PDA

View Full Version : за парти..



nejna_klaviqtura
11-01-2007, 22:26
Здравейте, хора. Проблемът ми е такъв:
Аз съм от София и сме решили с приятелите да ходиме в Сандански. Та аз ви питам къде там може да ходиме на дръм/габба(сещате се за какво говоря, мисля) парти? Благодаря предварително. :)

nejna_klaviqtura
11-01-2007, 23:21
Мерси все пак. Аз пуснах темата, за да видя дали въобще има нещо такова там.. :)

nejna_klaviqtura
11-01-2007, 23:36
хехе.. ние така и така ше ходиме там, а на парти ше ходиме тука в Сф. Та партито не е чак толкова спешно. :) Мерси все пак. ;-)

AtMosFera
11-02-2007, 09:54
Пхахахаха...
Габбата в България е толкова каше-история,че направо ми стана смешно като го прочетох това :-D
Братле, в София (смятай- това е столицата- столицата съответно и на електронната сцена в България на този етап) се правят габба партита през няколко месеца...
Толкова е скрита,тайна, случва се рядко и не е за всички...Че просто ти казвам да забравиш за габба в Сандански... :D
И за габба където и да е в България.
(Най-доброто което може да се случи,пак ти казвам, е през 4-5-6 месеца, каше-парти в София)
За дръм не знам. Мразя дръм, не се интересувам от дръм,не мога да ти помогна.
Ама всъщност, и на дръм не се надявай.
Най много да се доберете до хаус. :-D
Приятно прекарване.


И за тея партита пак,т.е.не е някво...половин Сф да го знае,навсякъде постери ала-бала,тъпо но факт.Въпреки,че когато човек се интересува наистина мн от нещо,винаги изскача някъв вариант :) .
Пък и не е невъзможно,се и там има нормални хора :D .Аз щом си намерих изтрещяло заведениице,където редваха точно габа,дръм и то в Перник :shock: меката на фолка.....значи вс е possible!