PDA

View Full Version : Mtv Ema Munich 07



tItEufFf
11-01-2007, 21:51
Някой гледа ли наградуте на Мтв-и тази година? Който и гледал, да коментира :)

bruteca
11-01-2007, 22:35
Аз лично не съм кажи кфо стана :)

kat4enceto
11-02-2007, 07:01
za inter avt spe4eliha TOKIO HOTEL :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 (mn si vi obi4kaaam)!!!
za band spe4eliha LP
rock out-30 seconds to mars
ultimate urban-Rihanna
most addictive track-Avril lavigne
headliner-Muse
album-nelly furtado
solo-avril lavigne
video star-justice

Arr0gAnT
11-02-2007, 07:29
Само това ли бяха номинациите?

Buhtaaa
11-02-2007, 09:14
ми не мога кажа нищо за наградите щото сяка година става все по зле и по зле според мене ....

love_only_one_boy
11-02-2007, 09:32
Аааа Хамилтън беше там :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :smt007 :smt007 :oops: Иначе беше горе-долу добро шоу. ;)

mravu4kata
11-02-2007, 09:33
За Токио Хотел бях сигурна,че ще вземат награда,върпеки,че втория албум не става. :smt010

tItEufFf
11-02-2007, 15:16
Ох...как можаха тез тъпите ТХ да вземат награда...а тоя Бил как беше облечен...ужас :!:

rusalkata_
11-02-2007, 22:19
Яяяяяяяяяяяя я пак,че не разбрах нещо...Токио Хотел са взели награда??? ](*,) ама истинска?да не е била нещо от шоколад? :razz: мдаааам явно има луди хора в изобилие в този свят щом са дали награда на тази "група".
бтв по-тъпи номинации не бях чела. :shock:
не гледах наградите.според мен Нели Фуртадо напълно си заслужи наградата,че заслужава даже повече.на VMA я пренебрегнаха страшно много...
Джъстин защо не го виждам при наградените?тоя човек прави хит след хит,а го няма в наградените или просто списъка е сгрешен?? :-s

tItEufFf
11-03-2007, 07:42
И аз много се учудих, че Джъстин не се прибра с нито една награда :shock: Беше номиниран в 3 категории...Тази година номинцаиите бяха страшно глупави :x

Madness
11-03-2007, 08:27
:lol:
ем то тея токио хотелчета...нормално беше да земат награда...

Mooo6no
11-03-2007, 08:50
Аз лично съм съгласен с ето тези награди:
*Album - Nelly Furtado - ''Loose''
*Headliner - Muse
*Best German Act - Bushido (то и тук ако бяха Токио Хотел щеше да е пълен смях)
*Best Dutch/Belgian act - Within Temptation (Netherlands)
*Best UK & Irish Act - Muse
*Best Turkish Act - Ceza

А Ето ги всичките наградите държава по държава (източник Уикипедия (http://en.wikipedia.org/wiki/MTV_EMA#2007))

*Album - Nelly Furtado - ''Loose''
*Inter Act - Tokio Hotel
*Artist's Choice (chosen by MTV) - Amy Winehouse
*Most Addictive track - Avril Lavigne, ''Girlfriend''
*Video Star -|Justice ''D.A.N.C.E''
*Rock Out - 30 Seconds to Mars
*Band - Linkin Park
*Ultimate Urban - Rihanna
*Headliner - Muse
*Solo - Avril Lavigne
*New sounds of Europe - Bedwetters (Estonia)
*Free Your Mind (chosen by MTV) - Anton Abele - Bevara oss fr

mravu4kata
11-03-2007, 11:27
Яяяяяяяяяяяя я пак,че не разбрах нещо...Токио Хотел са взели награда??? ](*,) ама истинска?да не е била нещо от шоколад? :razz: мдаааам явно има луди хора в изобилие в този свят щом са дали награда на тази "група".
бтв по-тъпи номинации не бях чела. :shock:
не гледах наградите.според мен Нели Фуртадо напълно си заслужи наградата,че заслужава даже повече.на VMA я пренебрегнаха страшно много...
Джъстин защо не го виждам при наградените?тоя човек прави хит след хит,а го няма в наградените или просто списъка е сгрешен?? :-s Напълно съгласна съм. :neutral:

rusalkata_
11-03-2007, 12:06
еййй браво на Дима Билан за наградата. :P \:D/

Mooo6no
11-03-2007, 12:50
Джъстин защо не го виждам при наградените?тоя човек прави хит след хит,а го няма в наградените или просто списъка е сгрешен?? :-s
Да, ама Джъстин прави хит след хит във щатите. В Европа песните му не са толкова големи хитове, а това са европейските награди на МТВ.

Погледни на какво място достигат песните му (от 2006 нататък) в САЩ и на какво в европейските държави.
http://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Timberlake_discography#Singles

MaCeTo_
11-03-2007, 16:13
Не мога да се съглася само с една награда, а именно - на Токио Хотел. Не знам къде ми бъркат като ги видя... (ще ме извиняват фенчетата им). Иначе гледах с половин око изпълненията на сцената, обаче останах с впечатление, че Аврил стоеше като спиртосана....Ми скочи малко, развей я тая коса, мръдни се, направи НЕЩО?!?! Тва е рок...не опера.... :roll:

ЕPu
11-03-2007, 18:06
к.ур за МТВ.. :roll:

{MaRtIiToOo}
11-04-2007, 16:12
Когато разбрах за наградата на Токио Хотел ,щях да полудея от щастие :grin: :grin: :grin: .Много ги харесвам и се радвам за тях , мисля че си заслужиха наградата.Може би повечето ,които не ги харесват се влияят повече от външния вид,отколкото от музиката им,но текстовете на песните им са много смислени и задълбочени...Е ,всеки си има свое собствено мнение ,все пак... :) :) :)

TellMeYourName
11-04-2007, 18:06
Това Мтв си е чиста подигравка с музиката ...

ЕPu
11-04-2007, 18:29
хахах ебаси ташака гледах днеска по тва мтв..

ровичкам си нещо из каналите и се натъквам как некви мазни хипита си разправят простотии на сцената
и единия беше с РОЗОВА фланелка с блестящи надписи на моторхед..
ебаси грубата гавра беше тва.. :x

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 20:45
za inter avt spe4eliha TOKIO HOTEL :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 (mn si vi obi4kaaam)!!!
za band spe4eliha LP
rock out-30 seconds to mars
ultimate urban-Rihanna
most addictive track-Avril lavigne
headliner-Muse
album-nelly furtado
solo-avril lavigne
video star-justice

Само готяни :razz: :razz: :razz:

enternaL
11-05-2007, 17:27
Не мога да се съглася само с една награда, а именно - на Токио Хотел. Не знам къде ми бъркат като ги видя... (ще ме извиняват фенчетата им). Иначе гледах с половин око изпълненията на сцената, обаче останах с впечатление, че Аврил стоеше като спиртосана....Ми скочи малко, развей я тая коса, мръдни се, направи НЕЩО?!?! Тва е рок...не опера.... :roll:

Еми сорка..
Те дори и много хора да ги мразят ТХ пак се стараят доста.. само чуйте някоя тяхна песен..
Може да изглеждат по всякакъв начин,но Боже - Живеем в 21 а не 19 ВЕК!И е наистина глупаво,че ги наричат Имо група.. :?
Иначе китариста им не е лош :)

dizzy515
11-05-2007, 19:14
Еми сорка..
Те дори и много хора да ги мразят ТХ пак се стараят доста.. само чуйте някоя тяхна песен..
Може да изглеждат по всякакъв начин,но Боже - Живеем в 21 а не 19 ВЕК!И е наистина глупаво,че ги наричат Имо група.. :?
Иначе китариста им не е лош :)

китариста? имашпредвид китаристката? упс, sorry все забравям че са момчета. е простено ми е при положение че не им личи много. нищо лично.
а за наградите най-ужасното според мен беше snoop dog или както там се пише. поне 5 пъти си сбърка текста а сценичното му поведение ъъъ липсата на такова? аз се засрамих!
тази година MTV надмина себе си по простотия. Иначе за наградите сам съгласна с Rock Out ( време беше 30 seconds to mars да получат признание), Most addictive track (макар че не харесвам новия "стил" на Аvril момичето поне се опитва), Headliner (Muse може да не са кой знае какво (поне за мен) но не може да им се отрече че правят невероятно шоу на живо).
А наградата с която най-не съм съгласна е Inter Act. Няма да говоря против ТН от уважение към феновете им, само ще кажа че според мен Depeche Mode трябваше да приберат наградата, а не тези травеститоподобни (съжалявам не се сдържах). :oops:
[/list]