,но тогава последтвията,може да са още по-тежки. :?
Пък и в край на сметка един ден,те така или иначе,са щяли да разберат,кофтито е че се получило при такива обстоятелства.Наистина здравата си го закъсал,дано да имаш късмет,родителите ти да размислят и да се върнеш отново у дома.
nqma kak da otreka tova sas trevata testovete si pokazvat vsi4ko :(

NightSky
11-01-2007, 22:09
nqma kak da otreka tova sas trevata testovete si pokazvat vsi4ko :(
Ти от къде знаеш, че ще ти направят тест?

BioX
11-01-2007, 22:11
Недей да се правиш на идиот...
...
Не се ли чувстваш жалък, когато ти кажат "Сега ще се изпикаеш в чашка, за да топим разни лентички вътре и да ти трием сол на главата после" ... ? Жалко и мизерно е.
Бъди мъж,братле...
Просто кажи "Да, пуша и се гордея с това!" ... Първите месеци е шит, а после се свиква и всичко е наред...
Случвало ми се е, и не си говоря просто така. Знам наистина добре.
dori i da si priznaq te 6te si pomislat 4e iskam da mina leko i pak 6te me nakarat da si napraq isledvaniq po lo6o e 4e treniram borba i 6te mi gi napravqt vav dispansera v zalata a tam ni6to nqma da ostane pokrito 6toto imat syper dobra tehnika {a i posle i trenera 6i ma ybii abe slojna e moita}

FelisDirus
11-01-2007, 22:18
Зарежи я тая трева, тя не ти прави животът по-розов. Имам съученичка, която в продължение на 2години не спираше да пуши.

Е, превърна се в дебил. Толкова много затъпя, че името си не можеше да напише правилно. Тя по принцип си е изрод де, но тревата я превърна в нещо още по-страшно (уискас, нищо лично, споделям единичен случай.. да не вземе да се обидиш).

Пушила съм.. не си мислете, че не съм опитвала и говоря наизуст. Но толкова ми е било тъпо, когато съм била напушена, че просто спрях. Видях, че няма смисъл.

ThankYouVeryMuch
11-01-2007, 22:30
Нещо не ни споделяш всичко. Защо ще те гонят само заради това, че си се напил/напушил. На всеки в тази възраст се е случвало. Пък и все пак си на 15, не може току така да те изгонят. Това е безоотговорно, пък и са ти дали и пари. Вместо да се притеснят са ти дали пари, за да имаш възможност да ги използваш за някоя глупост. Те със всичкия ли са твоите или има нещо, което да не споделяш напълно ? Какво още може да си направил?

BioX
11-01-2007, 22:36
Нещо не ни споделяш всичко. Защо ще те гонят само заради това, че си се напил/напушил. На всеки в тази възраст се е случвало. Пък и все пак си на 15, не може току така да те изгонят. Това е безоотговорно, пък и са ти дали и пари. Вместо да се притеснят са ти дали пари, за да имаш възможност да ги използваш за някоя глупост. Те със всичкия ли са твоите или има нещо, което да не споделяш напълно ? Какво още може да си направил?
ami dobre tyi ne mi e za parvi pat.a i za parite prava/prav si ne e trqbvalo da mi gi davat vapreki 4e ve4e nqma da har4a pari za glyposti.ai i drygo ne6to ima hvanaha me dokato se e** sas 3 momi4eta :-#

BioX
11-01-2007, 22:59
Да,обаче се държиш като пyткa.
ami nz 4ove4e tozi pat vsi4ko be6e seriozno i nqma da se varna tolkova lesno vka6ti.pone si imam dobra rabo i 6i iskarvam nqkoi lev kolkoto da jiveq.pak ko mi pyka 6i si delim edna kvartira s gadjeto i tolkos mainata im na oneq informatori koito kazaha na na6te kade sam i da znaqt 4e 6i im natro6a kan4etata na vsi4kite!!!

Seducti0n
11-01-2007, 23:01
Ох,добре де човек.Успокой се малко,знам,че си в кофти сутиация,но поне се дръж,като мъж.Станалото,станало да си мислил преди това.Така,говориш все едно се срамуваш не от себе си,а я ми кажи,ако ваще не бяха разбрали,щеше ли да ти пука,с колко си го направил за една нощ,колко трева и изпушил и колко алкохол си изпил?Недей да хленчиш,като малко дете,няма смисъл. :wink:

BioX
11-01-2007, 23:04
Ох,добре де човек.Успокой се малко,знам,че си в кофти сутиация,но поне се дръж,като мъж.Станалото,станало да си мислил преди това.Така,говориш все едно се срамуваш не от себе си,а я ми кажи,ако ваще не бяха разбрали,щеше ли да ти пука,с колко си го направил за една нощ,колко трева и изпушил и колко алкохол си изпил?Недей да хленчиш,като малко дете,няма смисъл. :wink:
hi4 daje nqma6e da mi pyka za tyi sega si se mestq na kvartirata i 6i si stoim dvamata tam i hi4 ni ma e** kot iskat da praqt .

Seducti0n
11-01-2007, 23:14
Ох,добре де човек.Успокой се малко,знам,че си в кофти сутиация,но поне се дръж,като мъж.Станалото,станало да си мислил преди това.Така,говориш все едно се срамуваш не от себе си,а я ми кажи,ако ваще не бяха разбрали,щеше ли да ти пука,с колко си го направил за една нощ,колко трева и изпушил и колко алкохол си изпил?Недей да хленчиш,като малко дете,няма смисъл. :wink:
hi4 daje nqma6e da mi pyka za tyi sega si se mestq na kvartirata i 6i si stoim dvamata tam i hi4 ni ma e** kot iskat da praqt .

Вие хубаво ще си живеете с нея,обаче парички дали ще намерите.Понякога,когато човек е още под родителското крило не си дава сметнка,колко разходи има покрай него. :wink:

BioX
11-01-2007, 23:16
Ох,добре де човек.Успокой се малко,знам,че си в кофти сутиация,но поне се дръж,като мъж.Станалото,станало да си мислил преди това.Така,говориш все едно се срамуваш не от себе си,а я ми кажи,ако ваще не бяха разбрали,щеше ли да ти пука,с колко си го направил за една нощ,колко трева и изпушил и колко алкохол си изпил?Недей да хленчиш,като малко дете,няма смисъл. :wink:
hi4 daje nqma6e da mi pyka za tyi sega si se mestq na kvartirata i 6i si stoim dvamata tam i hi4 ni ma e** kot iskat da praqt .

Вие хубаво ще си живеете с нея,обаче парички дали ще намерите.Понякога,когато човек е още под родителското крило не си дава сметнка,колко разходи има покрай него. :wink:
ami ima ot kade da gi iskarvam parite 6te ba4kam na edna avtomivka za po 20 lv na den malko ama za na4alo stava :)

Seducti0n
11-01-2007, 23:20
На училище не ходиш ли?

BioX
11-01-2007, 23:22
На училище не ходиш ли?
ami sega nali sta4kyvame a pak i moga da si zema bele6ka tova ne mi e problem

BioX
11-01-2007, 23:25
mersi za savetite na vsi4ki vi. i leka no6t na vsi4ki

nofi
11-01-2007, 23:29
На училище не ходиш ли?
ami sega nali sta4kyvame a pak i moga da si zema bele6ka tova ne mi e problem
Не че нещо искам да ти се меся, но бележката не ти рашава проблема. Ще си взимаш бележки и ако даскалите ти са малко по-такива може да те пуснат да минеш в следващия клас, но ще дойде хубавият ден в който ще ти трябва образование и тогава? 8-[
А какво ще стане ако милите информатори, които са казали на ваще къде си кажат и на гаджето ти с колко си спал за една нощ? И без покрив оставаш...

BioX
11-02-2007, 06:19
ne ne ne apsyrt e da se varna toky taka pri tqh. ve4e ne me interesyvat kakvoto iskat da praqt!!!

Seducti0n
11-02-2007, 08:43
ne ne ne apsyrt e da se varna toky taka pri tqh. ve4e ne me interesyvat kakvoto iskat da praqt!!!

Не се обиждай,но според мен си твърде самоуверен и не можеш да си дадеш реална сметка,колко трудно би ти било да живееш по квартири,да се издържеш сам,с цената на това да пренебрегнеш образованието си.На теб може и да не ти пука за родителите ти и може и да си мислиш,че и при тях е така,но не се залъгвай.Каквото и да си направил,те ще ти простят и по-добре намери начин да се прибереш у дома,а не да се правиш на голям и независим и да скитосваш напред-назад.Това е моя съвет,следейки развилата се ситуация.От тук нататък нещата са изцяло в твои ръце. :wink:

Presley
11-02-2007, 11:11
Ако останеш да си живееш в квартирата и отидеш да бачкаш на бенэиностанцията,ще се държиш като лигаво момиченце на средна въэраст между 12 и 14 години :D
Нe се иэлагай така.Просто се прибери у вас и говори с родителите си!
Като си правил проститии,поне поеми отговорност эа тях по нормален начин.Ще те раэпитат,ще ти покрещят и кво :?: Поеми си отговорност и им дай обяснение.

BuBs
11-03-2007, 17:50
Леле мноо си се издънил. :smt033 Варни се у вас и се извини на ваще макар 4е нз дали ште помогне.Незнам кво да ти кажа.Предполагам 4е те сами ще те потарсят.Трябва да направиш нещо за да се разтревожат и да те накарат да се върнеш,От друга страна пък си сам без родители.тжа е добре.ама зависи на колко си и дали ше можеш да се оправиш пез тях ама щтом намираш пари за масе значи ще се оправиш :wink:

chipi_kaoo
11-03-2007, 18:47
Чесно казано, малко преувеличаваш... ваште от каде са знаели каде е купона? И как така са идвали? Веннъж в една френка бяхме на рожден ден, и дойдоха куки заради силната музика ( тва стана в жк Толстой Сф), техните разбраха, ма кво у тва... нали си праим купона... Кво кат са те изритали от вас....> те щи званнат да си те приберат... :-P

DjuDje_s_Pra6ki_f
11-03-2007, 19:27
а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... :neutral: малко нелогично ми се струва... :x

Seducti0n
11-03-2007, 21:09
Леле мноо си се издънил. :smt033 Варни се у вас и се извини на ваще макар 4е нз дали ште помогне.Незнам кво да ти кажа.Предполагам 4е те сами ще те потарсят.Трябва да направиш нещо за да се разтревожат и да те накарат да се върнеш,От друга страна пък си сам без родители.тжа е добре.ама зависи на колко си и дали ше можеш да се оправиш пез тях ама щтом намираш пари за масе значи ще се оправиш :wink:


Какъв е смисълът да се извинява на родителите си,при положени,че нещата,които прави,явно са част от живота му... :roll:

Ще си го приберат,той след време пак,ще отиде на купон,пак ще има яко тревица и забивки с мацките и пак същата работа и за какво за да прави мили очи на мама и на тате,а същевременно да няма нищо,общо с образа,който се мъчи да изгради у тях... :?:

ThunderGoddess
11-04-2007, 10:00
Спирай тревата и алкохола и се прибери тогава у вас, иначе живота ти ще се вгорчи много :)

daRito0
11-04-2007, 10:13
em k0lkot0 i da e gadn0 ,vseki pravi greshki ! ne se pravi na golemiq myj ,ami otidi i se izvini na va6te . pyrvo govori s maika si ,tq bi trqbvalo da te razbere pove4e i posle ako vs e ok, 2ta govorete s ba6ta ti
ai uspeh i dano preodelee6 etapa "az sym muj,nmz " ;]

linka92
11-04-2007, 10:19
Kaто за начало слез на земята и спри да мислиш,че на 15 си способен да се издържаш сам и можеш да живееш така занапред!Сега разботиш на автомивката-20лв. и вземаш извинителни бележки за даскало.Цял живот ли мислиш да си на тази автомивка?Нямаш ли желание за някакво развитие,което без образование е почти невъзможно.Напил си се,правил си простоти-окей,на всеки се случва,но поне се осъзнай и върви поеми отговорност пред родителите си.Обесни им какво се е случило,въпреки че за това извинения няма,напиваш се по своя воля,след това си понасяш последствията.За пушенето на трева-тежко ще им е,ама все пак са ти родители,ше го преживеят.Айде,тичай при тях да им обесняваш и не си мисли,че си достатъчно голям за да се издържаш сам,защото не си! [-X :grin:

sexymalinkaa
11-04-2007, 14:13
Лелее Ти си напълно откачил...как допусна да те намерят мъртво пиян... :shock: Ами Моят съвет е да отидеш до тях и да им се извиниш за тва..което си направил ..поговори с тях искрено :-D

N0_feAR
11-04-2007, 14:35
а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... :neutral: малко нелогично ми се струва... :x
абе и мен нещо ме съмнява
Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя :shock:

linka92
11-04-2007, 14:41
а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... :neutral: малко нелогично ми се струва... :x
абе и мен нещо ме съмнява
Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя :shock:

Абе,вие пък сте много интересни.И Аз съм на 15(почти) и има 2 момичета от моя клас,живеещи на квартири по простата причина,че не живеят в града,в който учат или в близък до него град.Е,то много трудно да се сетиш. 8-[

DjuDje_s_Pra6ki_f
11-04-2007, 18:04
а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... :neutral: малко нелогично ми се струва... :x
абе и мен нещо ме съмнява
Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя :shock:

Абе,вие пък сте много интересни.И Аз съм на 15(почти) и има 2 момичета от моя клас,живеещи на квартири по простата причина,че не живеят в града,в който учат или в близък до него град.Е,то много трудно да се сетиш. 8-[

тогава излиза, че приятелката му има вързан нет в квартирата...ауе квото и да е не ми се вярва да е истина ;)

HePeAJIeH
11-04-2007, 18:16
Почвай да бачкаш 8-)

^Sam90^
11-04-2007, 18:39
^^Да се гордее? С какво да се гордее? Че на 15г. вместо да си гледа уроците, се чуди къде да си избие свинщината?!
Пич, издънил си се - ок. Случва се на всеки. Ако им покажеш, че е просто грешка и няма да се повтори и т.н. и т.н... ще им мине.

DjuDje_s_Pra6ki_f
11-05-2007, 19:01
ако изобщо цялата тая работа е истина, въпросът е не само да обещае да не се повтаря, а наистина да не се повтаря; като си го приберат техните да се промени изцяло, а не да крие от тях, че пуши като локомотив и след 2 месеца да го намерят на същия хал....